Jump to content

extradd

Players
 • Content count

  360
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8217
 • Clan

  [LOBUZ]

About extradd

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

435 profile views
 1. Wczoraj dwie bitwy na pewno przegraliśmy w ostatniej chwili, pomimo że wygrywaliśmy. Pech to okres przejściowy.
 2. Prawda jest taka że DM ściąga całą stal z okolicy, a na CW tym bardziej.
 3. Des przeżył :D. Najfajniejsze były ostatnie dwie bitwy na Youyangu i dobrze że nie poleciałem jak chciałeś przez środek na A bo by mnie zmienili. Ale życie deski nie jest łatwe, raz na wozie raz pod wozem :)
 4. Großer Kurfürst (Tier X)

  Które działa lepsze?
 5. Des Moines

  Des jest mega, ale wszystko zależy od sytuacji. Wystarczy że coś bedzie spotować Desa i np. ogarnięty Zao może dać sobie radę tzn że będzie grać jak na Atago :P . A tak na serio to na spotniętego Des-a leci zmasowany ogień tak jak komornik na ciągnik sąsiada. Czasami widzę jak inni gracze nim grają to aż się zastanawiam jak oni doszli do X tieru. Uwielbiam Des-a, potrafi wiele wybaczyć i co najważniejsze nadrobić błędy teamu, aż strach wymieniać jego zalety żeby nie oberwał nerfem.
 6. Yamato

  Ja sprzedałem Yamato, a Musashi na pewno nie kupię.
 7. Turystyka klanowa

  Wiesz dobrze ze się znamy i naprawdę Cię lubię. Ale czy twój pomysł istotnie cos by zmienił? Powiem Ci tyle kolego że ja się wtedy naprawdę wkurzyłem, Szajbusss nie musiał tego zrobić celowo, samo wyszło ;) . Ale wiem że w tym temacie nie chodzi o mnie :p Pozdrów chłopaków
 8. 2018 - rok lotniskowców

  Coś kombinują z Midwayem?chcą my znerfic fightery?
 9. Ban na czat za ... właśnie za co ?

  A dobrą grę dostaniesz raporta od przeciwnika i masz bana. Ile razy się zastanawiałem za co mnie zbanowali.
 10. Dowcipy RNG

  Może nie o RNG ale o celowym zachowaniu innych graczy. Otóż członkowie klanu LFS których miałem dwóch w drużynie a po przeciwnej jeden. Sytuacja była następująca, po mojej stronie na sam koniec bitwy została tylko NC z full HP i ewidentnie nie robiła nic by nasz team wygrał bitwe jak i jej kolega , a pod końcówkę bitwy wystawiła się koledze z klanu na Tirpitzu by zarobił fraga.
 11. Oczekiwanie na 9 sezon rankingówek :)

  Chyba nie ma sensu grać ostatniej rankingówki, po kiego mi znowu setne kamuflaże czy flagi.
 12. Oczekiwanie na 9 sezon rankingówek :)

  Nie ma chętnych by zagrać ostatnią misję w rankingówce
 13. Oczekiwanie na 9 sezon rankingówek :)

  Właśnie zapomniałem napisać o flankowaniu, ale każdy kto ma atago to się domyśli, zresztą to miałem na myśli pisząc by zmuszać przeciwnika do manewrowania z obracaniem dział, a nóż wystawi burtę by zebrać bułę.
 14. Oczekiwanie na 9 sezon rankingówek :)

  Wczoraj dzięki camo na atago w akcie depresji wbilem się na żywca w capa bo bitwa nie zanosila sie na wygraną, efekt taki że zmieszana deska wbiła za mną. Przejąłem capa A i B, wyspotowałem deche sonarem i wygrana z 1 rangą. A po co znikać? Żeby np wrogi BB obrócił działa w inny cel, wypuścić stado ryb i tak się robi z kogoś idiotę, nie wie kiedy i skąd oberwie.
 15. Oczekiwanie na 9 sezon rankingówek :)

  Atago ma naprawkę, dobre camo, dobre działa, cały magazyn torped, same plusy. Tak samo dobry jest Kidd który potrafi zjeść skoro nerwów przeciwnikowi.
×