Jump to content

Gmousex

Players
 • Content Сount

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  16137
 • Clan

  [BL4CK]

About Gmousex

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [BL4CK]

Recent Profile Visitors

99 profile views
 1. @Someone_unknown já už se teda mezi nesmrtelné nepočítám, tak mě to moc nebere, ale fakt jsi drobátko přestřelil. Když máš problém se Stratosem, Luckou, atd, tak se obracej přímo na ně a né na celé IDDQD. Nemusíš je, v pořádku, ale netahej do toho dalších 35 lidí kteří jsou v tom nevinně. Tohle je přesně ten případ zbytečné toxicity mezi celými klany, který vznikne kvuli dávné, naprosto banální slovní přestřelce.
 2. Gmousex

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Nazval bych to "vzpomínky na čítování"
 3. Díky za turnaj. Super práce. Gmouse a jeho parta naplnila svá očekávání a nemusí chodit kanálama, přestože ten výkon s BAFem byl hrozný. :) Zatím jsem plný dojmů, takže jenom rychlá zpětná vazba co mě teď napadá. + žádné letadlovky :) + epicentrum (moc se nekempilo) + tier (slušný kompromis) + neprémiové lodě (stejné lodě pro všechny) + bylo to rychlé a nenárocne na čas (dýl bych to nenatahoval, už tak to pro mě bylo bylo náročné) - technické problémy se zpožděním u Russsiho v první hře:) - zabíjení streamerů - slabší účast CZ/SK komunity :( +- výběr lodí. Co třeba omezení na 1+1+1 +- slabší týmy by určitě uvítaly slabší soupeře na start. Fakt nechceš potkat v první hře Černé duše. :) Co takhle kdyby se v rozlosování nějak bralo v úvahu PR hráčů? Možná si na něco ještě vzpomenu.
 4. Gmousex

  Otázky pro WG

  Na ten úkol bych ti doporučoval sehnat si kamaráda s letadlovkou do divize a problém je vyřešen za chvíli. No a jsem asi ve špatném vlákně, tak se omlouvám ....
 5. [CSNL] Kapitán Gmousex, Dudlik, S_P_O_R_
 6. Tahle sezóna hodnocených bitev je za mnou a jak pravil klasik, "myslím, že by bylo vhodné alespoň několika slovy zhodnotit, poděkovat a tak". Přestože mi osobně zvolený herní režim moc neseděl, tak musím říct, že to bylo zajímavé zpestření hry. Dá se říct, že tým, který byl aktivnější a úspěšnější v získávání zón (hlavně "hýl") většinou vyhrál. Složení týmů klasicky nevyrovnané. Buďto moc bitevek nebo moc torpédoborců. Bitvy křižníků bych napočítal na prstech jedné ruky. Kladně hodnotím, že i když se občas vyskytly nesmysly, tak pokud bylo dost hráčů ve frontě bylo rozdělení plus mínus zrcadlové. Lodě většinou pořád ty samé. Zcela vyjímečně nebyla ve hře Musashi následována Jean Bartem. Z torpédoborců Jutland, Black a Kitakaze. Já většinu her odjezdil ve Fridrichovi a byl jsem hodně za exota. :) Mám to hotovo za 129 bitev. Tak malé číslo u sebe považuji za mimořádný úspěch, ale jinak to bylo klasické usilovné přešlapávání na místě. Až do ranku 5 to šlo dobře. Na pětce přišel první menší zásek. Dal jsem pár dní pauzu a zase to šlo. Potom na dvojce jsem odehrál cca 40 bitev. 5x jsem byl jednu hvězdu od ranku 1 a teprve šestý pokus vyšel. Myslím si, že záchytná pětka nebo šestka by hře pomohla. Zde si dovolím vyseknout poklonu dvěma nejmenovaným černým duším, jejichž postup jsem sledoval a kteří měli trpělivost hrát to víc jak 300 her. Já na jejich místě bych to už dávno rozšlapal. :) Ekonomika her s prémiovým účtem v pohodě. Horší je to s vlajkama. Skoro za každou bitvu nějaký úspěch, relativně málo odehraných her, ale i tak mě celá sezóna stála 1032 vlajek a vrátila se možná polovina. S tím souvisí i odměny o kterých bych diplomaticky řekl, že jsou hodně slabé. S jednou hodností se drbeš i několik desítek bitev a za 500 oceli? Když to srovnám s vločkama, kde stačilo vyhrát jednu kooperativku. Na tomhle by WG určitě mohlo zapracovat. Několikrát se stalo, že jsem potkal ve hře víc hráčů z jednoho klanu. Slyšel jsem o případu, kdy hráč úmyslně pustil hru klanovému kolegovi. Divize ve sprintu byl dobrý nápad, tak proč se tohle nepovolilo i teď? Celkově můžu říct, že tato sezóna byla fajn a i když jsem chvílemi ztrácel nervy, tak jsem si to užíval. Asi to byly jedny z posledních bitev, kde byl svět ještě v pořádku na rozdíl od publicu, který je po reworku pro mě spíš peklo. A na závěr bych si dovolil ještě jedno osobní poděkovaní @Moukano a @Smil_Flek_z_Nohavic za neocenitelné rady a odborné vedení.
 7. Gmousex

