Jump to content

henryk5pio

Players
 • Content count

  853
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3187
 • Clan

  [HOB]

About henryk5pio

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

544 profile views
 1. Wygląda tandetnie, jak zabawki z odpustu...
 2. Cheaterstwo

  A ja sądziłem, że lepiej i proście jest zresetować konto, ponoć się da.
 3. Cheaterstwo

  Co jest złego w tym, że ktoś nie ma ochoty męczyć się stockowym okrętem i czasem woli wydać swój ciężko zarobiony free exp i wypłynąć do pierwszej bitwy w pełni upgreadowanym? Sam tak robiłem na niektórych okrętach, przykładowo GER BB III-VII. Na koniec parafrazując klasyka: uważam, że alt konta należy zbanować.
 4. Nasze osiągnięcia

  Ogólnie piątek wyszedł na + (2 wygrane więcej niż przegrane), jedyny minus to bitwa, gdzie wbiłem Edynem tylko 30k i spadłem ze średnim demejdżem poniżej 50k Ale wisienką na torcie jest kolejny Kraken na Kamikaze Jeszcze jedną fajną rzeczą było wbicie w jednej bitwie na Normandie 10k ekspa i 1k elitarnego, ale zapomniałem screena zrobić :/
 5. Wiesz, pamiętam jak nie raz na samym początku mój team potrafił robić fail za failem na skoczku (Gharj) i traciło się na próbach 2-3 godziny, ale nigdy 8 :D Kiedyś kusiło Mnie spróbować w WoWa lub coś innego w tym stylu, ale uznałem, że za stary jestem już :D
 6. Osiem godzin rajd?! Jezus maria, masakra jakaś. Przy tym ukończone w 22 minuty Eternity Vault w SWTOR brzmi śmiesznie, nie pamiętam tylko czy to było na story mode, czy na hard mode.
 7. Rozumiem, że obecna sytuacja powstała z powodu błędu, ale skoro był on już jakiś czas temu, to sytuacja błędna stała się normą. Więc jego naprawa jest pewną zmianą.
 8. Normandie. VI tier

  Bo Normandie to bardzo fajna łajba i potrafi sadzić mocne buły
 9. Ja tylko wyraziłem swoje obawy, co może z tą zmianą pójść nie tak. @Ter_ion Masz prawo uważać, że piszę głupoty... Obym się więc mylił w tym co napisałem, ale proszę też tego nie traktować jako płaczu BB. Uważam, że po prostu przewidziałem pewne reakcje, które mogą szybko się pojawić po takiej zmianie. Ktoś później też wyraził swoje obawy, co do nasilenia kamperiady w grze. Zobaczymy za kilka-kilkanaście patchy co z tego wyjdzie. To jakiś żart? 24 lufy na tierze VI? Ile toto będzie miało czasu przeładowania? Może 24, tak po sekundzie za lufę? EDIT Ok, właśnie zauważyłem w rogu Potatogamers.org Dobry dowcip
 10. @WG_Lumberjack Cóż, osobiście jestem za, a nawet przeciw. Z kilku też powodów uważam, że społeczność nie ma się z czego cieszyć po ogłoszeniu, że są takie prace. Już wyjaśniam dlaczego tak uważam: 1) Wielu graczy na bb "tępi" strzelanie z HE, wręcz uznaje się to za przejaw noobstwa i zachowanie passe. Dlatego większość strzela z AP do wszystkiego bo nie chcą uchodzić za noobów, gdyż tak ocenił to Flamu (obejrzyjcie jego najnowszy film o Conquerorze). Oni nadal będą grać jak grają, lecz pojawią się na forum narzekania typu: "nerf DD! I don't have killim on one shot!". Cieszycie się już na samą myśl o tym? Bo ja nie. 2) Drudzy strzelający tylko z AP są leniwi (tak, to ja, to ja!) i nie chce im się rotować pociskami na BB, gdyż traci się na tym zbyt dużo czasu - widzę DD, zanim zmienię, on zniknie, muszę znowu zmieniać na AP (bo widzę CA i BB), lub strzelić z HE. Tracę czas i efektywność, bo zamiast wbić cytadelę wrogiemu krążkowi to go połaskoczę HE i "może" wbiję pożar. 3) Ludzie wiedząc, że DD dostały buffa (w tym patchu 7.4.0/7.5.0...7.999.0+) dzięki zmianie mechaniki pocisków na BB albo będą jeszcze bardziej kampić ze strachu, bo "ten zły dd Mnie ciągle torpeduje, nie mogę nic mu zrobić, WG jak grać!?" albo przesiądą się na jedyną słuszną amunicję odłamkowo-burzącą, która ułatwi im życie. Jakkolwiek obecna mechanika byłaby wadliwa, to jednak pamiętajcie, że lepsze jest zawsze wrogiem dobrego. I piszę to wszystko jako ktoś, kto ma na DD 46% bitew wobec 28% na BB. Grając DD człowiek po prostu wie, że musi uważać, bo jeden błąd może go drogo kosztować, tak samo jest na krążownikach. Jeśli coś pójdzie z tymi zmianami nie tak, to zobaczycie jaki będzie lament na forum...
 11. Normandie. VI tier

