Jump to content

ExecutionInProgress

Players
 • Content Сount

  789
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10312
 • Clan

  [LOBUZ]

2 Followers

About ExecutionInProgress

Recent Profile Visitors

877 profile views
 1. ExecutionInProgress

  Mikołajkowe (i inne) kontenery, a typ okrętu.

  Czyli, że zawsze będzie grał BB? Nie może mieć dość BB i nie mieć zamiaru grać tą klasą? Może jeszcze powiesz, że skoro ma 6k+ bitew to będzie grał w tę grę jeszcze z 20 lat? Albo że jeśli od kilku tygodni nie rozegrał ani jednego randoma to nie gra już w Wows? Fajnie i łatwo wyciaga się tylko takie wnioski, które najbardziej pasują, co? Oj nieładnie Odo, myślałem że stać Cię na więcej. A może JUŻ nie lubi i nie chce JUŻ grać BB? Możliwe, że trudno to zrozumieć, ale postaraj się. I nie znasz takiego uczucia, że cieszysz się z czegoś, ale czujesz, że mogło jednak coś stać się lepiej? Czy jednak znasz tylko skrajne uczucia, jak większość fanbojów/hejterów WG? O wypaczeniach może nie rozmawiajmy, bo zaraz się dowiem, że jednak np. kobiety nie powinny pracować, a najlepszym sposobem leczenia obrażeń powypadkowych jest puszczanie krwi.
 2. ExecutionInProgress

  Mikołajkowe (i inne) kontenery, a typ okrętu.

  Popieram wszystko co rozsądnie ogranicza losowość i zwiększa mój wpływ na to co dzieje się w grze. Także możliwość wyboru klasy wylosowanego okrętu premium.
 3. ExecutionInProgress

  Shimakaze

  Teraz w weekend jest tańszy reset perków za elit expa, robię siemkę na gunboata (BFT zamiast TE i pewnie EM zamiast AR) i zakładam z powrotem F3. Ostatnio trochę mniej radarów (może to być tylko subiektywne odczucie, ale jakby szał na US CL minął), więc polowania na dedeczki i capy czas zacząć. Oczywiście podstawowa zasada "graj głową, nie swoją... torpedą" nadal obowiązuje Cały czas oczy na minimapie, myślenie za 24 osoby, planowanie naprzód i adaptacja to podstawa przetrwania i zwycięstwa.
 4. ExecutionInProgress

  Udałoj IX tier

  A po co na siłę wydawać FXP i przeskakiwać? Ogniewoj to jedyny torpedoboat w linii (do tego dobry), już przez tę wyjątkowość warto grać nim pełną liczbę gier. Udałoj to z kolei świetny zadymiarz, trzy zestawy torped na obie burty, świetne bliskie wsparcie dla torpedowców. Jednego i drugiego uwielbiam, fun powinien być dla każdego, jak dla mnie do czerpania garściami.
 5. Tak sądziłem, dzięki za potwierdzenie
 6. Pytanie z kategorii cebulowych - czy jeśli kupię bundle 5 zwykłych paczek to czy mogę je rozdzielić według uznania, np. z 3 zrobić podarunki innym, a 2 zatrzymać dla siebie. Czy jednak wszystkie idą do mnie do portu i mogę je tylko u siebie otworzyć? Kiedyś kiedyś kupowałem jakieś paczki pojedynczo, nigdy w bundlu. Pewnie właściwa jest opcja 2 i najlepiej po prostu kupować pojedynczo.
 7. ExecutionInProgress

  Kontenery „Prezenty” od Mikołaja 2018-2019

  Może komuś się spodobałeś
 8. ExecutionInProgress

  Świeżak szuka klanu

  A moim ulubionym okrętem jest Victory. O! Ważna informacja dla rekrutera.
 9. ExecutionInProgress

  Kontenery - Dyskusja

  Ja biorę tylko kontenery z surowcami, od początku ich wprowadzenia, 2-3 dziennie, codziennie. Przez ten czas SK nie wypadł mi ani razu.
 10. ExecutionInProgress

  Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

  Robisz prawilny tank-build i obracasz go na wszystkich premkowych panckach w grze. Rzeka elit expa płynie szerokim strumieniem. No, ale to tylko gdybanie, żeby ktoś zaraz nie pomyślał że to jakieś przecieki.
 11. ExecutionInProgress

  Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

  Jingles - już nie tylko synonim kopalni (soli), teraz również farmy (elit expa)
 12. ExecutionInProgress

  Na randomach nie da się grać....

  Nie zniechęcajcie kolegi do pisania, lubię czytać takie farmazony
 13. ExecutionInProgress

  Gdynia jako port?

  Za złamanie takiej obietnicy (o porcie w Gdyni) w razie czego nikt nikomu nic nie urwie. Przeciwnie, ze strony polskiego community będzie wręcz zachwyt. Zatem śmiało można deklarować, że tego portu nie będzie
 14. Sorry for trying to give you a helping hand. Sometimes even the most obvious solutions are THE solutions.
×