Jump to content

pigwus_1

Players
 • Content Сount

  20
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  14737

About pigwus_1

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

83 profile views
 1. pigwus_1

  sklep - dublony

  Byłem zalogowany, wczoraj i przedwczoraj była możliwość zakupu tylko przez paypal lub przelew.teraz jest 15 godz. i już można kupować przez tel. Pewnie był jakiś błąd na stronie.
 2. pigwus_1

  sklep - dublony

  Z zakupem dublonów przez telefon to ciągle jakieś problemy. Chciałem kupić wczoraj w południe i wieczorem- brak takiej możliwości, dzisiaj nadal to samo. Szkoda.
 3. pigwus_1

  sklep - dublony

  Wczoraj nie było, tylko przy pomocy karty, właśnie sprawdziłem, już można przez SMS.
 4. pigwus_1

  sklep - dublony

  Czy komuś wiadomo co się stało z możliwością zakupu dublonów poprzez SMS ? Czy będzie ona przywrócona? Będę wdzięczny za odpowiedź.
 5. pigwus_1

  Błędy

  Aha, dzięki za informację.
 6. pigwus_1

  Błędy

  Czy po naliczeniu 19 punktów doświadczenia dalszego naliczania nie ma? Tak mam na Budionnym od chyba trzech miesięcy. Również tak macie?
 7. pigwus_1

  Dyskusja ogólna

  Witam kapitanów. 1) Logowanie do serwera po każdej aktualizacji trwa coraz dłużej. 2) Otrzymuję w nagrodę sygnały za które muszę zapłacić aby je użyć, jeśli LOTTO to podłapie to odbiór wygranej też będzie płatny, pomijam podatek. 3) Kasowanie wpisów uważam za cenzurę w myśl zasady że na psa kij się znajdzie nawet na pustyni, są inne sposoby na zachowanie kultury języka, ponadto takie mamy dzieci jak je wychowamy. 4) Dzisiaj ( podaję jako przykład ) mam dwa kontenery po wczorajszym graniu. pierwszy - wielka kwadratowa skrzynia a w niej bzdet do niczego mi nie potrzebny, drugi kontener: bodajże dwa razy 50000 i kamuflaż 3% zasięgu, przyznam że to nie motywuje do gry. 5) Jakiś czas temu ktoś poruszył temat udawania łodzi podwodnych lecz bez echa, moje zdanie jest takie że okręt ma pływać po wodzie, chować się we mgle, dymie , za wyspami a pod wodą tylko w jednym wiadomym przypadku, według mnie gra nie jest uczciwa. Pozdrawiam
 8. pigwus_1

  Problemy z optymalizacją i prośba o pomoc

  Dzisiaj jest środa 7 marca godz.17/30 20 tys graczy, gra tnie się totalnie. Wszystkie stery są aktualne, komp nie ma wodotrysków lecz jest solidny. W zeszłym roku miałem problem z WG więc zgłosiłem to do suportu, zaproponowali zainstalowanie ich programu "diagnostycznego" Chyba nikt nie chce aby jakiś bliżej nie określony program mieszał mu w kompie więc nie skorzystałem . Po następnej aktualizacji problem zniknął. Wczoraj była malutka aktualizaja lecz zmian na lepsze nie widać.
 9. pigwus_1

  Jakość i stabilność

  Zauważyłem że rano jak ilosć graczy jest około pięć tysięcy to gra chodzi płynnie, w miarę przybywania uczestników gra zaczyna się przycinać. pod wieczór gdy ilość graczy przekracza dwadzieścia tysięcy to trzeba rezygnować z grania, czyli kicha totalna.
 10. pigwus_1

  Wersja 0.6.4 - stabilność i wydajność

  nie można zalogoqać się do gry, mam to zrobić później czyli nie wiadomo kiedy.
 11. pigwus_1

  Wersja 0.5.12 - dźwięki

  Dobrze że nareszcie jest język polski w grze, jednakże wiele jest do poprawki, wiele komunikatów jest tak niewyraźnych że aż niezrozumiałych, wiele jest zbyt cichych i jeszcze jedno: po co mi komunikat o nadchodzacych torpedach skoro one już załatwiły mój okręcik. Chyba warto by było co nieco poprawić
×