Jump to content

Ondrasz63

Players
 • Content Сount

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  16245
 • Clan

  [GJMW]

About Ondrasz63

 • Rank
  Seaman
 • Insignia
  [GJMW]

Recent Profile Visitors

199 profile views
 1. Ondrasz63

  0.7.10 - Dyskusja Ogólna

  Nowe osiągnięcia??? W bitwie kooperacyjnej - "Czterobramkowa zdobycz"
 2. Nie wiem, czy to jest właściwe miejsce, ale chciałbym zgłosić moje przypuszczenia (a właściwie 99% pewność), odnośnie powiązania okrętu premium Missouri IX tieru i występowania błędu "critical error occured" związanego z pamięcią i koniecznością restartowania klienta gry. Ponieważ używam komputera Apple i wersji klienta gry na komputery MAC, jest to być może "przypadłość" tylko i wyłącznie "przypisana" do niego, ale chcę się podzielić moimi spostrzeżeniami i obserwacjami. Ma Mac-u gram w WoWs praktyczne od momentu powstania "wrappera" umożliwiającego taką możliwość. Grając praktycznie od zera, nie miałem większych problemów ze stabilnością i wydajnością. Mniej więcej od roku zacząłem jednak miewać problemy - gra w różnych momentach w trakcie rozgrywki, lub tuż po jej zakończeniu "zamarzała" i pojawiał się wzmiankowany "critical error". Po kilku miesiącach mam prawie absolutną pewność, że wszystkie te problemy są związane z okrętem Missouri. Jeżeli jest on w składzie którejś z drużyn (i nie jest istotne czy to ja akurat gram Missouri, czy któryś z graczy w mojej, lub w drużynie przeciwnika) , to "crash" na zakończenie rozgrywki jest w 100% pewny, bo wielokrotnie miało to w moim przypadku miejsce. Jeżeli nie ma w składach Missouri - mogę wielokrotnie grać różnymi innymi okrętami wszystkich tierów beż żadnych niespodziewanych błędów. Jeżeli jest Missouri - crash jest pewny. Crash może nastąpić w trzech "momentach": 1) już w trakcie rozgrywki, 2) zaraz po jej zakończeniu (jeszcze zanim wyświetlone zostaną wyniki) lub 3) na początku kolejnej (bardzo rzadko), więc przypuszczam, że jest on "powiązany" z jakąś teksturą, schematem konstrukcyjnym, lub kamuflażem (w każdym razie z elementem wizualizacji tego konkretnie okrętu) - jeżeli w trakcie gry "powiększam" jego sylwetkę (np. przy celowaniu do niego) lub zbliżeniu w trybie lornetki to gra "wywali się" jeszcze w trakcie rozgrywki, jeżeli Missouri był rzadziej oglądany i bez zbliżeń - crash na zakończenie, jeżeli nie miałem "konieczności" przyglądania się Missouri - crash będzie z opóźnieniem (dopiero w kolejnej rozgrywce, nawet jeżeli w niej nie będzie żadnego Missouri). Moje spostrzeżenia i obserwacje dotyczą ponad półrocznego "zmagania się" z nieoczekiwanym "critical error" (najbardziej "boli" kiedy wystąpi w trakcie rozgrywki - bo ma miejsce na wysokich przecież tierach) i analizowaniu możliwych przyczyn - wspólnym mianownikiem wszystkich tych "przypadłości" jest (według mnie) niestety Missouri i jego "konstrukcja wizualna" (wizualizacyjna? - tekstury?, bryły? )
 3. Ondrasz63

  Błędy

  Potwierdzam, bardzo to denerwujące. Mam kilka emblematów i nie ma znaczenia który wybiorę przed rozgrywką. Po rozgrywce (już w porcie) zamiast emblematu jest zawsze domyślna naszywka. I tak "wkoło Macieju".
 4. Ondrasz63

