Jump to content

PanNickt

Players
 • Content Сount

  4,213
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9582
 • Clan

  [ZGZ]

About PanNickt

 • Rank
  Commodore
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,175 profile views
 1. PanNickt

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Nie wiadomo. Fxp i $$$ jak można wnioskować z przecieków i ostatnich praktyk WG.
 2. PanNickt

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Taka obniżka (50%) pojawiła się jak dotąd w WoWs dwa razy - na przełomie grudnia 2017 i stycznia 2018 roku (ale tylko przy zakupie za $$$) oraz w grudniu 2018 - zniżka przy zakupie za $$$ i za dublony.
 3. PanNickt

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Tytułem uzupełnienia - okazuje się, że podane w wiki informacje nie są do końca prawdziwe. Przykład z dziś poniżej - okręt 4T, poziom konta 5 (po bitwie wskoczył dopiero na 6) i normalne dolosowanie do normalnego randoma 4-5. I generalnie życzę wszystkiego najlepszego nowym graczom, którzy nie mając możliwości użycia kapitana, kamuflażu i flag trafiają na takie losowanie: Gdyby to była dla mnie nowa gra to w tym miejscu zakończyłbym z nią przygodę. Następna gra - dwóch sealclubberów w przeciwnej drużynie. "Super" się gra samemu z kamo 6,7 i bez kapitana przeciwko Kamikaze z 19p kapitanem, Exeterowi i Podwoiskiemu.
 4. PanNickt

  Na randomach nie da się grać....

  Szanowny Panie Sambor1966, wielką przykrość mi sprawia fakt, iż był Pan niepocieszony po grze ze wskazanym w Pańskim poście graczem. Niestety, zapewne ku Pana wielkiemu rozczarowaniu, może się okazać, że dla usługodawcy (hipotetycznie możemy go, na potrzeby niniejszego przykładu, nazwać Wargarming) znacznie cenniejszym klientem jest ów dżentelmen, który lekką ręką wydaje ok. 100 euro na wypożyczony zestaw piksli, niż Pan, który każdą złotówkę wydaną w sklepie premium oglądałeś przysłowiowo dwa razy przed potwierdzeniem przelewu. W związku z powyższym obawiam się, że Pańskie skargi mogą pozostać bez echa, ale jeśli przypadkiem ów wskazany dżentelmen poskarży się, że mu Pan w grze przeszkadzasz i w niego szczelasz i trafiasz (na pewno czitując!) to Pan otrzymasz przyjacielską reprymendę ze strony usługodawcy, według załączonego powyżej taryfikatora (tyle, że na grę, nie na forum). Kreślę się z poważaniem, męcząc się ze śniadaniem. Nickt.
 5. PanNickt

  Nowe okręty za Free XP

  Szanowny Panie Remu_xd, z wielką przykrością pragnę donieść, że jak dotąd nie pojawiły się żadne wiarygodne informacje dotyczące metody dystrybucji USS Georgia (US 9T BB). Tym niemniej, na podstawie ostatnich doświadczeń (Jean Bart i Alaska), można przyjąć, bez zbyt wielkiego ryzyka popełnienia błędu, iż okręt ten będzie dostępny za euro/dolary/ruble/złotówki i może nawet za coś jeszcze (węgiel, fxp, stal lub inne wymyślate cudo) . Kreślę się z poważaniem, zapłakany po pierwszej porażce BSW w KOTS. Nickt.
 6. PanNickt

