Jump to content

Clemson84

Players
 • Content Сount

  37
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8716
 • Clan

  [LIGA]

About Clemson84

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

307 profile views
 1. Clemson84

  .

  .
 2. Clemson84

  Bitwy klanowe sezon 4 - pełne wyniki

  Jak wyżej odpowiedział kolega skąd mam posiadać wiedzę o istnieniu każdego polskiego klanu WOWS ...Tylko dopisanie się do listy klanów sprawi, że przestaniecie być anonimowi. Ranking zaktualizowałem o klan "Elite Company"
 3. Ranking osiągnięć klanów z listy polskich klanów WOWS w 4 sezonie bitew klanowych W przypadku gdy zobaczysz błąd proszę o kontakt Ranking Polskich klanów WOWS w 4 sezonie Bitew Klanowych.xlsx
 4. Clemson84

  BITWY KLANOWE MIEDZY SERWEROWE

  Ciekawe jakbyś to zrobił, gdyby w dzień, w którym miałeś czas by pograć ktoś odwoływał sesje bitew klanowych?
 5. Clemson84

  BITWY KLANOWE MIEDZY SERWEROWE

  A ja jestem zniesmaczony...Ponieważ chciałem zagrać 10, a może i więcej bitew klanowych ,ale ktoś w WG postanowił w swojej niezmierzonej ...odwołać dwie z rzędu sobotnio-niedzielne sesje bitew klanowych.W efekcie zagrałem 1 bitwę.Dziękuję WG.
 6. Clemson84

  Polska Liga Klanów WOWS

  Po ostatnich zmianach w regulaminie powinniście zmienić nazwę z Liga na Turniej Polskich Klanów w WOWS,Bo nie widzę tu żadnego formatu ligowego.
 7. Clemson84

  Słowo się rzekło - Błyskawica!

  Tak naprawdę to ten "EXP Bazowy" dla zwycięzców jest na tym ekranie już podawany z bonusem 50% za wygranie bitwy.Ale to takie tam szczegóły.Po prostu warto wygrywać:)
 8. Tabela pokazująca osiągnięcia w 3 sezonie bitew klanowych wszystkich klanów z listy polskich klanów WOWS. https://zapodaj.net/04c5452e03d13.jpg.html Jeżeli komuś przekręciłem punkty to przepraszam i proszę o info.
 9. Clemson84

  ZGŁOSZENIA

  Zgłaszam się.
 10. Clemson84

  Turniej na 5 !

  Loyang tez jest OP
 11. Clemson84

  Turniej na 5 !

  Saipan is coming...
 12. Clemson84

  Viribus Unitis

  Podoba mi się inicjatywa jakości nad ilością dlatego zdecydowałem się dołączyć do klanu [V-U]. Zapraszam kolejne osoby do podążania za moim przykładem.
 13. Clemson84

  .

  .
×