Jump to content

SK_simon

Players
 • Content Сount

  150
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7913
 • Clan

  [BL4CK]

About SK_simon

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

452 profile views
 1. SK_simon

  Oznámení funkce SKIPPER

  Popravde mi to moc zábavné neprišlo. Možno nemám zmysel pre humor, ale podľa mňa zbytočne zabitý čas tvorbou toho článku. Skôr by som uvítal návrat toho módu kačiek vo vani. Bolo to zábavné, veľa hráčom sa to páčilo a napriek tomu sa to doteraz nezopakovalo.
 2. Ahoj. Ty si ju môžeš kúpiť po pár dňoch hrania, ale nezabúdaj, že nie každý hrá tak intenzívne ako ty. Veľa hráčov stíha za deň tak 3-4 hry, aj to nie každý deň (rodina, práca a pod.) a ako spomínal @MarfyArt niektoré misie sú podmienené výhrou, čo môže byť dosť problém pri malom počte hier za deň.
 3. SK_simon

  Otázky a odpovědi

  ale máš to tam. "Režim alternatívniho rozhraní" - rozklikni a zmeň hodnotu, lebo teraz tam máš "vypnuto".
 4. To je špecialitka O. Revolucie. Má obmedzený počet spotrebáku havar. tím, ale na druhú stranu jeho doba znovunačítania je tuším len nejakých 20 sek. Myslím že zatiaľ to má takto ako jediná loď. Inak ty si za tých pár minút hry stihol minúť všetky 4 a pritom ti zostali ešte 2 opravy. Skús nabudúce porozmýšľať, či naozaj treba v danej chvíli ten spotrebák použiť.
 5. SK_simon

  Vlhká zpovědnice

  Ty si aký škrečok na kredity.... Asi si budem musieť od teba vypýtať zopár rád, ako nahromadiť taký veľký poklad za relatívne málo hier
 6. SK_simon

  Otázky a odpovědi

  Nerozumiem. Čo by bolo na tom potato friendly? Proste mi ide len o to, aby som si mohol vybrať, či si zameriam konkrétnu loď a sústredím na ňu presnejšiu paľbu sekundárok alebo budú sekundárky strieľať na všetko s menšou presnosťou. Ako som písal, je to perk za 4 body, tak si myslím, že by mohol mať také parametre, aby v určitých situáciach nebol v podstate na príťaž. V podstate jediné čo chcem je, aby sa dal ten perk vypnúť a zapnúť podľa potreby. S tým druhým to trocha preháňaš a tlačíš do absurdity.
 7. SK_simon

  Otázky pro WG

  Otázka. Alebo to je vlastne skôr návrh na posunutie vyššie. Ide o 4. bodový skill na kapitánovi - manuálne sekundárky (Manual Fire Control for Secondary Armament). Skill funguje len pri manuálnom označení konkrétnej lode v dosahu sekundárok. Čo je fajn a zostalo by to tak aj naďalej. A návrh je taký, že v prípade, ak neoznačím manuálne žiadne plavidlo, sekundárky by automaticky strieľali na plavidlá v ich dosahu avšak bez toho zlepšenia presnosti. Predsa len je to skill za 4 body a občas sú situácie, kedy je v bitke skôr na škodu ako úžitok.
 8. SK_simon

  0.8.0 - Hlášení chyb

  Presne to isté sa deje aj mne, len s rôznymi loďami a nie pravidelne. Tiež som sa stále rozhliadal dookola a čudoval, odkiaľ to ide. A ďalšia vec, neviem či je to len u mňa, ale po poslednej aktualizácií mi ide uši utrhnúť pri potopení mojej lode a jej výbuchu. Všetky zvuky sú približne na rovnakej úrovni hluku, ale ten výbuch je strašne nahlas a nepríjemný.
 9. SK_simon

  0.7.12 - Kampaň Mocný prinz

  Jaj vidíš na Duka som zabudol Nepodarilo sa mi ho získať, ale vôbec ma to nemrzí. V strome je KGV čo je v podstate identická loď (možno aj lepšia len nezarába toľko kreditov). Tá misia s PEF na oceľ je úplná chu....vina, kašlem im na ňu, aby som s jednou jedinou loďou hral dookola. Tieto drbnuté nápady na misie tohto druhu vymýšľa chorá hlava, ktorá chce tej hre iba škodiť, lebo to má za následok presne to čo si popisoval s tými hráčmi PEF. No a tá kampaň kde sa rozdávajú 6T lode...... myslím si o tom svoje. Nech WG rovno zruší nízke tiery a začína sa na šestke, keď takto k tomu pristupuje.
 10. SK_simon