  Diskusia - Vlhká Zátoka - otázky & odpovede

  Vzhledem k tomu, že CZ/SK komunita je docela malá a navíc si jde zbytečně po krku, tak je každá akce super, ať už se mi na ni něco libí nebo nelíbí. Pokud mi do toho něco nevleze tak za mě určitě ano. PS: Když ta Mrtvá ryba na vedoucí pozici má nějaký problém, tak ji nic nebrání uspořádat vlastní akci (nebo si taky může trhnout ploutví :)).
 8. Já se snažil poslední dvě sezony dotáhnout do konce a mám průměr 225,5 bitev. Takže těch vlajek bude potřeba 1800 :( Přesně na ten dotazník jsem narážel a dal jsem si práci, že jsem docela podrobně popsal problém záchytných hodností, vlajek, prémiových lodí i slabých odměn. Asi jsem byl ojedinělý případ.
 9. Vše podstatné už bylo řečeno. Tier 9, takže ještě víc premiových lodí a alespoň pro mě nesmyslný režím závodů ve zbrojení. Po jednoduchých, rychlých a docela zdařilých sprintech přichází klasická drbačka mezi rankem 12 až 1. Bude mě to stát spoustu času, nervů a cca 1600 vlajek za v podstatě směsnou odměnu. Ale musí to tak být, protože si to zákazník takhle přál. :(
 10. Gmousex

  Skoro ďábelské číslíčko

  Kdybych věděl, že to bude nakonec prohra, tak bych tu hru vzdal :)
 11. Gmousex

  GOD mode and Chainsaw 9/2017

  Tak ještě jednou dík ...
 12. Gmousex

  GOD mode and Chainsaw 9/2017

  Gratutuji Kohymu, jakožto vítězi soutěže (BTW: počkej příště ... :)). Dále bych bych rád poděkoval: - klanu IDDQD za uspořádání soutěže, jejich neskutečnou trpělivost s lenivou CZ/SK komunitou a samozřejmě za hodnotné ceny :) - WG jmenovitě Žabákovi za lodičku - CZ a SK streamerům od kterých tahám rozumy a občas si nějakého ulovím :) - Všem mým obětem za to, že počkali právě na můj granát nebo torpédo :)
 13. Ty kráso, já nejsem poslední. Tak teď nevím, jestli se mám pochválit, že jsem to s tou Kamikaze zahrál tak dobře, nebo politovat ,že jsem tak mizerný hráč :) Každopádně dík za soutěž. :)
 14. S těma malýma loděma je problém udělat nějaké větší poškození :( Blacku co takhle dodatečně upravit pravidla, aby se bral v úvahu tier? :)
 15. Gmousex

  GOD mode and Chainsaw 9/2017

  -CSR-: martinfenix25cz BUNDY: Damoya_Cz BL4CK: Vojcek1986 CS-P: first33 CSNF: hideghetivladimir C-WAW: Blii DE-FS: Akimen86 SECSF: janbenes0 SECSF: tarbo BL4CK: Kohy_ -BES-: EzekiellCZ _I_: vlk1975 (na seznamu neni, ale cesi v klanu jsou) BL4CK: Kohy_
×