Jump to content

ExecutionInProgress

Players
 • Content count

  631
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8725
 • Clan

  [LOBUZ]

About ExecutionInProgress

Profile Information

 • Gender

1 Follower

Recent Profile Visitors

595 profile views
 1. Moskwa (poziom X)

  Oczywiście za 3 pkt nadzorca (dodatkowa naprawka i radar) i za ostatnie 2 pkt do wyboru: strzelec wyborowy (najbardziej według mnie przydatne), ewentualnie zapobiegawcze utrzymanie i szybsze przeładowanie, w ostateczności jack.
 2. Atago, Krążownik premium VIII tieru

  @Kolas76 Po ok. 1-2 minutach gry zostają z reguły wyspotowane wszystkie okręty przeciwnika, wiesz już wtedy jaki okręt jest na której flance. Jeśli jakiś ddk nie wyspotował się jeszcze to trzeba zerknąć na listę okrętów żeby ustalić sobie który to okręt (najczęściej będzie to hm, niszczyciel japoński). Mając tę wiedzę, wraz z orientacyjną prędkością poruszania przeciwnika, jego ostatnim ustawieniem na mapie, camo dla konkretnego okrętu, kierunkiem poruszania wrogich torped - można w każdej chwili bitwy w miarę precyzyjnie określić gdzie znajduje się jakiś okręt, nawet niewidoczny w danej chwili niszczyciel. Trzeba cały czas rysować sobie w głowie mapę jak może wyglądać sytuacja i ustawienie wszystkich okrętów (łącznie z własnym!) za jakieś kilkanaście - kilkadziesiąt sekund. Do tego po pierwszych kilku minutach bitwy można ocenić styl gry przeciwnego gracza, czy jest bardziej agresywny, czy pasywny, idzie na capy czy próbuje sobie tłuc damadż na bbkach z tyłu, możemy wtedy łatwiej przewidzieć gdzie przycisnąć i być bez spota, a gdzie lepiej trzymać się bardziej z tyłu. Oczywiście wszystko jest bardzo płynne, sytuacja może się nagle zmienić, ktoś może podjąć niepotrzebne ryzyko, zachować się nieracjonalnie (często jesteśmy to my ) i wszelkie analizy biorą w łeb. Dlatego trzeba też dawać sobie zawsze margines na plan B, trzymać sobie w myślach jakąś drogę wycofania się, schowania, ucięcia spota jakąś wyspą gdzie dopiero można zawrócić. Dodatkowo potrzebne jest dużo doświadczenia i umiejętności wyciągania wniosków z własnego i cudzego zachowania, więc bardziej "nieopierzonym" graczom może być trudniej.
 3. Amerykańskie krążowniki

  Będziesz miał na obu okrętach
 4. Kontenery - Dyskusja

  Po moim ostatnim poście w tym temacie wypadło akurat 100 Zulusów, z losowego.
 5. Split US CL/CA - dyskusja ogólna.

  Patche teraz wychodzą co 4 tygodnie, z tego co ostatnio było mówione na oficjalnym filmiku WG.
 6. Kontenery - Dyskusja

  Pytanie do osób, które prowadzą jako takie statystyki swoich kontenerów - jaka jest teraz orientacyjnie różnica w szansach dostania SK pomiędzy zwykłymi kontenerami a losowymi? Bo od dobrych kilkudziesięciu losowych nie miałem SK, wcześniej przy zwykłych jednak mi się coś trafiało. Nie wiem czy jest jakiś sens rezygnacji z większej liczby flag przy braniu losowych.
 7. Oficjalny koniec BB/BC

  A od kiedy samolot zwiadowczy zmienia parabolę lotu pocisków? To w dzisiejszej aktualizacji weszło?
 8. Worcester

  I pamiętajcie dzieci, toto czyta się prawidłowo jako łuste, nie łorkester czy łorsester. Oczywiście formy spamster, HEster, łutlanta i inne które się pojawią w społeczności WoWs są jak najbardziej poprawne
 9. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Czy wiadomo do kiedy będą te steamowe oferty w sklepie? Na każdej stronie okrętu nie pojawia się żaden termin, oferta jest indywidualna, tylko po zalogowaniu, czyli że będzie na stałe? Nie chce mi się jakoś w to wierzyć, czy było coś oficjalnego ze strony WG, bo nigdzie nie widzę.
 10. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Za Anshana i Spee po ile jest dublonów? Bo w paczce z Anshanem jest 1500 dodatkowych dublonów, a ze Spee tylko 500. Jest różnica w nominalnej cenie dublonów pomiędzy krążownikami i niszczycielami, ale chyba lepiej opłaca się brać paczkę Anshana?
 11. SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Niestety, nie wiem czy to bedzie dla Ciebie w ogole wykonalne. 65k w jednej bitwie przekroczyles bodajze tylko Murmanskiem i Aurora, nie dales rady Pensacola, Blyskawica czy nawet Clevelandem lub New Mexico. Do tego musisz jeszcze w takiej bitwie wygrac. Teoretycznie, patrzac na Twoje staty i biorac pod uwage najbardziej cieplarniane warunki najlepiej jak bedziesz gral Orionem z amunicja HE.
 12. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Skoro wszyscy tak sie na te oferty rzucili (sam pewnie skorzystam) to mimo wszystko nie martwilbym sie o kondycje finansowa WG
 13. [LOBUZ] Grande Gringos Niosą Kaganek Oświaty

  Pięknie, K...., Pięknie! Gratulacje i dzięki za emocje i glorię która spływa na nas wszystkich
 14. Waluta premium / wspólne konto

  Na tej karcie (gdzie był kod) wskazane było, że będziesz mógł kupić walutę do konta WG czy po prostu złoto do WoT?
 15. Atrakcyjność następnych linii

  Jak najmniej gimmicków. Linie mogą (i powinny) różnić się minimalnie, ale żeby nie było postawienia wszystkiego na głowie i robienia na siłę czegoś nowego i innowacyjnego dla samej potrzeby zrobienia czegoś nowego i innowacyjnego, bo będziemy mieli więcej potworków w stylu brytyjskich pancerników. Wolę się znudzić brakiem różnorodności, niż sfrustrować przesadzonymi umiejętnościami czy statami okrętów.
×