Jump to content

mon_colonel

Players
 • Content Сount

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1818

About mon_colonel

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. mon_colonel

  Jak změnit ikonu a hlas velitelky na HSF Graf Spee

  Zkus tenhle jestli bude průhlednej
 2. mon_colonel

  Aktualizace 0.7.0 - Nášivky a emblémy

  Taky bych se primlouval za moznost vypnout tu blbinu a to nejenom, ze ji nechci sledovat, ale ani aby ji nemuseli sledovat jini, kdyz je nahodou potopim. No, muselo to dat hrozny prace a pritom takova blbost...
 3. mon_colonel

  Denní kola

 4. mon_colonel

  Aktualizace 0.6.14 - Hlášení chyb

  zdravim, vcera 2x pri konci hry na prihlasovaci obr., mam prehistoricke win7 bez aktualizaci
 5. mon_colonel

  nedostupnost hry

  Už to jde, ale v launcheru v nastavení je dobré na záložce podpora spustit Prověřit. (Jo přemaže scripts_config.xm) a asi odstřelí mody (nwm, nepouživám).
 6. mon_colonel

  nedostupnost hry

  Mi to taky krachne, ale jen EU server, na EU klientovi s upraveným scripts_config.xml se na NA přihlásím.
 7. mon_colonel

  Aktualizace 0.6.8. - Hlášení chyb

  Tak nevím teď jsem dohrál bitvu, kterou jsme tak nějak vyhráli. Asi bych se měl tak nějak dostat na denní bonus 100%, ale na kartě kredity a zk mám jen 50. Fakt to tady nechci zasírat nějakejma pokusama, jak sem vložit típnutý obrazovky, pro mě je to nepřátelský inostránský prostředí. Ale dávejte si na to bacha, asi tu nefunguje všechno jak má.
 8. mon_colonel

  Otázky pro WG

  Zdravím, jen postřeh (nestěžuju si), nestálo by za zvážení, aby den prémiového účtu, který si nějakým způsobem vyjezdím jako odměnu, bylo možné stejně jako třeba vyježděný spotřebák "takříkajíc namontovat kdy chci" a ne automaticky hned spustit? A třeba i omezit podmínkou 24 nebo 48 hodin než se teprv spustí automaticky. Stane se, že to padne někdy o půlnoci a safra! Spát, práce, pak nějaký další nutnosti, nedej bože kultůra či sport a je deset večír a dvě hoďky zábavy za odměnu. A přitom další den je krásně volná a úplně propršená sobota. Jestli jsem něco přehlédl a jde prémko odložit, tak se omlouvám - blbě jsem hledal.
 9. mon_colonel

  WG EU vs WG ostatne servery

  Final task: Play 1 battle with battleships Tirpitz. Complete the task in Random, Co-op, Ranked and Team Battles with battleship Tirpitz.
 10. Já ti nevím, třeba sis jenom nevšiml, že je to mapa "Bermudský trojúhelník" :-) Sorry, ale vážně. Někde bys asi vyhrabal návod jak hru nahrát a pak s tím můžeš operovat, třeba na podpoře ?! MM funguje jak funguje, na to si budeš muset zvyknout. Co máš v týmu na to existuje okřídlená věta. "To máte za to, že se nemodlíte." Mám účet jak na EU, tak na NA, MM je stejnej, na hráče v týmu je to možná na NA o chlup lepší (ale já to moc nehraju, třeba je to jen můj dojem), nicméně tam taky bývá rozhodnuto ve dvou minutách. Bezdůvodné mizení lodí jsem nezaznamenal nikde. Co třeba problém s hw? P.S. Když nejbližší křižník (enemy) po mém výstřelu zmizí, jsem spokojen. Neber ten život tak vážně.
 11. mon_colonel

  WG a její matchmaking

  S Cleven zažiješ hodně srandy, když namontuješ AA, nepotkáš letadlovku jak je rok dlouhej, jak dáš hydro - sákryš, hnedle dvě. Za vymlácení letky bombardérů je hruškový h..no, jen dobrej pocit, že už to na nikoho nepustí. Na lovení ddček jsou asi lepší lodě. Clev, to je prostě srdeční záležitost.
 12. mon_colonel

  Verze 0.5.14 - Všeobecná diskuze

  Akvabely ? Jednotlivci, volná sestava ?
×