Jump to content

Admiral_Pitti

Players
 • Content Сount

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8848
 • Clan

  [POFF]

About Admiral_Pitti

Recent Profile Visitors

142 profile views
 1. Admiral_Pitti

  Limit DDs na bitvu !!!!

  Tak a už toho mám vážně dost!!! Bitvy na vysokých tierech (hlavně 9-10) nejsou bitvy lodí ale DDs!!! Proč pořád není omezen limit DDs!!! Na vysokých tierech se nehraje nic jiného než minimálně 5dds proti 5 dds, včera dokonce bitva 6dds proti 7 dds!!! Letadlovky se prakticky přestali hrát, takže bitvy rozhodují právě tihle EDIT na DDčkách... Navíc mi přijde že za DDčka hraje nejvíc dědí, kteří je hrají absolutně bez mozku, stylem WoT. Do pěti minut je 90% bitev rozhodnutých právě kvůli těmto EDIT, kteří do pěti minut vychcípají na jedné nebo na druhé straně teamu a zbytek bitvy se jen dohrává bez šance na zvrat... Za mě jednoznačně maximální limit DDs na bitvu 3 na každé straně, je to zavedené na letadlovkách, tak proč to nejde i na DDčkách? Výmluvy že je málo hráčů a že by se dlouho čekalo jsou nesmysli, raději si počkám a zahraji rozumnou bitvu, než to co z toho je momentálně. Je mi jasné že to WG z ekonomického pohledu vyhovuje, DDčka mají méně životů=moc toho nevydrží a dřív vychcípají=jsou dříve v přístavu, bitvy se tím zkracují i pro ostatní lodě=rychleji mizí dublony z účtů (hlavně tupcům co utrácejí dublony za doplňky, kamufláže a pod...), ale to že tímto přístupem a logikou WG hru ničí a kazí jim zjevně nevadí... Prostě stejný model jako udělali s tanky... Díky WG !!!
 2. Admiral_Pitti

  RNG

  *** RNG, díky WG... další *** systém téhle hry... Absolutně nechápu Váš přístup k hráčům VETERÁNŮM. Zrušte zvýhodňování nováčků proti zkušeným hráčům nebo všichni zkušení hráči se na tuhle vaší nádheru vy***kašlou, včetně mě. Nechápu Váš přístup. Proč mají být "nováčci" zvýhodňovaní, když narazí na zkušeného hráče a naopak zkušený hráč je nemůže trefit ani za nic? To mě vážně vytáčí, na nižších tierech to začíná být pro zkušenější hráče prakticky nehratelné, salva letí přesně, ale něco dopadne na jednu stranu nějakého nového playera, něco na druhou a když se náhodou jedna kule trefí tak za 1000 dmg maximálně aby se neřeklo že nedostal poškození... a když vypálí on, tak mi rozdá citadely v zatáčce úplně běžně... prakticky na jakoukoliv vzdálenost, ani se už nemusím snažit uhýbat a manévrovat... To chcete ty stálé hráče kteří u toho ještě sedí odradit takovým způsobem, aby se na to vykašlali, jako to už spousta zkušených hráčů udělalo? Taky jsme se tu hru musel naučit a tím že teď nováčkům z toho děláte arkádu a jen náhodně klikají a ono jim to tam padá, tak jen ztratíte ty hráče jako mě, které tenhle přístup neuvěřitelně [Editováno]štve. Já jsem tomu že to tak funguje nevěřil, takžejsem si schválně založil nový účet a je to neuvěřitelné co to dělá...(cca 100 bitev na randomu do šesté úrovně lodí, přes 83% WR, neuvěřitelně často mi padali citadely, ani jsem nemusel nijak extra mířit, prostě arkáda..., zkoušel jsem to následně na druhém účtu se stejnou lodí a ejhle... jako by jsem hrál jinou hru a s jinou lodí... prostě neuvěřitelné... doporučuji všem si to zkusit... Takže VETERÁNI je potřeba se ozvat ať s tím něco WG začne dělat, nebo nás to brzo přestane bavit !!!
 3. Admiral_Pitti

  Akce "Pozvěte kamaráda" - diskuze

  Zdárek, jsem na tom stejně Fury, také dokončeno bonusy jsem dostal, ale vlajka bohužel nikde... Přitom těm Rusákům by i slušela... ;)
 4. Admiral_Pitti

