Jump to content

ExecutionInProgress

Players
 • Content count

  684
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9277
 • Clan

  [LOBUZ]

About ExecutionInProgress

Profile Information

 • Gender

2 Followers

Recent Profile Visitors

696 profile views
 1. Wybitnie niesprawiedliwy MM - studium przypadku.

  Jak chcesz mieć cieplarniane warunki, mizianie po kitkach, szybkie bitwy, równą liczbę radarów, mnóstwo bezstresowego szczelania i fragów - wypad na coopy, od tego one są, od tego są one, od tego są. Za takie zachowanie, które prezentujesz powinien być co najmniej zakaz gry na randomach (na bana na grę nie ma co liczyć, bo jak za czity nie banują to czego się spodziewać). Dodatkowo ban na forum za bezczelne robienie z celowego wychodzenia z gry ideologii na forum. Pół biedy jak wychodzi z gry jakieś nie-CV. Najgorzej jak ucieka lotnia (nie ma spota, druga cv robi co chce) i do tego piszczy na czacie jaka skrzywdzona. Tutaj spotkałem taką pipeczkę, do tego bardzo mocną w gębie na czacie. Wyzywał mnie od kamperów (jako jedyny pomyślałem o tym żeby wziąć B, skapowałem, po czym wyjeżdżając dostałem plombę z Kurfursta na C) i wallet warriorów (na Hindenburgu ). Nie mówiąc o inwektywach
 2. Nasze osiągnięcia

  GJ Coś podobnego ostatnio widziałem, na randomie gość na Shimie zrobił do tego na tym 1 hp Double Strike'a (nie mam z tego konkretnego momentu niestety screena).
 3. Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Spotkany po drugiej stronie @Bang_Bang_Bum_Bum, dzielnie się trzymał, w miarę wyrównana bitwa była, zginąłem na Shimie na środku capa , po zabiciu dwóch przeciwnych Shimek. Niestety nie wysłałem +1, wyszedłem od razu do drugiej bitwy i później już było oczywiście po ptokach żeby dać plusa za dobrą grę.
 4. La Galissonnière (VI)

  Dla mnie to był najbardziej nudny i bezpłciowy okręt jakim grałem. I nie chodzi o to, że jest crapem, bo nim nie jest. Zły okręt też jakiś charakter ma, ten niestety nawet złego charakteru nie ma.
 5. Gearing

  Spoko. Swoją drogą WG mogłoby zrobić jakiś mały detal, który wskazywałby czy nasze torpedy są wyspotowane czy nie, jakaś minimalna zmiana koloru znacznika czy zmiana samego znacznika torpedy.
 6. Yamato

  Na pewno ninja buff
 7. Gearing

  Nie spotuje
 8. Co mnie denerwuje w Innych graczach

  Czcionka jest taka, a nie inna, bo pewnie kolega znalazł i zrobił kopiuj/wklej wyrazu etnocentryzm z jakiejś "mundrej" stronki, i pisało mu już tak posta do samego końca. Do tego duża litera etnocentryzmu
 9. Co mnie denerwuje w Innych graczach

  Ciekawe pojęcie i jeszcze ciekawsza definicja tegoż
 10. Nasze "osiongniencia"

  Chwilę wcześniej na liczniku było 10 celujących, wydaje mi się że mój rekord. Od zradarowanego dymu (który tam w głębi widać) do tego momentu czyli ok. 30 sekund cały lemming train do mnie walił. Przeżyłem. Wytankowałem łącznie 1,8 melona potencjalnych.
 11. Nasze osiągnięcia

  Nom, w moim przypadku Gneisenau to jedyny okręt poniżej 8 tieru, którym przekroczyłem magiczne 200k dmg
 12. GO NAVY! Rekiny vs. Orły

  The team containers include: One of the special signals (Dragon, Wyvern, Red Dragon, Ouroboros, or Hydra) or expendable camouflage of the corresponding team; 5 of each standard economic signal (Equal Speed Charlie London, Zulu, Papa Papa, or Zulu Hotel); 450 Coal.
 13. GO NAVY! Rekiny vs. Orły

  Pozostając w jednej drużynie można zebrać 5 punktów lojalności dziennie. Do zdobycia 125 tokenów potrzebnych na perm camo trzeba zebrać 100 punktów lojalności. Wystarczy więc grać przez 20 dni żeby zdobyć perma camo, nie zmieniając oczywiście przez ten czas ani razu drużyny. Nie wiem co ile meczy pojawia się opcja żeby zmienić drużynę i otrzymać dzięki odmowie 2 punkty lojalności, ale po dwóch dniach wydaje mi się że mniej więcej po 5 bitwach. Zmieniając codziennie drużynę otrzymuje się tylko 3 punkty lojalności dziennie, do tego rozłożone pomiędzy dwie drużyny, więc szans na perma camo wtedy nie ma. Można zacząć zmieniać drużyny po zdobyciu tych 125 tokenów na perma camo, żeby wyfarmić sobie wtedy kontenery, jeśli już nic nie będziemy chcieli poważniejszego kupować w arsenale za tokeny. Event jest przewidziany do następnego patcha, więc przy obecnym 4 - tygodniowym systemie patchy będzie trwał ok. 28 dni. Regularnie i lojalnie grając można wyrobić się bez zbędnego spięcia z wyfarmieniem perma camo.
 14. USS Salem

  Czy można na Salema brać kapitanów z innych US okrętów bez przeszkalania? Czyli, czy w kwestii kapitanów jest to typowa premka?
 15. Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

  Co do wprowadzanego w czwartek patcha 0.7.7, warto żeby ta zmiana wybrzmiała wszem i wobec: Since special upgrades are now available for purchase in the Arsenal, they will no longer appear in Supercontainers starting from Update 0.7.7. Kończy się pewna epoka A po polskiemu "special upgrades" jest przetłumaczone jako "sygnały specjalne"
×