Jump to content

popylacz1991

Players
 • Content Сount

  115
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  14848

About popylacz1991

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday 08/30/1991
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

476 profile views
 1. popylacz1991

  0.7.6 - Błędy

  Legendarny moduł na Henri IV jest zbagowany, większość pocisków OB rozkrusza się nie zadając żadnych obrażeń, wiele pocisków zadaje śmieszne obrażenia 500/1000 , pożary działają jak należy, ale 240 mm działa z legendarnym modułem dodają za mało dpm dla okrętu kosztem tak dużego kamuflażu.
 2. popylacz1991

  0.7.6 - Dyskusja ogólna

  Po jakimś czasie , po "przeanalizowaniu" powinny pojawić się inne tego typu ulepszenia , równiez w innych slotach z plusami i minusami tego. Swoją drogą.... dziwna tendencja do obcinania wykrywalności tak wielu okrętom. Henri IV będzie z legendarnym ulepszeniem świecić się , jak pancernik. Z tym zasięgiem , to nie jestem pewny czy tędy droga, francuskie krążowniki mają taką balistykę, że trudno trafić coś innego, niż pancernik na maksymalnym zasięgu. Zdecydowanie Henri IV powinien mieć trochę szybsze pociski , to jednak kaliber 240 mm i pociski nie powinny być tak lekkie, żeby musiały opadać tak długo - Moskwa jest idealnym przykładem, że da się.
 3. popylacz1991

  0.7.6 - Dyskusja ogólna

  Z tego co widziałem na stronie głównej, to miały być legendarne ulepszenia, pojawiło się wszystko inne poza tymi ulepszeniami. Nie widziałem też żadnych misji, aby takie ulepszenia odblokować w jakikolwiek sposób. Albo ktoś o tym zapomniał, albo te misje pojawią się... w przyszłości ?
 4. popylacz1991

  Trwałe kamuflaże

  Kurczę, nie wpadłem na to
 5. popylacz1991

  Trwałe kamuflaże

  Napisałem 'ticket' w tej sprawie, ale zostałem poproszony, żeby napisać o trwałych kamuflażach tutaj. Rzecz jest w tym - posiadam kilka trwałych kamuflaży na okrętach X tieru. Te kamuflaże dają dobre bonusy z jednym wyjątkiem, 100% PD za bitwę. I zwracam tu uwagę tylko na kamuflaże na okrętach X tieru. Po co 100% PD za bitwę na X tierze, skoro nie ma w drzewku nic więcej. Czy nie lepiej by było, gdyby te 100% PD za bitwę zastapić np.: 10% do elitarnych punktów dowódcy ? Lub cokolwiek innego, bardziej przydatnego.
 6. popylacz1991

  Montana

  Cóż, kolejna Montana kreuje bitwę. Chętnie wyślę kolejne, bo Montan jest znacznie więcej, niż kiedykolwiek, okręt nie do zdarcia :D
 7. popylacz1991

  Montana

  Ostatnio pojawiło się ich dużo i dużo gracze zaczęli robić tym okrętem. W wielu momentach Montana stała się tak pancerna, że nie dawało się jej przebijać i jedyny dmg jaki można było zrobić, to używając HE + pożar. Czyżby WG przesadziło z wyrównywaniem szans dla Montany i stała się zbyt mocna ? Ja Republiką mam wiele razy problem z przebiciem Montany, nawet strzały w nadbudówki nie zawsze są wynagradzane lepszym dmg. I tu pojawia się moje pytanie - o co chodzi ? Co WG zrobiło z Montaną ?
 8. popylacz1991

  Kronstadt IXT

  To jest jakiś [edited], żeby krążownik takich rozmiarów miał ograniczoną liczbę grup naprawczych (4 ?). To będzie grać w bitwach głównie na IX i X, w których spam pociskami burzącymi jest na porządku dziennym. Dla mnie są tylko 2 wyjątki, żebym w ogóle zainteresował się tym stalinium: 1. Okręt otrzyma lepsze opancerzenie dziobu, rufy i/lub nadbudówek. 2. Okręt będzie posiadać normalną (nielimitowaną) grupę naprawczą. Jak nic się nie zmieni, to zostawię wolny exp/dublony czy za co on będzie do zdobycia na inny okręt.
 9. popylacz1991

  Eh i znów weekend...

  Ciesz sie dziecko drogie. Zobaczysz, jakie drużyny za te wygrane będziesz dostawać później, że odechce ci się nie tylko grać :)
 10. popylacz1991

  Błędy

  Działa dodatkowe kal. 152 mm na pancerniku francuskim tieru VIII strzelają, ale się nie obracają na cel, ani w ogóle nie ruszają.
 11. popylacz1991

  Eh i znów weekend...

  Weekend trwa w najlepsze ;) Tylu porażek co dziś, to dawno nie miałem xD Drużyny na poziomie ameb i to w tych moich, bo w przeciwnych same koksy. Trzeba zacisnąć zęby i przeczekać aż rng i mm odwrócą się :)
 12. popylacz1991

  Rekrutacja TYTAN

  Z pozdrowieniami dla tego gracza, który uganiał się Shimą za bbeczkami, zamiast odbijać capy. :)
 13. popylacz1991

  Tank - propozycja

  Hej. Mam pewien pomysł, który być może ułatwiłby bitwy dla naszej drużyny. Propozycja dotyczy pancerników, sam mam wiele bitew na nich i wiele też cudów na kiju widziałem. Największym problemem w obecnym stylu gry tą klasą jest, że większość gra na maksymalnym zasięgu, na krańcach map, że są często mało użyteczne itd. Ile jest graczy, tyle opinii. Moja propozycja wygląda w taki sposób, aby dodać wskaźnik/licznik tankowania (przyjmowania dmg za inne słabsze jednostki z naszej drużyny). Pancerniki mają największą pulę hp, większość może wytrzymać dość długo (w zależności też od układu perków kapitana i ulepszeń), stąd też w teorii powinny zbierać ostrzał na siebie, a w bitwach wiadomo jak to wygląda, nie trzeba komentować więcej. Pancernik stojąc w miejscu lub cofając mógłby "tankować" i dać czas dla drużyny na jakiekolwiek działanie np. zajęcie capa. Im więcej wytankowanego potencjalnego dmgu, tym więcej np. kredytów za bitwę np. za wytankowanie 1 000 000 potencjalnych uszkodzeń + 50 000 kredytów (albo mniej albo więcej) itd. Skoro nie można do niczego zmusić graczy, to można pewne rozwiązania zasugerować, a nic tak nie przemawia do gracza, jak dodatkowy zarobek w trakcie bitwy przecież. Być może wtedy więcej graczy decydowałoby się na ściąganie ostrzału na swój okręt, podczas, gdy inne słabsze jednostki mogłyby zająć się innymi sprawami (np. wspomnianymi capami). Może warto zastanowić się nad tego typu bonusami również dla innych klas okrętów (oczywiście bez przesady, żeby DDki nie zajmowały się tankowaniem ).
 14. popylacz1991

  Nasze osiągnięcia

  2x Likwidator
 15. popylacz1991

  Nasze osiągnięcia

  https://www.youtube.com/watch?v=ETxmCCsMoD0
×