Jump to content

PanNickt

Players
 • Content Сount

  4,714
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12770
 • Clan

  [WOB]

About PanNickt

 • Rank
  Rear Admiral
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,604 profile views
 1. PanNickt

  Puerto Rico - wart czy nie - wydanych dublonów?

  Na Puerto Rico można też zarabiać:
 2. PanNickt

  Kontenery - Dyskusja

  Za co chcesz karać te dane? One są niewinne! Trzy lata je gromadziłeś, oswoiłeś, przywiązały się do Ciebie. A teraz, ni z tego ni z owego, będą ukarane? To nieludzkie...
 3. Ile losów na RU musiałeś kupić, żeby to coś dostać?
 4. Jakieś krzaczki na tej stronie. Na szczęście jest tłumacz google i dzięki niemu dowiedziałem się co nieco o tym pierwszym statku: Yokosuka dla kobiet pies morski stał się stan magazynowanie jako statek rezerwy w szkoletypu mgiełka ciepła Aero edukacji bezpośredni statkiem „offshore wiatr”, " Statek, który został uruchomiony przy użyciu części wydobytych z delikatnej bryzy.
 5. PanNickt

  Puerto Rico - wart czy nie - wydanych dublonów?

  Pszyjemność grejszarka wynika z tego, że mógł wydać $$$ na 59k dublonów i wykorzystywać ten fakt do trolowania forumowiczów przy każdej możliwej okazji.
 6. PanNickt

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  Akurat w przypadku coopów bardziej niż człowiek postarać się musi MM, bo podstawowym problem są współgracze ubijający boty na wyścigi oraz częste rozpoczynanie gry w takim miejscu, że zanim dopłynie się BBkiem tak by dodatkowa zaczęła działać, to coop się kończy. Gdybyś pokazał serię 10 kolejnych takich udanych coopów (pod względem trafień dodatkową), to można byłoby to traktować jako wyznacznik. Jedna jaskółka, jak to mawia polskie przysłowie, wiosny nie czyni i równie dobrze może się zdarzyć, że zamiast 755 trafień w jednej bitwie będzie się miało serię kilku gier, w których nie uda się przekroczyć 100 trafień z dodatkowej.
 7. PanNickt

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  usunięte, zgodnie z sugestią WG_Lumberjack
 8. PanNickt

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  Miłego oglądania.
 9. PanNickt

  Misje na Puerto Rico

  Szeptany marketing Ci robię :) Tajemne sposoby przemiany złotych polskich sześćdziesięciu na dublonów trzynaście tysięcy siedemset i pięćdziesiąt plus trzydzieści dni premki wyjawi wam, za skromną opłatą, @NextNoobPlayer .
 10. PanNickt

  Misje na Puerto Rico

  13750 dublonów i 30 dni premium to właśnie 60 zł. Gdyby napisał, że zrobił to w 2x więcej czasu niż podał, to też dokonałby "niemożliwego" i byłby "bohaterem na forum", a do tego podane liczby wyglądałyby bardziej wiarygodnie.
 11. PanNickt

  Misje na Puerto Rico

  Nie no, na pewno się da zrobić, jak ktoś ma wystarczająco dużo samozaparcia. Nie kwestionuję możliwości zrobienia dyrektyw, a jedynie podaną przez jednego z graczy informację ile mu to zajęło. Można na przykład grać coopy od 2 do 6 rano - wtedy jest większa szansa, że nie będzie zbyt wielu "ludzkich" (jakkolwiek wieloznacznie to może zabrzmieć) graczy i boty przeżyją wystarczająco długo, by na nich nabić trafienia dodatkową, główną, torpedami czy innymi rakietami. Tylko po co, skoro można było wydać 60 zł i mieć dwa boostery premium, które pozwalają mieć Puerto Rico po zrobieniu 3 dyrektyw i 30 bodajże misji dziennych.
 12. PanNickt

  Misje na Puerto Rico

  Misji 2 nie da się zrobić grając na coopach, bo za mało bxp się ugrywa. Patrząc na jego średnią zrobienie misji 2 zajęłoby mu prawie 100 randomów. Dasz radę zrobić 100 randomów w 12h , dodatkowo ze średnim base xp blisko 1600? Yolo i następna gra nie wchodzi w grę, bo wtedy znacząco spadnie średnie base xp. Myślę, że nie dasz, zatem mimo iż misja robi się z innymi, to i tak jej się w 12h nie da zrobić. Misja na dodatkową. Zrobiłem właśnie eksperyment. Georgia z flagami na szybkość. 5 minut trwał coop - 0 (!!!) trafień z pomocniczej, bo zanim dopłynąłem w zasięg, to boty padły. Akurat byłem fatalnie spawnowany (centralnie, najbardziej na północy) na fatalnej pod względem nabijania trafień mapie (Estarium). Po takiej bitwie, żeby osiągnąć zakładaną średnią 300 trafień, musiałbym zrobić w kolejnej grze 600. Realne? Raczej nie. Wcześniej testowo zagrałem na coopie Frieslandem. 7 minut, 154 trafienia, czyli o ponad połowę mniej niż założyłem jako średnią w moich wyliczeniach do misji 5. Co do prawdopodobieństwa zrobienia 6 dyrektywy w 12h - każdy może je oceniać po swojemu. Podałem powyżej wyliczenia, z których moim zdaniem wynika, że nie jest realne zrobić tę dyrektywę w 12h. Gdyby było napisane 2 dni po 12h, to byłoby to - moim zdaniem - bliższe prawdy. Sądzę, że gość zdrowo koloryzował i w praktyce spędził nad tym grindem co najmniej o połowę więcej czasu niż zadeklarował.
 13. PanNickt

