Jump to content

4D4M3M

Players
 • Content Сount

  35
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9934
 • Clan

  [QRF]

About 4D4M3M

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [QRF]
 1. 4D4M3M

  Kontener Steam

  24h premium + 6 szmatek.
 2. 4D4M3M

  Problemy z pingiem

  Powyższe stwierdzenie @Czarny_Baron75 jest nieprawdziwe , mój dostawca netu wychodzi przez Orange i też mam ping 30-35 ms.
 3. 4D4M3M

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Farciarz, graty :)
 4. 4D4M3M

  Okręty za free expa...

  Miśkiem całkiem nieźle się zarabia, dzisiejsza pierwsza bitwa. Byłoby by lepiej, tylko drugi Misiek staranował mnie na 5 min przed zakończeniem bitwy. Flaga +20% do kredytów, bez konta premium, kamo standardowe dla Miśka.
 5. 4D4M3M

  Kontenery z kolekcji amerykańskiej - dyskusja

  A ja mam: Zaraz zobaczę czy kasę pobrało ---edit--- Nie pobrało. ---edit2--- Drugi raz to samo, trzeciego nie będzie. Problem dotyczy płatności przez PayPal.
 6. 4D4M3M

  "Rankingowy sprint"

  U mnie dycha pękła po 33 bitwach, głównie Benson i Bismarck. Początkowo szło bardzo opornie, 2 do przodu, 3 do tyłu, ale ostanie 2 dni załatwiły temat :) Zobaczymy jak będzie szło na T10.
 7. 4D4M3M

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Przepraszam, z rozpędu nie doczytałem wcześniejszego info
 8. 4D4M3M

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  https://www.humblebundle.com/games/strategy-bundle?hmb_source=receipt_page&hmb_medium=product_tile&hmb_campaign=mosaic_section_1_layout_index_1_layout_type_fours_tile_index_1 przewijamy stronę w dół do: FREE Humble exclusive for World of Warships! wpisujemy adres e-mail na który otrzymamy: Exclusive Flag and Camo 250 Doubloons 3 days of Premium Account time (Camo and flag options are available at levels 11 and 14 respectively; existing players will receive flag only. Please note that if you redeem your content for this game, Humble Bundle may receive a commission or fee.)
 9. 4D4M3M

  Spadek FPS - testowa łatka naprawiająca problem

  Pomogło, po instalacji poprawki i rozegraniu 15 bitew mam 40-45 FPS, nie ma zacięć :)
 10. Wystarczy ustawić niską jakość morza w ustawieniach grafiki i wróciło stabilne ~40 fps. Morze wygląda gorzej, ale już nie tnie, widocznie nie można mieć wszystkiego ;) Kilkusekundowe przycięcie przy starcie gry pozostało.
 11. 4D4M3M

  dropy

  Niestety, u mnie też nie da się grać gdy pokaże się większa liczba obiektów/okrętów itp. Sprzęt mam niezbyt mocny, ale przed aktualizacją tego nie było.
 12. 4D4M3M

  Losowania misji na francuskie pancerniki

  Ukończyłem wszystkie misje, ale kontenery z misji nie dały żadnej misji na francuskie BB, za to zabrakło jednego elementu do skończenia kolekcji. Kupiłem więc 5 kontenerów (zaszalałem, a co ) i z pierwszego wpadła misja na Bretagne, z trzeciego na Normandie, do tego 1500 dublonów i ukończyłem kolekcję.
 13. 4D4M3M

  Wspierajmy się :)

  click
 14. 4D4M3M

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Jak się popłacze, to się dostanie Zawsze można np. 30% tańszą premkę kupić. Właśnie otrzymałem info w grze, nie wiem czy to ma związek, ale po wygranej bitwie.
×