Jump to content

Gmousex

Players
 • Content Сount

  197
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  33369
 • Clan

  [CSN]

About Gmousex

Recent Profile Visitors

647 profile views
 1. Gmousex

  Otázky a odpovědi

  .... vypnul jsi firewall, koupil jsi si novou myš?
 2. Gmousex

  Dotazy na aktivní hráče

  To musí být nějaka kampaň !!! @ims21 ty jsi dal někomu ban? Tomu neveřím.
 3. Ale no tak. Jednu hru přežiješ a bude trvat několik měsíců, než se ti to stane znova. Ta pravděpodobnost, že tě vyfarmí letadlovkář jenom proto, že mu to retardometr napověděl je dost malá. Už to hraješ nějaký pátek a narozdíl ode mě jsi jěště mladý a nezapomináš. Máš v hlavě určitě obsahlý seznam známých a dobrých klanů. Když je potkáš proti sobě, tak se určitě snažíš tyhle lidi co nejdřív vyřadit ze hry, protože víš, že budou dělat problémy. Retardometr dělá to samé, jenom to dělá lip. A pro toho pána, který má vždycky pravdu i když ji nemá. Retardometr není zakázaný tudíž nevidím problém v jeho používání. Pokud se to změní, já s tím problém mít nebudu.
 4. Já osobně budu mít rajčatovou hru a ty budeš jenom světle fialový. Moc tě to trápí?
 5. To je zase brekotu kvůli ničemu.Proti pravidlům to není, každý to může použít, tak o co jde? Jo, já zapomenul, že se tu někdo pokoušel vést konstruktivní debatu s Bustym :)
 6. Já myslím, že tyhle lodě měly status speciálních. Kapitána si tam šoupneš jakého chceš bez postihu. Už to tu padlo. Po dlouhé době klaunovky bez letadlovek. Na banování lodí jsem už negativní ohlasy slyšel a častečně i souhlasím, ale spíš se kloním k názoru, že minimálně na začátku to bude ku prospěchu. Asi nechceš potkávat v každé hře stáda ruských lodí. Možná bych šel ještě dál a vyřadil i premiové, speciální a nekoupitelné lodě ať je vetší legrace. Stejně to dopadne jako každou sezonu. Za cca týden se vychytá jedna nejlepší sestava a ta se pak bude hrát do té doby, než do toho na zakladě pochybných čísel, tabulek a grafů hodí WG vidle.
 7. Takže máme asi jasno. Pokud WG chce něco otestovat, šoupne to do hodnocených.
 8. Gmousex

  Volná diskuse na téma WoWs

  S Bustym se nediskutuje! Všechno umí, všemu rozumí líp a všude byl nejmíň 2x. Bude lepší, když mu dáš za pravdu a myslet si svoje. Časem si najde někoho jiného komu může předat svá moudra. .... a takový tu byl klid když měl banán. @LucyCZ není proti pravidlům to jeho trolení a brekot na špatných místech? Písemné varování, 2 týdny ban a perma ban se dá stihnout ještě tento měsíc. BTW: ještě jsem se chtěl úplně mimo téma zeptat jaká je tvá oblíbená barva květin?
 9. Gmousex

  Pátá rvačka

  Na osobní misi sere bílý tesák, takže v tom odíždím jenom ty denní. Bitvy jsou docela ryché a v trojdivizi je sranda. Ale souhlasím, že ten počet i odměny jsou na palici. S ponorkama máš pravdu, ale když si tě farmí fialka s ruskou letadlovkou taky je to moc prima. Celkově tu akci beru jako dobrý počin a klidně to WG už mohlo zařadit natrvalo. Stačilo by to lehce učesat, postarat se pravidelnou změnu barvy a svého diváka by si to našlo.
 10. Gmousex

  Otázky a odpovědi

  Můžeš pozastavit elektřinu od ČEZu a mám pocit, že tam něco málo platíš za elektroměr. Varianta nehraješ měsíc a pozastavíš na tu dobu premko řekněme za 10% ceny tak jsou spokojeni všichni.
 11. Gmousex

  Otázky a odpovědi

  Opravdu tomu nerozumíš? Koupíš si premiák na rok, ale za rok už hraješ úplně jinou hru. Za starých dobrých časů se za rok přidalo minimum obsahu, ale dneska tam plácáte páte přes deváté. Prachy za premiák nevratíte, ale pozastavení mi připadne jako dobrý nápad.
 12. Gmousex

  Připravované změny ve výzkumu

  Ono záleží kdo se na to dívá. Když koukám na to video já, vidím pouze standartní přístup WG, který mě nepřekvapuje a nad kterým se musím akorat pousmát. @ims21 mě trolí na streamu pravidelně tak vím, jaký je to šťoura. Ale zase na druhou stranu on se neptá na nějaký hypotetický scénář. I já znám člověka co těch 5000 dublonu utratil. A Když pak slyšíš odpověd ve smyslu "banán a nauč se číst" není slovo arogantní výsměch adekvátní?
 13. Gmousex

  Otázky a odpovědi

  Řekl bych, že jsem použil hodně kulantní výraz a i slovosled byl zvolen po pečlivé úvaze. Přiznala jsi se a budiž Ti to odpuštěno (ale rozhodně né všechno ). Už to nebudeme dále pitvat.
 14. Gmousex

  Připravované změny ve výzkumu

  Já si tu Vaši reakci před chvíli poslechnul se záznamu. Raději to nebudu komentovat.
 15. Gmousex

  Otázky a odpovědi

  Pokud někdo veřejně prohlásí, že úmyslně kazí hru svým spoluhráčům, tak mnou použitý výraz je v daných souvislostech velmi kultivovaný. Co tu vidím občas za slovník je dost tragické, ale osobně se snažím používat výrazy hovorové, občas nespisovné ale nikoliv sprosté. Přesunuto z Otázky pro WG
×