Jump to content

Esol_1

Players
 • Content Сount

  38
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

About Esol_1

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Esol_1

  Cleveland

  Chciałem odszczekać wszystko co napisałem. Zwyczajnie trzeba nauczyć się nim grać i znać swoje miejsce w drużynie. Pali wszystko co się nawinie. Rushowanie na start 4xW to najkrótsza droga na dno. Zostanie na stałe w moim porcie.
 2. Nie rób nam tego leniu. Nie dostaniesz łapówki, piwa i pączka. Google Translator płakał jak to czytał. ;)
 3. Esol_1

  FAQ - Zanim zapytasz zajrzyj tutaj.

  Aż głupio zapytać.... Nigdzie nie mogę kupić okrętu. Nawet 1Tireru czy innego Hashidata mimo ze mam sporo 5-6. Kasa jest, dwa miejsca w porcie. Gdzie mnie ten baner z KUP zniknęło? EDIT: UWAGA paczka modów ASLAINA blokuje guzik KUP. Trzeba odpalić grę w trybie bezpiecznym.
 4. Esol_1

  Aslain's WoWS ModPack Installer #06 (18-03-2019)

  Teksas i inne czasem pływają bez kamuflażu bo jest bug. Jutro wychodzi łatka co to naprawi. Te kropki to mod "Światła" zielone - okręt płynie do przodu żółte - stoi czerwone - cofa się. Pomaga przy celowaniu - nie trzeba zastanawiać się w którą stronę leci dym z kominów ;), choć propsi wyczuwają to węchem i po łamaniu się fal przed dziobem.
 5. Esol_1

  Po aktualizacji NIE DA się grać

  Uwaga dla posiadaczy słabszych/starszych komputerów. Istotnym elementem w tej grze jest wymiana danych HDD->RAM, co odczuwam na zajeżdżonym lapku z ze starym HDD 5400obr. Zalecam i polecam pobranie jakiegokolwiek programu do defragmentacji który ma opcję defragmentacji wybranego katalogu. np. WContig. Po defragu katalogu z grą (standardowe C:/Game) jest znacznie lepiej przy ładowaniu gry i przy lagu przed bitwą.
 6. Esol_1

  Po aktualizacji NIE DA się grać

  Też zachwycony nie jestem. Poza długą aktualką, gra uruchomiła się poprawnie. wiadomo że połowa modów Aslana nie działa - mówi się trudno. Zalogowałem się niepotrzebnie - 3 dni premki zaczęło cykać. A ja poczekam do co najmniej 2 następnych łatek. Zagrałem zachowawczo 3bitwy z botami na 6t żeby zobaczyć z czym to się je. Dostaliśmy taki łomot że wstyd wspominać mimo że w każdej miałem kolejno 1,2 i 4fragi. Mam wrażenie że perki przestały działać. New Mexico trzeba działa prawie popychać, że o zmianie amunicji nie wspomnę. No i te straaaszne booty ;) - rozszarpują wszystko lol Zapomniałbym. Przy wyjściu z gry skraszowała się niemożliwie. Okno zostało czarne, proces trzeba było kilować w menedżerze.
 7. Esol_1

  Ruinberg w wannie

  Teraz po fakcie mogę już zdradzić te tajne dane. Niezależnie od losowania flanki trzeba było gnać na środek w największy tłum. Potem to już przełożenie steru max na ulubioną stronę i kręcimy bączki po strefach ABCD. Co najbliżej wejdzie w zasięg to tłuczemy ile wlezie. Takie to tajne dane
 8. Esol_1

  Twoja karma - i inne pytania

  W takim razie trzeba być dobrym hakierem i shakować karmę.
 9. Esol_1

  Twoja karma - i inne pytania

  Tia...coś z ta karmą jest nie tak. Przez ostatni tydzień pływałem prawie wyłącznie w wannie od rana, a rano same ekipy niemieckie i włoskie. Przez ekipę niemiecką zostałem nazwany botem , hakierem i cziterem i...karma poleciała. A ja naprawdę nie jestem botem, hakierem i cziterem. A tak bym chciał. Bardzo.
 10. Esol_1

  siostry mgły

  Cały wątek kabaretowy, a Ty nadal strasznieś nadęty. Zatop coś. ;)
 11. Esol_1

  siostry mgły

  One pisać nie umiejo. Jak byk stoi w grze że ARP Haruna za I-etap. Kto by tam ich bohomazy czytał na stronie. Zacząłem już cegły i solary z Yokosuki rozbierać bo nie mogę tego Konga znaleźć.
 12. Esol_1

  New Mexico (VI)

  Podoba mi się Twój opis. Toojest coś co lubię na BB. Do rozwagi i oszacowania jest jeszcze kwestia wchodzenia NewM w szybkie zwarcie - do czegoś przecież są te 18 dodatkowych dział cal.127mm! Ciekawie jest też jak na bliski dystans wjedzie się między dwie jednostki.
 13. Esol_1

  Edycja, przeglądanie filmów

  Cóż..szkoda. Trzeba będzie zacisnąć zęby i sortować ręcznie. Najłatwiej będzie po wielkości pliku - cokolwiek mniejszego od 1M oznacza............ zaliczenie dna po pierwszym przejściu ogniowym
 14. Cze Odpal grę w trybie okienkowym a nie w pełnym ekranie. Jeżeli kursor się pojawi to znaczy że Twoja karta graficzna nie lubi się z kodem gry. Zmień kartę lub grę lub graj w okienku.
 15. Nazbierało mi się już po czubek dysku riplejów. Da się to w jakiś sensowny sposób za pomocą innego programu (playera) przejrzeć z możliwością przewijania? Czy tylko standard przez wowsa?
×