Jump to content

Von_Breslau

Players
 • Content Сount

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12531
 • Clan

  [-FWS-]

About Von_Breslau

 • Rank
  Seaman
 • Insignia
  [-FWS-]

Recent Profile Visitors

208 profile views
 1. Von_Breslau

  Poznań Game Arena 2020

  Opuścić taką imprezę to grzech !
 2. Von_Breslau

  0.8.3 - PTS Bugs

  Same here. Yesterday evening, and just now. I try to enter port and nothing happened. Was waiting over 5 min just to be sure.
 3. Von_Breslau

  Błędy

  Arsenał na serwerze testowym nie ładuje się.
 4. Von_Breslau

  update 0.6.10

  Problem jest powszechny. Coś WG spartoliła przy tej aktualizacji. Ciężko ocenić od czego zależy dlaczego jednym działa a u innych nie. Trzeba by do WG podesłać plik diagnostyczny, by porównali co i jak.
 5. Von_Breslau

  Wersja 0.6.5 - raportujcie błędy

  Nie wiem czy to błąd czy nowa "udogodność", ale każdy okręt którym grałem i który miał możliwość wypuszczenia więcej niż jednej salwy torped z burty po jednym kliknięciu wypuszczał torpedy z obu wyrzutni. Francuski krążownik III tieru, Benson. U innych graczy także zaobeserwowałem zrzut więcej niż jednej wyrzutni, ale nie wiem czy to było celowe czy też nie mieli wyjścia.
 6. Von_Breslau

  Public Test 0.6.0 Feedback - Bugs

  1. DescriptionCrash during loading game 2. Reproduction stepskill proces and try again (no effect) 3. ResultCannot enter the game 4. Expected resultas above (cannot enter game) 5. Technical details https://www.dropbox.com/s/c8vyzuqngyje19c/crashes.zip?dl=0
 7. Von_Breslau

  Utrata kontroli nad eskadrą

  Witam. Dzisiaj dwa razy, na dwóch różnych lotniskowcach i eskadrach zdarzył mi się ten sam błąd. 1. Niszczyciel wroga osiadł na mieliźnie i powoli się uwalniał, skierowałem swoją eskadrę bombową na niego (z dokładnym namierzaniem). Samoloty jednak zamiast zrzucić bomby zaczęły krążyć nad celem, tak jakby cel był zbyt blisko i musiały się oddalić. Jednak nic z tego, krążyły i krążyły. Nie przyjmowały żadnych rozkazów. Przeciwnicy mogli do nich strzelać, ale ja miałem w plecy całą eskadrę. 2. Też niszczyciel płynął blisko wybrzeża, ale na tyle daleko, że dało się wycelować torpedowce od strony lądu. Zrzut torped miał się odbyć prawie na plaży I tak jak poprzednio, samoloty zaczęły okrążać punkt zrzutu. Brak reakcji na komendy ! W tym wypadku przeciwnicy wystrzelali tę eskadrę i z lotniskowca mogłem poderwać rezerwy. Problem mało zabawny. Bo prawie na stałe traci się kontrolę nad eskadrą i tylko "pomoc" wroga może "uratować".
×