  Zwycięstwo

  Wielce Szanowny PunishedSnakePL, Pańska uwaga jest nad wyraz trafna, jednak życie potrafi płatać figle. Nawet jeśli ów model był pokazany na strimie, to wcale nie dowodzi, że mógł być wysłany w kolejnych dniach. Weźmy na ten przykład historię udokumentowaną w serialu Alternatywy. Niejaki Cichocki Dionizy miał już niemal w ręku przydział mieszkania, a tymczasem kilka minut później (jeśli wierzyć temu fragmentowi: to ok. 5 minut) okazało się, że mieszkanie zostało jednak oddane Winnickiemu Janowi. Być może losy modelu pokazanego na strimie był analogiczne i stąd opóźnienie? Ważne jest, że i zakończenie jest analogiczne - model Bismarcka dotarł do zwycięzcy, a Cichocki Dionizy otrzymał mieszkanie. Wszystko dobre, co się dobrze kończy! Sługa uniżony, wracający do swej żony. Nickt. Wasza Ekscelencjo Krycin_invader mimo głębokiego szacunku do Waszej Ekscelencji pozwolę sobie raz jeszcze zwrócić uwagę, że producent klocków ma w tym przypadku istotne znaczenie dla właściwej oceny faktów. O ile Bismarck z klocków Cobi jest produktem seryjnym i powszechnie dostępnym (np. jeden egzemplarz kurzy się u mnie na szafie, jeszcze nawet nie jest rozpakowany), o tyle Bismarck z klocków Lego byłby rarytasem, przygotowywanym na indywidualne zamówienie, więc wydłużony czas oczekiwania byłby zupełnie naturalny. Sługa uniżony, z życia nadal zadowolony. Nickt.
 7. PanNickt

  Zwycięstwo

  Wasza Ekscelencjo Krycin_invader z wielką radością przeczytałem tę wiadomość i spieszę dołączyć do gratulacji dla szczęśliwego posiadacza wspomnianego modelu. Chciałbym jednak przy tej okazji wspomnieć, iż ów model Bismarcka został zapewne wyprodukowany przez polską firmę Cobi, nie zaś przez duńską firmę Lego. Gdyby jednak był to faktycznie model Lego, to wydłużony czas oczekiwania nie powinien dziwić - byłby to unikat na skalę światową, bo modele okrętów z klocków Lego nie powstają fabrycznie, a składane są jedynie własnym sumptem przez fanów. Sługa uniżony, z życia zadowolony. Nickt.
 8. PanNickt

  Zgarnij dodatkowe nagrody za bitwy morskie!

  Łaskawy Panie wib_wojtek z przeogromnym podziwem przeczytałem Pańskie, pełne mądrości, słowa. Nie sposób się z nimi nie zgodzić. Obawiam się jednak, że temat dotyczący reworku CV, którego jak mniemam dotyczył komentarz, znajduje się w innej części forum. Tutaj dyskutujemy o dodatkowych nagrodach za bitwy morskie, które na - aż tak surową - krytykę nie zasługują. Sługa uniżony, z łóżka już zgoniony. Nickt.
 9. PanNickt

  Zgarnij dodatkowe nagrody za bitwy morskie!

  Miłościwy SirNoe, jestem zaszczycony, że uznał Pan za stosowane odnieść się do moich postów. Niestety, z przykrością konstatuję, że nie potrafię ocenić, czy podniesienie Pańskiego ciśnienia to dobra wiadomość (bo cierpi Pan ze względu na niskie ciśnienie), czy wręcz odwrotnie. Jestem jednak przekonany, że jeśli moje wpisy potraktuje Pan z przymrużeniem oka i spróbuje się przy nich uśmiechnąć, to przynajmniej - w myśl zasady śmiech to zdrowie - jest szansa, że poprawi się Pańskie samopoczucie. Na pewno jednak dobrą wiadomością dla Pana było przyznanie przez WG dodatkowych nagród za bitwy morskie, bo jeden kontener piechotą nie chodzi. Sługa uniżony, o Pańskie zdrowie zatroskany. Nickt.
 10. PanNickt

  Zgarnij dodatkowe nagrody za bitwy morskie!

  Jaśnie Wielmożny Panie battleman_steel z języka Jaśnie Wielmożnego Pana wnoszę iż w dół kloaczny wpaść Pan za młodu musiał, bo język od tego się Panu nieco rynsztokowy zrobił. Jednakowoż jest to dobra wiadomość, bo pozwala wnosić, iż zrozumie Pan przekaz prosty, choć odrobinę frywolny. Nie ukrywam, że pisząc podsumowanie problemu, którym Pan był łaskaw się z nami podzielić, skorzystam z mądrości innych i napiszę, że skoro Pan nie rozumiesz tak oczywistych rzeczy jak strefy czasowe i przesunięcie czasu między czasem gry na różnych serwerach, to Panu kury szczać prowadzić, a nie w WoWs grać. Sługa uniżony, do snu przymuszony. Nickt.
 11. PanNickt

  Zgarnij dodatkowe nagrody za bitwy morskie!

