Jump to content

henryk5pio

Players
 • Content count

  1,872
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4494
 • Clan

  [HOB]

About henryk5pio

 • Rank
  Sub Lieutenant
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,015 profile views
 1. Coś dla kochających liczby

  Tier V posiada Kamikaze i Giulio Cesare Na tierze VI nie ma nic tak z takim funfactorem. Może Perth, ale nie mam, więc się nie wypowiem.
 2. Coś dla kochających liczby

  Mnie dziwi to, że na tierze VI, a nie V jest najwięcej bitew.
 3. Worcester

  Wystarczy zwiększyć spot z powietrza powyżej zasięgu aur AA, bo CV i tak masz w max 1/5 bitew na X tierze, więc go to tak mocno nie zaboli. No, ale Ci co grają w dywizjach typu Midway + 2x Worcester będą narzekać.
 4. W sumie nie wiem czy to był żart/kpina, czy na serio. Teoretycznie Leningrad by pasował, bo ma 130mm, więc kto wie. Ale dokładnie co do Leningrada to nie wiem czy to ma sens, tak tylko piszę. A co do Bourgogne nerf consumabla połączyli z buffem AA, ciekawe. Drzewko rosyjsko-radzieckie potrzebuje premki, ale na 8 tierze, bo Kutuzowa ma tylko część graczy i nie można go już nabyć.
 5. Penetracje w DD

  No widzisz, teraz musisz pobrać ją ponownie. Taki karny jeżyk od WG ;)
 6. Hmmm, Szczors premium, który ma o 600m większy zasięg i 4000 więcej HP, ale za to ma gorszą dyspersję, bo Szczors ma 138m, a ten tutaj 153m. Szczerze mówiąc, tyłka nie urywa.
 7. Polska - Włochy, krótka piłka

  Polska 1 : 2 Włochy
 8. Dyskusja o reworku CV

  Bez przesady, Pendolino jest OK Będzie jak dotąd, teraz też często jesteś bezbronny. De facto ten rework spowoduje, iż CV stanie się tylko i wyłącznie damage dealerem. Zniknie aspekt gry w szachy pomiędzy lotniami, bo raczej to przywołanie myśliwców dużo nie zmieni, albo stracisz jedną eskadrę i zaraz polecisz kolejną, albo odlecisz w inny rejon mapy na X czasu. Wiem jak to zabrzmi, ale ja właśnie na to czekam Graf Zeppelin jest niechlubną kartą w historii tej gry i WG raczej nie pozwoli sobie na jego zepsucie, po tym ile się męczyli aby był grywalny. Zakładam, iż zostanie nam w porcie do wyboru setup torpedy/bomby lub tylko bomby. Biorąc pod uwagę, że GZ może skutecznie w tym momencie zabijać na klika, liczę, iż dla premium CV zostawią coś w tym stylu lub dadzą ułatwioną wersję celowania. Jeśli moje domysły się spełnią, to przy pierwszej możliwości kupuję Grafa Zeppelina i będę nim ciorał aż do porzygania
 9. HMS Edinburgh Tier VIII

  Nie wiem co wy macie do tego Edynburgha, bardzo fajny okręt, tak jak cała linia. Minotaur w porcie, ale jeszcze nim nie grałem, bo boję się trochę radarów i planuję sklecić nim jakiś fajny cancer dywizjon, bo bardzo mi zależy na tym, aby na Minotaurze mieć nawet jasnoniebieski WR i DMG. Co do RN CA - owszem, trzeba uważać na radary, owszem można łatwo wyrwać blind shota w dymku, owszem warto polować nimi na DD, ale we wczesnej fazie bitwy ryzykujemy wtedy szybki zgon. Najlepiej pilnować odległości od wroga i stawiać dymek tak, aby mieć go długo w zasięgu dział, a jednocześnie móc komfortowo uciec. trzeba praktyki i wyczucia :) No i zawsze jak stawiamy dym to od razu odpalamy hydro. Drastycznie zwiększa się dzięki temu combo nasza przeżywalność.
 10. Rankingowy sprint

  Kamikaze, Giulio Cesare i Bogue.
 11. "Rankingowy sprint"

  Obiecuję, ze wbiję tę jedynkę, wbiję ją!
 12. "Rankingowy sprint"

  Masz coś do Animal Planet? Ten kanał wraz z Nat Geo i Discovery (czasami) był najlepszy w tym co oferowało NC+ w swoich pakietach
 13. "Rankingowy sprint"

  Na tierach IV-V CV nie puści torped w dym (ani bomb), bo nie ma alta.
 14. Skargi / Karma - Ogólna dyskusja

  Phi, Panie, my ze szwagrem to nie takie rzeczy na lotniskach podczas 2 wojny robilim... Mam podobnie, jak Mnie najdzie wena, to skarg brakuje. Jesteś AFK półtorej minuty? Skarga. Ojej, ruszyłeś 2 sekundy po niej? Jaka szkoda...
 15. TEST WIEDZY WOJSKOWEJ

  W takim razie ogłaszam wszem i wobec, że jeśli kiedykolwiek zorganizuję jakiś konkurs, to też Cię z niego wykluczę. Tak dla zasady. Cieszysz się?
×