Jump to content

Blamper

Players
 • Content Сount

  348
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  17480

About Blamper

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

687 profile views
 1. Blamper

  13 SEZON - Rankedy

  Ale co mają radary do reworku? to wina MM
 2. Blamper

  Na randomach nie da się grać....

  Taka bitwa na t5 to jeszcze przejdzie, bo tam są bardzo słabi gracze i nie ma co wymagać od nich, ale żeby tak grać na t10 to już masakra jakaś. Losuje dwóch na tirpitzu na t10 i ci nie wiedzą co mają robić, to w pierwszych 5min robią yolo i zdychają na kapie, gracz na Benham już na dzień dobry zrobił sobie ładny DMG i dublet. Byli oburzeni, bo ich wylosowało na t10 i że DD ich rozwaliło jeden ma PR 342 i 414 bitew a drugi PR 416 i 262 bitwy. Tylko czekać jak przez takich płaczków znerfią Benhama.
 3. Blamper

  Na randomach nie da się grać....

  Tak, kiedyś dużo kamuflaży i flag się dostawało, najwięcej to z bitew rankingowych.
 4. Blamper

  Na randomach nie da się grać....

  Zauważyliście, że sporo graczy pływa bez kamuflażu najczęściej DD i Krążowniki . Hmmm brak kredytów, kamuflaży? a może WG już nie daje tyle nagród i gracze mają braki w magazynie ;) Trochę to lipnie wygląda jak gracze pływają bez kamo, bo taka shima zdycha szybko na kapie :(
 5. Blamper

  Na randomach nie da się grać....

  Już tyle było pisane o MM żeby go poprawili, ale WG tego nie zrobi, bo jest za mało graczy - tak Ja to sobie myślę. Też Mi się kiedyś zrodziło w głowie żeby mapy były różne to znaczy żeby skrypt ustawiał (losował) wyspy automatycznie to wtedy bitwy byłyby inne, nie byłoby tego powtarzalnego grania, że desy i inne krążki zawsze płyną w te same miejsce.
 6. Blamper

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Lotnie w tej grze są g....m i cieszę się, że je nerfią, dobra robota WG oby tak dalej. Jeszcze jeden nerf i kupuje konto premium. A wy lotniarze, idźcie sobie grać World of warplanes w WOWS-ie gra się okrętami artyleryjskimi a nie jakimiś latawcami. Pozdrawiam
 7. Blamper

  brak folderu replays

  To powinno Ci pomóc. Druga opcja to możesz edytować plik engine_config.xml znajdziesz go w folderze res. Dodanie jednego wpisu <isEnabled>False</isEnabled> A tak to powinno być <replays> <dirPath>replays</dirPath> <pathBase>CWD</pathBase> <versioned>False</versioned> <maxReplaysToSave>0</maxReplaysToSave> <isEnabled>False</isEnabled> </replays> Tylko jak będzie nowa aktualizacja to będziesz musiał od nowa wypisywać.
 8. Blamper

  13 SEZON - Rankedy

  Jeszcze trochę, to zaczniecie pisać w ile salw zdobyliście 1 range. To jakaś obsesja w ile bitew do 1 rangi doszliście? czujecie się lepsi, czy jak? Ten co doszedł do 1 rangi w 100 bitwach to jest gorszy? Tworzycie jakieś durne statystyki - wychodzę
 9. Blamper

  Serwery po raz kolejny leza...

  Bo serwery są na pentiumie III to nie dziwota, że padają A o to ten pentium
 10. KURCZE -   znowu nie działa, i  znowu będę różowy - ponieważ przerwało w trakcie bitwy . Panowie można  to jakoś zgłosić, że opuściłem bitwę z przyczyn tech ?  

 11. Blamper

  Problemy z serwerem - 02/06/2019

  Czy działa wam gra? bo kręci mi kółkiem i kręci i nie loguje mnie do gry, nawet forum jakoś przymula a inne strony działają bez problemu, czyli to nie u mnie. Edit Wrzuciło mnie do gry po 5min. ale do bitwy nie wrzuca wywala do portu. Jednak serwery padły.
 12. Blamper

  Jaką mysz polecacie do grania w WOWS?

  Ja również polecę o to tą mysz. https://www.x-kom.pl/p/376972-myszka-przewodowa-steelseries-rival-310.html Nie polecam genesis model g66
 13. Blamper

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  @MadRumble i @Lucius_Dentatus czyli że co? jest dobrze? bo chwalicie się wynikami na CV i nie wiadomo po co. A może chcecie udowodnić, że lotnie znów są zajefajne? k.... nie rozumiem tego co chcecie przekazać. @Lucius_Dentatus Naprawdę jesteś wstanie określić ile samolotów przed paczem straciłeś a ile po nowym paczu? Tak wiem jest teraz gorzej ale przed paczę było też nie najlepiej. Myślę że dalej bronisz CV i jesteś za tym gównem, które jest upierdliwe w tej grze i nie grywalny, nudny i jeszcze raz podkreślę, upierdliwy.
 14. Blamper

  Dzika fala: kompletny przewodnik

  Tryb fajny, szybkie bitwy zabawa jest fajna ale sie nudzi no i tak jak napisałeś, że trzeba dużo grindować i to sporo i dlaczego takie coś robią w trakcie wakacji, ehh to WG i maja tam słabych ludzi od tego. Mój siostrzeniec Mi na stukał tych żetonów paliwowych, aż 262 :) Zdróweczko panowie :)
 15. Blamper

  Dzika fala: kompletny przewodnik

  Tak sie zarabia w tym trybie gry, chyba na co-op sie więcej zarobi.
×