Jump to content
Forum Shutdown 28/7/2023 Read more... ×

PanNickt

Players
 • Content Сount

  4,913
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  21577
 • Clan

  [-MGT-]

About PanNickt

 • Rank
  Rear Admiral
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2,832 profile views
 1. PanNickt

  Zamknięcie forum.

  Dawno tu nie zaglądałem, ale wobec tak doniosłej chwili pozwolę sobie podziękować (póki jeszcze można) wszystkim, z którymi było mi dane prowadzić tu dyskusje. Czasem bardziej merytoryczne, czasem mniej. Jak to w życiu. Ale generalnie - było miło i tylko żal, że z @Greyshark nie udało nam się pożegnać jakimś pamiątkowym kuksańcem. Przy okazji gratuluję też wszystkim, którzy przez lata przyczynili się do marginalizacji forum, skutecznie eliminując tych, którzy mieli wiedzę historyczną, wiedzę o mechanice gry i - co gorsza - umiejętność samodzielnego myślenia oraz odwagę wyrażania swojego zdania, nawet jeśli było one rozbieżne z oczekiwaniami WG. Możecie być z siebie dumni.
 2. PanNickt

  List do Mikołaja – Konkurs na forum

  Wot, pech. Jedyna utka, którą chciałem mieć (Black), wypadła z kupionego kontenera mikołajkowego. Czy można napisać prośbę o jakąś nową polską premkę, z dostawą za rok?
 3. It was Premium Ship VIII Container. Nowhere can I find information about the contents of such a container (which ships can fall out of it) and what the compensation rules are. Always ships or compensation in doubloons could drop from such containers. Does anyone know when WG changed this rule and where this information can be found (patchnotes or sth)?
 4. Do you know when compensation rules for cointainers with premium ships were changed? Received a premium container with an 8T ship. I have all premium ships 8T except Rocester, Brandenburg and Chckalov. I was certain that Ill receive one of these ships - I received credits. Someone knows why? When WG changed compensation rules for such cointainres?
 5. 2500 dublonów sztuka, w hurcie taniej.
 6. PanNickt

  punkty badawcze

  Możesz ponownie zresetować linię bez kupowania wcześniej 10T. Premia wynikająca z nowego resetu zostanie doliczona do wcześniejszej, niezebranej premii. Jeśli odpowiednio dużo razy taką operację powtórzysz, to możesz mieć do zebrania na 10T np. 10x 6k RP. Podobnie działa to też dla niższych tierów. Ja zazwyczaj nie odkupuję 5T, 6T przy każdym regrindzie (robię np. 7T za fxp), a punkty zbieram z tych tierów 1-2 razy w roku.
 7. PanNickt

  Bitwy asymetryczne wyłączone!

  Można też było zmienić nagrody za base xp osiągany na 9-10T z 2 kontenerów z zasobami na 1 SK (za np. 20k base xp).
 8. PanNickt

  Bitwy asymetryczne

  Majstersztyk. Poświęcić XXXX (myślę, że ilość w sumie co najmniej czterocyfrowa) godzin pracy deweloperów, płacąc za każdą godzinę YY euro, zrobić szumne zapowiedzi i ... wyłączyć po 36 godzinach, zamiast: zwiększyć nagrody za granie 9-10T (np. SK za 20k bxp na 9-10T) obniżyć (o 3/4, połowę albo nawet do zera żetonów) koszt gry na wyższych tierach.
 9. Witaj, dzięki za wiadomość.

  No to i do mnie szczęście się uśmiechnęło :-)  Co do okrętu - myślałem najpierw o niemieckim pancerniku T8 Odin, ale nie widzę go w sklepie. Cossacka już mam, Atago (czarne) też, Orkan - zbyt cienki bolek jestem na taki wymagający okręt. Zatem decyzja:

   

  T8 ROCHESTER - amerykański cruiser z dymem.

  Mam już Halseya, będzie więc pływał jako RPF - AA - smoke - ship.

  Dzięki i dobrej nocy,

  umbra

  1. PanNickt

   PanNickt

   Dziękuję za wiadomość.

   W tym tygodniu spodziewaj się prezentu w grze.

  2. PanNickt

   PanNickt

   Prezent powinien być już dostępny do odebrania.

   Powodzenia.

 10. PanNickt

  Stream charytatywny z nagrodami

  Losowanie odbyło się wczoraj u Mageta na strimie. Nagrodę - premka 8T dostępna w sklepie premium, za wyjątkiem Grafa Zeppelina (*) - wylosował @umbra_arboris. Proszę o informację na pw jaką premkę wybrałeś. (*) Graf Zeppelin niestety nie może być opłacony z Orange.
 11. PanNickt

  Stream charytatywny z nagrodami

  Informacja od Mageta (z wczoraj, ale dopiero dziś zauważyłem :) ): Niestety z przyczyn osobistych nie jestem w stanie zorganizować dziś streama a co za tym idzie przeprowadzić losowania okrętu. Postaram się zrobić to przy najbliższej możliwej okazji. Lista osób, które będą brały udział w losowaniu przedstawia się następująco: Szebestian 1 Doman187 20 silent_force 5 troopers 30 ORPLotr 10 HEWET 7 MexicosBocianos 5 Waderro123 2 umbra_arboris 10 KILLcamelPL 5 Detox787PL 2 Przepraszam za utrudnienia i proszę o wyrozumiałość.
 12. PanNickt

  Stream charytatywny z nagrodami

  Jak na razie zidentyfikowałem uczestników jutrzejszego losowania (pierwsza liczba to losy, druga wpłacona kwota): Szebestian 1 12zł Doman187 20 200zł silent_force 5 50zł troopers 30 305zł ORPLotr 10 100zł HEWET 7 70zł MexicosBocianos 5 50zł Waderro123 2 20zł umbra_arboris 10 102zł KILLcamelPL 5 50zł Detox787PL 2 20 zł Proszę o informację, jeśli kogoś pominąłem (nie skojarzyłem z WOWSem)
 13. PanNickt

  Aktualizacja 0.10.11. Nowy Rok

  Gdzieś była chyba informacja, że kontenery mikołajkowe (a wraz z nimi możliwość wymiany atestów) będą ogólnodostępne od piątku 10.12.2021. Niestety, nie pamiętam gdzie. WG ma to do siebie, że część funkcji włącza pomiędzy aktualizacjami, nie zawsze dając wszystko od razu po wgraniu nowej wersji gry.
 14. PanNickt

  Aktualizacja 0.10.11. Nowy Rok

  Za wcześnie odpaliłeś. Wróć jutro i wszystko o czym piszesz będzie dostępne.
 15. PanNickt

  Aktualizacja 0.10.11. Nowy Rok

  Sommers był za stal, więc nie dziwi, że nie ma go w kontenerze. Black widać jeszcze (?) nie dojrzał do powrotu.
×