  ARP lodě

  Zdrárec, dotaz : můžete mi říct jak se zbavím těch *** ARP hlavně *** kapitánů co mi zabírají místo? 1) vážně se mi ty lodě nelíbí, ale jestli to někdo žere a baví ho to tak klidně (subjektivní názor ;) ) 2) ty *** kapitánky mi ale zabírají místo na ubikacích (a to mi vážně dost vadí), přitom je nejde nijak propustit... a už mám i nějaké 2x... neuvěřitelný... za goldy si rozšířím ubikace pro velitele a potom mi je zaberou takovýhle *** KTERÝCH SE ANI NEMŮŽU ZBAVIT, TO JE VTIP NE? žádám o vysvětlení a nápravu tohohle pro mě rozhodně "*** PROBLÉMU". Díky !!! Přesunuto z "Diskuze o hře → Všeobecná diskuze o hře → ARP *** zabírají místa pro kapitány..."
 5. Admiral_Pitti

  Aktualizace 0.5.5 - Všeobecná diskuse

  Tak patch 0.5.5.1 problém 3 monitorů nevyřešil... alespoň u mě teda žádná změna...
 6. Admiral_Pitti

  Aktualizace 0.5.5 - Všeobecná diskuse

  Musím se přidat, myslím že je hra venku dost dlouho na to, aby měla podporu hraní na třech monitorech... (podpora Eyefinity) a nemuseli jsme veškerá nastavení řešit ručně přes úpravy přímo v preferences a hrát si s tím jak ***..., čekám na to od vydání hry a pořád to nefunguje... V dnešní době to už není taková vzácnost a vydat hru která na tom ani nejde spustit..., to si soudruzi dělají srandu? Doufám, že se na to konečně (po roce vydání plné hry..., neuvěřitelné...) vývojáři podívají a něco s tím začnou dělat... Zatím začali tím, že vydali patch 0.5.5 na kterém to pro jistotu na třech monitorech nejde spustit vůbec!!! Ještě že nemám premko, to by jsem jim moooc poděkoval... PS : Jestli to někdo nějak rozjedete dejte vědět, mě se to zatím nijak nepodařilo, takže dokud to nepůjde s ledičkama prozatím končím, díky WG.
 7. Admiral_Pitti

  Admiral Hipper

  Tahle loď je teď absolutně nepoužitelná 0.5.3. WG jí pěkně [Editováno] jejich perfektíma mikroúpravama... dřív byla super, přesná děla, super pene, ale dnes... po posledních aktualizacích nejhorší tier 8 CL !!! Raději se téhle lodi obloukem vyhněte. Díky WG !!!
 8. To si s těma americkýma CV (Lexington atd.) děláte po téhle aktualizaci srandu? Některé vaše úpravy lodí nejsou balancující ale devastující, někdy mi přijde že to snad ani netestujete... Chápu že základna hráčů není dle představ, ale pořád to pár lidí ještě hraje... Nejdřív domršíte CV Japonce, tak, že s nimi nikdo nehrál, teď pro změnu uděláte nehratelné Američany... Lexington je v téhle podobě složení letek, ve vyrovnaných rukou, prakticky nehratelný proti Shokaku... Za mě je nesmysl odstranění setupu 2-1-1, defakto jediného hratelného... minimálně by měl zůstat jako možnost vyexpení, aby se s tou lodí dalo nějak rozumně zahrát. Na druhou stranu chválím boost AA lodí, je to více vyrovnané a CV musí teď opravdu přemýšlet na co a kde zaútočit, aby byl pro team přínosem. Další věc na co by jste se mohli podívat je, že hraní vysokých 9-10 tierů je defakto DD torpedos party..., kdy konečně zavedete balanc DD do randomů a teamovek? Za mě je max. stav 3 vs 3 jak v randomech, zejména od tieru 8 výše a v hodnocených také tak. Určitě to není takový problém implementovat toto omezení do hry na vysokých tierech, rapidně se tím zlepší hratelnost. Někdy se podívejte jak probíhají bitvy, kde je několik Shimakaze s jejich abnormálním dostřelem... spamují torpéda naslepo přes celou mapu, na tu vzdálenost nejdou spotnout, natož trefit a jen čekají kdo si najede..., k tomu torpéda dalších DDček + letadla... no děs, a hra tím dle mého názoru hrozně trpí. Zvrhává se to do stavu že vyhraje ten kdo se dokáže vyhnout více torpédům a přežije... Nebo stanovte max. range torpéd na 15 km... ty dvacítky jsou za mě nesmysl. Ale abych jen nekáral, myslím že MM 5-8 tier je poměrně povedený a fér, za mě posun k lepšímu a více skillů pro CPT taky potěší. A teď do mě... ;)
 9. Začněte laskavě řešit něco s používáním tohoto *** módu, jinak se vám na tu hru vážně vykašlou všichni hráči !!! Nechápu jak je možné že se tento mód stále a stále beztrestně může používat, je to výsměch hráčům kteří se snaží hrát poctivě a manévrovat s lodí... To je takový problém jim smazat účty? Začněte s tím konečně něco dělat, už mě to vážně přestává bavit !!! Díky
×