Jump to content

pigwus_1

Players
 • Content Сount

  34
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  16474
 • Clan

  [SZMER]

About pigwus_1

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

149 profile views
 1. SZMER szumi w szuwarach, chętnie poszumi w większym towarzystwie.
 2. Myślę....., intensywnie....., a może nawet jeszcze bardziej.....
 3. Discord może być lecz messenger odpada ponieważ staram się nie używać programów szpiegujących. Serdecznie Was pozdrawiam W.
 4. pigwus_1

  NIESAMOWICI EMERYCI-NE_PL

  Nie znam pani która lubi popływać i postrzelać, natomiast znam taką co namiętnie sieje i zbiera na Wiejskim Życiu więc się nie nada.
 5. pigwus_1

  NIESAMOWICI EMERYCI-NE_PL

  Pozdrowienia dla najstarszego gracza.
 6. pigwus_1

  Zmiany w CV i plany na przyszłość

  Gra została spartolona dokładnie, pomimo że jestem raczej słabym graczem to jednak nawet ja to widzę. Dopóki gra nie będzie w miarę stabilna to wydanie każdego grosza jest stratą. Lexington czeka w porcie na decyzję o jego dalszym losie podobnie jak sama gra. Na razie to jest kpina z graczy. Na rychłą poprawę jakoś się nie zanosi.
 7. Jakoś tutaj cichutko...
 8. pigwus_1

  oferta specjalna-dublony 5000

  Trzy dni temu bez problemu zakupiłem w ofercie specjalnej dublony. Wczoraj próbowałem kilkakrotnie dokupić - nic z tego, nie otrzymuję kodu z Orange. Dzisiaj rano jest to samo, pomimo że jest do kupienia ponad 430 paczek nadal brak kodu sms uniemożliwia zakup. Czyżby WG i Orange się pokłócili ?
 9. Dzisiaj około 14stej miałem dwukrotne zerwanie połączenia z serwerem w czasie bitwy i przez 3 bitwy świeciłem na różowo i jeszcze otrzymałem pogróżki że dostanę bana. No cóż dostawcę internetu nie zbanują a mnie mogą. O 19nastej popływałem lexingtonem, mogłem włączyć obronę przeciwlotniczą, naprawę oraz sterować okrętem , samoloty były nieaktywne. Zrobiło się takie sobie pływadełko w grze. Ustawienia gry OK, naprawa gry również nie pomogła. Może jutro będzie lepiej.
 10. pigwus_1

  PMW-D Rekrutują

  Bardzo proszę abyś swój wpis przetłumaczył na język polski ponieważ po innemu to ja nie rozumiem. Tak mam i już za późno na naukę grypsery regionalnej.
 11. pigwus_1

  0.7.11 Dyskusja ogólna i Inne

  Oj to chyba nie mam tyle miejsca na dysku.
 12. pigwus_1

  sklep - dublony

  Byłem zalogowany, wczoraj i przedwczoraj była możliwość zakupu tylko przez paypal lub przelew.teraz jest 15 godz. i już można kupować przez tel. Pewnie był jakiś błąd na stronie.
 13. pigwus_1

  sklep - dublony

  Z zakupem dublonów przez telefon to ciągle jakieś problemy. Chciałem kupić wczoraj w południe i wieczorem- brak takiej możliwości, dzisiaj nadal to samo. Szkoda.
 14. pigwus_1

  sklep - dublony

  Wczoraj nie było, tylko przy pomocy karty, właśnie sprawdziłem, już można przez SMS.
 15. pigwus_1

  sklep - dublony

  Czy komuś wiadomo co się stało z możliwością zakupu dublonów poprzez SMS ? Czy będzie ona przywrócona? Będę wdzięczny za odpowiedź.
×