Jump to content

PanNickt

Players
 • Content count

  2,852
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5442
 • Clan

  [ZGZ]

About PanNickt

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

397 profile views
 1. Cheaterstwo

  Ludzie teraz Panie leniwe, trza było od razu linkiem do wiki rzucić https://pl.wikipedia.org/wiki/Zbigniew_Klapa .
 2. Cheaterstwo

  Proszę nie obniżać poziomu dyskusji rażącymi błędami ortograficznymi.
 3. Cheaterstwo

  @Little_Rowboat pisał, ale macie tak fioletowo-podobne staty, że pomyłka @ujea jest zrozumiała.
 4. Cheaterstwo

  To tym bardziej się piszę, a invite wezmę z Alienware :) Z drugiej strony - przypomniałem sobie, że miałem jedno dodatkowe konto: https://wows-numbers.com/player/539613545,MojaEkscelencja/ Tylko musiałbym nad statami popracować.
 5. Cheaterstwo

  To lepsze :)
 6. Cheaterstwo

  Kod zaproszeniowy używasz przy zakładaniu konto. Tu można sobie wziąć jeden: https://eu.alienwarearena.com/ucf/show/1809185/boards/contest-and-giveaways-eu/Giveaway/world-of-tanks-warships-invite-code-key-giveaway Do tego możesz się powołać na czyjś link zaproszeniowy (w szczególności swój własny) - wtedy po osiągnięciu 6T dostaniesz Texasa i drobne bonusy. Opcjonalnie działają też chyba linki referencyjne dające dodatkowy czas premium i czołg, np. https://eu.wargaming.net/registration/pl/?change_realm=1&sid=SID89Mdf8tFvNvc1QSab3tlwL6vLD1Y7_2BOfwHrCgYBhm4_BIdoNxtEm7usLmZxpXEJU0lvpnbjNuHhgxyPfhBAXaiXmJYqCI1VTEqNvghPN31Ast0L-wGgLseM6M9KL-6VAIJD6nonmw6Yc8rNFrlORLpjECWrqLNVtq0CYUB6rGAG82Jig (to link referencyjny jakiego Turka chyba).
 7. Cheaterstwo

  Dasz coś lepszego niż Alienware? :) 3 days of Premium account Pz.Kpfw. T15 premium tank with a garage slot (WoT PC) Albany premium ship with a place in hangar (WoWs) Dobra, biere i zakładam nowe konto. Dogrinduję Umikaze i możemy pykać freeexpa.
 8. Cheaterstwo

  Sugeruję delikatną modyfikację nazwy klanu.
 9. Cheaterstwo

  Masz teraz wystawione konto z praktycznie wszystkimi premkami i 10t za 2200zl. Wisi jakis czas, wiec ludzie sie o nie nie zabijaja. Takze przynajmniej masz okreslony sufit.
 10. Cheaterstwo

  Patrząc na Allegro - cena ofertowa może być wysoka. Cena sprzedaży? Amatorska (*) - czyli w zależności od amatora, który zdecyduje się konto kupić. :) (*) https://e-numizmatyka.pl/portal/strona-glowna/home/numikopedia/slownik/VDIR/Cena-amatorska--c-a--.html?id=178 Cena amatorska (c.a.) Spotykany w katalogach monet zapis, informujący o niemożliwości dokonania miarodajnej wyceny, czego powód mogą stanowić np.: - rzadkość występowania na aukcjach (zarówno w internetowych serwisach aukcyjnych, jak i na aukcjach stacjonarnych); z reguły obieg takiej monety zawęża się do wąskiego i ezoterycznego grona kolekcjonerów - bardzo niski nakład (od kilku do kilkunastu sztuk)
 11. Cheaterstwo

  Póki nie wejdziesz do gry troll-plutonem, to w Belfaście Moskwy i Minotaura nie musisz się obawiać. Z kolei Missouri strzela co 30 sekund i jest widoczny po strzale z daleka. A reszta? Ryzyko zawodowe związane z obserwowaniem mapy. A w plutonie (bo zdaje się o takiej opcji pisałeś) to do spotowania i pilnowania tyłka masz jeszcze partnerów. O torpedach wcześniej nie pisałeś, tylko o radarach.
 12. Cheaterstwo

  Doprawdy? Jaki jest zasięg dział Belfasta, a jaki jest zasięg radarów? :)
 13. Mi się zawsze marzyło, aby WG zbierało i używało, jako wskaźnika skilla, średniego miejsca zajmowanego w swoim zespole.
 14. Losowania misji na francuskie pancerniki

  Jak poczekasz na Nowy Rok, to pewnie dostaniesz 6T z maratonu. Ja - nie grając praktycznie od marca do grudnia 2017 - wszystkie nowe (wydane w 2017) linie zaczynam od 6T :) BTW. Fushun daje fun, nawet jak trafi jako low tier :)
 15. Cheaterstwo

  Może dlatego, że warpack nie jest w aż tak powszechnym użyciu jak by się mogło wydawać? Na forum nikt się nie pochwali tym, że 99 razy storpedował płynącego prosto czerwonego baroana, ale za to jak za setnym razem ktoś magicznie zaczął wykręcać w momencie odpalenia torped, to od razu jest informacja na forum. Na pewno o wystrzeleniu torped wiedzą boty na coopach - o ile kiedyś szły równiuteńko na torpedy o tyle teraz automagicznie zaczynają zmieniać kurs tuż po wystrzeleniu torped (przy czym mam wrażenie, że najmądrzejsze są tu pancerniki, bo krążowniki i niszczarki jakby rzadziej się przejmują faktem wystrzelenia w nie torped - ale to tylko moje subiektywne odczucie).
×