Jump to content

CmdRoe

Players
 • Content Сount

  26
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3779
 • Clan

  [BRNO]

About CmdRoe

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

112 profile views
 1. CmdRoe

  Premium Ger t8 CV Graf Zeppelin

  To víš blbě, protože Grand Slam nosil Lancaster :-)!
 2. CmdRoe

  Premium Ger t8 CV Graf Zeppelin

  Tohle se mi nelíbí :-(. Letadlovka z které nikdy letadlo nevzlétlo a vypadá to na OP torpéďáka jako prase. To je zase přestřel. Doufám že v reálu to takové nebude, protože mně s US CV zbytek týmu nebude mít rád. Mohli tomu alespoň dát jenom jednu letku Messů abych měl alespoň nějakou možnost ty torpsy sundávat. I tak s jednou letkou stíhačů na Lexu jsem celkem nahraný. Snad to takhle do světa nepustí
 3. Nenávidím, všechny je nenávidím :-(! V půlce hry mně pytlíci nechají sunknout DDčkem. A to jsem jel pěkně za týmem, prostě se na mně vy...li. DD jsem spotnul, dal mu torpédo, stačila jediná salva. Řval jsem o pomoc tak dvě tři minuty před tím když už mně spotoval. Prostě měl jít ke dnu. Hiryu už byla bez letadel (synek to vůbec nedával) tak jsem ten zbytek enemáků mohl zlikvidovat. Koukala z toho jasná výhra. V chatu jsem se pak schladil :-). Hlídejte ty CV-čkáře synci!! :-)
 4. CmdRoe

  Které linie se vyplatí expit?

  Jen bych chtěl lehce oponovat Porpoiseemu, a to ohledně Britských křižníků. Ta poznámka o hraní pozičně mi nesedí. Já je hraju jako takové velké DD. Naexpil jsem spot na kapitánovi + sekundárky. Hraju s nimi dost natěsno, s využitím ostrovů. Smoke samo využívám, ale spíše teda na dálku kde nehrozí torpéda od nepřátelských DD a pokud je někdo předemnou kdo to ospotuje :-). Jinak cizí DD docela dostávají nafrak. Rychlý reload, rychlá obratná loď a palebná síla AP, hydro taky pomůže, to je kladivo na DD :-).
 5. CmdRoe

  Ranger

  Není lepší si přiznat že mi prostě CV nejdou :-). Pro mně je Ranger super, není v tak vysokém tieru a má proti Indy (tu hraji taky moc rád) hromadu letadel. Navíc nemá takový šílený spot jako Lexi. Prostě ideální CV k tomu se CV opravdu naučit hrát. Naexpit stíhače ať pěkně rychle sundávají Japíky a hurá do útoku :-). Za mně super loďka!
 6. CmdRoe

  Letadla vs AA obrana

  Jinak to co píšeš je přesně podle trendu co se teď děje. Samé BB, samé Německé a když už CV tak Japonské (s US CV torpsy do kříže nepustím i kdybych se měl pos.at).
 7. CmdRoe

  Letadla vs AA obrana

  Jsem moc rád že brečíš že ti tvou milovanou německou BB potápí CV-čkáři. Mám pro tebe radu. Vys.r se na BB a když už to musí být tak hraj US BB. Nevím na jaké jiné lodě bych jako CV měl útočit dřív, než na BB a konkrétně ty německé :-). A když už musíš hrát němčoury tak holt expi AA. Takové ubrečence fakt miluju :-). Když si je člověk proklepne tak vždycky zjistíš že jedou Scharns, Gneis, Tirpitz. Mimochodem když teď tyhle lodě potkávám, tak už jsou s AA úplně někde jinde a dávají mi celkem záhul, zřejmě jsi generale trochu zaspal :-). Good Luck!
 8. CmdRoe

