Jump to content

Flaky26

Privateer
 • Content Сount

  498
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12247
 • Clan

  [IDDQD]

1 Follower

About Flaky26

 • Rank
  Warrant Officer
 • Insignia
  [IDDQD]

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,166 profile views
 1. Flaky26

  Otázky a odpovědi

  Pozor. Tyto úpravy byly oznámeny na Dev blogu několik týdnů dopředu. A v hlavních článcích o aktualizacích se to psalo také. Takže potichu to rozhodně nebylo.
 2. Flaky26

  Otázky a odpovědi

  Jen připomenu, že Friesland je momentálně v Evropském stromě, ale v budoucnu (snad už za dvě aktualizace) bude přesunut do nového Nizozemského stromu.
 3. Flaky26

  Hyuga

  Pět let jsem čekal na loď třídy Ise. A model se povedl. Loď je opravdu krásná. S jejím uplatněním ve hře je to...trošičku horší. Jedná se v podstatě o Fuso na tieru VII. Máte o trochu více životů než Fuso. Pancéřování je dost podobné. Ale jste o tier výše. A nemáte ten 102mm pancéřový pás přídě. Děla jsou identická s těmi na Fusu. No dobře, máte o kilometr a půl nižší dostřel, rychlejší otáčení věží a sigmu 1.8. Máte 12 hlavní v celkem 6 věžích. 4 z nich směřují vzad, takže při ústupu můžete rychle přesouvat palbu z jednoho boku na druhý u 2/3 věží. Dále máte velké poškození za minutu ve srovnání s ostatními bitevními loděmi na tieru VII. Navíc máte spotřební doplněk Urychlovač hlavní baterie. Dostřel je v pořádku. Bohužel při palbě na větší vzdálenost letí granáty opravdu dlouho. A máte ráži jen 356 mm. Na tieru VIII se ještě chytáte, ale v devítkách opravdu nestačíte. Tady nezbývá než přepnout na HE granáty a hrát si na britskou bitevku. Funguje to, ale vliv na bitvu tak moc velký nemáte. Protiletadlová obrana je slabší než na Fusu. Proč? Kdo ví. Rychlost 25,3 uzlů. To je málo. Ano, já vím, stále je to lepší než třeba Colorado. Ale i tak jste podprůměr mezi bitevkami tieru VII. Maskování je stále špatné. Odpoutání z boje tak pro Vás představuje problém. Škoda že se WG nevykašlalo na ten Urychlovač hlavní baterie a nenechalo Hyugu na tieru VI. Tam by seděla mnohem lépe. Takhle se jedná o pěknou, ale nijak zvláštní loď.
 4. Flaky26

  Vývojářský blog

  PT 0.10.4, balance changes https://blog.worldofwarships.com/blog/146 Plánují se zajímavé změny a další nerfy Thunderera a Stalingradu. X Thunderer: Dostřel hlavní baterie snížen ze 23 na 21,5 km. X Stalingrad: Doba trvání «Vyhledávacího radaru» snížena z 25 na 20 s. VII Flint: Dostřel hlavní baterie zvýšen ze 11.1 na 11.9 km; Doba nabíjení hl. baterie zvýšena z 4.9 na 5.1 s. A další... Ale ten Jutland neodpustím.
 5. Flaky26

  Co bych chtěl změnit ve Wows

  Tier 2. Umikaze, V-25, Storozhevoi... To jsou zábavné lodě. Akorát počítej s velkým nožstvím torpédoborců a občas s boty Wargamingu kvůli nedostatku hráčů. A jinak bohužel ne. Nevypadá to, že by se CV měly nějak omezovat či rušit. Bohužel.
 6. Ok. Tak tohle vypadá zajímavě. Kde se najednou vzala ta štědrost? Každopádně za tohle velké díky.
 7. Flaky26

  Vlhká zpovědnice

  Já mám opačné zkušenosti. Obvykle nejvíce nadávají rajčata, která se nechají zabít jako první a pak obviňují všechny okolo. Nejlepší je v chatu si všímat informací o bitvě, taktice a vše ostatní ignorovat.
 8. Flaky26

  začínáte být k smíchu WG :(

  Nedal by se tady Mrázkův příspěvek přesunout přímo k Immelmannovi? Tohle je docela zajímavá recenze. Ať to nezapadne.
 9. Flaky26

  Free XP advice

  Sadly no info yet. There are many ships that were tested, but only WG knows, when they come and for what currency. I am curious about Napoli.
 10. Flaky26

  Best ships/tech tree lines for beginners?