  Wersja 0.6.0 - nowe perki kapitańskie

  Totalne "zaoranie" perków. Kapitan na Yugumo z: Podstawowy Trening Strzelecki + Podstawy Żywotności + Ekspert Uzbrojenia Torpedowego + Ostatni Bastion + Przyśpieszenie Torped + Ekspert Przeżywalności + Ekspert Kamuflażu wymagał tylko 18 punktów (1+1+2+2+3+4+5=18). Po "nowemu" potrzebne jest do uzyskania tych samych umiejętności aż 20!!! (3+3+3+2+2+3+4=20). Dodatkowo ŻADNA z tych umiejętności nie jest za 1 punkt, więc potrzeba 21 punktów!!!! (NIEOSIĄGALNE bo max. to tylko 19). "Wspaniałe" zmiany. Po resecie skilli, nie tylko, że z uzyskanych punktów nie da się odtworzyć posiadanej uprzednio konfiguracji umiejętności, ale okazuje się, że z powodu tychże zmian, wywalczonych w bitwach możliwości kapitanów (ciężko wywalczonych!), nie da się odtworzyć już nigdy!!! Za to powinna być rekompensata. Nowy system umiejętności jest po to, by osłabić kapitanów i okręty wysokich tierów.
 5. Ondrasz63

  Campaigns

  It is a pity that even at the start of the game players prefer NOT battleships are discriminated against, but unfortunately NOT Battleship VIII level (or above) NO POSSIBILITY sequel to "Honorable Service". Why? Well, because to unlock the next mission you have to collect 10 badges complete the task. This is possible only in conjunction with the implementation of one of the tasks, either 4 or 5 (each with 3 (!!!) badges) and these are ONLY for battleships. The sum of the 5 other tasks that you can perform any ship VIII level and above a total of only 9 (!!!) badges. It behooves "something" to do with it, because not every player is a fan of the game by using the BB. Can any of the other tasks will give the opportunity to gain more badges, and thus enable unlock the next? If nothing changes, it's a shame, because it seemed to be very good.
 6. Ondrasz63

  Wersja 0.5.15 - kampanie

  Szkoda, że już na starcie gracze NIE PREFERUJĄCY rozgrywki pancernikami są dyskryminowani, ale niestety BEZ PANCERNIKA VIII poziomu (lub wyżej) NIE MA MOŻLIWOŚCI kontynuacji "Honorowej służby". Dlaczego? Ano dlatego, że do odblokowania kolejnych misji trzeba zebrać 10 odznak ukończenia zadań. Jest to możliwe tylko w połączeniu z wykonaniem jednego z zadań: albo 4 albo 5 (każde po 3 (!!!) odznaczenia) a te są TYLKO dla pancerników. Suma z pozostałych 5 zadań, które można wykonać dowolnym okrętem poziomu VIII i wyżej daje łącznie tylko 9 (!!!) odznak. Wypadałoby "coś" z tym zrobić, bo nie każdy gracz jest fanem rozgrywki przy użyciu BB. Może któreś z pozostałych zadań da możliwość zdobycia większej ilości odznak, i w ten sposób umożliwi odblokowanie kolejnych? Jeżeli nic się nie zmieni, to cała zabawa jest "o kant d... potłuc", a szkoda, bo zapowiadało się zacnie.
 7. Ondrasz63

  Wersja 0.5.15 - raportujcie błędy

  Link do postu tłumaczącego jak raportować błędy zwraca komunikat: "You do not have permission to vidv this forum"
 8. Ondrasz63

  Wersja 0.5.15 - niszczyciele IJN rekompensata

  MINEKAZE - tak samo problem z kapitanem. Miałem z 15 punktami, mam nowego z 5 (!!!). W rezerwie (?) pojawił się kolejny dowódca (Kagero VIII (???)) z nieprzydzielonymi 7 (???) punktami doświadczenia ??? HATSUHARU VII (usunięty): dowódca z 15 PD przeszedł na nowy AKATSUKI VII - punkty pozostały bez zmian (OK). FUBUKI VIII (usunięty): dowódca z 18 PD przeszedł na nowy KAGERO VIII - punkty bez zmian (OK). KAGERO IX (usunięty): dowódca z 18 PD przeszedł na nowy YUGUMO IX - punkty bez zmian (OK). Dostałem dwa nowe niszczyciele: FUBUKI VI z nowym dowódcą z 5 (!) PD oraz HATSUHARU VI z nowym dowódcą z 5 (!) PD
 9. Ondrasz63

  Wersja 0.5.12 - raportujcie błędy

  Błędne zaliczenie zwycięstwa - pomimo wygranej bitwy danym okrętem nadal pokazuje 50% bonusu do zdobycia. Prawdopodobnie źle zalicza pochwały od innych graczy - odejmuje zamiast powiększać karmę.
×