Jump to content

Lucius_Dentatus

Players
 • Content Сount

  1,276
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13572
 • Clan

  [TF16]

1 Follower

About Lucius_Dentatus

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

721 profile views
 1. Lucius_Dentatus

  CW 4 sezon

  Kolesiom ciągle się wydaje, że Lotnie są tak op, jak przed reworkiem i mogą zabić jedną eskadrą. Zrobiłem sobie test na treningowym czy haku jest w stanie zatopić yamato jedną eskadrą. Owszem jest to możliwe, ale w warunkach laboratoryjnych. Stojąca, bierna przeciwlotniczo yama zeszła po 12 torpedach i dwóch zalaniach. W praktyce absolutnie niewykonalne.
 2. Lucius_Dentatus

  Nasze osiągnięcia

  na razie tyle mi się udało nim ugrać
 3. Lucius_Dentatus

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Gdzie ty takie coś widziałeś? Pokaż powtórkę bo nie uwierzę.
 4. Lucius_Dentatus

  Nasze osiągnięcia

  powoli zaczynam ogarniać Implacable'a
 5. Lucius_Dentatus

  Ciekawe zrzuty ekranu z WoW's

  Nic w tym dziwnego. To ruski okręt, a one latają.
 6. Lucius_Dentatus

  CW 4 sezon

  Graliśmy tylko kilka bitew z cv. Gralem na hakuryu. Zupełnie inne bitwy. Każdy okręt, który próbował grać stacjonarne zdychchal od spota z lotni i ostrzału , a często i torped. Fajnie wychodzi współpraca cv z resztą drużyny, spot, ogień okretów, dobicie bomba o czy torpedami. Jak dla mnie mogą być cv na klanówkach. Będzie mniej nudy.
 7. Lucius_Dentatus

  Brytyjskie lotniskowce: Unikalne właściwości

  Ja go już mam, ale jak dla mnie jest najsłabszy z brytolskich cv, chociaż ciągle go poznaję i poprawiam rezultaty.
 8. Lucius_Dentatus

  Matchmaking tier 6 i 8

  Ty, ale wiesz, że temat jest o lotniskowcach?
 9. Lucius_Dentatus

  Plotki, niepotwierdzone informacje i wróżenie z fusów

  Tak jest, niech walec równa! Każdemu cv taki sam dmg z torped, bomb i rakiet. A midwayowi obciąć jeszcze o połowę. Wyrównać też pancernikom i pozostałym.
 10. Lucius_Dentatus

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Kilka razy pisałem o bugu, który powoduje, że samoloty kręcą bączki. Lizał pies, kiedy dzieje się to podczas dolotu, ale już podczas ataku jest mocno wkurzające. Ot, takie coś cię spotka i możesz zapomnieć nie tylko o kluczu, ale o całej eskadrze. Można sobie o tym pisać a to i tak jak krew w piach. Zgadzam się też odnośnie parkietów aa+myśliwce. Nawet zao kiedy włączy rozbicie i wystrzeli myśliwce jest praktycznie nie do ruszenia.
 11. Lucius_Dentatus

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Nie rozumiesz co czytasz? Napisałem "wszystkie torpedy grupy" co nie oznacza "jeden samolot=jedna torpeda". Napisałem też "średnio ogarnięty gracz" a za takiego się uważam - pochlebia mi twoja ocena, ale pozostanę przy swojej opinii o moim skillu. Przy twoim wyniku moje wyniki na Hermesie są średnie, więc nie pomyliłem się. Niczego nie muszę ci udowadniać, jakoś nie kręcą mnie twoje dublony. Nie mnie oceniać twoje wrażenie z gry na lotniskowcach, twoje emocje, twoja sprawa. Co do zadawanych przez ciebie obrażeń, nie dziwię ci się, że cię nie zadowalają, widziałem je. To, że nie dajesz rady, nie znaczy jeszcze, że to nuda. I na koniec, nie pisze się "leprze".
 12. Nie graj w tą nie historyczną grę 😁
 13. Lucius_Dentatus

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Wybacz, ale w kwestii brytyjskich cv wypisujesz brednie. Tak się bowiem składa, że angole są obecnie najmocniejszymi lotniami w grze. Widać to już na poziomie 4 tieru i Hermesa, którym średnio ogarnięty gracz wbija wszystkie torpedy grupy nie tracąc maszyn. Ani amerykański ani Japończyk tego nie zrobi. Podobnie skuteczne są rakiety. Jedynie bomby - z racji specyfiki zrzutu - wymagają więcej umiejętności i nauki. One faktycznie mogą być frustrujace dla pilota. Dwa tiery wyżej sytuacja jest jeszcze lepsza. Furious robi co chce z atakowanymi okrętami i robi to bardzo łatwo. Tu już jednak nie bez strat w eskadrze, ale to wynika ze specyfiki aa na wyższych poziomach. Niemniej jednak tirpitze, gneisy, nagato i inne klasycznie nieprzeciwlotnicze bb i ca nie są dla Furiousa żadnym przeciwnikiem. Oczywiscie jest rng, ale tym okrętem da się w przyjemny sposób robić wyniki i to wyniki o poziom czy dwa lepsze niż Rujo lub Rangerem. Impacable - tu mam jeszcze najmniejsza wiedzę, bo mam na nim kilka bitew - wymaga większego skupienia i ogrania. To jednak jest właściwe dla każdego cv VIII poziomu. Tłumaczyc dlaczego tak jest chyba nie muszę. Jestem jednak zdania - że brytol VIII jest najsłabszy w linii. Być może po większej ilości bitew zmienię zdanie. Na razie jednak uważam, że Shokaku jest znacznie lepsze.
 14. Lucius_Dentatus

  Nasze osiągnięcia

  Henrykowe rekordy
×