Jump to content
Server restart Read more... ×

agresorxf

Players
 • Content Сount

  81
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9186
 • Clan

  [HWDWG]

About agresorxf

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak jak w temacie, czy jest możliwe abym był online i mógł grać ale mój status był widziany jako "offline" dla innych członków mojego klanu ?
 2. agresorxf

  Georgia's sigma

  Wheen Georgia was realesed it was my favorite ship. Now im thinking to sell that crap. Shooting by it is pointless. No idea what WG change but dispresion are some kind of joke.
 3. agresorxf

  Colbert do wynajęcia

  Gdyby ktoś potrzebował najemnika do bitew klanowych to proszę o PW. Jakie statki X tieru posiadam widać na screenie.
 4. agresorxf

  Suchy dok: Anchorage

  Kolejny zwolennik statystyk, których ludzie nie rozumieją. Nie, nie będę tłumaczył, sam pomyśl. Przeczytaj powyższe posty to się dowiesz skoro tak Cie interesuje moje życie osobiste. Czytaj ze zrozumieniem i odrobinę pomyślunku co do kontekstu. Nie pisałem tylko o sobie. Jakie pojęcie pomyliłem i gdzie napisałem, żeby wszystko było za darmo ? Czytaj uważnie ze zrozumieniem. Kogo obchodzi ile, kiedy i za co zapłaciłeś ? Nie pisałem o Tobie a o innych. Nie bój się o WG oni zarabiają na co trzeba a gdyby raz na pół roku czy rok dali jakiś event, że można zdobyć coś sensownego za udział w bitwach to nie zbiednieli by. Broń firmy, broń tylko że ta gra nadal funkcjonuje dla tego, że ludzie w nią grają a nie dla tego, że grają w nią ludzie którzy płacą.
 5. agresorxf

  Suchy dok: Anchorage

  Pierwszy raz w to nie gram ;)
 6. agresorxf

  Suchy dok: Anchorage

  Nie przesadzam. Teraz od 2 miesięcy jestem bez pracy więc mam sporo czasu na granie akurat, codziennie po kilkadziesiąt bitew i jestem dopiero na 11 etapie.
 7. agresorxf

  Suchy dok: Anchorage

  Serio ? To chyba trzeba "NoŁ Lajfem" być żeby to uzbierać albo w wieku gimbusowym bo ja mam rodzinę, pracę i inne zobowiązania i nie mogę siedzieć od rana do świtu żeby jakimś cudem 3500 chciwolionów uzbierać. Kiedyś poruszyłem inny temat i tam WG bronili Ci co płacili, wiem bo ich pytałem ale niby to nie miało nic wspólnego z ich zdaniem. TAAAAAA JAAAAASNE.
 8. agresorxf

  Klub Kolekcjonerów

  Zgadzam się. WG jest chciwy i wydusza każdy grosz. Tak samo te durne eventy-dyrektywy czy te z tym portem co się niby buduje statek a na końcu i tak trzeba płacić dublonami za ostatnie 2-3 etapy. Z takimi devsami nigdy nikt sie nie doczeka takich nagród jak konta premium czy statki premium za samo wykazanie się w walce.
 9. agresorxf

  Szukam klanu

  Wyslalem inv to klanu, tam mozemy porozmawiac.
 10. agresorxf

  wreszcie opuscilem klan

  inv do klanu wyslany
 11. agresorxf

  Mercenaries looking for a clan

  Colbert and other X tier ships are for hire. PM me in the game or in discord Aggressor#4246 if somone is interested.
 12. agresorxf

  Suchy dok: Anchorage

  Ja właśnie to tym mówię, kiedy doczekamy się tego typu nagród za wysiłek w grze. Ale to komunistyczna gra więc nie mam na co liczyć.
 13. agresorxf

  Suchy dok: Anchorage

  No właśnie pominąłeś coś o czym ja mówię i twierdzisz że bzdury wygaduję. Dyrektywe w dwa trzy wieczorki ? Ja gram średnio po 30-40 bitew dziennie, czasami więcej bo mam wolne od pracy. Ale jak ktoś jest "no lifem" to może i to zrobi.
 14. Czyli więcej flag. Szaaaał.
 15. agresorxf

  Suchy dok: Anchorage

  Kolejne "PayToRico". Czy gracze których nie stać na premium czy dublony doczekają sie tego typu nagród za wykazanie się w bitwach ? Czy nadal będzie dojone do ostatniego grosza ?
×