  Jaśnie Wielmożny Panie battleman_steel uprzejmie proszę o wybaczenie Jaśnie Wielmożnego Pana za mą śmiałość, ale nietaktem jest obarczanie "komuny" odpowiedzialnością za ustawowe zniesienie stanowości w Polsce. Uczynił to bowiem art. 96 Konstytucji Marcowej z 1921 roku. Gdyby Jaśnie Pan był łaskaw chorować, kiedy w szkole o tym mówiono, to uprzejmie donoszę, że "komuna" w owym czasie nie obejmowała ziem na zachód od granicy wyznaczonej przez: trójstyk polsko-radziecko-łotewski, położony na rzece Dźwinie, łuk rozpięty między rzekami Berezyną i Prypecią, dalej linią pomiędzy Mikaszewiczami i Zwiahelem, do rzeki Zbrucz i dalej jej ujścia do Dniestru. A co do rozgrywek międzyklanowych, to łaskawie proszę Jaśnie Wielmożnego Pana o nadwyrężenie intelektu i imaginację następującej sytuacji: 1. o godzinie 0.00 (żeby nie przeciążyć szarych komórek Jaśnie Wielmożnego Pana - o północy) czasu polskiego (czyli o 2.00 czasu moskiewskiego) następuje losowanie par w rozgrywkach międzyklanowych. 2. o godzinie 4.00 czasu polskiego (czyli o 6.00 czasu moskiewskiego) Wania i Sasza budzą się i zbijają 10 gwiazdek 3. o godzinie 8.00 czasu polskiego (czyli o 10.00 czasu moskiewskiego) Jaśnie Wielmożny Pan przenosi swoje jestestwo z łoża przed komputer i stwierdza, że został oszukany, bo klan Wani i Szaszy ma już 10 punktów 4. o godzinie 20.00 czasu polskiego (czyli o 22.00 czasu moskiewskiego) klan Jaśnie Wielmożnego Pana zaczyna odrabiać straty, bo Wania i Sasza już spełniają się w objęciach Morfeusza 5. o godzinie 0.00 czasu polskiego (czyli o 2.00 czasu moskiewskiego) następuje zakończenie rozgrywek. Podsumowując Wania i Sasza grali od 4.00 do 20.00 czasu polskiego (czyli od 6.00 do 22.00 czasu moskiewskiego), a klan Jaśnie Wielmożnego Pana od 8.00 do 24.00 czasu polskiego (czyli od 10.00 do 2.00 czasu moskiewskiego). Oba klany miały 24h na grę, z czego wykorzystały po 16h, tyle tylko że w innych godzinach (względem czasu uniwersalnego). Tuszę, że to wyjaśnienie jest dla Jaśnie Wielmożnego Pana wystarczające i kojące skołatane nerwy. Sługa uniżony, nieco już znużony. Nickt.
 12. PanNickt

  Zgarnij dodatkowe nagrody za bitwy morskie!

  Jaśnie Wielmożny Panie battleman_steel przedstawione przez Jaśnie Wielmożnego Pana problemy bardzo smucą me serce. Łączę się w cierpieniu z Jaśnie Wielmożnym Panem, bo nieraz bardzo cierpiałem w podobnych okolicznościach. Wielekroć zazdrościłem mieszkańcom wysp Pacyfiku, Japonii, Chin, Rosji a nawet Litwy, że oni już przejście ze starego roku na nowy mają za sobą, a ja wciąż muszę znosić katusze, czekać na północ i nie mogę zalec w swej komnacie, na swym łożu. Jednakże z wiekiem zrozumiałem, że taka jest kolej rzeczy - mieszkańcy krajów położonych od nas na wschód wcześniej wstają i mogą wcześniej zrobić coś pożytecznego (np. pograć w Wows), ale za to wcześniej kładą się spać i śpią, kiedy my robimy pożyteczne rzeczy (np. gramy w Wows). W sumie okazuje się, że mamy dokładnie tyle samo czasu na spanie, jedzenie, a nawet - o dziwo - na zbijanie gwiazdek w rozgrywkach międzyklanowych. W opisanej przez Jaśnie Wielmożnego Pana sprawie było tak samo - oponenci co prawda wcześniej opuścili swoje leża i zdążyli nabić gwiazdki zanim klan Jaśnie Wielmożnego Pana był łaskaw opuścić pielesze, ale za to kiedy wróg spać poszedł, była okazja by straty nadrabiać. Kreślę się z poważaniem i życzę by Gwiazdor był łaskaw dla Jaśnie Wielmożnego Pana tego roku i dostarczył mapę świata z zaznaczonymi strefami czasowymi, co pomoże Jaśnie Wielmożnemu Panu i jego klanowi planować podboje w przyszłości. Sługa uniżony, z rana obudzony. Nickt.
 13. PanNickt

