Jump to content

CmdRoe

Players
 • Content Сount

  35
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3912
 • Clan

  [BRNO]

About CmdRoe

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

158 profile views
 1. Měl jsem komplet strom US CV (včetně prémiových), teď si dojedu British CAs, ale očekávám patch kdy okrouhají i Brity, takže se pak dám asi na mariáš v hospodě.
 2. Špatně jste mě pochopil pane :-). Úplně opačně, menší hladinové lodě pomáhaly těm větším v AA ochraně. Např. "Protiletadlový křižník"
 3. Ale tohle se dalo řešit jako ve skutečnosti, že BBs chránily před letadly menší hladinové lodě. Jako CV-čkář jsem se takhle hrajícím vyhýbal, páč by mi éra smázli. Je to hra, ale doteď měla i celkem logiku, páč prostě éra v pacifiku ovládly bojiště na moři. DD se daly spotovat dokud je nezachránil enemy CV stihači. Všechno hezky fungovalo. To že jsem nekoukal jak letadla "hezky vypadají " když letí , mě opravdu netrápilo. Tenhle patch z toho udělal hru pro děti. Hrál jsem CV, ale teď nebudu.
 4. Zase děti si rády pohrají i s tím smradlavým mazlavým a o to tady nejspíš jde. Můžou hezky koukat jak letí letadlo
 5. CmdRoe

  0.8.0 - Hlášení chyb

  Už jsem je prodal a je po problému :-).
 6. Mám rád ten film :-)
 7. Jak [EDIT] klikat na koho to hodit. Nemohoucnost rozhodnout o spotu stíhači a koho případně bránit. Člověk si vyexpí bez prémiáku celou větev CV, přikoupí dvě další prémiové CV a teď to prodám, páč tohle fakt hrát nehodlám.
 8. Opraveno :-)! Překopání ovládání prostě nedávám. Nehodlám se tohodle zúčastňovat. Indina, kterou jsem měl nejradši, je fuč. Bylo citelné posílení AA lodí, ale asi neCV hráči dále brečeli. CV jsou pro mě prostě dále nehratelné. Ještě zkusím pokračovat v British CAs, ale to je jediné co mi jako zábavné v téhle hře zůstalo.
 9. Patch CV je na pikaču. Jak to jen korektně napsat? Už vím! MRDAT WG
 10. CmdRoe

  Premium Ger t8 CV Graf Zeppelin

  To víš blbě, protože Grand Slam nosil Lancaster :-)!
 11. CmdRoe

  Premium Ger t8 CV Graf Zeppelin

  Tohle se mi nelíbí :-(. Letadlovka z které nikdy letadlo nevzlétlo a vypadá to na OP torpéďáka jako prase. To je zase přestřel. Doufám že v reálu to takové nebude, protože mně s US CV zbytek týmu nebude mít rád. Mohli tomu alespoň dát jenom jednu letku Messů abych měl alespoň nějakou možnost ty torpsy sundávat. I tak s jednou letkou stíhačů na Lexu jsem celkem nahraný. Snad to takhle do světa nepustí
 12. Nenávidím, všechny je nenávidím :-(! V půlce hry mně pytlíci nechají sunknout DDčkem. A to jsem jel pěkně za týmem, prostě se na mně vy...li. DD jsem spotnul, dal mu torpédo, stačila jediná salva. Řval jsem o pomoc tak dvě tři minuty před tím když už mně spotoval. Prostě měl jít ke dnu. Hiryu už byla bez letadel (synek to vůbec nedával) tak jsem ten zbytek enemáků mohl zlikvidovat. Koukala z toho jasná výhra. V chatu jsem se pak schladil :-). Hlídejte ty CV-čkáře synci!! :-)
 13. CmdRoe

  Které linie se vyplatí expit?

  Jen bych chtěl lehce oponovat Porpoiseemu, a to ohledně Britských křižníků. Ta poznámka o hraní pozičně mi nesedí. Já je hraju jako takové velké DD. Naexpil jsem spot na kapitánovi + sekundárky. Hraju s nimi dost natěsno, s využitím ostrovů. Smoke samo využívám, ale spíše teda na dálku kde nehrozí torpéda od nepřátelských DD a pokud je někdo předemnou kdo to ospotuje :-). Jinak cizí DD docela dostávají nafrak. Rychlý reload, rychlá obratná loď a palebná síla AP, hydro taky pomůže, to je kladivo na DD :-).
 14. CmdRoe

  Ranger

  Není lepší si přiznat že mi prostě CV nejdou :-). Pro mně je Ranger super, není v tak vysokém tieru a má proti Indy (tu hraji taky moc rád) hromadu letadel. Navíc nemá takový šílený spot jako Lexi. Prostě ideální CV k tomu se CV opravdu naučit hrát. Naexpit stíhače ať pěkně rychle sundávají Japíky a hurá do útoku :-). Za mně super loďka!
 15. CmdRoe

  Letadla vs AA obrana

  Jinak to co píšeš je přesně podle trendu co se teď děje. Samé BB, samé Německé a když už CV tak Japonské (s US CV torpsy do kříže nepustím i kdybych se měl pos.at).
×