extradd

Players
 • Content count

  295
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5937

About extradd

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday
 • Portal profile extradd

Recent Profile Visitors

206 profile views
 1. Grając Saipanem 3-0-1 nie zrobisz demejdżu i nie pomożesz za dużo drużynie.
 2. Dobry gracz na Rangerze spokojnie poradzi sobie z Saipanem.
 3. Na nic więcej Cię nie stać. Problem masz bo Cię zabolało. Jak dla mnie to możesz sobie nawet na drzwiach wejściowych walnąć taki podpis tylko jeszcze większy.
 4. Ale fioletowi nie widzą problemu, zrobią sobie podpis i jest lans
 5. Przed momentem rozegrałem bitwę, nasza Shima myślała że jest Chabą. Ta gra z góry ustala kto ma wygrać
 6. Nie chodzi mi o krakena. Wyżej napisałem o co mi chodzi, trzeba tylko przeczytać. 100k to może było by 1.5 BB, owszem wynik średni, mam lepsze wyniki. Kebab jest świetny do polowania na deski.
 7. Nie widzę sensu wypisywać tutaj błędów tej gry bo każdy zapewne je zna. Ale po wczorajszej bitwie w której w trakcie pierwszych minut mój team wręcz został zmieciony, zostało nie całe 40% graczy a przeciwnik nie stracił nikogo, i do tego widzę deski bez camo. Takie sytuacje zdarzają się notorycznie. Nie zrobiłem akurat screena ale mam na przykład z innej gry. Nie uważam się że nalezę do tych najlepszych graczy ale mój wynik też jest uzależniony od innych graczy w mojej drużynie więc jeżeli dostaję tak wspaniałą drużynę to co się dziwić że ja też wyląduję w Gdyni. Oczywiście pech może się zdarzyć ale bez przesady. Znalazłem idealnego screena który jest dowodem na to o co mi chodzi.
 8. Nie masz życia prywatnego? No life
 9. Może celowo nie reaguje na tego typu posty i takich ludzi.
 10. No nie jest łatwo ale spoko gierka :)
 11. Mam już dość tej gry, te losowania z dupy przybiły gwoździa. Dziwne obrażenia za 1k z Moskwy w Minotaura itp. Nie wydam już ani złotówki, wracam do R6 Siege.
 12. Kebabem się pływa na maksymalnej prędkości i na dystansie więc tylko naprawka.
 13. Odrywanie myśliwców, mam pytanie bo zauważyłem dziś cos dziwnego. Otóż jak odrywamy altem myśliwce to wrogie są zamrożone jak gdyby, a dziś wrogi Saipan po oderwaniu moich też odrywał swoje. O co kaman?
 14. Co z tego że nie wszyscy mają X, wypuszczą jakieś dychy premium, zrobią kampanie z nagrodą w postaci X.
 15. Nie widać na serwerach Indi :p