Jump to content

SK_simon

Players
 • Content Сount

  160
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9739
 • Clan

  [BL4CK]

About SK_simon

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

575 profile views
 1. SK_simon

  Otázky pro WG

  Ahoj. Nie sú v pláne nejaké nové operácie aj pre vysoké tiery (8-10)?
 2. To Puerto Rico ti nejako zdvihlo sebavedomie. Dúfam, že je to z tvojej strany len trolling a nemyslíš to vážne.....
 3. Nepletiem, ale priznávam, že som spravil chybu (zabudol som, že sú vločky a nie hviezdičky). Každopádne, pre toho, kto ide cielene po zdrojoch v koope (čo je úplne logické a múdre) , tak je to užitočná pomôcka, mať takto všetko prehľadne zobrazené.
 4. Super tabuľka, len taký malý postreh. Autor asi vychádzal z predpokladu, že každú hru vyhráš (resp. odjazdíš v kooperatívke, kde sa nepredpokladá prehra ) . Lebo mám tam odškrtnutých zopár lodí, s ktorými som síce hral, ale nevyhral (tzn. stále tam mám hviezdičku edit. vločku).
 5. SK_simon

  Otázky pro WG

  Neplánuje WG dať ako súčasť odmeny za splnenie misie aj voľné miesto v prístave? Nemyslel som, že k tomu dôjde ale stalo sa. Už nemám voľné miesta a som lakomý si ich kúpiť
 6. Ako čo k tomu dodať. Ja neviem, či sú zamestnanci WG takí sprostí alebo obmedzení a neschoní (česť výnimkám vrátane teba), ale to je tak úbohé, že niektorým CC za to, že odprezentujú ich produkt a spravia mu reklamu, nie je WG schopné a ochotné dať za túto prácu ani virtuálny tovar (lode ktoré odprezentovali) ako odmenu. Menší CC to robia popri práci ako koníček, neživia sa streamovaním, musia mať iné zamestnanie aby sa uživili. A WG namiesto toho aby ich podporil a motivoval k ďalšej práci, tak im vezme aj tú trochu čo im dával. A veľkým a bohatým streamerom, ktorí to v podstate ani nepotrebujú, tak napchá odmien plnú prdel, hoci si to v podstate ani nezaslúžia, lebo napr. spomínaný Flammu a jeho stream je podľa mňa o ničom. Ten človek je neskutočne nudný a jeho stream vypadá ako keby ho natáčali skrytou kamerou - žiadna interakcia s chatom, nevysvetľuje a neučí svojích divákov novým veciam proste nič(teda aspoň ja som na jeho streame, nikdy nič také nevidel), len sa tam hrá sám pre seba a natáča si to . Nerozumiem tomu, ako môže mať toľko divákov. Možno kedysi mal iný prístup, neviem, nesledujem streamy moc dlho, ale momentálne to stojí za starú belu. PS: Jaj a aby som nebol úplne OT, čo sa týka výskumného ústavu, pre mňa za mňa, kto má chuť investovať svoj čas alebo peniaze nech sa páči. Mňa osobne to neoslovilo.
×