Jump to content

PanNickt

Players
 • Content count

  3,132
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6324
 • Clan

  [ZGZ]

About PanNickt

 • Rank
  Commander
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

526 profile views
 1. Hindenburg jako stan umysłu

  To ja tylko poproszę, żeby dać znać prędzej o nerfie. Bo planuję na niego perm kamo kupić i żal by było potem nie używać :)
 2. Przecież @Odo_Toothless napisał dokładnie to samo. Dlaczego sugerujesz, że powinien wątek czytać ponownie?
 3. Z opisu PT można wnioskować, że misje na okręty premium będą dopiero po wydaniu poprawki na produkcję (czyli nic dziwnego, że nie wypadały na PT).
 4. Zmiany w krązownikach US - RUNDA 2

  W temacie napisali RUNDA 2 (zresztą w informacji na www też) - w rundzie 1 nie ma nowych CA, będą za tydzień w rundzie 2.
 5. Dyskusja ogólna

  Pierwsze wrażenia, nie wiem czy to błędy czy ficzery: 1. Nie wylosowało mi ani jednej misji na okręty premium. 2. Na minimapce nie ma śladu po wykrytych i znikniętych okrętach. 3. Fajnie, że pokazuje wykryte okręty. Gorzej, że pokazuje iż wykryłem, podczas gdy nic się nie pojawiło na widoku (najpierw jest baretka wykrycia, potem kilka sekund nic i dopiero widać wykryty okręt). 4. Nadal RN CA mają popieprzone literki przy dostępnym sprzęcie - standardowo, chcę naprawkę, a marnuję dym. 5. W kampanii pokazuje, że nowy admirał jest nagrodą zarówno za 3 jak i 5 etap.
 6. Zmiany w krązownikach US - RUNDA 2

  Jesteśmy za(chwyceni) i z niecierpliwością czekamy na darmowe okręty premium wyskakujące z US-kontenerów. :)
 7. 2018 - Year of the CV

  Midway and Hakuryu balancing results Tier X carriers have undergone changes in the 0.7.4 update. This was prefaced by statistical dip displayed by Hakuryu on 3 out of 4 regional servers. The Japanese carrier was losing to her counterpart both in the air and by surface ship damage averages. Winrate was also dragging behind for Hakuryu and that drag was around 6%. After limiting Midway's hangar and redistributing the planes on her rival, we did see an equilibrium in the win percentages. Moreover, with the new flight control Hakuryu is able to show good performance in the air combat and doesn't get lost when the battles are longer. The changes were caused by a tangible discrepancy in the ships' statistics and we think that in their current state these carriers are much better matched. https://www.facebook.com/wowsdevblog/?hc_ref=ARS1qJ5DCFG6ZVGeHfH3am2H6UHuB8bfBWyxmkymw4XvjXWCYE47Cy-cEswXf0eYD8I&fref=nf Lotniskowce znaczy się naprawione, rok CV zakończony sukcesem, można wypłacić premie i czekać na pełne zachwytu reakcje graczy.
 8. No jak to nic - była na jednym tierze z Pensacolą, a teraz będzie z Nowym Orleanem. Taka zmiana sąsiedztwa to trauma na całe życie - jak nic zwrot dublonów się należy :)
 9. Świetnie. A nie przebąkują przypadkiem o zwrocie dublonów za Indianapolis w związku ze zmianą tierów US CA? :)
 10. Nie ma słów (a nie słowa) na stałe, jest informacja kontenery mogą wypluwać misje na okręty premium i to miałem na myśli pisząc, że w oryginale jest to samo (ta sama funkcja, a nie literalnie ten sam zapis). Poza tym, o ile znam nomenklaturę informatyczną, wyrażenia: После выхода обновления czy Once the Update goes live odnoszą się do wydań na środowisko produkcyjne, a nie na środowisko testowe.
 11. Nie jest to błąd w tłumaczeniu, bo w oryginale napisali to samo: После выхода обновления у игроков появится шанс получить из «американских» контейнеров боевые задачи, выполнение которых пополнит порты такими премиум кораблями, как Sims, Monaghan, Atlanta, Kidd и обновлённый исследуемый Cleveland. Oczywiście, plany mogą się zmienić, ale nie sądzę. Raczej obstawiam niewielkie prawdopodobieństwo otrzymania misji na okręt premium. A zgrzyt był dlatego, że odpowiadając nie na temat @Dark_Havoc niepotrzebnie zgasił nadzieje @dzobo30 na darmową premkę od WG no i trzeba było tę nadzieję od nowa budzić :) Artykuł jest o PT, ale w tym artykule jest podany zakres wprowadzanych nowych funkcji. Jedną z nich są kontenery z premkami, dlatego jest o nich mowa. O admirale Halseyu też napisali w opisie PT - czy ktoś ma wątpliwości, że ten admirał pojawi się na produkcji, a nie jest jedynie efemerydą na potrzeby PT?
 12. Już raz wskazałem, ale widzę że trzeba - jak milicjantowi ze starych dowcipów - co najmniej dwa razy powtórzyć: Po wprowadzeniu aktualizacji amerykańskie kontenery dadzą Wam szansę na zdobycie misji bojowych, których wykonanie pozwoli na zagoszczenie w twoim porcie na stałe takich okrętów Premium. Na stałe to można coś dostać tylko na produkcji, na PT wszystko jest tymczasowe.
 13. Ależ ja nie twierdzę, że nie napisałeś prawdy. Napisałeś prawdę, ale bez związku z pytaniem @dzobo30, mimo iż to pytanie zacytowałeś w swojej odpowiedzi. On pytał o pomysł WG z wypadaniem okrętów premium z kontenerów w nowej misji, a Ty napisałeś o standardowych nagrodach za PT. Trochę tak, jakby @dzobo30 zapytał Która godzina? a Ty byś odpowiedział na to pytanie: Środa.
 14. Cytat 1: @dzobo30 pyta o kontenery z opcją wylosowania misji na okręt premium. Cytat 2: @Dark_Havoc twierdzi, że te kontenery z misjami na okręt premium (WYŁĄCZNIE!!!). Cytat 3: @Dark_Havoc zrozumiał i wycofał się z twierdzenia, że kontenery z misjami na okręty premium będą WYŁĄCZNIE na serwerze testowym. Oczywiście, na PT coś może wypaść i to coś nie przenosi się na produkcję. Ale z opisu przywołanego przez @dzobo30 nie wynika bynajmniej, że te okręty premium będą do ugrania tylko na PT, choć coś takiego sugerował @Dark_Havoc w swojej odpowiedzi (cytat 2).
 15. Myślę, że Cię nie zmyliło, a to @Dark_Havoc błądzi. Cytat: "Po wprowadzeniu aktualizacji amerykańskie kontenery dadzą Wam szansę na zdobycie misji bojowych, których wykonanie pozwoli na zagoszczenie w twoim porcie na stałe takich okrętów Premium (...)" Jestem przekonany, że chodzi o serwer produkcyjny, bo na teście nic nie jest na stałe. Zadania na wypisane okręty będą zapewne wypadały losowo (tak jak na FR BB), a haczykiem jest prawdopodobieństwo otrzymania zadania. Jak mniemam - niziutkie.
×