Jump to content

Orrbar

Players
 • Content Сount

  19
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4540

About Orrbar

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

111 profile views
 1. Orrbar

  [LOBUZ] My Little Łobuz - rekrutacja otwarta

  Zdecydowanie z grilla! Z łiskaczem ofc :D
 2. Orrbar

  [LOBUZ] My Little Łobuz - rekrutacja otwarta

  Nie boję się. Mam potężne wsparcie w córce, jej wiedza na temat kuców jest wręcz encyklopedyczna :D
 3. Orrbar

  [LOBUZ] My Little Łobuz - rekrutacja otwarta

  Aplikowałem. Co prawda statystyk absolutnie nie spełniam, ale lubię kucyki :)
 4. Orrbar

  Fletcher

  Tu jednego schował: http://wows-numbers.com/player/530021401,Krycin_invader/ Swoją drogą, piękne staty. Dla mnie - nieosiągalne...
 5. Orrbar

  Mikasa do zdobycia

  Bo BB (oprócz Mikasy) są OP, nerf ASAP!!
 6. Orrbar

  HMS Belfast Tier VII Premium

  Linia krążowników RN wcale nie jest łatwa. Polecam pograć, żeby sprawdzić czy rzeczywiście jest to takie easy mode. Masz do dyspozycji tylko pociski PP (Belfast ma HE, ale nie ma torped i naprawki), więc jeśli przeciwnik dobrze się ustawia to możesz go tylko połaskotać. Krążki te to pływające cytadele. Praktycznie każdy celny strzał z pancernika zabiera 1/3 HP lub więcej. Na wyższych tierach masz dodatkowo radary które ładnie Cię świecą w dymie. Zauważyłem dodatkowo, że masa graczy nauczyła się celnie strzelać w krążki schowane w dymie. Ciekawostką jest to, że ostatnio w dymie nie ginę od torped (hydro pomaga), a właśnie od salw z BB które sobie ładnie przycelowały. Neptunem jak zbieram cytki to od razu po dwie - nie wyrabiam się nawet naprawić i ginę. Jeśli chodzi zaś o Belfasta, to jest bardzo fajny i wszechstronny okręt - bat na DD. Jeśli jednak siedzisz w dymku i trafisz na dobrego kierowcę BB, który wie, że nie posiadasz torped, to dym nie pomoże. Wjedzie sobie w ten dym jak lord i nic mu nie zrobisz, a sam zejdziesz na salwę. Jeszcze raz polecam pograć i sprawdzić, czy linia rzeczywiście jest taka łatwa.
 7. Generalnie zgadzam się z tym co napisałeś. Przykład jednak jest odrobinkę nietrafiony. Powinien wyglądać raczej tak: Wchodzę do sklepu po markowy browar. I jest taki. Ale butelka jest "limited edition" i ma złoconą etykietkę, dzięki temu kosztuje 20 zł zamiast np 5... To co napisałeś, to w przełożeniu na produkt WG, gdybym chciał pograć sobie okrętem, którego nie ma w ofercie. Zamiast konta premium na kolejny miesiąc, kupiłem już sobie buteleczkę łiskacza. Co do posta Escapist7. Gdzie napisałem, że nie będzie za miesiąc? Wskaż, proszę. Wiesz, za miesiąc będzie po evencie, w którym okręt miał przywileje w postaci dodatkowej misji. Za to postępowanie, z tego co się orientuję, WG dostało sporą falę krytyki. Sami o tym wspomnieli. Ale oczywiście znajdą się takie Escepisty7, które nic nie mają mądrego do napisania, to doczepią się czegokolwiek.
 8. Niech zgadnę, od oszustów? Co do tematu. WG, niestety odpocznie od supportu moją kasą przez jakiś czas. Planowałem zakupić nową łajbę (miał być to właśnie Hood), ale mnie skutecznie zniechęcili. Dlaczego, dla kogoś kto chce kupić TYLKO okręt, nie ma takiej możliwości? Trzeba wybecelować kasę na elementy których nie chcę, żeby pozyskać okręt? Pod przykrywką eventu chcą się wzbogacić? To nie jest normalne. To tak jakbym poszedł do salonu kupić samochód za 80k PLN, a tam powiedzieli by mi, że jest wersja tylko z zajebistymi dywanikami za 150k PLN. Innej nie ma. Nie wiem do czego to zmierza, ale jest to dziwne.
 9. Orrbar

  Mikasa do zdobycia

  Nie mów, że poczułeś się zaatakowany . Cóż, myliłem się co do ostatniego zadania. Nie zmienia to jednak faktu, że opis może być niejasny. Tym bardziej, że na różnych stronach piszą co innego. Z racji tego, że misję wykonałem pancerzem z T8, wszystkie warunki zostały spełnione (zarówno ten po polsku jak i angielsku). Jeśli poczułeś się jednak zaatakowany moim wpisem, to wybacz. Nie miałem złych intencji. Z ciekawostek napiszę, że miałem niesamowitego farta. Już myślałem, że Bismarck mi fraga podkradnie a tu: cytadela w Tirpitza z 14km. Przeciwnik miał 9k HP, więc się udało. To pierwsza cytka jaką udało mi się włożyć Tirpowi.
 10. Orrbar

  Mikasa do zdobycia

  Podziękował. Jeśli poczułeś się urażony moim tonem, to sorki. Teraz tak. Czy z tego screena jasno wynika, że grę trzeba stoczyć pancerzem T6? Czy może te dwa wzmiankowane powyżej mają być T6. Tak jak pisałem, użyłem Tirpitza bo to gwarantowało, że zawsze będę miał naprzeciwko minimum T6. Być może, jako że Tirpitz jest BB T8 to spełniło oba warunki.
 11. Orrbar

  Mikasa do zdobycia

  Nie czepiaj się, chyba, że nie masz nic mądrzejszego do napisania. To nie jest żaden rozkaz. Ja nie mam możliwości bo wykonałem już tą misję. Chcesz mi udowodnić, że mam problem z czytaniem ze zrozumieniem? Podaj więc argument, PROSZĘ, z polskiego klienta.
 12. Orrbar

  Mikasa do zdobycia

  Wklej z polskiego klienta.
 13. Orrbar

  Mikasa do zdobycia

  Mhm, a teraz popatrz co jest w kliencie gry... Próbowałem sprawdzić ale nie mam już tej misji bo jest zakończona. Screena więc nie zrobię.
 14. Orrbar

  Mikasa do zdobycia

  Czytaj ze zrozumieniem. Masz zatopić 2 pancerniki minimum 6 Tieru. Okręt którym to zrobisz jest w zasadzie dowolny. Ja ten etap zrobiłem Tirpitzem. Wcześniej zrobiłem 2 pancerniki 5 tieru z użyciem Farraguta i też nie zaliczyło.
 15. Orrbar

  Eh i znów weekend...

  U mnie Wania wajchę przestawił. Chyba będę miał po jajach nie tylko weekend ale i cały tydzień. Popatrzcie na screena. Ostatnie dwa dni.. 25 bitew i nie mogę do 50% dobić nawet. Reszta statystyk na zbliżonym poziomie jak 3 tygodnie temu. Za bardzo zbliżyłem się do bariery 52% WR. Trza znerfić gracza... No nic, kończy się konto premium a WG utwierdza w przekonaniu, że może warto odpocząć od ich produktu, oraz wspierania finansowo przez jakiś czas.
×