  0.7.12 - Kampaň Mocný prinz

  Ja rozumiem. Tiež ma občas strašne hnevá, keď niečomu venujem dosť času a nevýjde to. Ja len že ak má odohrať naozaj také množstvo hier s tým,že musí ,tak by sa mal zamyslieť, či mu to fakt za to stojí. Hrať bude nasilu a nie pre zábavu. A za tie 3 fázy dostal všelijaké odmeny, takže aspoň nejaká satisfakcia za to, keby sa mu to nepodarilo. Tá posledná fáza mi príde ako čisto marketingový ťah WG, aby vytiahli z ľudí peniaze. Keby mala tá loď fakt nejakú zvláštnosť alebo by bola niečím lákavá tak možno by za tú snahu alebo peniaze stála, ale takto........ minuloročný Graf Spee bol určite lákavejšia ponuka Edit. kolotoče, kino, športové zápasy, koncerty..... všetko je to forma zábavy, za ktorú ľudia zaplatia, keď sa chcú baviť a zažívať rôzne emócie a pritom to nie je nič fyzické, čo môžu vlastniť. Toto je to isté..... takže tá neochota vytiahnuť peňaženku je na zváženie.
 11. SK_simon

  0.7.12 - Kampaň Mocný prinz

  A stojí mu tá loď za toľkú námahu a snahu? V obchode stojí tuším 20€. Ako ja som si žiadnu prém. loď nekúpil - všetky čo mám sú buď z kontajnera alebo misií/kampaní. Osobne si myslím, že tá loď v jeho prípade nestojí za toľko stráveného času, ale ak ju strašne chce, tak nech si ju kúpi (tú dvacku z výplaty by aj tak možno minul na nejakú kravinu a takto si aspoň spraví radosť) Táto loď nie je ničím výnimočná ani zvlášť zaujímavá, aby sa človek pre jej získanie toľko natrápil.
 12. SK_simon

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  Človek sa na tom pobaví, keď číta ako sa to stalo druhým Ale týpkov v Asashio, čo sa snažia vytorpiť CA alebo DD a nadávajú súperovi do cheaterov som zažil zopár už aj ja. Je smutné, že si hráči kupujú prémiové lode bez toho, aby si zistili, aké vlastnosti má a teda ako si s ňou užijú najviac zábavy a či vôbec bude pre nich zábavný ten štýl hrania. Mi to príde ako keby si tú loď kúpili s presvedčením, že mám prémiovku, tá mi bude potápať súperove lode sama a všetky bitky vyhrá za mňa, lebo som za ňu predsa zaplatil. Každopádne článok pobavil - hlavne reakcie a argumenty tých "nevedomích" hráčov A z toho týpka, čo sa po niekoľkých tisíckach hier dozvedel o tom, že má možnosť strieľať aj pomocou zoomu, sa možno stane teraz killer
 13. SK_simon

  Nováčci, otázky & odpovědi

  Ono tie nižšie zisky kreditov možno trocha súvisia so zmenou poškodenia AP nábojov do DD. Predtým dostávali DD poriadne naložené APčkami od BB (práve hlavne s Missouri sa mi to darilo). Teraz AP spôsobujú oveľa menšie poškodenie a tými HE ich akosi nemôžem trafiť Tiež som si všimol, že predtým sa mi darilo zarobiť s ňou viac. A hlavne mi to s ňou v poslednej dobe vôbec nejde. Strašne veľa granátov sa odráža a nedarí sa mi spôsobovať väčšie poškodenie na salvu. Už som rozmýšľal, že budem používať iba HE pre porovnanie, že či sa mi podarí nazbierať viac dmg Každopádne, je to loď, ktorá v porovnaní s ostatnými prémiovkami čo mám, zarába oveľa oveľa viac
 14. SK_simon

  Otázky pro WG

  Ahoj. Ja mám z Aslaina nainštalovaný mod "Port zoom". Dovolí väčšie priblíženie k plavidlu a aj oveľa väčšie oddialenie, takže si môžeš pozrieť náhľad celého prístavu. A príde mi že aj tie uhly pohľadu sú trocha lepšie. Vyskúšaj a možno sa ti to bude páčiť.
 15. SK_simon

  Perth

  Nie si trocha rozmarný s tými jednobodovými schopnosťami? Expert loader + Incoming fire alert by možno bolo vhodnejšie zmeniť za dvojbodové Jack of all trades alebo Smoke screen expert (aby sa mohol s tebou skrývať v dyme aj kamarát)
×