Jump to content

General_Lefik

Players
 • Content Сount

  343
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10062
 • Clan

  [O-S-W]

About General_Lefik

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

327 profile views
 1. General_Lefik

  Hodnocené bitvy: 10. sezóna

  S tim Salemem je to těžký. Já nemam momentálně prémiák a ani si ho neplánuju koupit a desítkový bitvy mě pomalu, ale jistě stahujou z kreditů. Takže nakonec Salema budu stejně muset vzít do rankedů. I když je horší než DM. Edit: Tak se Salemem už to nedotáhnu. Z 5+3* přišlo sedm porážek v řadě v týmech botů s WR kolem 47%, pád na 6+0* a odinstalace hry. Alespoň zase na pár měsíců. Potřebuju si u hry psychicky odpočinout a ne se nasrat do ruda s debilama. Na postup o sedm hvězdiček hraje člověk desítky bitev několik dní a pak mu to namíchá kretény sedmkrát za sebou a může začít od začátku. Nasrat.
 2. General_Lefik

  Hodnocené bitvy: 10. sezóna

  Rankedy jsou opět děs běs, nicméně si alespoň odehraju úkoly na speciální doplňky desítkových lodí. Hvězdičky spíš ztrácim než získávám, tahle bitva budiž vyjímkou.
 3. General_Lefik

  Hodnocené bitvy: 10. sezóna

  Hrajou na odpočty. Je to normální podvod, ale WG tohle nezajímá a banovat to nebude, hlavně ať se kutálí zlaťáky. Setkávám se s tim každej den.
 4. General_Lefik

  Otázky pro WG

  Mam otázku na WG. Kdy dáte rovnou do hry staty jednotlivých hráčů??????? Třikrát za sebou jsem zkapal kvuli zkurvencům s dmg na kolo kolem 20.000. Fakt je na [edited] projíždět celej tým před bitvou, kterej z těch čuráků umí hrát nebo ne. Nebo udělejte nějakou ligu debilů pro tyhle jelita, ať se neserou do normálních kol.
 5. General_Lefik

  Midway

  Midway OP určitě neni, ale někdy se s ní podaří dobrej výsledek. 8 killů za kolo se mi povedlo naposled víc než 2 roky zpět, ještě ve staré modifikaci, kdy měla X torpéďáky a ne VIII. Málem bylo 9 zářezů, o vtěřinu mi poslední loď poslední spoluhráč ustřelil dřív. Neměl jsem mu jí spotnout a měl jsem si jí nechat sobecky pro sebe :D
 6. General_Lefik

  Otázky pro WG

  Jako konspirátor proti WG asi nebudu považován za jejich placeného obhájce, nicméně diskuse zde o Wůstru mne zaujala. Jsem totiž jeho spokojeným majitelem a to s ním jezdím jen random, protože klanovek se neúčastním. A v přístavu mam samozřejmě i hodně používaného Minotaura, Flinta nebo Atlantu (tu od doby, co jsem dostal za rankedy Flinta, nepoužívám). S každou z těch lodí mam odježděno poměrně dost bitev a jednoznačně si troufnu tvrdit, že Wůstr je z nich ze všech vzhledem ke svému tieru nejsilnější, o hodně silnější než Minotaur i při absenci smouku, torpéd a superhealu. Když pominu občasnou bitvu, kde chytnu hned na začátku ničivej úder, tak nejdu pod průměrnej DMG 100.000, což ale neni tak podstatný, jako drtívá schopnost likvidace enemy DD a letadel. Žádná z ostatních lodí se mu v tom ani nepřibližuje, spot nižší než dosah radaru + bleskové otáčení věží a 4s reload znamenaji téměř 100% smrt pro DD, které vás spotne, protiletadlová baráž a dlouhatánská aura pak nedotknutelnost od letadel. Prostě máčknete "T" a je otázka pár vteřin, kdy v okruhu 7km neni žádné letadlo. S žádnou lodí nedokážu tak moc ovlivnit bitvu jako s timhle chlapíkem. Samozřejmě na některé mapě je horší, na některé lepší, ale tak to má každá loď.
 7. General_Lefik

  manipulace

  Bergi, souhlasim s Tebou. Mam to stejně. Bohužel je za tím jen snaha vymlátit z hráčů peníze. Normální gambling v jiné podobě. Bohužel jsem taky gambler a nějak tenhle ojeb a levotu furt hraju a pauzy mi nevydrží dost dlouho.
 8. General_Lefik

