Jump to content

Scoia_tael_1

Players
 • Content Сount

  22
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9939

About Scoia_tael_1

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Scoia_tael_1

  Omaha

  Robiono coś z Omahą ostatnimi czasy? Kiedyś free frag, a ostatnimi czasy wyjątkowo ciężko to ubić.
 2. Scoia_tael_1

  Lotniskowiec Graf Zeppelin

  Wziął mi strącił Tirpitz'a trzema eskadrami bombowców z 95% HP. No w szoku byłem.
 3. Scoia_tael_1

  Okręty Premium

  Czy można swój okręt premium, przekazać komuś? Skoro można komuś kupić okręt Premium w prezencie to może można przekazać?
 4. Scoia_tael_1

  Hallack wypływa na szerokie wody...

  Tak, sprawdziłem. Sorry, że nie uzupełniłem wiadomości. Nie działa. Jak można na stałe wgrać tryb treningowy. Czy tylko za pomocą modów (np. Aslaina)?
 5. Scoia_tael_1

  Hallack wypływa na szerokie wody...

  Czy temat pokoju treningowego jest wciąż aktualny i można go "nadgrać" zgodnie z instrukcją w załączniku. Pytam, bo temat omawiany był rok temu i wiele mogło się zmienić.
 6. Scoia_tael_1

  Filmy hultaja

  No ja widzę różnicę pomiędzy WR 47, a 53 (ostatnie 30 dni). 47 jest wnerwiające, a ponad połowa wygląda dużo lepiej. To takie nic, a cieszy.
 7. Scoia_tael_1

  Filmy hultaja

  Jest opcja wyzerowania konta ze statystyk i rozpoczęcia wszystkiego od początku? Nie gram dla statów, tylko dla przyjemności, bo takową odczuwam, ale denerwuje mnie ten smród wieku dziecięcego, czyli moich początków, który się cały czas ciągnie.
 8. Scoia_tael_1

  Yubari

  Najlepiej mi wychodzi na właśnie "papierowych" okrętach. Byleby miały konkretne działa. Mowa tu o Murmańsku czy drugiej mojej ulubionce, a mianowicie Konigsbergu. Więc wydaje mi się, że Yubari powinien mi przypaść do gustu. Gra na wyższych tierach mnie s'trash'nie nudzi. Cały początek rozgrywki bardzo się rozwleka w czasie, wtedy puszczają mi nerwy, wypalam do przodu i zazwyczaj szybko kończę. To tak k woli wyjaśnienia dlaczego niższe tiery, a nie wyższe.
 9. Scoia_tael_1

  Yubari

  Czyli, rozumiem warto.
 10. Scoia_tael_1

  Mapa Bełt. O co chodzi z tą ucieczką?

  Mi się to zdarza co 4-5 "Bełtów".
 11. Patrząc w kierunku kursu jestem po lewej stroni e mapy. To przypadek z wczoraj. Skręcam sobie lekko w lewo "kątując Fuso, którym płynę tak, żeby przeciwnik się tak łatwo nie wstrzelił (wiadomo). Zaczynam wymianę ognia z przeciwnikiem. Wymiana trwa, a ja sobie płynę w lewo w kierunku granicy mapy. Aż tu nagle zauważam, że jeden koleś bodajże na Omaha mnie wspiera, a cała reszta teamu płynie na druga stronę mapy. Team znika z pola widzenia, koleś na Omasze ginie i zostaję sam przeciwko 3-4 okrętom. Jaki koniec i jak przede wszystkim szybki nie muszę już zaznaczać. Oczywiście bitwa zawsze przegrana. Kilkukrotnie tego zjawiska byłem uczestnikiem. Powiedzcie mi o co chodzi z tą ucieczką graczy z lewej strony na prawą. Odwrotnie raczej mi się nie zdarzyło. Szlag mnie trafia jak to widzę. Przecież kolesie, którzy uciekają (bo inaczej tego nie potrafię nazwać) kładą rozgrywkę. Przeznaczają na straty kilka sojuszniczych jednostek podpisując na nich szybki wyrok (w tym przypadku Koleś na Omasze i ja). Osłabiają siły swojego teamu przez co sami nieuchronnie giną. I to w dużo szybszym tempie. Może ja czegoś nie rozumiem?
 12. Scoia_tael_1

  Königsberg, V tier

  Ja natomiast traktuję Kumę jako Free Frag. Nie rozumiem zachwytu nad tym okrętem. Może zbyt mało z nimi mam doświadczenia. Spróbuje popływać nimi więcej. Ostatnio położyłem dwie Kumy lekko nadszarpnięte raz za razem (tak jakoś obok siebie w konwoju płynęły). Na dwie salwy każda z nich. Co prawda Murmańskiem, ale z w przypadku Koniga jest podobnie. Generalnie tak jak wcześniej pisano, jeżeli wejdzie w nawyk to, że Konig ma pancerz z "dykty" i robi się liczne uniki, to cytadele rekompensują wspomniana wadę i wszystkie inne.
 13. Scoia_tael_1

  Co raz częstszy brak celów do ustrzelenia.

  I tak jest całe mnóstwo amatorów modów, którzy sobie te pasy zainstalują w ten czy inny sposób.
 14. Scoia_tael_1

  Co raz częstszy brak celów do ustrzelenia.

  Musze ja mieć
 15. Scoia_tael_1

  Lotniskowiec mini poradnik

  Sprawdziłem "szeroki atak", że go tak nazwę. Skuteczność powalająca. Wczoraj sprzątnąłem 1,5 eskadry z 2 Langley'ów nie tracąc ani jednej jednostki. Faktem jest, że na ten zabieg straciłem ponad połowę magazynka i przed następnym atakiem wolałem powrócić na Lotnisko w celu uzupełnienia. Trochę się wtedy czasu traci, ale eskadra bez strat.
×