Jump to content

MaRu2015

Players
 • Content Сount

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10377

About MaRu2015

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

203 profile views
 1. MaRu2015

  Ubywanie dublonów

  Witam! Wprawdzie gram już jakiś czas, ale nie wiem, co dzieje się z moimi dublonami. Obserwuję ich liczbę i po niektórych grach ubywa ich po 5-10... Sprawdzam, czy to nie za kamuflaż lub sygnały. (Używam tylko tych zdobytych). Czy jest coś czego nie wiem w "opłatach"?.
 2. MaRu2015

  Zmiany kierunku okrętów i samolotów.

  Aleś się rozpisał, "MYŚLICIELU". Nie rozumiecie problemu, ale każdy musi popisać się swoimi przemyśleniami, chociaż nie zna odpowiedzi. Chodzi o konkretne sytuacje, gdy po 10-15 sekundach okręt, chociaż płynie bezkolizyjnym kursem, skręca, omija wyspy i nie płynie "gdzieś" tylko w kierunku przeciwnika. I nie oczekuję postów od ludzi, którzy nie znają odpowiedzi, a chcą sobie poklikać.
 3. MaRu2015

  Zmiany kierunku okrętów i samolotów.

  Silicie się na jakieś żarty, hejty, a albo nie znacie odpowiedzi albo macie sieczkę w głowie. Tyle w temacie.
 4. MaRu2015

  Zmiany kierunku okrętów i samolotów.

  Nie o to pytałem. Jak mam fejsa, a "pod spodem" grę i na chwilę wchodzę na fejsa, to okręt mimo, że ma wytyczony kurs na wprost, płynie w stronę wroga. Nawet między wyspami. Może dla was to śmieszne, ale chodzi o to, czy ktoś ma dostęp do mojej gry, np jako zdalny pulpit. Poza tym, może to jakiś błąd gry, o którym nikt nie pisał. Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: połączenia 2 postów.
 5. Witam! Mam pytanie do graczy, czy zauważyli, że jak minimalizują grę, np wchodzą na fejsa, to okręty zmieniają kurs? I to nie przypadkowo, ale płyną w stronę wroga. Nawet między wyspami.
 6. MaRu2015

  Ikonki i sygnały.

  Dzięki za konkretną odpowiedź.
 7. MaRu2015

  Ikonki i sygnały.

  1.Mam pytanie czy to błąd w tłumaczeniu, czy rzeczywiście zainstalowanie tego sygnału obniża sprawność mojego okrętu? I po co taki sygnał instalować? 2. Co znaczy/daje uruchomienie tej ikonki ze screena?
 8. MaRu2015

  Strzelanie do samolotów z New York

  To jeszcze z ciekawości. Jaki sens jest wyłączanie (po co?) obrony plot?
 9. MaRu2015

  Strzelanie do samolotów z New York

  Dzięki za odpowiedź. Chodziło o P
 10. Witam! Może ktoś podpowie mi, dlaczego mój New York przestał strzelać/bronić się przed samolotami? Jeszcze niedawno w walce potrafił strącić nawet 5 samolotów. Teraz, po usprawnieniach (!) nawet nie strzela do samolotów.
 11. MaRu2015

  Sygnał rozpoczęcia gry przy minimalizacji gry.

  Jest słychać raz na dziesięć. Więc coś nie gra z tym sygnałem.
 12. Proponuję wprowadzić sygnał rozpoczęcia gry, gdy jest ona zminimalizowana, czyli gdy na ekranie mamy coś innego, np. fejsa;) Nie każdy siedzi i wpatruje się w ekran, jak gra wczytuje się... Pzdr.
×