Jump to content

Clemson84

Players
 • Content Сount

  34
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7145
 • Clan

  [ARES-]

About Clemson84

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

237 profile views
 1. Clemson84

  BITWY KLANOWE MIEDZY SERWEROWE

  Ciekawe jakbyś to zrobił, gdyby w dzień, w którym miałeś czas by pograć ktoś odwoływał sesje bitew klanowych?
 2. Clemson84

  BITWY KLANOWE MIEDZY SERWEROWE

  A ja jestem zniesmaczony...Ponieważ chciałem zagrać 10, a może i więcej bitew klanowych ,ale ktoś w WG postanowił w swojej niezmierzonej ...odwołać dwie z rzędu sobotnio-niedzielne sesje bitew klanowych.W efekcie zagrałem 1 bitwę.Dziękuję WG.
 3. Clemson84

  Polska Liga Klanów WOWS

  Po ostatnich zmianach w regulaminie powinniście zmienić nazwę z Liga na Turniej Polskich Klanów w WOWS,Bo nie widzę tu żadnego formatu ligowego.
 4. Clemson84

  Słowo się rzekło - Błyskawica!

  Tak naprawdę to ten "EXP Bazowy" dla zwycięzców jest na tym ekranie już podawany z bonusem 50% za wygranie bitwy.Ale to takie tam szczegóły.Po prostu warto wygrywać:)
 5. Tabela pokazująca osiągnięcia w 3 sezonie bitew klanowych wszystkich klanów z listy polskich klanów WOWS. https://zapodaj.net/04c5452e03d13.jpg.html Jeżeli komuś przekręciłem punkty to przepraszam i proszę o info.
 6. Clemson84

  ZGŁOSZENIA

  Zgłaszam się.
 7. Clemson84

  Turniej na 5 !

  Loyang tez jest OP
 8. Clemson84

  Turniej na 5 !

  Saipan is coming...
 9. Clemson84

  Szukam klanu

  .
 10. Clemson84

  Viribus Unitis

  Podoba mi się inicjatywa jakości nad ilością dlatego zdecydowałem się dołączyć do klanu [V-U]. Zapraszam kolejne osoby do podążania za moim przykładem.
 11. Klan ZUS (Zespół Uderzenia Strategicznego) I Oddział World of Warships Poszukujemy pracowników na stanowisko: Zastępca Dowódcy(Kozioł ofiarny), Główny Strateg(Rozstawiający), Kapitan Okrętu Wojennego(Dostawca surowców) Od idealnego kandydata oczekujemy: Stanowisko Zastępcy Dowódcy(Kozła ofiarnego): - wazeliniarstwa - zgadzania się na wszystkie propozycje Dowodcy - brania winny za błędne decyzje Dowódcy zawsze na siebie - posiadania 10000 dublonów na łapówk...ekhm prezent dla dowódcy - spełnienia warunków ogólnych przedstawionych poniżej Stanowisko Głównego Stratega(Rozstawiającego): - 75 lat czynnej służby na okrętach wojennych z okresu II wojny światowej - 15 lat udokumentowanego stażu pracy u Jacka Gmocha(strzałki, kreski, wykresy to podstawa) - masochistycznej chęć do prowadzenia w bój ludzi, którzy często nie maja pojęcia o tej grze - znajomość każdej mapy w World of Warships z dokładnością do 1 piksela - spełnienia warunków ogólnych przedstawionych poniżej Stanowisko Kapitan Okrętu Wojennego(Dostawcy surowców): - spełnienia warunków ogólnych przedstawionych poniżej Warunki Ogólne Rekrutacji: - posiadanie mikrofonu w komputerze/słuchawkach oraz zainstalowany program do komunikacji głosowej Discord https://discord.gg/eAFY6Ua (Może być zainstalowany na telefonie) - warunek konieczny. - posiadanie przynajmniej 1 własnego okrętu X tieru przedstawiającego pozytywną wartość bojową w bitwach klanowych. - stosunek okrętów zniszczonych do własnych zniszczeń powyżej 1.0. - ilości zniszczonych okrętów przeciwnika na bitwę powyżej 0.75. - Ocena Osobista (PR) wg serwisu https://wows-numbers.com/ powyżej 1350 pkt. Jezeli jestes zainteresowany(a), którymś z powyższych stanowisk zapraszam do nadsyłania CV oraz listu motywacyjnego na minimum 5000 słów dlaczego ZUS ma wybrać właśnie Ciebie. Aplikacje mogą być składane przez w grze wystarczy wyszukać klan ZUS UWAGA: Każdy gracz zostaje przyjęty na 2 tygodniowy okres próbny po którym nastąpi ostateczna weryfikacja czy pozostanie w strukturach klanu.
 12. Clemson84

  Błędy

  A błąd ze skalowaniem interfejsu na rozdzielczości 1366x768 sprawiający ,że nie widać całego możliwego sprzętu eksploatacyjnego dalej nie został poprawiony.Ile można błagać o wprowadzenie skalowania UI dla niskich i wysokich rozdzielczości?
 13. Clemson84

  Błędy

  Podłączam się do tematu...Dodatkowo w bitwie bez moda na przestawienie okna chatu....utrudnione jest celowanie w okręty płynące w lewo bo chat zasłania podziałkę celownika.Wstęgi zasłaniają typy okrętów....Dodajcie w końcu skalowanie UI...
 14. Clemson84

  Szukam klanu

  Temat do zamknięcia. Zostałem członkiem klanu BSW
×