Jump to content

PanNickt

Players
 • Content count

  3,516
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7369
 • Clan

  [ZGZ]

About PanNickt

 • Rank
  Captain
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

757 profile views
 1. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Co innego ustalić, że WG daje wybrańcom super promocje na dublony, a innym pokazuje środkowy palec, a co innego twierdzić, że 25.000 to koszt 131 zł, bo to statystycznie (*) rzecz ujmując - jest kłamstwo. (*) Jestem gotowy założyć się, że średni koszt zakupu 25.000 dublonów dla całej populacji graczy jest znacząco wyższy niż 131 zł.
 2. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Trochę cwaniakujesz, nie każdy dostał od WG ofertę 30k dublonów za 160 zł.
 3. wycofanie nie zbilansowanych okrętów z gry

  Jak się skończy drama merytoryczna, to rozpoczniemy dramę polonistyczną - ortograficzną i semantyczną.
 4. Masz na myśli euro czy złotówki? Jeśli złotówki, to - z punktu widzenia Europejczyka - byłby jak za darmo.
 5. Paradoks polega na tym, że przy przyjętym sposobie dystrybucji Stalingrada powinien on być mega UP (za bycie UP mógłby mieć ciekawe dodatkowe bonusy - np. do kredytów, f-xp, e-xp - żeby warto było nim grać), żeby po zsumowaniu tego z mega OP właścicielami wyszedł zbilansowany wynik. A tymczasem mamy sigmę 2.65 (!!!, oby była to tylko literówka, ale alternatywne 2.25 też jest kosmiczną wartością), wzmocnienie pelotki działające przez minutę itd. Ś.p. Smoleń mówił: Jakbyśmy dwa takie czołgi mieli, to byśmy sobie sami tę wojnę wygrali. Słowo stało się ciałem - jak pluton dwóch tylko takich okrętów wejdzie na randoma, to sam tę biedną 12 w przeciwnym zespole rozwali i bitwę wygra. Można spodziewać się, że na rankedach będzie wygrywała drużyna z większą liczbą Stalingradów, na klanówkach będzie wygrywała drużyna z większą liczbą Stalingradów, a nawet na randomach zapewne będzie wygrywała drużyna z większą liczbą Stalingradów. Osoby wychodzące z gry ze względu na losowania (vide równoległy wątek) będą miały dodatkowy powód do rage quita - bo łone, te czyrwone, mieli wincy Katowiców Stalinogrodów.
 6. Wygląda, że na kolejnych rankedach z definicji będzie wygrywała drużyna, mająca w składzie więcej Stalingradów. OP okręt w rękach unicuumów. Niezła perspektywa.
 7. Dowcipy RNG

  Może niechcący jesteś w trybie coop? Tam faktycznie boty od razu reagują na wystrzelenie torped.
 8. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Na Alienwarearena (https://eu.alienwarearena.com/ucf/Giveaway) są dostępne kody bonusowe do: WOT: 1 Day of Premium Account Large Repair Kit 1x Personal Reserve: +100% Crew XP for 2 hours WoWp: Focke-Wulf Fw 56 Stosser – German Fighter Curtiss Model 81A-1 – American Fighter 2x Hangar Slots Konto premium z pierwszego kodu współdzielone z WoWs. Są też kody zaproszeniowe do WOT i WoWp: 7 Days of Premium Account T-127 – Soviet Light Tank (WoT PC) or Brewster F2A-1 Buffalo – American Fighter (WoWp) Garage or Hangar Slot
 9. Co zrobić? Po prostu grać najlepiej jak się potrafi. Czasem daje się wygrać albo przegrać wbrew MM. Najgorszym losowaniem (mierzonym avr xp zespołów), które udało się mojemu zespołowi wygrać było -31,66% (1077:1418), a najlepszym losowaniem, które udało się przegrać 33,49% (1281:852).
 10. Ktoś w WG ma chyba jakąś fobię. Gdzie są niszczyciele i krążowniki (nie mylić z pancernikowymi wyrobami krążopodobnymi) na 9T i 10T? Jeden jedyny Black dla elyty i Salem za wytrwałość? O CV 9T lub 10T to przez grzeczność nawet nie wspomę.
 11. Obawiam się, że rozmijasz się z prawdą. Znajdź sobie filmik, z którego pochodzi załączony przeze mnie screen, sprawdź datę jego publikacji i datę splitu RU DD. W chwili publikacji filmu to co jest na obrazku było prezentowane jako druga (czyli alternatywna) linia RU DD, dlatego napisałem: były pokazane w zapowiedziach na 2017 (!!!) rok jako alternatywna linia RU DD. Obecna, wdrożona, druga linia RU DD pojawiła się później, także trzymając się chronologii prezentacji to co jest aktualnie to linia pierwsza i trzecia, a druga (z okrętami Smeliy i Project 56) nie została dotąd wprowadzona na produkcję. Zrobienie z nich polskich premek 9T lub 10T to może być niezła opcja monetaryzacji wykonanej pracy ludzi z WG :)
 12. To jakieś kalumnie. Według wikipedii: najczęściej miały to być stworzenia bardzo stare, brzydkie, złośliwe i mało inteligentne. W moim przypadku tylko pierwsze trzy określenia mają zastosowanie, więc w żaden sposób trollem nie mogę być.
 13. Dyskusja ogólna

  No i dlatego wczoraj skończyłem grind Saint Louisa. Mimo fatalnej końcówki wyszedł najwyższy avr dmg ze wszystkich krążowników 9T. Jak będzie okazja (jakaś zniżka), to kupię HIVa i ze spokojem będę czekał na rozwój wypadków na linii FR CA.
 14. Ja trolluję??? W żżżżżyyyyyciiiiiuuuuuuuuuu.........
 15. Różnica w avr xp to tylko 26%. Częste losowania. Ciekawe co byś powiedział, widząc ponad 60% różnicy (998:1606) albo ponad 50% różnicy (761:1144). Żeby było śmieszniej - maksymalne moje losowanie na plusie (36,95%) na liście losowań na minusie znalazłoby się na dopiero na 6 miejscu.
×