  Ja go na pewno nie sprzedam, po 6 bitwach mam nim średnio 57.805 obrażeń, drugi na VI tierze jest u Mnie Bayern z 41.808, a trzeci Leander z 41.792 obrażeń. Albo od czasów gry na Bayernie tak mi skill na BB podskoczył (hehehe, taki żarcik), albo ten okręt to pływający potwór. Sądzę jednak, że raczej to drugie, a prędkość 29 węzłów po prostej pozwala realnie dopłynąć do bitwy na drugiej flance, a nie, że u Mnie szybko wrogowie padli bo ich było mało, a potem człowiek człapie na drugą stronę i zanim doczłapie to jest po bitwie :/ Dodatkowo jakoś nie kojarzę na nim bitew na tiery VIII. Pewnie jakiś Bismarck gdzieś się przewinął, ale nie rzuciło mi się to w oczy.
 12. Wybitnie niesprawiedliwy MM - studium przypadku.

  Nie przeskakuj do Clevelanda, Phoenix i Omaha to naprawdę fajne krążki. Zdziwienie BB na mapie Strait, gdy nagle wyskakuje mu zza wyspy amerykański krążek i posyła torpedy w dziób - bezcenne.
 13. Richelieu, tier VIII

  Bo to było projektowane jako większa Dunkierka :) Gdy Francuzi po uzyskaniu informacji o powstawaniu pancerników Vittorio Veneto, stwierdzili, że potrzebują podobnego okrętu jako kontry, to pomimo braku prób i ostatecznego wykończenia Dunkierki, uznali, iż najlepiej będzie zrobić to samo, tylko w większej skali :) Może nie dasz wiary, ale spotkałem się z opinią w jednej z książek, jakoby Richelieu był jednym z najlepiej (jeśli nawet nie w ogóle) zaprojektowanych pancerników czasów Drugiej Wojny Światowej - autor odnosił się tu nie tyle co do tego jak okręty spisywały się w walce, a samej staranności projektów - tak to przynajmniej zrozumiałem, gdyż narzekał, że Włosi przy swoich pancernikach po prostu dodali więcej ton, byle styknęło.
 14. Losowania misji na francuskie pancerniki

  U Mnie siedzi tylko 17 punktowy, więc do Kamikazowej mety mi daleko ;) Co jest takiego lepszego w Mutsukim?
 15. SuperTest - plotki, ploteczki, newsy

  @WG_Lumberjack Tryb mieszany? Zajmujemy capy, ale jak nawet ich nie zajmiemy, a zrobimy to z bazą wroga to win? Czy też te dwa kolorowe kółka to zwykłe capy, posiadane od początku?
×