Jump to content

4D4M3M

Players
 • Content count

  31
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8509
 • Clan

  [QRF]

About 4D4M3M

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Okręty za free expa...

  Miśkiem całkiem nieźle się zarabia, dzisiejsza pierwsza bitwa. Byłoby by lepiej, tylko drugi Misiek staranował mnie na 5 min przed zakończeniem bitwy. Flaga +20% do kredytów, bez konta premium, kamo standardowe dla Miśka.
 2. A ja mam: Zaraz zobaczę czy kasę pobrało ---edit--- Nie pobrało. ---edit2--- Drugi raz to samo, trzeciego nie będzie. Problem dotyczy płatności przez PayPal.
 3. W oczekiwaniu na 10 sezon rankingówek :)

  U mnie dycha pękła po 33 bitwach, głównie Benson i Bismarck. Początkowo szło bardzo opornie, 2 do przodu, 3 do tyłu, ale ostanie 2 dni załatwiły temat :) Zobaczymy jak będzie szło na T10.
 4. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Przepraszam, z rozpędu nie doczytałem wcześniejszego info
 5. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  https://www.humblebundle.com/games/strategy-bundle?hmb_source=receipt_page&hmb_medium=product_tile&hmb_campaign=mosaic_section_1_layout_index_1_layout_type_fours_tile_index_1 przewijamy stronę w dół do: FREE Humble exclusive for World of Warships! wpisujemy adres e-mail na który otrzymamy: Exclusive Flag and Camo 250 Doubloons 3 days of Premium Account time (Camo and flag options are available at levels 11 and 14 respectively; existing players will receive flag only. Please note that if you redeem your content for this game, Humble Bundle may receive a commission or fee.)
 6. Pomogło, po instalacji poprawki i rozegraniu 15 bitew mam 40-45 FPS, nie ma zacięć :)
 7. Wystarczy ustawić niską jakość morza w ustawieniach grafiki i wróciło stabilne ~40 fps. Morze wygląda gorzej, ale już nie tnie, widocznie nie można mieć wszystkiego ;) Kilkusekundowe przycięcie przy starcie gry pozostało.
 8. dropy

  Niestety, u mnie też nie da się grać gdy pokaże się większa liczba obiektów/okrętów itp. Sprzęt mam niezbyt mocny, ale przed aktualizacją tego nie było.
 9. Losowania misji na francuskie pancerniki

  Ukończyłem wszystkie misje, ale kontenery z misji nie dały żadnej misji na francuskie BB, za to zabrakło jednego elementu do skończenia kolekcji. Kupiłem więc 5 kontenerów (zaszalałem, a co ) i z pierwszego wpadła misja na Bretagne, z trzeciego na Normandie, do tego 1500 dublonów i ukończyłem kolekcję.
 10. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Jak się popłacze, to się dostanie Zawsze można np. 30% tańszą premkę kupić. Właśnie otrzymałem info w grze, nie wiem czy to ma związek, ale po wygranej bitwie.
 11. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Nie dostałem kuponu, chyba się rozpłaczę
 12. Superko(n)tenery z kalendarza z kotem

  100 flag 50.000 free exp
 13. ŚWIĄTECZNE PACZKI! Chwalimy się!

  5 dużych paczek: - 30 x oszronionych kamo - 30 x czerwony smok - 30 x uroburos - Gallant - 30 x vivern 5 średnich paczek: - Okhotnik - 15 x oszronionych kamo - 1000 Dublonów - Duca d'Aoste - 15 x oszronionych kamo @jarecki69_2015, kod działa, dzięki :)
 14. Kontenery - Dyskusja

  Wczoraj z kontenerów za misję wpadło 2x1 dzień premium.
×