Jump to content

Bemos86

Players
 • Content Сount

  25
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

About Bemos86

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

190 profile views
 1. Bemos86

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Średnia po rowerku będzie jeszcze rosła. Aktualnie składają się na nią eksperymenty graczy nie ogarniających CV (takich jak ja). Zobacz sobie jak wyglądają statystyki 5% najlepszych graczy. Przed reworkiem Po reworku Midway 151k 144k Hakuryu 150k 169k Nie piszę tego by zwrócić uwagę na to że po reworku zadają więcej/mniej obrażeń. Raczej zauważam, że dmg robią podobny, tylko nie mogą już bronić swojej floty przed przeciwnym CV. CV po reworku nie ma też eskadr do zwiedzania/kontrolowania/spotowania mapy. Latają jak maupy od lotniska do miejsca zrzutu. I nie oceniam. Jeśli taki miał być cel reworku to ok. Jeśli nie to coś poszło nie tak. Pozdrawiam.
 2. Bemos86

  Kontenery - Dyskusja

  Zawsze chciałem mieć w kolekcji saipana, albo kage więc kupiłem ja Ci 5 kontenerów premium z myślą "a może ślepej kurze ziarno się trafi". Otwieram wszystkie na raz i pacze... a tam enterprise i zeppelin :(. Mówię sobie, dobrze nie jest... ale źle w sumie też nie, bo 2 premki VIII poziom za 80 zł to niezła promocja. Ponieważ tak mi dobrze WuGeje zrobiły, to uznałem że mogę im dać i kolejne 80 zł. Ponownie otwieram wszystko na raz i oczom mym ukazuje sie kaga i saipan. Finalnie 160 zł wydane, ale 4 premki + kilka flag. Może nie jest to dobry interes, ale zły też nie. Pozdrawiam.
 3. Bemos86

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Mnie się nie podoba, nudne to strasznie. Krążowniki do mnie strzelają zanim je jeszcze zobaczę, DD pojawia się pod samolotem, bo jak odlecę dalej to nie widać ofiary. BB pływają w 'kupie' wiec jak do nich lecę to dość szybko kończą się samoloty. No i tak latam po mapie ... . Znaczy latałem, bo chyba daruję sobie zabawy z CV. Poprzednia wersja była jakaś bardziej rozsądna i logiczna. Czasem zdarzyło mi się wylosować przeciwnika kozaka i sprowadzał mnie do parteru, ale to pojedyncze przypadki były. Z tego co widzę na statystykach, to najlepsi gracze po zmianach robią większy średni DMG niż najlepsi gracze przed zmianami... to chyba oznacza że największy problem, który chciano rozwiązać został pogłębiony...
 4. Bemos86

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Dobra, dalej nie ogarniam. W opisach łódek przecież wiele okrętów ma pancerze nawet ponad 400. np. misio ma 439. Rozumiem że pancerze w pasach pancernych albo opancerzeniu armat się nie liczą bo i tak są takie grube, że nie przebije się przez nie pocisk z IFHE czy tez bez? A to o nieprzydatnym ifhe jest też przy armatach 203, Jeśli liczyć 203\6 = 33[34] to mamy kilka mm za mało by wbić się w burtę misia, która ma 38mm. Poza tym pocisk nie zawsze upada pod kątem 90 stopni - tutaj nie ma obliczania grubości pancerza na podstawie wektora uderzenia pocisku?
 5. Bemos86

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Od której wersji zostały wprowadzone bitwy losowe 5v5? Wczoraj takie coś mi się trafiło i przyznam że przyjemnie się grało.
 6. Bemos86

  DLC Steam- czy warto?

