Jump to content

ExecutionInProgress

Players
 • Content Сount

  731
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9852
 • Clan

  [LOBUZ]

2 Followers

About ExecutionInProgress

Recent Profile Visitors

789 profile views
 1. ExecutionInProgress

  Wargaming Game Center

  Dla mnie największą zaletą jest oglądanie filmów i czytanie newsów w czasie włączonej gry bez konieczności uruchamiania przeglądarki, która bardzo zamula mi łącze i spowalnia komputer. I chyba jedyną zaletą. Inne atuty, o których pisze DH nie mają dla mnie osobiście znaczenia, są wirtualne, w razie czego wszystko mogę sobie przeprowadzic z poziomu przeglądarki czy plikow gry. No ale może dla kogoś mają znaczenie.
 2. ExecutionInProgress

  PROMOCJE NA GRY NIE ZWIĄZANE Z WOWS

  Na Origin jest Battlefield 1 za 17,48 zł. Dodatkowo promocyjnie do 16 października dwa dodatki są za darmo (francuski i rosyjski), w następnych dniach mają być za darmo kolejne dwa, w tym Turning Tides skoncentrowany na Gallipoli, gdzie zarówno w singlu, jak i multi można sobie pomykać np. takim Iron Dukiem. https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/battlefield/battlefield-1 http://battlefield.wikia.com/wiki/Dreadnought
 3. ExecutionInProgress

  Rankingowy sprint

  Jeśli tak będzie to pewnie w końcu szarpnę się na Jutlanda z arsenału, zrobię go na 14/17 pkt (vigilance+RPF), wrzucę na Królewcu moduł na sonar i będę tłukł deski. Chyba najlepsza opcja na dd huntera na T5.
 4. ExecutionInProgress

  Nieaktywne perki kapitańskie??! Reset perków za FREE

  Dobra, pokuszę się o rzeczowe wyjaśnienie "problemu". Nieskuteczne ≠ nieaktywne. Perk jest aktywny, ale nieskuteczny. Tak samo było przed wprowadzeniem nowych ikonek, jak jest po wprowadzeniu. Nic się nie zmieniło, poza bezpośrednią informacją dla gracza. Inną kwestią jest czy ten perk jest rzeczywiście nieskuteczny. Kierując się tą tabelką (i jej opisem), którą sam podałeś: 203 mm HE Type1 3400 34.00 44.20 YYY YYY Zao Zao penetruje 19/25/32 mm bez IFHE (pierwsze YYY) i z IFHE (drugie YYY). Zgodnie z tabelką branie IFHE jest nieskuteczne, nie zmienia nic w penetracji najpowszechniejszych pancerzy. Nie wiem jak mogłeś z niej wyczytać, że warto brać IFHE na Zao. Zaraz, wróć - po treści twoich postów już wiem dlaczego
 5. ExecutionInProgress

  PYTANIA TEST WIEDZY

  Mogłeś dać linka do wątku z zasadami, nie wiedziałem, że takowy istnieje, kliknąłem ten link z forum Rozgrywki i myślałem że to jakieś pytania rzucone na pałę, którymi nikt się nie zainteresuje Gratz dla zwycięzców
 6. ExecutionInProgress

  PYTANIA TEST WIEDZY

  Wiem, napisałem tylko o meldunku, taka była jego reakcja na (nieprecyzyjny jak się okazało) meldunek
 7. ExecutionInProgress

  PYTANIA TEST WIEDZY

  Można odpowiadać na pojedyncze pytania? Bo więcej mi się nie chce Marynarka 3) David Beatty w czasie bitwy jutlandzkiej na meldunek o destrukcji kolejnego (po Queen Mary) krążownika liniowego Princess Royal.
 8. ExecutionInProgress

  "Superkontener"

  Jakby z SK leciały same premki to też by się pojawiły marudy, że wolą zwykłe sygnały.
 9. ExecutionInProgress

  Event Owieczkina

  Jakbyście byli ciekawi tego słynnego gola
 10. ExecutionInProgress

  Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

  Jakiś "edge" to jest. Bardzo mały, ale jest. Nie ma obecnie kapitanów, którzy daliby jakiś bonus wysoko-tierowym deskom US/USSR. Znamieński co najwyżej może dać Preventive Maintenance, ale osobiście nie używałbym go na Grozowoju czy Chabarowsku, inne perki są ważniejsze, nie ma miejsca na PM. Obrót dział Znamieńskiego może się przydać ewentualnie Leningradowi czy niższym tierom. Poza tym inni kapitanowie nie mają nic specjalnego, na Chabie/Grozie/Gearingu mam standardowych dowódców. Teraz Owieczkin pasowałby szczególnie do rosyjskich, z naprawką, zwiększając pulę odzyskiwanych HP, w ogólnym rozrachunku zysk będzie nawet większy niż te 500 hp. To będzie ewidentny upgrade, bo zamiast niego miałbym zwykłych dowódców, którzy żadnego bonusa i tak nie mają. Ale czy taki bonus będzie warty wydawania kasy? Według mnie nie. Wystarczy, że będę miał tego "marynarskiego" z 10 pkt z misji i tylko szansę na wypadnięcie "hokejowego", jak nie wypadnie to trudno. Z 10 pkt do 19 trochę potrwa grind i dobijanie elitem, ale w końcu dobiję i kapitan się przyda.
 11. ExecutionInProgress

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Jak to, przecież wczoraj była naszywka z niemiecką koszulką z MŚ za pierwszy etap dziennej misji
 12. ExecutionInProgress

  Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

  Tak, pomidor zejdzie od tego. Od AP zresztą też. Ale ktoś bardziej ogarnięty cieszy się jak ktoś wali do niego z HE zamiast z mocnych AP. I tu będzie różnica.
 13. ExecutionInProgress

  Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

  Oczywiście, nerf do camo jest poważniejszy. Tłumaczyłem tylko o co chodzi w tamtym zdaniu z angielskiego na wowsową nowomowę.
 14. ExecutionInProgress

  Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

  To jest po prostu komentarz (uzasadnienie) do zmniejszenia długości trwania umiejętności naprawy Jutlanda i Daringa. Innymi słowy - nerf do heala bo high-tierowe brit dedeki były OP
 15. ExecutionInProgress

  Kontenery Royal Navy

  C`est la vie? Czy może jesteście wierni WG pomimo tego, że wajcha w dół?
×