Jump to content

rob7171

Players
 • Content Сount

  24
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13130
 • Clan

  [TPB]

1 Follower

About rob7171

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

202 profile views
 1. klikamy pobierz szablon i... 502 Bad Gateway
 2. rob7171

  Wcześniejsze kończenie bitew przez WG

  nie wiem co w tym dziwnego że nie znam WSZSTKICH zasad gry, komentuje osoba co ma ukryte staty
 3. rob7171

  Wcześniejsze kończenie bitew przez WG

  tak mogło być, nie znałem zasady c, świadczy to tylko o epickim MM
 4. Jak często zdarza się wam uczestniczyć w starciach, gdzie WG postanawia, wbrew własnym zasadom, zakończyć bitwę? Zazwyczaj 700-800 pkt, średnio co dziesiąta bitwa, mam takie "kwiatki". Zabawne jest to, że WG, samo łamie własne reguły. W zasadzie to nawet nie jest zabawne, a żałosne. Bitwa z przed paru min, mam żałosne 427 "gwiazdek" i jestem PIERWSZY w teamie, zostało jeszcze 5 okrętów................... żadnemu więcej graczowi nie udało się "osiągnąć" 400 ...... Kłopot w tym, że najprawdopodobniej gra nie osiągnęła jeszcze apogeum manipulacji.... Czy jest szansa na poprawę...?, myślę że tak, jak podobną grę zrobi np EA, za zawrotną kwotę 200 zł na silniku Frostbite 3, bez RNG i chorego MM, gdzie za dodatek "trzeba" zapłacić 50 zł.... Tak mnie trochę poniosło, po w/w bitwie, na 10T (Hindenem)... Pozdrawiam, i wszystkim życzę żeby EA zrobiło grę, którą będzie się włączało z przyjemnością dla gry, nie dla eventu czy nagrody w postaci 2 flag.
 5. rob7171

  Serwery WoWS nie działają.

  sry, czeski błąd :)
 6. rob7171

  Serwery WoWS nie działają.

 7. rob7171

  Serwery WoWS nie działają.

  kłopot w tym, że nie jest napisane którego dnia
 8. rob7171

  Hindenburg

  dziękuje za odp, _NightStalker_ chyba ma rację, zagrałem dzisiaj na testowym i wszedł kraken, a na zwarcie z 2 BBs poszedłem, obydwa zniszczyłem. Zatopili mnie ale "klasycznie" , bez cytadel. Prawdziwy morderca, BDW, ktoś próbował nie brać za 2 mln camo, tylko Modyfikacja 3 układu sterowania (-40% do czasu przestawienia steru). Tak zagrałem i można ładnie unikać salw, i strzelać ze wszystkich dział.Zwrotność jest podobna do ZAO, tak że jest dobrze. Ma wówczas 13,7 km spot.
 9. rob7171

  Hindenburg

  Czy naprawili cytadelę ? Wcześniej nie wchodziło w Hindiego prawie wcale, teraz Montaną 3 cyty w jednej bitwie... Miałem do niego dojść, ale jak ma być kolejny okręt do stania w porcie...
 10. rob7171

  Losowania misji na francuskie pancerniki

  25 kontenerów, 0 misji na okręty, kapitana nie budiet... trzeba odpocząć od WG.....
 11. rob7171

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Witam, nie mogę nigdzie znaleźć ,za co otrzymuje się wstęgę Obroniono ? Mam qust i nie wiem kiedy dokładnie... zdobyłem 32 , ale nadal nie wiem... Proszę o odp. i z góry dziękuję. Pozdrawiam,
 12. rob7171

  Superkontenery z okazji 2 rocznicy WoWs

  25 smoczych flag modyfikacja grupa naprawczo-ratunkowa (przy sprzedaży 312 000 kredek) 100 flag -20 pożar 100 flag +1% na pożar te kontener są coraz bardziej super potrzebne mi jak plaster na d....e ( w poprzek rowu), BDW, był event na Budyń, Fuso, Faragut, Lander, Bayern, czy ktoś tym nadal gra? Dlaczego pytam, wcześniej było kamo z okrętami, teraz samo camo... Jak się zastanowiłem, to tymi łajbami w ogóle nie gram, dlaczego ? losowania no stop z tier 8, miałem dość , zaniechałem. Tu będzie podobna sytuacja, 8 vs 10 tier. Chodzi o to żeby więcej graczy grało jako chłopcy do bicia. Chytry plan.... Wiem że nie zagląda się darowanemu koniowi w odbyt, ale z nagrodami jest coraz gorzej. Tygodniowa misja ,4 qust był za 1000 000, jest za 500 000. Dodajmy że misja na w/w camo jest "tajna"( nie wiadomo jakie zadania należy wykonać) i można grać przez miesiąc i nie otrzymać nagród, epickie zagranie..... ps. Wiem że tu na forum jest info jakie zadania na misję za 5 camo... co nie zmienia faktu, że szarak, który nie zagląda na fora, może nigdy nie wpaść na to jak to uczynić.
 13. W pełni się z Tobą zgadzam.Wszystko jest robione żeby kupić premium i nie mieć finansowych "kłopotów". Ale jest na to sposób, olać tryb i tyle.
 14. rob7171

  Detonacje DDków

  mam wrażenie że jest połączenie detonacji ze wzrostem ratio, jak robię się fioletowy, mam serie 2-3 detonacji, ostatnio 2 dni, 2 razy bitwa za bitwą Taszkient, dostałem taki vqrv że wyłączyłem grę. Następny dzień Gearing w dymie, pierwszy strzał 100% HP zgon... ALE dostałem tego dnia rekompensatę, grając Idzisławem JP DD, zostało mu 1 k HP, dostał deto, minuta później ta sama bitwa, ze 100 m 9 torp w BB, wszystkie weszły miał 50% HP, deto.... i tak producent gry stwierdził że zostało wyrównane. Nic to że i tak te shipy by padły, i ze dzień wcześniej kosztowało mnie to 350 000 kredek.... Obecnie prawdopodobieństwo detonacji mam 2,2% ( mam tylko na DDs) Nie tak dawno było to 2 %. Iście rus sprawiedliwość, jesteś coraz lepszy, masz "nagrodę" . Lub inna wersja, wracaj do szeregu.
×