Isengrim1

Players
 • Content count

  548
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5084

About Isengrim1

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Birthday
 • Portal profile Isengrim1

Recent Profile Visitors

171 profile views
 1. Prawda? Z drugiej strony jeśli popłynął na inną flankę niż Benson, to mógł całą grę torpedować z niewidziałki. :D
 2. Tymczasem w WOWS nie ma problemu z nadmiarem pancerników. (znajomy grał rano dzisiaj)
 3. Chłopie, odpuść. Zgadzam się z Tobą, że wyzywanie innych od zwierząt i podludzi jest generalnie słabe, ale już niepotrzebnie brniesz w głupią i bezsensowną dyskusję. Aha, i niestety statów na Marbleheadzie nie widać, bo reszty statów nie widać.
 4. Czterech nie, chodziło mi o tego typa, o którego pytałeś jak z takimi wynikami można mieć 40% W/R.
 5. Nie rób tego. :) Prawo wielkich liczb - nie zdarzyło Ci się nigdy wygrać bitwy mimo tego, że ktoś z teamu był afk?
 6. Rekord kasy zarobionej w jednej grze - oczywiście z misją, ale i tak dotąd nigdy mi się nie udało przebić 2 baniek na raz.
 7. Dlatego na poprzednich rankedach Fiji > Belfast, bo w Belfasta wjeżdzałem sobie własnie Szarym w dymek i tyle było wrażeń. A od Fiji w takiej sytuacji dostawało się gromadkę rybek i również tyle było wrażeń, ale dla Szarego. :D Jeśli ktoś uważa, że Shokaku albo nawet ogarnięty Lexington nie jest w stanie przynajmniej podjąć równorzędną walkę z Enterprise, to faktycznie nie powinien wypływać lotniskowcami do bitwy. Jedynym przegiętym lotniskowcem jest Kaga, ale i z nią można sobie radzić trzymając samoloty nad czymś z mocnym AA, bo te jej myśliwce są z papieru. Ter_ion, pałowanie gorszych graczy na pewno wpłynie świetnie na ich chęć do uczenia się lepszej gry - wiesz, myślę że oni tu przychodzą się także czegoś dowiedzieć, może podzielić niezbyt przemyślanymi pomysłami, ale odpowiedź w stylu "do lochu, nubie" zupełnie nie pomoże w rozwiązaniu kwestii ich nubienia. :)
 8. I to w dodatku takich, które już mamy! :D
 9. Boty może? Hardkorowe Helmuty? Nie wiem TBH ile trzeba gier zrobić bez premki takim okrętem, żeby go wygrindować przy takich wynikach. U mnie z kolei w weekend WR trochę w górę, PR od tygodnia ani drgnie. :D
 10. Spotkany @Radeckij na Z-46, ja na Missouri - marudził, że przegra, ale nasz team wykazał się wyjątkowym skillem i mimo przewagi 3 czy 4 radarów daliśmy radę przegrać (m.in. tracąc dwa DD zanim jakikolwiek radar zdążył dopłynąć w zasięg). Nie no tak naprawdę to się podłożyliśmy, żeby Radziu przywrócił nam swoje drzewka. ;)
 11. Kolejny "zwykły" SK - tym razem 25 x Hydra.
 12. Pomijając już wielokrotnie wałkowany argument, że to nie okręty ani MM są największym problemem - a gracze. Wolę mieć w teamie ogarniętego Fletchera i Leandera niż dwóch debili na Gneisenauach.
 13. Tylko dokonując czystki w postach zemściłeś się na innych graczach za głupi MM WG. Nie wiem co my, czytelnicy Twoich postów na forum, zrobiliśmy Ci złego, ale to Twoja decyzja, Twoje posty i oczywiście mogłeś je usunąć. Tak samo jak możesz psuć innym zabawę bo Ci się MM nie podoba - tylko nie staraj się nas przekonać, że to jest "w porządku" - nie jest. Ogromnie ceniłem Twoje rozkminy na temat drzewek i wiedzę historyczną, ale takiego zachowania nie rozumiem i po prostu mi się ono nie podoba - bo nie pomagasz w rozwiązaniu problemów z tą, skądinąd fajną grą (mimo wszystkich płaczów, gdyby była taka beznadziejna, to ludzie by w nią nie grali) - tylko je potęgujesz.
 14. Ja dlatego na wszystkie VIII+ DD i CA zakładam chorągiewkę przeciwwybuchową.