  invite code gave me nothing

  Current know and working invitation codes are: 1. POTENTIALHISTORYSHIPSOFWAR - Hosho + 3 PD + 1M credits + 250 dublons 2. PLAYLANGLEY2019 - Langley + 3 PD + 1M credits + 300 dublons 3. BOOM - Emden (premium KM CA 2T) + 7 PD + 2,5M credits + 200 dublons + St.Louis (US CA 3T) + 20 camo Restless fire (+250% to cpt xp) 4. KAPPA - Vampire (premium CMW DD 3T) + 3 PD + Nassau (KM BB 3T) + St.Louis (US CA 3T) Moreover you can use some bonus codes (after creating account): 1. HUMBLEGIVEAWAY - 10 camo Humble Bundle 2. TORPEDO - personal Combat Mission (win 5 random battles) for 6 regular crates If you want to use reference link (e.g. mine: https://playtogether.worldofwarships.eu/invite/NJM091z :) ) you will additionaly recieve: * after the 1st game (but you have to confirm that you accept invitation before this game): 1. Premium cruiser Diana Lima (RU 2T) * after the first battle on 6T (can be coop) 2. Premium battleship Warspite (RN 6T) 3. 14x days of Warships Premium Account time 4. 25 special flags of each type When you creates a new one account you will have some daily bonuses (in 3 series) that give you: 1. dublons (c.a. 600) 2. Charleston (premium US CA 3T) 3. supercontainer.
 14. PanNickt

  Invite code error/bug?

  In the meantime, the rules of the invitation program have changed and that's why you didn't get a prize. Currently, Warspite is a main award for reaching 6t, but you would probably have to start playing again. Current know and working invitation codes are: 1. POTENTIALHISTORYSHIPSOFWAR - Hosho + 3 PD + 1M credits + 250 dublons 2. PLAYLANGLEY2019 - Langley + 3 PD + 1M credits + 300 dublons 3. BOOM - Emden (premium KM CA 2T) + 7 PD + 2,5M credits + 200 dublons + St.Louis (US CA 3T) + 20 camo Restless fire (+250% to cpt xp) 4. KAPPA - Vampire (premium CMW DD 3T) + 3 PD + Nassau (KM BB 3T) + St.Louis (US CA 3T) Moreover you can use some bonus codes (after creating account): 1. HUMBLEGIVEAWAY - 10 camo Humble Bundle 2. TORPEDO - personal Combat Mission (win 5 random battles) for 6 regular crates If you want to use reference link you will additionaly recieve: * after the 1st game (but you have to confirm that you accept invitation before this game): 1. Premium cruiser Diana Lima (RU 2T) * after the first battle on 6T (can be coop) 2. Premium battleship Warspite (RN 6T) 3. 14x days of Warships Premium Account time 4. 25 special flags of each type When you creates a new one account you will have some daily bonuses (in 3 series) that give you: 1. dublons (c.a. 600) 2. Charleston (premium US CA 3T) 3. supercontainer.
 15. Wielce Szanowny Graczu Ralphius, z przykrością konstatuje, że moja wcześniejsza wypowiedź została przez Szanownego Gracza niewłaściwie odebrana. Nie było moją intencją urazić Szanownego Gracza, a jedynie starałem się pomóc w zrozumieniu dysonansu na jaki Szanowny Gracz był łaskaw zwrócić uwagę. Gdybym jednak wyrządził Szanownemu Graczowi jakieś szkody moralne, to z całego serca za nie przepraszam i proszę o wybaczenie. Pozostaję z poważaniem Nickt.
×