  Welcome back. You can continue with Mexico. Tier VII Colorado is slow, but guns are accurate. And Carolina, Iowa and Montana are great ships. But avoid second US BB line. If you have Lenin, you probably want to use it. Someday. So, you could start some russian line. Maybe cruisers? They can teach you, how to maneuver and dodge enemy shells. Good luck
 11. Flaky26

  Otázky pro WG

  Zdar Žabáku. Mrzí mě, co WG s touto hrou poslední dobou dělá. Historická přesnost už nějakou dobu nebyla prioritou (Roma a její sestry, Congress má také jiný trup a rozložení věží), teď už se ale začaly odstraňovat i historické trupy. Chápu, že hraní s nimi nemuselo být tak zábavné, ale k daným lodím patřily. Furutaka byla ikonická. Těch 6x1 věží mi bude chybět. Ognevoi přišel o možnost mít 2x3 torpédomety s rychlým reloadem. Byl specifický. Důvody k tomuto rozhodnutí, ať jsou jakékoli, nechci řešit. Moje otázka zní: Máme se obávat dalších odstraňování historických trupů (případně výzbroje) i v budoucnu? Protože ve hře jsou i další lodě, které by to mohlo potkat. Mogami. Je to těžký křižník, má děla ráže 203mm, pasuje do své linie. Ale co tam dělá ta možnost namontovat patnáct 155mm děl? Co když si nějaký chytrák ve WG řekne, no, tady ta výzbroj neodpovídá těm ostatním. Změníme to. Co na tom, že je oblíbená mezi hráči. Co na tom, že byla v reálu použita (před válkou). Usnadníme hráčům rozhodování, ne? Za druhé, je nějaká šance, že by se dané trupy vrátily zpět? Třeba jen jako možnost prohlédnout si je v přístavu? Jako taková ukázka, jak loď reálně vypadala? A ne, nemám na mysli, že by se přidaly jako prémiové verze v admirálských balíčkách. Děkuji. Za třetí. Když už chce WG usnadňovat hráčům postup hrou, co takhle upravit Fubuki, tier VI? V základu má torpéda na 6km (relikt z dávné minulosti, kdy na VI byla Mutsuki). Nejlepší maskování Fubuki je 6,1km. Ono se opravdu špatně hraje s krátkými torpédy. Tady by se mohlo WG realizovat. Za čtvrté. V aktualizaci 0.10.6. se Friesland přesune do nového holandského stromu. Jasné. Ale jak je to s kapitány? Stane se evropský kapitán ve Frieslandu automaticky holandským? Nebo se bude muset vycvičit nový úplně od začátku. Už se na to pár lidí ptalo, odpověď jsem nikde neviděl. Ono je docela těžké nasbírat dostatek kapitánských zkušeností po reworku. Tohle by bylo dobré vědět. Děkuji. P.S. Velká pochvala WG za Velký lov. Opravdu zábavná událost. Už teď mi to chybí. Snad se někdy vrátí. Za to dík.
 12. Dokud se nedostanu k PC, tak odmítám uvěřit. Tohle...toto není hezké. Trochu mi zde na fóru chybí blicí smajlík. Ach jo.
 13. Flaky26

  karma system is pointless and needs reworking

  And it means nothing. Why worry? That someone in the game doesn´t like you? Ignore it. Just play.
 14. Flaky26

  ST, Adjustment Firing mechanics

  WG, why do you hate us so much? Is it because of our complaining? Ok, we will stop, but please, please stop coming with such ideas.
×