Jump to content

henryk5pio

Players
 • Content count

  1,350
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3765
 • Clan

  [HOB]

About henryk5pio

 • Rank
  Midshipman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

763 profile views
 1. Serio sądzicie, że ten krążek liniowy będzie tak OP?
 2. To jak nie grasz daj mi go :P Mnie PR lotto, ostatnio przeskoczyłem 1000 średniego ekspa na bitwę i to mi wystarczy, poza tym patrzę na DMG, WR i czasem fragi.
 3. Ale Blacków mamy pewnie garstkę na serwerze. Trzebaby się przekopać przez wszystkie aktualności na stronie głównej i wtedy byśmy tę informację znaleźli.
 4. Nie idzie o staty, idzie o pompowanie swojego ego w swoich własnych oczach ;)
 5. Rozumiem Cię, ale jednak uważam, że to jest tylko oficjalna "przyczyna" niezadowolenia u niektórych forumowiczów. Ta prawdziwa to ból tyłka, że nie dość, iż nie będą mogli się wozić unicum shipem, to dodatkowo ten unicum ship pewnie nie będzie już tak OP, a oni by chcieli nie dość, że dostać Elitarny okręt to do tego, aby był OP w ich rękach, ale już nie koniecznie w rękach innych graczy. Bo dzięki temu udowodnią wszystkim, jacy to oni nie są dobrzy ;)
 6. Klon nic nie da, bo wtedy i tak byłby płacz, że "przecież to jest to samo tylko inna nazwa i skórka, a ja tyle musiałem się starać na klanówkach".
 7. Wątek mundialowy - POLSKA GOLA!

  "Po dwóch takich trudniejszych meczach z niepowodzeniami zaczniemy stawiać nogi i ledwie, ale pójdziemy dalej w tych zawodach". Z jednej strony fajnie, że według Niego pójdziemy dalej, ale chyba jednak odpuszczę sobie oglądanie meczu z Kolumbią.
 8. [GOFER]

  Życzę powodzenia w dalszej rekrutacji, w tamtym roku w Kołobrzegu jadłem bardzo dobre GOFERy, chociaż ten z obrazka wygląda smaczniej
 9. Wątek mundialowy - POLSKA GOLA!

  Ale aż tak wujowego meczu jak nasi, to mało kto potrafi sobie sam sprezentować.
 10. A teraz pytanie: podatek od wzbogacenia zapłaciłeś?
 11. @Zlociutk1 Naprawdę tak Cię boli, że Stalingrad trafi do trochę szerszej publiki niż te 0,5% graczy, którzy wygrali już dwa razy 30 bitew w lidze Tajfun i zapewne wygrają ten trzeci raz??? Każdy kto zdobył 8 razy 1 rangę w rankedach dostanie łącznie 7.500 sztuk stali. Stalingrad ma kosztować 28.000 lub 3 flagi Stalingrad + kupon -25%. Jeśli ktoś ma pecha i nie należy do OMNI lub LOBUZ to raczej zobaczy Stalingrada równie szybko jak świnia gwiazdy. Jeśli mimo to ma te 7.500 sztuk stali to z SK ma szansę wydropić jednorazowo max 1.500 sztuk stali. "Ponadto, 1500 jednostek stali można znaleźć w Superkontenerze. " - jeśli ktoś nie ma tyle szczęścia ( jak na przykład JA) + samozaparcia, aby wygrindować co rankedy jedynkę, to prędzej każdą stal zamieni na węgiel, aby uzyskać np. Musashi lub Salem. Ewentualnie kupi sobie prędzej Flinta (11.600) lub Blacka (14.000). Zauważ jednak, że Węgiel i Stal będą kolejnymi dropami z SK obok: flag/kamulfaży/modułów/dublonów/free expa i okrętów. Łącznie nagle zrobi się 8 rzeczy, które można dostać, a jaki będzie % szans na daną nagrodę, to tego nie dowiemy się nigdy. Naprawdę, nie ma co rozdzierać szat... PS Trochę edytowałem post, po sprawdzeniu paru rzeczy na stronie głównej.
 12. Wątek mundialowy - POLSKA GOLA!

  Nie, tu idzie o Lewandowskiego - chyba.
 13. Wątek mundialowy - POLSKA GOLA!

  Nie wiem czy byli na kacu, ale przede wszystkim brakowało w ich grze jaj i woli walki. Gdyby od początku pokazali, że im zależy i wypruwali z siebie flaki, lecz pomimo to wynik by był taki jak jest, to sam bym im zaśpiewał "nic się nie stało". Ale nie zaśpiewam, bo nie zasłużyli na to. Dobra, jako, że raczej nikt nie ma wątpliwości co do tego, iż nie wyjdziemy z grupy, to mam pytanie. Komu planujecie kibicować dalej? Ja na pewno Urugwajowi oraz Islandii. Może jeszcze Anglii i Portugalii.
 14. @Zlociutk1 Do sklepu trafił Kamikaze, a nie Kamikaze R, wiem, że różnica małe, ale...
 15. Wątek mundialowy - POLSKA GOLA!

  Sorry, ale skoro ta drużyna jest taka świetna, to skąd wczorajszy blamaż? Bo to oni grają na boisku, nie trener, a Nawałka na pewno nie kazał im podawać do Senegalczyków czy strzelać samobója. Ponoć dzisiaj zamiast konferencji mają trening wyrównawczy Normalnie przypominają mi się zajęcia wyrównawcze z podstawówki
×