Jump to content

Mar_gun

Players
 • Content Сount

  267
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10128
 • Clan

  [CSNL]

About Mar_gun

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

683 profile views
 1. Mar_gun

  Armada: Orkan

  Jděte do háje, i když je to takový ne zrovna výhodný mix EU a britských DD, chtěl sem ho pořídit, ovšem se standardní slevou na lodě za dublony... Takhle prd.
 2. Mar_gun

  Historie Jerzy Świrského

  Škoda že se těsně vyhnul Rusko Japonské válce... Pročpak asi takový oddaný vlastenec zůstal po válce v Anglii...?
 3. Mar_gun

  Tátra

  Na téhle lodi se dobře zobrazuje jak nedobře uchopilo WG systém sekundárního dělostřelectva. Jako nejmenší použitelnou ráži uziva tři palce nebo 75mm. Tedy Tátra ma mít funkční sekundarky, ale na nic, protože dostřel asi půl km ... Některé lodě prostě mají dělostřelectvo koncipováno tak, že mají jen jeden, dva kanóny velké ráže, a mají silnou sekundární baterii. V bitvě potom pálila tuto sekundární baterii tak účinně, jak odpovídalo její ráži. Správně to funguje jen u pár BB, jako Tirpitz, Massa atd.
 4. Mar_gun

  Otázky a odpovědi

  V té své neomylné moudrosti se trochu mylis, pindalku. Když dostanu salvu do bůčku, je to i moje vina, když mě šikanuje CV, a já nemám ani jeden AA kulomet, nemám šanci jak to ovlivnit. To že se budu držet jiné lodě, která má dva AA kanonky, a CV nás bude kostic dva naraz, není moc dobrá rada. Trvám na tom že tier 3 nemá potkávat CV. (Sorry za oslovení pindálek, ale jsi se svou pravdou v každém vlaknu tohohle fóra...)
 5. Mar_gun

  Otázky a odpovědi

  Tak třeba já hraju tier 2 a 3 rád, taky je dost premiaku na tehle tierech, a jsou to vesměs lodě dle reálných předloh. A protože je hraju stejně blbě jako vyšší tiery, nemusím se stydět že by to byl lov nováčků... CV ze IV by měly mít omezený MM dolů, aby se nepotkali s tierem III. Pak by bylo všechno v pořádku. Delší čekací doba na bitvu u nízkých CV, mě vůbec netrápí, právě na nich se teď nejvíc chodí lovit nováčky...
 6. Teď si uhodil hřebíček na hlavičku! Herní mechaniky! To je ta zdejší mantra.... Když se dokážeš vetřít do přízně zdejším bossům, prozradí ti nejtajemnější pozadí herních mechanismů! Bohužel, já na to nemám nervy, tak s tím bojuju zvenku... Nejdůležitější je tady Velmistr Žába a jeho nohsledi. Mají přístup ke kódům neviditelnosti a nesmrtelnosti! Proslychaji se i další záležitosti, už si slyšel o Staliniu? Není rozumné psát tu o tom veřejně, přiláká to kouzelníka Martyho... Ve hře zdar a pamatuj, věřit jen tě konspirační teorii, kterou jsi si sám vymyslel!
 7. Musím se kolegy zastat. Všechno ve wows je podvod. Ad ostrovy, všimli jste si, že když plujete k ostrovu a vypněte motory, ostrov se stále přibližuje!? Ha.! Ad prémium, nejen že je rozdíl mezi prémiem a bez premka, ale je i rozdíl když premium dostanete a když si ho koupíte. Koupené je mnohem premiovejsi premium! A když nejsem ve formě, systém to zjistí a přímo proti mě spawne hráče, který je lepší než já! A kdy tohle selže, prostě lepšího hráče to na mne nasměruje, proto na startu hry lodě zmateně přejíždějí ze strany na stranu! Ale mně tím nezastavíte! Dal budu hrát ať se děje co se děje!
 8. Mar_gun

  Otázky a odpovědi

  Zdar, padá ta hra tak často kvůli přetížení na síti, nebo je něco se servrem.? Nebo je chyba někde u mě? Tanky mi přijdou stabilnější. Jak to párkrát spadne v bitvě, ztrácím trpelivost.
 9. Mar_gun

  Kirov

  A co se na hraní vysrat úplně? ... Protože ztráta času
 10. Mar_gun

  Statistika obsahu kontejnerů

  Z velkého dárku za stavbu PR padl Lenin. Beru to jako kompenzaci za slabé výsledky z pár koupených dárků.
 11. Mar_gun

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Měl bych otázku, to že se občas zadaří, a člověk je se sedmou první mezi devítkama, i s papírem, to už sem párkrát zažil, ale jak se zapíná mod na nesmrtelnost nebo neviditelnost? Jako ze začátku sem trochu kempil a solil přes ostrovy, ale pak sem honil DD a torpédoval BB čtyřkovejma rybkama... Musel sem omylem něco zmáčknout...
 12. Mar_gun

  Depréze z lodiček a její léčba

  Vypadá to zvláštně, ale nezní to špatně...
 13. Mar_gun

  V Genova

  Dá se s ní hrát, řekl bych že AP jsou použitelnější než u Montečičolíny...
 14. Mar_gun

  Otázky pro WG

  A bylo by možné, ideálně v rámci nejbližší dvouletky, zřídit na žádosti komunity, nějaký herní režim (sprint, misi, kampaň apod.) pro skupinu "nostalgici", klidně s vyloučením skupiny "začátečníci", abychom si to pro mne za mne rozdali se skupinou "seaclubeři" ? Když už se ty prémiáky na ty tiery dělají a prodávají... Při prvních sprintech svitla naděje, ale najednou se rankedy posunuly na 9-10, a sprinty na 7-8 ...
 15. Mar_gun

  Otázky a odpovědi

  Nojo, zkušení, ne jen nejlepší. Aby se tomu vyhnuli začátečníci, ale jinak to bude vždycky boj lepších i horších hracu, a to je dobře.
×