  Misje na Puerto Rico

  Trochę nie wierzę w te liczby, które podał. Weźmy 6. dyrektywę, ponoć zrobioną w 12h: 12h to powiedzmy 72 gry po 10 minut. W praktyce randomy trwają średnio co najmniej 15 min, co daje maksymalnie 50 gier (a gdzie czas na zmianę okrętu, wejście do gry, losowanie?). W 6 dyrektywie można robić maks. 3 misje na raz (pierwsze 2 oraz po jednej z następnych): 1 misja - da się zrobić w 50 gier (400k kredytów na bitwę, ale pod warunkiem grania tylko randomów, co ważne w kontekście misji 7 i 8) 2. misja - bazowe xp (150k) nawet unicuum^2 nie zrobi w 50 bitew 150k bazowego, bo musiałbym robić 3k bazowego średnio na bitwę, zresztą widać, że gość ma średnią niecałe 1600 bazowego na bitwę (2350/1,5 za konto premium), co oznacza, że na tę misję potrzebowałby co najmniej 95 gier, niechby nawet po 15 minut = 24h, czyli 2x więcej niż zadeklarował 3. misja - 350k xp na RU i UK CA, obwieszony flagami i kamo niech ma mnożnik x12 do bazowego xp, 1600*12 = ok. 20k xp/bitwę - potrzebuje 17 bitew na tę misję. 4. misja 130 trafień w cytadelę z pancerników - ile średnio cytadel da się zrobić na pancku będąc unicummem? 5-7-10? Powiedzmy 7. - potrzeba 19 bitew. 5. misja - 7000 trafień z działek niszczycieli. Niech będzie średnio dla równego rachunku 350/bitwę Frieslandem. 20 bitew. 6. misja 2700 wstąg trafienie czymś grając CV. Najłatwiej rakietami. średnio 150/bitwę to chyba nie jest łatwe osiągniecie, nawet dla unicuuma? niech będzie - 20 bitew. 7. misja 230 trafień torpedami lub cytadel na krążkach. Niech będzie 10/bitwę (raczej coopy i torpedo Hipper/PE) - 23 bitwy, ale za to krótkie. Powiedzmy trwające tyle co 15 randomów. Tyle, że grając koopy nie zrobi się misji na kredyty (1. misja). Nawet utrzymując średnią 10 hitów/bitwę dostajemy 23 randomy. 8. misja 7200 trafień z dodatkowej, po 300 średnio na coopie Tirpitzem/Bismarckiem i to przy dużym szczęściu (więcej się nie da, bo boty giną za szybko i czasem wychodzi mniej niż 50, wiem bo sam tak robiłem wcześniejszą misję) - 24 coopy, powiedzmy w czasie odpowiadającym 15 randomom. 9-10. bazowy xp (50k, 25k) - licząc średnio po 1,6k na bitwę, powiedzmy 31/16 gier I teraz, które 5 misji da się zrobić w maks. 50 gier (czyli w 12h)? Zakładając, że 2 misji nie mógł zrobić patrząc na jego bazowe xp, zostaje misja 1 + cztery z tych robionych pojedynczo. Średnio ma na nie po 12,5 bitwy. Bardzo optymistyczne wyliczenia powyżej pokazują, że potrzebowałby na nie co najmniej 50% więcej czasu niż zadeklarował. Pogrubiłem misje, które zrobił. Jestem przekonany, że robił je przede wszystkim na coopach. I nie wierzę, że da się zrobić tyle coopów, żeby zaliczyć misje 5-8, w 12h, bo w tym przypadku największym wrogiem są współgracze zabijający boty na wyścigi oraz system spawnowania, który potrafi wyrzucić w takim miejscu, że zanim się zobaczy pierwszego bota, to już połowa botów jest ubita.
 14. PanNickt

  Kontenery świąteczne

  Abruzzi z darmowego za 10T, reszta ze 160 średnich pudełek, czyli typowe 10% szans na okręt. Suma sumarum (uwzględniając 14k na Puerto Rico) wyszło ok. 100.000 dublonów. A skąd się wzięło tyle dublonów i dlaczego tak dużo za tak mało $$$ to już nie jest sprawa do publicznego roztrząsania :)
 15. PanNickt

  Kontenery świąteczne

  Suma sumarum nowe okręty premium z pudełek w tym evencie: T5: Gulio Ceasare, Fujin, Kamikaze, Gremiaszczij T7: Abruzzi, Hood, Ashitaka, Lazo, Boise T8: Terrible, Massa, Asashio, Enterprise, Lenin, Kii, Witchita T9: Georgia Dodatkowo, w ramach grindu, wpadły albo lada chwila wpadną: T7: Gorizia T10: Ohio, Puerto Rico
×