Jump to content

henryk5pio

Players
 • Content Сount

  2,259
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5275
 • Clan

  [HOB]

About henryk5pio

 • Rank
  Lieutenant
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,344 profile views
 1. henryk5pio

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Jak nikt? A politycy to co?
 2. henryk5pio

  ST - Okręty podwodne

  A dodatkowo fakt, że najpierw dadzą je w odrębnym trybie ,a nie od razu na random też jest na plus, bo mogą w tym trybie do woli manipulować z balansem ,aż zadowoleni wypuszczą je na random.
 3. henryk5pio

  Wkurzające osłabianie okretów przez programistów

  Czego się nie robi dla zdrowej i szczęśliwej społeczności
 4. henryk5pio

  Wkurzające osłabianie okretów przez programistów

  Mieć ponad 1000 bitew i nie wiedzieć co to celownik, no nie przesadzajmy już.
 5. Pierwszą jaskółką tej "wiosny" było odjeście Dropsa, potem zaczęli odchodzić inni, jeśli się nie mylę to Barula z Rykoszetu już odszedł od bycia CC, wcześniej ŁobuzJeden przestał dość długo grać (chyba z powodu reworku, ale nie wiem jak tam teraz u niego). Jak odchodzą CC-ki + czyta się na forum narzekania na grę etc. to takie są efekty. Pewnie najbardziej ich boli spadek graczy z Niemiec. Stąd ten głupi konkurs na zapraszanie znajomych. Wygra na bank jakiś streamer pokroju Flamu etc. Są dwa wyjścia: poprawić grę, aby spełnić oczekiwania graczy lub uciszyć krytykujących i dowalić w świat reklamami. A ta firma co robi nam tę grę, chyba powstała gdzieś na wschodzie...
 6. Pytanie kto jest "projektantem": ten co siedzi wśród devsów i wymyśla, czy ten co siedzi potem w 3DS Max i innych tego typu, gdzie kleci okręt od zera zgodnie z życzeniem "góry"? Jedno jest pewne, tym co je robią w programie jest prościej robić wymysły, bo potem nikt się nie dowali, że tutaj to leżało tak, a to tak, a o tu maszt był trochę wyższy, te działa stały pod kątem, ta bomba głębinowa stała tu etc.
 7. Tier VIII - Verona 3x3 203mm Tier IX - Torino 4x3 203mm Tier X - Milano 5x3 203mm z czego z przodu ułożenie jak u np. Nelsona. Wygląda na to, że ma mieć mocną secondary. Torpedy 2x3 zamontowane z przodu, ciekawe jaki będzie ich kąt zrzutu.
 8. Czemu gorzej będzie po? @mickecobra Uważaj z tym szpanowaniem, bo w WoWs jest coś takiego jak friendly fire, oczywiście zawsze przypadkowe ;)
 9. Uważaj wikińska rybko, bo skończysz jak wikingowie. A jak skończyli wikingowie? Ano tak, że ich już nie ma Psssst...
 10. Ty nawet nie wiesz jak ciężko takie coś zastopować. Ja w Discovery Freelancer oraz Elite Dangerous jak latałem po kosmosie jako handlarz, to w tej pierwszej przystopowałem dopiero przy 4 mld kredytów, a w tej drugiej przy 1,1mld kredytów, a to było baaaardzo ciężkie, bo bardzo lubiłem w tamtych grach latać i zarabiać :D Ostatni gasi światło ;)
 11. Zależy co kto lubi i do czego chce wykorzystywać dany okręt, jeśli tendencja spadkowa w liczbie CV na ilość bitew będzie się utrzymywać, to buildy AA znowu pójdą w odstawkę, bo po co robić coś pod AA, jak to się przyda w 1 na 10-15-20 bitew?
 12. @mickecobra @MacArthur92 No i na to właśnie liczę. Tak wogóle @WG_Lumberjack to mam pytanie, czy planujecie jakiś nowy konkurs na kamuflaż dla okrętu? Tak jak było dawniej, że ludzie wysyłali projekty? Bo w sumie wypuszczenie "drzewka PanEU" aż się o to prosi. Przyznam, że bardzo chętnie bym zobaczył Frieslanda w camo zrobionym na wzór flagi prowincji Fryzja: lub w barwach herbowych z lewkiem:
 13. Hańba, Zdrada, Zaprzaństwo! Błyskawica i Frieland pływajo pod Polską bandero, a teraz chcom im dać jakoś paneuropejsko szmate!? Kto to widział!? Zgłaszam to do płokułatuły! A tak na poważnie, w sumie dobrze, wprawdzie faktycznie mi szkoda, że Błyskawica straci naszą banderę, ale jeśli dadzą identyczną opcję jej podmiany jak z Azjatami, to dla mnie nie ma wtedy problemu. Dodatkowo gracze, którzy mają wykoksanych kapitanów na naszej Błysce tylko na tym zyskają, bo będą mieli ich od razu ich gotowych dla Frieslanda/Frieslandu? No, Fryzji
 14. henryk5pio

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Powiem wam, że ten kawałek: akurat ma sens. Nigdzie w historii tak nie robiono, a przynajmniej ja o tym nie czytałem. W wojnie na pacyfiku też atakowała cała eksadra/eskadry robiące nalot. Gdyby WG dało możliwość nalotu całą eskadrą jak dawniej, to gracze CV mogliby faktycznie robić 1 nalot -> F / utrata samolotów po nalocie i następna eskadra do wyboru. Owszem, byłoby to nudne, bo obecnie chociaż musisz zawrócić, trochę pomanewrować ową eskadrą, ale przynajmniej więcej demejdżu by wpadało.
 15. Tier I Tier II Tier III Tier IV Tier V Tier VI Tier VII Wstępnie ponoć od VI tieru mają by działa 203mm. Osobiście boli mnie tylko brak hydro.
×