Jump to content
Planned Server Restart Read more... ×

PanNickt

Players
 • Content Сount

  4,810
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [WOB]

About PanNickt

 • Rank
  Rear Admiral
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2,059 profile views
 1. PanNickt

  RU czy EU

  Wyzwisk pisanych cyrylicą na RU nie jest więcej (a śmiem twierdzić, że jest ich dużo mniej) niż wyzwisk pisanych koślawym angielskim czy w języku Goethe'go na serwerze EU.
 2. PanNickt

  Filmują! Streamują! Grają!

  Gdyby się dało, to dałbym Ci plusika do karmy na forum za błyskotliwą ripostę :)
 3. PanNickt

  Hamburg Dockyard: Construction of ZF-6

  You intentionally ignore that in Hinzen's case, spending doubloons gave us 2000 steel (bundle of 200 steel and 3000 coal is now worth 2200 doubloons, right?) and a Big Santa gift.
 4. PanNickt

  Update 0.10.3 – German Destroyers: Part 1

  If you used fxp to research hull B (a lot of people do this to avoid playing usually poor hull A) that is being removed you will get a useless ship xp instead of used free xp.
 5. PanNickt

  Update 0.10.3 – German Destroyers: Part 1

  No steel this time. No special (SK, SC) container as well. Just coal and special flags.
 6. PanNickt

  MM

  Śmiem twierdzić, że nie "losuje", a "dobiera", bo sposób działania MM daleki jest od pojęcia "losowości".
 7. PanNickt

  Review of U.S. Battleship Branch

  WHY NOT??? That's brillant idea. WarGambling do it for us!
 8. PanNickt

  Aktualizacja 0.9.11: Zimowe łupy

  Okrętów 10T nie ma w SK ani w boxach mikołajkowych.
 9. PanNickt

  Misja z Black Friday

  Wszystko jest uczciwie napisane w opisie przedmiotów. Nic to jednak nie daje, skoro umiejętność czytania ze zrozumieniem jest ideowo obca znacznej części (a być może i większości) najlepszych klientów i sponsorów WarGamblingu. Nawet gdyby informacja, że misja jest do zrobienia okrętem bez "B" byłaby napisana na czerwono i 5x większą czcionką to i tak znalazłoby się grono intelektualnie sprawnych inaczej, którzy by "nie zauważyli", "nie doczytali", "nie zostali poinformowani", "zostali wprowadzeni w błąd", "zostali oszukani" itd. Problem z opisem był w pierwszym roku (czyli 2 lata temu) tych promocji - wtedy faktycznie informacji, że misja jest dla okrętu bez "B" nie było na początku w ofercie (dopiero opis w kliencie gry na to wskazywał), ale zostało to po kilku dniach naprawione i od tej pory opisy są jednoznaczne i nie powinny budzić wątpliwości u przedstawicieli gatunku "sapiens".
 10. PanNickt

  Kupon - zwrot 200% dublonów

  Nie sądzę. WarGambling preferuje walutę wymienną (np. euro, dolary, od biedy złotówki czy ruble), a makulatury (w tym blankietów pocztowych) nie skupują (butelek i złomu miedzianego zresztą też).
 11. PanNickt

  mam problem matematyczny

  Bardziej się martwię, że ktoś uwierzy w to co piszesz i poczuje się oszukany jak ten gość od 11k dublonów zainwestowanych w stocznię kilka dni temu.
 12. PanNickt

  mam problem matematyczny

  To wytłumaczę jeszcze raz, jak milicjantowi. Bonus 10k był za posiadanie 5 skończonych linii, a nie za pierwszy reset. Powyżej masz nawet źródło tej informacji na oficjalnej stronie WG. Ten bonus autor już dostał więc nie dostanie go ponownie. Gdyby miał wyliczony fxp na 3 resety, co według ciebie wystarczyłoby na uzyskanie Ohio, to zostałby po tych 3 resetach z ręką w nocniku i bez Ohio
 13. PanNickt

  mam problem matematyczny

  Dlaczego wprowadzasz w błąd graczy? Jak się ma sklerozę, to warto sobie poszukać informacji, np. tu: https://worldofwarships.eu/pl/news/game-updates/research-bureau/ i doczytać, że bonus 10k punktów nie był "za pierwszy reset", tylko za posiadanie 5 ukończonych linii: Jeśli posiadacie przynajmniej pięć zbadanych okrętów X poziomu, otrzymacie dostęp do Agencji badawczej, jednorazową nagrodę w wysokości 10 000 punktów badawczych oraz możliwość zresetowania dowolnej z rozwiniętych gałęzi drzewa technologicznego. Jak specu sądzisz, skąd mu się wzięło 15,6k punktów skoro nic nie resetował? Właśnie z bonusu startowego 10k + do 1,2k miesięcznie za zadania.
 14. PanNickt

  mam problem matematyczny

  O, co najmniej doktorat w matematyki się kroi. Jak zdołasz udowodnić, że 15,6+20,4 = 46 to ten doktorat masz w kieszeni. @zdzislawdyrma jak widać nie tylko Ty masz problem matematyczny, tudzież problem z matematyką. Mój 6-letni syn twierdzi, że 15+20 = 35 (ułamków dziesiętnych niestety jeszcze nie zna), ale co on może wiedzieć...
×