  Iowa

  US lajna bitevek byla moje první expená řada v prvním měsíci mojeho hraní před 3 lety. Hodně jsem to lamil, hra ještě nebyla v češtině, takže jsem např. nevěděl, že můžu nastavit na kapitánovi vykřičníček, abych věděl, že jsem spotlej (tenkrát to byla ještě kapitánská funkce), apod. Koukni raději na Missouri, to je prakticky stejná loď.
 9. General_Lefik

  Iowa

  IOWA je skvělá loď, křivdíš jí. Rychlá s vynikajícími hlavními děly a tvrdým čumákem. Jen si člověk musí hlídat boky. Ty jsou hodně měkký.
 10. General_Lefik

  manipulace

  A už je to tady zase. Po úspěšném dni začíná WG verglovat s týmy a nasazuje mě do týmů EDIT. Neveřim tomu, že jsou to reální hráči. Minimálně polovina z nich hraje tak EDIT. Jen mají smyšlené jméno. MM ala Wargaming. Co je z Ruska je vždycky EDIT, tahle hra neni vyjímkou.
 11. General_Lefik

  Worcester

  Mam dostřel v základu 16,7 km. To bohatě stačí, stejně s wůstrem bojuju na krátkou, max. střední vzdálenost. Je to mašina jak kráva, s každou další hrou jsem z něj víc nadšenej. Vynikající lodička. Asi na něj hodim permanentní kamufláž.
 12. General_Lefik

  Worcester

  Tak mám za sebou prvních 18 bitev a s lodí spokojenost. Je to obrovská Atlanta s velkým množstvím doplňků proti DDčkům a letadýlkům. Oboje to drtí naprosto s přehledem a letadlovky se vám vyhýbaji velikým obloukem. Má nejlepší AAčka ve hře. Novej šerif ve městě. Počítal jsem, že to bude větší papír, ale vydrží poměrně slušně, daleko víc než Minotaur. S modulem na rychlejší nabíjení reload 4 sekundy, jakejkoliv křižník si dáte na krátkou vzádlenost jak jednohubku. Stačí se naúhlovat a ani Hindenburg vám citadely nedá, zato rychle shoří v plamenech, protože vaše děla pálí třikrát rychlejc. A díky obrovitým oblioučkům můžete pálit snadno zpoza ostrovů aniž by vás někdo mohl pořádně trefit. Na blízko APčka dobře citadelujou do boků křižníků. Bezva loď.
 13. General_Lefik

  Midway

  Přesně tak jsem to myslel. A pokud jsem se nad něčim podivoval, tak nad neustálou snahou WG letadlové lodě vyvážit, kdy napřed byla Midway totálně OP, pak jí vzali letku torpéďáků a stíhačům střelivo, takže byla ttálně v háji a Haku jí válcovala v každej bitvě, pak jí přidali letku torpéďáků zpátky, ale jen osmičkových jako má Lexington, pak přidali Haku jednu letku fighterů, atd. atd. Od zdi ke zdi, z OP lodi vrak a z vraku OP a zase zpátky. A samozřejmě k tomu neustálé manipulace se skládáním týmů a ovlivňování hry místo ponechání losu náhodě. To vše za účelem maximalizace ždímání peněz z komunity nefér ovlivňováním hry na úrovni šmejdů co odírají důchodce.
 14. General_Lefik

  Midway

  Sice jsme tu v debatě o Midway, ale když sem motáš diskusi úplně odjinud, tak kouknu na tvoje staty a ze všech tvých osmičkových křižníků je máš s Clevelandem nejhorší. :D
 15. General_Lefik

  Cheaty ve hře

  Párkrát už jsem měl možnost si proti němu zahrát. I on je porazitelnej, když dostane tým jelit. Nicméně moje bilance s nim je silně záporná, i když už se mi ho taky povedlo vyndat. Je hodně dobrej a i když do chatu píšu týmu, ať nikdo nejezdí sám, že enemy CV je top, stejně to nikdo nečte a rozjedou se všichni všema směrama. Na druhou stranu moje bilance s Midway je poslední měsíc, dva úplně v zadní části těla a nějak mi to nejde zlomit. Asi bude lepší s ní nehrát, nechat to jiným a ušetřit si nervy.
×