Jump to content

SK_simon

Players
 • Content Сount

  133
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7219

About SK_simon

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

385 profile views
 1. Ja hrám síce len lode, ale napr. by ma zaujímalo, že keď dostanem vo Wows zľavový kupón (napr. 30%) do prémiového obchodu, bude sa dať použiť aj na nákup univerzálneho PÚ?
 2. SK_simon

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  To mal ten Neptun otočené delá na opačnú stranu alebo bol AFK? Nechápem ako sa ti to podarilo, ale 17 cit. s DD tak to klobúk dole
 3. SK_simon

  Otázky a odpovědi

  Tie počty hráčov boli len ako príklad pre vysvetlenie. Ak by to bolo možné, MM by mohol vytvoriť jeden náhodný tím a k nemu by sa potom snažil, vytvoriť druhý s rovnakou váhou (nemám na mysli to, že ak má výborný hráč BB, tak na druhej strane musí mať výborný hráč tiež BB - to nie, len chcem aby približne sedeli počty hráčov jednotlivých úrovní v rámci možností, je jedno v akej triede lodí bude ) A asi stále nechápem Mne práve ide o to, aby boli tímy stále vyrovnané čo sa týka výkonnosti. Nerozumiem stále, čo ti bráni sa zlepšovať a využívať to že sa zlepšuješ. Veď ak budeš šikovnejší, tak budeš mať v danej hre navrch nad tými slabšími a ak narazíš na na vyrovnaného alebo silnejšieho hráča, tak si môžeš s ním dať férovku - bude to o náhode na koho natrafíš v konkrétnej hre - v podstate je to tak aj teraz. Edit: Tak nič no, nechám ten skill MM na pokoji YabbaCoe mi vysvetlil, že v tomto prípade by bolo treba brať do úvahy, dosť veľké množstvo údajov a skladanie tímu by bolo veľmi komplikované (niekedy až nemožné) a nie vždy by sa dosiahol cielený efekt. Každopádne v prípade, že by to bolo technický možné, tak si myslím, že toto riešenie by bolo asi najlepšie.
 4. SK_simon

  Otázky a odpovědi

  My sme sa asi nepochopili. Ja nechcem, aby na každej strane boli všetci hráči s rovnakým skillom. Pýtal som sa, či by nebolo možné zostaviť tými tak, aby ich výsledná výkonnosť bola približne rovnaká. Je mi jedno, koľko bude v jednom tíme výborných, koľko priemerných a koľko slabých. Len chcem aby bolo výkonnostné zloženie hráčov v opačnom tíme približne rovnaké. Tak ako som písal: keď mám v tíme 3 výborných, 5 primerných a 4 slabých hráčov, tak by som chcel aby takéto zloženie mal aj súper. Možno som trocha nechápavý, ale neviem ako by boli v tomto prípade potrestaní hráči s lepšími výsledkami. To či to je technicky možné, je už vec iná....
 5. SK_simon

  Otázky pro WG

  Plánuje WG implementovať do MM aj faktor výkonnosti hráčov? Mám tým na mysli to, že ak sú v jednom týme napr. 3 výborní 5 priemerných a 4 slabší hráči, aby druhým tým mal podobné zloženie. Je to na margo toho, že v poslednej dobe veľké množstvo mojich hier trvá okolo 10 min. a končí drvivou prehrou jedného alebo druhého tímu. A z tých 10 min. je akčných možno 5, dovtedy lode len plávajú a čakajú kde sa čo objaví. Neviem, či mám len smolu (posledný mesiac), alebo je to všeobecný jav. Z takejto hry majú radosť možno 2-3 hráči, čo si stihnúť niečo nastrieľať a zvyšných 21 len smutne pozrie na výsledkovú tabuľku a sú znechutení.
 6. Na SVK je to od 1.5.2018 povinné. Každá firma so sídlom na SVK, ktorá zverejní inzerát musí v ňom uviesť ponúkaný plat, prípadne rozsah od-do koľko
 7. Čo sa týka tej mapy Okinawa, tak súhlasím s tebou. Tiež sa mi ta mapa páčila ako bola a podľa mňa nepotrebovala úpravu. Je pravda, že takmer každú hru na nej sa našiel niekto, kto sa vybral absolútne nezmyselnou cestou okolo horného capu a úplne sa izoloval od boja na dlhší čas. Ale takýto ľudia si nájdu vždy svoje miestočko, kde sa budú cítiť v bezpečí, nech už bude mapa vypadať hocijako.
 8. Ako toto je celkom zaujímavý nápad. Možno by to YabbaCoe mohol posunúť vyššie ako nápad na zváženie. Len ono je trocha problém v tom, že filmy sleduje neporovnateľne väčšie množstvo ľudí ako hrá túto hru, takže aj šikovných ľudí, čo si nájdu čas na výrobu tituliek je oveľa väčšie množstvo. Mám obavy, že nie vždy by sa našiel niekto (ak by sa vôbec niekto našiel), kto by v krátkej dobe spravil užitočné titulky k danému videu.
 9. SK_simon

