Jump to content

45Mitsu

Players
 • Content Сount

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  14570

About 45Mitsu

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 45Mitsu

  Biuletyn deweloperów: Aktualizacja 0.9.3

  dzięki nie siedzę tak mocno na stronie, czasem coś umyka.
 2. 45Mitsu

  Biuletyn deweloperów: Aktualizacja 0.9.3

  Witam! Kiedy aktualizacja wejdzie? Czy to jest ten moment kiedy będą wycofane Flint i Smoleńsk? Pzdr.
 3. 45Mitsu

  brak folderu replays

  W głównym folderze gry (również w innych miejscach) nie mam folderu replays. Proszę o pomoc.
 4. 45Mitsu

  brak folderu replays

  W głównym folderze gry (również w innych miejscach) nie mam folderu replays. Macie jakieś podpowiedzi?
 5. ok. ob1wan. Chodziło mi to, dla wielu osób rekompensata jest rozczarowująca. Ale cóż, szczerze powiedziawszy nic lepszego się nie spodziewałem.
 6. Dzięki Ale WG mógł się trochę bardziej postarać. Jak ktoś ma premium to jest zwyczajne oddanie opłaconego czasu, Ci co nie mieli premium są do przodu i dla nich to ok. Kontenery BE to pomyłka, zgadzam się z poprzednimi postami, stali gracze już mają cała kolekcję - sugeruję zamienić na kontener/kontenery mikołaja. Jestem zdziwiony, że tak wiele osób na forum skacze z radości bo WG coś dało. Trochę na zasadzie .... darował mu życie bo przestał kopać. Zawaliłeś, przepraszasz i starasz się zrehabilitować. Tak to wygląda w życiu i biznesie.
 7. 45Mitsu

  zaznaczanie pozycji wykrytych okrętów

  dzięki a ja noob szukałem w ustawieniach gry!!!
 8. Witam! Przez przypadek zresetowałem ustawienia gry. Teraz za edytowano nie mogę znaleźć w ustawieniach opcji, która zaznacza na minimapie ostatnią znaną pozycję okrętów wroga. Ustawienia grafiki mam na niskich poziomach (jeżeli ma to znaczenie). Z góry dzięki
 9. Już dostałem odpowiedź. Ustawienia gry ---> Sterowanie ---> Tryb interfejsu alternatywnego wybrać Pełny
 10. Witam! taki banalny temat. Po przeinstalowaniu gry nie wyświetlają mi się nazwy okrętów i poziom HP (zarówno okrętów z drużyny, jak i przeciwnika) Na minimapie również mimo, że mam odhaczoną opcję "nazwy okrętów". Czy może to mieć związek z faktem, że po instalacji prawie wszystkie opcje grafiki mam ustawione na niskie?
 11. Mała poprawka Po przeinstalowaniu gry nie wyświetlają mi się nazwy okrętów i poziom HP (zarówno okrętów z drużyny, jak i przeciwnika)
 12. Witam! taki banalny temat. Po przeinstalowaniu gry na wyświetlają mi się nazwy okrętów i poziom HP (zarówno okrętów z drużyny, jak i przeciwnika) Na minimapie również mimo, że mam odhaczoną opcję "nazwy okrętów". Czy może to mieć związek z faktem, że po instalacji prawie wszystkie opcje grafiki mam ustawione na niskie?
×