mon_colonel

Players
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1239

About mon_colonel

 1. Zdravím, jen postřeh (nestěžuju si), nestálo by za zvážení, aby den prémiového účtu, který si nějakým způsobem vyjezdím jako odměnu, bylo možné stejně jako třeba vyježděný spotřebák "takříkajíc namontovat kdy chci" a ne automaticky hned spustit? A třeba i omezit podmínkou 24 nebo 48 hodin než se teprv spustí automaticky. Stane se, že to padne někdy o půlnoci a safra! Spát, práce, pak nějaký další nutnosti, nedej bože kultůra či sport a je deset večír a dvě hoďky zábavy za odměnu. A přitom další den je krásně volná a úplně propršená sobota. Jestli jsem něco přehlédl a jde prémko odložit, tak se omlouvám - blbě jsem hledal.
 2. Final task: Play 1 battle with battleships Tirpitz. Complete the task in Random, Co-op, Ranked and Team Battles with battleship Tirpitz.
 3. Já ti nevím, třeba sis jenom nevšiml, že je to mapa "Bermudský trojúhelník" :-) Sorry, ale vážně. Někde bys asi vyhrabal návod jak hru nahrát a pak s tím můžeš operovat, třeba na podpoře ?! MM funguje jak funguje, na to si budeš muset zvyknout. Co máš v týmu na to existuje okřídlená věta. "To máte za to, že se nemodlíte." Mám účet jak na EU, tak na NA, MM je stejnej, na hráče v týmu je to možná na NA o chlup lepší (ale já to moc nehraju, třeba je to jen můj dojem), nicméně tam taky bývá rozhodnuto ve dvou minutách. Bezdůvodné mizení lodí jsem nezaznamenal nikde. Co třeba problém s hw? P.S. Když nejbližší křižník (enemy) po mém výstřelu zmizí, jsem spokojen. Neber ten život tak vážně.
 4. S Cleven zažiješ hodně srandy, když namontuješ AA, nepotkáš letadlovku jak je rok dlouhej, jak dáš hydro - sákryš, hnedle dvě. Za vymlácení letky bombardérů je hruškový h..no, jen dobrej pocit, že už to na nikoho nepustí. Na lovení ddček jsou asi lepší lodě. Clev, to je prostě srdeční záležitost.
 5. 0.5.14

  Akvabely ? Jednotlivci, volná sestava ?