  Otázky pro WG

  Zdravím. Nejaké nové info od WG ohľadom riešenia problému s oneskoreným vykresľovaním súperových lodí? A mimochodom ďakujem všetkým, ktorých chorobná potreba reagovať na všetko v tomto vlákne ich núti to tu spamovať množstvom "užitočných" príspevkov.
 10. SK_simon

  Vlhká zpovědnice

  V tom predchádzajúcom videu ukazovalo tvoje FPS hodnoty 240-300. Som sa ťa chcel spýtať, čo to tam máš za nadupanú grafickú kartu Inak tiež sa mi stalo, že súperove torpéda preplávali cez ostrov - som vtedy čumel s otvorenou hubou a zdrhal, aby ma netrafili. Ale čo si pamätám, tak to bol asi jediný prípad. Je možné sa v hre občas vyskytnú takéto "anomálie"
 11. SK_simon

  Neptune

  Tak ono celkovo hrať s UK CL je náročnejšie. Je to odlišný štýl hrania ako sú ostatné krížniky. Je to vlastne niečo medzi DD a CL. Neptune a Minotaur majú výborné torpéda, tak sa ich treba snažiť využívať. Ako ja som sa práve nemeckým CA a v podstate všetkým CA snažil vyhýbať, ak sa dalo. Skôr som sa sústredil na DD a BB. Na otvorený boj (bez dym. clony) s väčšími loďami nie sú Neptún ani Mino stavané. Krížnikom sa bez dymovej clony môžeš postaviť jedine ak spravia chybu a ukážu ti bok, prípadne ich chceš na pár sekúnd rozptýliť, aby si nevšimli torpéda, ktoré si im poslal v ústrety. Popravde s UK CL ma bavilo hrať jedine s Fiji. Čím som išiel vyššie, tým viac som nadával, že sú to šroty. Po prvých hrách na Neptúnovi mi to vôbec nešlo a prestal som s ním hrať. Po dlhšom čase som sa k nemu vrátil, podarilo sa mi pár hier a potom to už začalo ísť tak nejak samo a znova ma to začalo baviť. Neviem ako to máš ty, ale niekedy je lepšie veci nehrotiť a nechať ich vychladnúť. Ak ti to nejde a nebaví ťa to, tak vyskúšaj niečo iné a po čase to môžeš skúsiť znova a možno sa začne dariť .
 12. SK_simon

  Otázky a odpovědi

  Ďakujem všetkým za vaše reakcie a názory Pomohli ste mi rozhodnúť sa.
 13. SK_simon

  Otázky a odpovědi

  Ahojte. Neviem, či za uhlie kúpiť Musashi alebo Salem. Hrám rád BB aj CA (mám Yamato aj Des Moines). Najväčšiu váhu pri rozhodovaní, bude mať zréjme to, ktorá z nich sa viac oplatí po ekonomickej stránke. Viete niekto posúdiť, ktorá z nich by sa v tomto ohľade viac oplatila? Vďaka
 14. SK_simon

  Aktualizace 0.7.10 - Ovečkin

  Ahoj. Ovečkin ako kapitán mi nevadí. Dokonca mu tá uniforma celkom pristane (určite je to lepší nápad ako tie animované pornoherečky a všelijaké príšerky). Čo sa týka tej kamufláže Lexingtonu, tak k tomu akosi strácam slovnú zásobu a žiadne slušné slovíčko ma nenapadá Je to otrasné a absolútne sa to do tejto hry nehodí. Mne osobne sa nepáčia ani tie ostatné "špeciálne" kamufláže, ale toto je už extrém. Ako dať hokejové ihrisko na palubu bojujúcej lode..... však to by ani malé dieťa nenapadlo. Predtým som sa nad tým len pousmial, keď tu niekto písal, že vývojári pri niektorých svojich nápadoch boli pod vplyvom určitej návykovej látky, ale teraz si to začínam myslieť už aj ja. Keď už tam WG silou mocou chcelo to ihrisko s tými dvoma pandrláčikmi, tak mohli spraviť ďalší prístav v tvare toho ihriska a v strede ľadovej plochy mohla byť primrznutá loď okolo ktorej by korčuľovali (a pozeral by na to iba ten, kto by si vybral daný prístav a nie všetci povinne)
 15. SK_simon

  Otázky a odpovědi

  Neviete kedy bude možné zasa zbierať sovereigny? Namiesto nich sú drbnuté tekvice, v ktorých sú kamufláže. Môžem sa im s prepáčením na ne vysrať. Zbieram nejakú menu, aby som ju potom vymenil v arzenály za niečo, čo chcem a zrazu ju vymenia za niečo iné......
×