  Letadla vs AA obrana

  Koukám debata o AA se tak nějak zvrhla všeobecně o CV :-). Cv hraju hodně (teď už prakticky jen CV) a s AA to zas tak bledě nevidím. Jak už tu zaznělo je třeba znát lodě s nejsilnější AA a těm se vyhnout nebo je napadat osamocené. Cleva nebo Pepsinu snadněji odkráglujou BB, a ještě rádi :-). Chápu lehkou depresi z těžkých začátků, ale je třeba vydržet a loď i s kapitánem mít doexpené, pak to jde i proti lodím s vyšším tierem. Velký skok je (co se týče US CV) z Independence na Rangera. Po Indy máš pocit že tvé zásoby letadel jsou bezedné :-). U Indy tě mrzí každý kousek, ale zase tě to naučí jak o ně nepřicházet. VELKOU nespravedlnost vidím ve srovnání US CV vs. ty japonské. Je třeba mít u US maximálně naexpené stíhače. Hra s čistě útočnou palubou na US CV je dle mého velmi špatná rada (často zde znějící). Vypořádat se v Rangeru s palubou Hiryu 3-1-2 s jednou letkou US stíhačů, a ještě dávat dmg protivníkovi, je nadlidský úkol. Už vůbec nechápu co vedlo soudruhy k tomu skrouhnout Lexe o druhou letku stíhačů. Tohle mne fakt žere, obzvlášť k historickým skutečnostem, ale převracení dějin mají soudruzi tak nějak v krvi a Japončíky prostě hrát nebudu :-). Úvaha o likvidaci DD v počátku bitvy je zajímavá. Zatím jsem to nechával vždy na CA-čkách a DD potápěl v přímém ohrožení nebo často po sledování bezmocného počínání spoluhráčů :-). Každopádně když to jde tak je třeba DD spotovat stíhači. Váže to také dost často stíhače soupeře a můžu klidněji útočit jinde na mapě. Taky dost často hlídám týmové DD, obzvlášť pokud se dostává na dosah enemy CV. To pomůže jak mi, tak jemu. Celkově je třeba mít velmi dobrý přehled o mapě a občas i upozornit spoluhráče na děj na ní. V zápalu boje nemají čas tolik situaci kontrolovat.
 9. CmdRoe

  Essex

  A zvedá HP torpéďákům i bombarďákům?
 10. CmdRoe

  Essex

  Hoj CV-čkáři, nevím si rady s vylepšením v modulech Essexu. Konkrétně třetí pozice za 3 mil., jestli dát +5 cestovní rychlost nebo +15 HP bitevníkům, to myslí střemhlavé bombardéry i torpédové letadla, nebo jenom jeden typ? Kdyby oba tak určitě HP. X. tier BB jsou na letadla dost připravená :-). Díky.
 11. CmdRoe

  New Orleans

  M8ii, dík za rady dávám pořád plný, 3/4 vyzkouším. Jinak po pár bitvách ještě s 50% kapitánem a "Hololodí" se mi to plavidlo zatím náramně líbí. Výborný je soustřel, takový jsem ještě v téhle hře nepotkal. Manévratelnost plus rychlost parádní. Ale opatrnost nacvičená v Pepsině je fakt namístě :-). Hádám že to bude horší jak lodičku doexpím a začne mně to házet proti vyšším tierům.
 12. CmdRoe

  ARP lodě

  Tak to je jiná :-), to mám alespoň výhodu že to nemusím draze expit. A hned třikrát :-).
 13. CmdRoe

  ARP lodě

  von_chom, on 29 August 2016 - 04:57 PM, said: dival, ty kongo nemas koupene a vylepsene, divas ses jen pres strom co ? napis konkretne co je jine (obavam se, ze neumis cist v ratingu lodi, ktere nemas v pristavu) Jaké vylepšené? Kongo na startu bez kapitána / ARP Kongo bez kapitána: odolnost 64/59; dělostřelectvo 80/73; AA 34/7!!; obratnost 45/27; maskování stejně 29. Tak mi řekni kde dělám chybu když v žádné nemám kapitána jehož expy by loď někam šouply? Jsem to napsal obráceně :-). Spojeno. Používej Edit. CE
 14. CmdRoe

  ARP lodě

  A fakt ses díval? Já se radši mrknul znova a nemáš pravdu :-). Herní Kongo a ARP Kongo (teď jsem koukal konkrétně na HIEI bez kapitána) jsou tabulkově dost jiné, ve prospěch ARP. Každopádně platí proč probůh třikrát!
 15. Zakládám topic, jestli nějaký dabluji tak se omlouvám. Potkal jsem dnes ve hře zajímavého hráče. Omrkl jsem ho a docela mně překvapily jeho statistiky :-). http://worldofwarships.eu/cs/community/accounts/532651447-abcd_207/!/pvp/overview/ Tak jestli někdo potkal podobné zajímavosti, může přidat.
×