henryk5pio

Players
 • Content count

  512
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2407

About henryk5pio

Profile Information

Recent Profile Visitors

336 profile views
 1. Wynik z bitwy konkursowej: 1368 podstawowych PD.
 2. Tylko gry na X tierze, czy też niższe wchodzą w grę?
 3. Nawet nie wiecie jak się ciszę widząc takie screeny, fakt, że unicumy też mają takie problemy jak ja, wielce wzrusza Moje serce
 4. Będziesz pływał Mikasą, czy Storożewojem na YOLO? A, takie pytanie mam do WG Staff i WG CC: czy na obecny moment, "work in progress", Azjatyckiie DD mają do wyboru w porcie przed bitwą zwykłe torpedy lub deep water torpedoes, czy też mają tylko i wyłącznie te drugie?
 5. Dokładnie tak, screen był zrobiony tuż po sprzedaży V-170 i kupnie T-22 :) Nie, nie pływam bez kamuflażu.
 6. Nie wiem jak dla Was Panowie, ale dla Mnie V-170 to bardzo szczęśliwy okręt był
 7. Nie martw się, znerfili AA Grozovoja po filmiku Flamu, znerfią i Gadjah Madę
 8. A jak się wrzuca obrazki w spojlery, kiedy je dodaje z opcji "choose files..."?
 9. Intencją tego postu, nie jest robienie płaczu, ale do topicu z chwaleniem się też ciut nie pasuje. Ogólnie panowie, jedyne czym chcę się pochwalić, to tym, że dzisiaj zacząłem grindować Niemieckie Niszczyciele i po prostu się w nich Zakochałem Ale po kolei, na ten moment sytuacja wygląda tak: Na V-25 sumarycznie poszło jako tako, ale już łyknąłem bakcyla Ciemnej Strony: Drugą bitwę zlamiłem, przyznaję: Natomiast na G-101 zacząłem powoli odnajdywać się in The Dark: A tutaj niespodziewane zwycięstwo: Dużo zrobiłem, prawda? Ale to nie moje wina, nikt mnie przecież nie ostrzegał, że na tych niszczycielach są ludzie z NKWD, przebrani za Brytyjskich oficerów... Dalej już tradycyjnie, czyli porażka za porażką Na koniec creme de la creme: I to wszystko już po 7 bitwach. Podsumowując odkryłem niszczarki idealne, mogę torpić z niewidziałki, jednocześnie nie bojąc się innych niszczycieli, dodatkowo po raz pierwszy w tej grze wreszcie wychodzi mi sprawnie mordowanie dedekiem innych DD Jak rozumiem, dalej będzie tylko lepiej, prawda?
 10. Dokładnie, dlatego też pominąłem go w wyliczance. Od ręki, czyli za pieniądze (lub exp/pieniądze w wypadku Missouri).
 11. @Scarrry Jak rozumiem, camo brać na końcu, ewentualnie olać, aby mieć 1 naprawkę więcej?
 12. Od dwóch dni mam mojego pierwszego kapitana 19 punktowego (po ponad 2000 bitew) i pływa on na F.d.G. Jak masz dokładnie całego kapitana Giulio zrobionego?
 13. @Scarrry Mam na razie 11 punktów i zrobiłem kapitana pod camo, więc wiesz ;) @Tanaka_15 Rozumiem :)