Jump to content

Lucius_Dentatus

Players
 • Content count

  1,079
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8485
 • Clan

  [TF16]

About Lucius_Dentatus

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

1 Follower

Recent Profile Visitors

411 profile views
 1. Drzwi Otwarte Klanów

  Słusznie, Zwłaszcza tych na Conquerorach.
 2. Nasze osiągnięcia

  I nowy rekord w ogóle
 3. Nasze osiągnięcia

  rekord na LYON
 4. Nasze osiągnięcia

  Stoisz se za wyspą a damacz leci
 5. Nasze osiągnięcia

  Hindi pozwolił zrobić nowy rekord
 6. Dwie wyspy - pancerniki

  Rozwijasz się. Opracuj jeszcze jedną taktykę i będziesz mógł wydać podręcznik.
 7. Cheaterstwo

  Mnie wczoraj jakiś Czech oskarżył o używanie Aimbota. Na pytanie, niby na jakiej podstawie tak twierdzi, odpowiedział, że mój DoY zabił jego Akizuki strzelając zza, płynącego obok, naszego Lyona. Do typka nie docierało, że był ode mnie ledwo 4 km i zabicie go, nawet przerzucając nad innym okrętem, nie wymaga Aima. Dostałem minusa :D
 8. Optymalny line-up na bitwy klanowe

  Hhehe, ta, jasne :) Wtedy nikt by nie wiedział kto żółtodziób, a kto wyjadacz :D
 9. Optymalny line-up na bitwy klanowe

  Zgadzam się, tyle, że tym mniej doświadczonym dodatkowo obniżacie szanse dając niepełnowartościowy okręt.
 10. Optymalny line-up na bitwy klanowe

  Ja tam nie mam nic przeciwko pożyczonym okrętom. To sprawa klanu czy godzi się na zmniejszenie swoich szans dopuszczając do gry kogoś, kto nie ma X nadającej się na cw, a tym samym nie jest ograny na takim okręcie - często w ogóle nie ograny na wysokich tierach. W poprzednim sezonie grałem kilkanascie bitew na hindim z wypożyczalni. Powiem tak, okręt spokojnie ogarniał i dało radę nim grać nie gorzej niż pełnowartościowym okrętem z drzewka. Jednak 90% bitew grałem Zao - ponad 200 bitew przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu robi swoje. Zao może nie jest artyleryjskim potworem., ale ma niekwestionowane zalety. Dzięki małemu spotowi jestem w stanie skrycie obejść i wyjść na burty ww hindenburgom czy desom. Wypożyczonemu zao tą cechę się odbiera. A to mi się nie podoba, bo gracze, którzy na nim grają oprócz braku doświadczenia dostają niepełnowartościowy okręt. To raczej nie fair.
 11. Okręty premium za dublony

  A propos perków na kutuzowie. Po ostatnim resecie zrobiłem nim w bitwie 125k dmg, trzy fragi i chyba 14 pożarów. Dopiero po bitwie zorientowałem się, że nie rozdzielilem ani jednego punktu Panu kapitanowi. Słaby ten kutuzow, oddawajta moje piniondze.
 12. SuperTest - plotki, ploteczki, newsy

  Proszę bardzo ale za każdą detonację poproszę 10 flag, a nie tak jak obecnie tylko za pierwszą
 13. [ALKO] Alkochrupki Ltd.

  Ładnie zmietliscie w milion okrętów moje biedne zao. Powodzenia.
 14. Okręty premium za dublony

  Że cię zacytuję "Kiedyś można było oddać kutuzowa za dublony tym czyms nie da się grać tak samo atago, czy będzie kiedyś możliwość wymiany tych "stateczków" za dublony ?". Wiesz, ja to rozumiem jako nie umiem (okręt sam nie gra) tym grać, oddawajcie piniondze.
 15. Okręty premium za dublony

  Chłopie, ogarnij się. Co ci da test premki przed zakupem? Pooglądasz stream, popatrzysz jak grają inni, potem dostaniesz na testy lub kupisz kutuzowa co? I założysz kolejny płacz temat "mój kutuzow jest zepsuty, nie wygrywa, oszuści z wg". Powinieneś popracować nad skillem, ćwicz, zapisz się do klanu, pograj z lepszymi. Oba te okręty są dobre i da się nimi grać. Ba, da się wygrywać i robić damacze.
×