Jump to content

General_Lefik

Players
 • Content Сount

  347
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10808
 • Clan

  [O-S-W]

About General_Lefik

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

466 profile views
 1. General_Lefik

  Daring

  Naprosto nesouhlasim. Daring je jeden z nejsilnějších torpédoborců ve hře. Se správnými doplňky a perky kapitána rozstřílíte jakýkoliv nepřátelský torpédoborec natotata Včetně Haruguma.. Nutnost je IFHE a urychlovač nabíjení (pak střílíte za 2s)
 2. General_Lefik

  IX Friesland

  V žádným případě nenaleť na ty lži o "skvělým" Frieslandu. Mam nahrány v součtu tisíce her s loďmi typu Atlanta, Minotaur, Flint, Worcester, Des Moines, skoro kompletní všechny řady torpédoborců. Prostě lodě rychlopalný lodě střílející obloučkama. Statistiky mam myslim mírně lepší, než je průměr a Friesland je prostě naprostej hnus a odpornost. S tou lodí zahrát dobře znamená mít obrovský štěstí a velkou náhodu k tomu. Mam s ní absolutně nejtragičtější staty ze všech torpédoborců. Prostě hnus fialovej. Velká škoda free expů. Já blbec, že jsem to do tohohle šajzešitu dal.
 3. General_Lefik

  IX Friesland

  Bohužel jsem za tuhle loď vydal milion freexpů. Mezi torpédoborci absolutně ohavná loď. Megaspot, nemá torpéda, nic moc nevydrží, má jen dvě věže, sice rychlopalný, ale jinej torpédoborec přestřílíte stejně jen se štěstím. Jediné v čem je silnej, je sestřelování letadel a ostřelování bitevek z kouře. Kdo nechce vyhodit freeexpy za naprostou pitomost, ten ať si tuhle loď nepořizuje.
 4. General_Lefik

  Otázky pro WG

  Mam problém. Vynuloval jsem si kompletní větev amerických bitevních lodí, abych dostal 2x10000 speciálních bodů a nedostal jsem nic. Linie samozřejmě vynulovaná je, odměna nikde. Co s tím? @YabbaCoe
 5. General_Lefik

  Kampaně

  Už se někomu podařilo přelézt přes třetí stupeň obtížnější kampaně?? Nemůžu to dát, kdybych se podělal už 4 dny.
×