Jump to content

Yareckij

Players
 • Content count

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4788
 • Clan

  [PLWTF]

About Yareckij

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Recepta - wychlastać z autostartu wszystko NVIDIA co nie jest driverem, wydaje się działać, wczoraj miałem tyko krótkie przycinki w grze, a nie szambonurkowanie.
 2. Jakość i stabilność

  Heh...ja mam szybki komputer, ale objawy te same, witaj w klubie :D
 3. Z ciekawostek nowej wersji: W momencie gdy gra ma wystartować, mam 5 -8 sekund freeze - i praktycznie zawsze startuje 5 sekund po rozpoczęciu gry. Net mam boski a komp szybki jakby co. Stery są nowe, dzięki czemu zaczęło to w ogóle działać. Po 4-6 grach, zaczyna się sieczkarnia stroboskopowa. FPS z byle powodu spada do 20 albo i niżej. Restart gry pomaga. Pewnie po kolejnych 5 grach będzie dejavu. Co gra zbiera przez 5 gier, co ją udupia tak skutecznie, że potrzebny restart?
 4. Po uruchomieniu gry, nie da się wyjść z bitwy treningowej oraz losowej przez esc. Pewnie jakiś mod bruździ. Ma tak ktoś jeszcze?
 5. Katalog frustracji

  geniusz....pomyśleć, że użył tylko 6 słów, na całą tak skomplikowaną i pełną różnorodnych emocji wypowiedź....w starożytnej Lakonii, przewracają się w grobach :D
 6. Katalog frustracji

  wybacz towarzyszu moją sugestię, ale w tym zdaniu, wydaje się, że właściwszym słowem byłoby "unurzany", a nie "utrzymany" :D
 7. Wspierajmy się :)

  metoo....oopsssss...no tysz kliknouem :D
 8. gram z synem w dywizjonie, dywizjon jest otwarty dla innych graczy i czasami ktoś ad hoc się do nas przyłącza. I jest nas trzech (najczęściej przyłączają się typy po drugiej stronie mapy - pracuję nad analizą psychologiczną i logiczną tego posunięcia, na razie bezskutecznie, od jakiegoś czasu).
 9. Dlaczego gramy w tę grę?

  Cześć :) Miło widzieć taką różnorodność motywacji. W tym świetle jestem jaskiniowcem. Po pracy mam ochotę rozluźnić się, wyładować trochę ścierwiatych emocji, nagromadzonych w ciągu dnia i zatopić kilku 2/3/4 razy młodszych ode mnie graczy. Niestety, to podejście jest mało teamowe i nie wpływa pozytywnie na WR i inne parametry gracza :}
 10. Dla staruszka

  a staruszek, to od ilu lat jest? jakoś nie umiem uchwycić tej granicy :-)
 11. Aktualizacja 0.6.14 - zgłaszanie błędów

  Cześć U mnie na W10 to normalka po każdej łatce. Ktoś tu, na forum zamieścił poradę, żeby nadać we właściwościach aplikacji prawa admina. U mnie nie zadziałało, ale dlatego, bo Comodo odpalał plik z ograniczonymi uprawnieniami. Trzeba w antywirusie, firewallu oraz hips, lub innych modułach dodać plik do zaufanych... i voila! Dzisiaj pierwszy raz odpaliłem WoWsa po aktualizacji bez cudowania. Y.
 12. Eh i znów weekend...

  heh...heureka! - jak chcesz grać potencjalnie luksusowo, czyli to Ty będziesz wyższym tierem, graj dziesiątkami ;-)
 13. Przyciski myszy nie działają

  rozwiązaniem działającym okazało sie odpalenie gry z innego konta w windowsie. Tam poszło OK. Po wylogowaniu i wejściu na konto podstawowe, gra funkcjonuje poprawnie.
 14. Przyciski myszy nie działają

  Cześć ... pierwsze razy bywają czasem paskudne. Po wczorajszym upgrade, mam ten objaw - najeżdżam myszą na przycisk graj - podświetla się, bez możliwości naciśnięcia. Mysz w systemie W10 działa w każdej aplikacji, nie działa tylko w WoWs/ Pliku preferences nie ma we wskazanym katalogu. Wyprułem wowsa i zainstalowałem jeszcze raz. Dalej to samo. Porady ze strony wowsa, o zmianie dpi ekranu, czy fontów - dalej nic. Jakieś pomysły? (poza zainstaluj windowsa i wowsa od zera). Liczę na wsparcie, bo brakuje mi moich samobójczych wypadów....
 15. Konkurs - DAKKA DAKKA

  hi ludzie pracuję, niektórzy nie mogą grać tak "rano" po czasie, ale i tak wystukałem ciut i zamieszczam...
×