Jump to content

henryk5pio

Players
 • Content Сount

  2,037
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4830
 • Clan

  [HOB]

About henryk5pio

 • Rank
  Lieutenant
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,112 profile views
 1. Właśnie nie piłem, ja w ogóle nie piję, ale nie pamiętam tej bitwy, a to dziwne, bo pójść na coopa i wrócić z 0 dmg to jest jednak pewien "sukces".
 2. Ja już jestem zajęty Trawestując znany slogan: "Kto nie skacze ten z Hobbystów! HOB HOB HOB!" Ale chętnie przyjmę honorowy i zupełnie niepraktyczny tytuł: Capitán general del Mar Océano y de la Armada Invencible
 3. Ludzie, ludzie, popłynę swoją drugą bitwę Tirpitzem na coopie! :D Tylko nie wiem czemu w pierwszej zrobiłem 0 dmg... W sumie to nie pamiętam tej bitwy
 4. henryk5pio

  Musashi czy Jean Bart

  https://forum.worldofwarships.com/topic/148281-premium-ship-review-musashi/ https://forum.worldofwarships.com/topic/160351-premium-ship-review-101-kronshtadt/ https://forum.worldofwarships.com/topic/171986-premium-ship-review-111-jean-bart/ Przeczytaj i zadecyduj.
 5. henryk5pio

  Musashi czy Jean Bart

  Musashi może zrobić kuku dzięki działom 460mm, Jean Bart dzięki przeładowaniu dział głównych (chociaż tylko 380mm). JB jest chyba jednak bardziej elastyczny dzięki swoim consuamblom (przeładowanie dział głównych i dopałka silnika). Jeśli miałbym wybierać, brałbym Jean Barta.
 6. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby wsadzili Alaskę do arsenału 19 grudnia, aby podkręcić świąteczny hype. Sporo ludzi zaczęłoby pewnie przetapiać dublony.
 7. henryk5pio

  Kontenery „Prezenty” od Mikołaja 2018-2019

  Chyba trzeba powołać komisję śledczą...
 8. henryk5pio

  Stal za pieniądze

  Kampania "Waleczny Książę" to cała ta na PEF-a? Czy ta po jego zdobyciu?
 9. henryk5pio

  Stal za pieniądze

  Robi się coraz bardziej ciekawie, oby misje były łatwe (w obu kampaniach)
 10. henryk5pio

  Kontenery „Prezenty” od Mikołaja 2018-2019

  No bo małe.
 11. henryk5pio

  Kontenery „Prezenty” od Mikołaja 2018-2019

  Każda kwota powyżej 100zł będzie boleć.
 12. henryk5pio

  Kontenery „Prezenty” od Mikołaja 2018-2019

  Gremlin Tylko Belfasta i Imperatora chciałbym bardziej. Gratuluję szczęścia.
 13. Witam kolegów i koleżanki. Jak wszyscy wiemy, nasz port ma opcje pewnej customizacji wyświetlania okrętów. Niestety ze względu na to, że: lista krajów w tabelce jest nie przesuwalna, więc nawet jak ustawimy jako pierwszy okręt podstawowy Giulio Cesare, a potem Kamikaze, to Kami wskoczy przed GC. Ustawiając najpierw IJN, a potem ITA efekt będzie ten sam, ponieważ lista nacji idzie od góry do dołu kolumnami w kolejności Japonia -> USA i dalej w dół pierwszej kolumny, potem Francja -> Azja i tak dalej. Czegokolwiek więc nie zrobimy, nie ustawimy sobie okrętów w karuzeli w pasującej nam kolejności tak jak np. kolejność aplikacji na ekranie smartfona z systemem Android. Obecne ustawienia według typu / kraju / klasy / tieru nigdy nie dadzą nam tego co dokładnie chcemy. Dlatego postanowiłem stworzyć tą ankietę, może WG ją zauważy i pomyśli, aby uwolnić customizację i zamiast ustawienia "Ustaw jako okręt podstawowy" da nam opcję "Przesuń okręt", co mogłoby pozwolić dowolnie ułożyć sobie port, aby okręty były ustawione tak jak chcemy. Aby uniknąć kolejnej burzy ustawiłem ankietę na "Samodzielna ankieta". Tak, jestem paskudnym cenzorem, który knebluje wam usta Mimo to mam nadzieję, że będziecie dużo głosować.
 14. henryk5pio

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  No ja akurat nie narzekam, bo w tym roku sporo mi od WG dropnęło. Wprawdzie dublonów bym nie kupił, ale jak będą w drzewkach jakieś obniżki na premki to skorzystam.
 15. henryk5pio

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Dokładnie tak. Mnie wypadło łącznie 6k dublonów i troche flag + camo, ale okrętu niet (marzył się Belfast :D). Z jednej strony 6k dubli to fajna rzecz, bo mogę sobie kupić Z-39 czy Simsa z drzewka, ale jak się miało 39910 i ma 45910 dublonów, no to wicie rozumiecie Towarzysze
×