  W misjach Graff raczej leszczy, powolny reload i tylko 2 działa powodują że przy dynamicznie rozwijającej się sytuacji ciężko nadążyć, na torpedy z tego samego powodu też bym nie liczył. Cleveland z drzewka do tej zabawy polecam, ewentualnie Budyonny, La Galissonnière. Wszystkie za free z drzewka. W przypadku `nauki gry na wyższych poziomach` to GF gra się na tyle dziwnie, ze nic czego się nauczysz nie wykorzystasz w dobrej grze innymi łódkami, niemniej gra się nim bardzo fajnie. W cenie 36 PLN fajny nabytek.
 7. Bemos86

  SYSTEM OCENY GRACZY

  A ja myślę sobie że bez sensu na C lecisz, jak masz 3/5 teamu w A. Powinniście brać B. Te kampery z A miały by przynajmniej waszych oprawców w zasięgu.
 8. Bemos86

  teorii spiskowych ciąg dalszy

  Potwierdzam spisek, ale uważam że to wszystko przez hybrydy z Nibiru. Wczoraj na jakieś 15 gier wygrałem 14. 1 przegrałem bo dostałem salwę torped od zdradzieckiej świni, niby w naszym teamie a jednak zabił (taka dygresja - ściągnęło mnie w drugiej minucie od sojuszniczego ognia - czemu mnie wg kara i zabiera kredki za taką grę? Powinni mu zabrać a mi oddać flagi, kamo i hajsy). Z fantastycznych historii o RNG dodam że kiedyś pływając sikakiem w akcie depseracji wywołanej dramatyczną sytuacją na polu walki wysłałem swoje ostatnie 4 torpedowce na wrogą Montanę. 3 padły zbliżając się do objektu, czwarta zrzuciła torpedę i padła. Torpeda trafiła i detonowała full HP Montane :). Chwile później full hp dd eksplodował od zrzuconych bomb.
 9. Bemos86

  Kolejna próba podjęcia dyskusji o BBalansie.

  Ten obecny limit 5 BB to chyba nie działa, bo jak grałem w nocy to mi polosowało 1cv, 1ca, 1dd a reszta bb... Nawet przyjemnie bo byłem japońskim dd, z przyspieszeniem przeładowania torped zamiast dymu. BB uciekały jak karaluchy w wojskowej stołówce po zapaleniu światła nocą :D. Poza tym - po co majstrować przy limitach, lepiej dać jakieś kary dla BB (np. fatalne zarobki, mało free exp, mało zadań) a zwolenników tej klasy będzie w naturalny sposób coraz mniej.
 10. Bemos86

  Wiadomości Wiadomości Bitwy klanowe już wkrótce

  ciekawe czy będą działać troll teamy 7x shima jak torped kupa to i hydro dupa
 11. Bemos86

  Graf Zeppelin

  Mnie właśnie zjadł. w jeden nalot, 10 bomb 57k HP zjadł. Pływałem Bismarkiem kadłub A. Ani jednego samolota mu nie ubiłem :(.
 12. Bemos86

  Graf Zeppelin

  Jak Graff zaparkował w waszym porcie to raczej zwrócić go nie możecie o czym mówi art 38 pkt 1 https://uokik.gov.pl/download.php?id=1224 W skrócie jeśli usługa dostarczenia graffa do portu została dokonana to zwrotu dokonać nie można. Graff to nie produkt, to usługa. A WG nie jest tutaj jakąś czarną owcą w temacie reklamacji treści cyfrowych. Swego czasu w PS Store kupiłem dodatek do gry, której nie mam (brawo JA!). Reklamacja po długim mailowaniu i marudzeniu nie została uznana. Dodam że nie mogłem użyć/zainstalować/sprzedać uzyskanego dodatku :).
 13. Bemos86

  Czy WG planuje cos zrobiic z MM w rankedach??

  Najłatwiejszym rozwiązaniem było by umożliwić grę w rankedach tylko klanom, narzekania na zwierzęta w drużynie poszły by do lamusa a i w klanach było by co robić.
 14. Bemos86

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Załóżmy ze posiadamy dwie łodzie różniące się tylko i wyłącznie kapitanem. Dla łodzi #1 kapitan nie ma nic, dla łodzi #2 kapitan zwiększa zasięg artylerii dodatkowej z 5 do 6 km. Jeśli w odległości 4,5km od naszej łodzi stoi łódź wroga, to czy średnia ilość trafień dodatkową artylerią będzie dla obu łodzi taka sama czy też łódź o większym zasięgu artylerii dodatkowej zaliczać będzie tych trafień więcej?
 15. Bemos86

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Takie cudo mi się trafiło - wygrałem a bonus za pierwszą wygraną się nie zniknął... Czary, błędy czy tak miało być?
×