Mar_gun

Players
 • Content count

  54
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5032

About Mar_gun

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday
 • Portal profile Mar_gun
 1. Mně prijde srovnatelná s Warspite. Chce to využít lepší dostřel, a doufat v malý rozptyl, pak umi naložit. Používám prakticky pouze AP.
 2. Ahoj, 

  Nikdy sem v žádným klanu nebyl, ale zaznamenal jsem váš sympatický přístup ke klanům. Moje staty jsou hrůza, ale za poslední měsíc, dva, to zas tak špatný možná není. 

  Jsem tatík od rodiny, ale hraju asi celkem dost. 

  Nabízím se jako vydělávač ropy, o tu teď asi celkem klanům půjde, a případně se uvidí... 

  Komunikaci jsem zatím žádnou nepoužíval, ale dokážu se přizpůsobit, pokud by bylo třeba.

   

  Když by byl zájem, pošli pozvánku, nebo jak se to dělá :-) 

   

 3. Občas si člověk před bitvou všimne, že to nevypadá úplně vyrovnaně, jeden čas sem si dělal obrázky z načítací tabulky, kde byly zvláštnosti, jako např 2x Belfast a naproti Yorck a Pensa, vše bez divizí apod. Ale jak píše M8ii, ještě pořád je důležitější hráč, než loď. A tak je třeba se dobře namotivovat, a snažit se o výhru, ne to předem vzdávat.
 4. Nepopírám nic z výše napsaného, ale pocitově to s Roonem není takové jako s Hipperem nebo Hindenburgem. Prostě asi chybí ta děla vpředu a druhé torpédomety.
 5. A nebo si kup kupon na Pay Safe Card, třeba za litr, a pomocí kódu který na něm je, můžeš nakupovat v prem. obchodě. Na netu zjistíš, kde se kupon dá pořídit za hotovost, většinou nějaká větší trafika... Může se to hodit když budeš potřebovat nakupovat rychle ( slevy), a kámoš nebude k dispozici.
 6. Jo, ten sestřih bitvy u Cusimi je fantazie....
 7. Za 2 SK z T10, 30 dni prem a Scharnhorst... Fakt stalo zato si tu druhou desítku vcera vyjet...
 8. Martela, stejně jako po něm Saint Louis a nejspíš teď i Henri se mi nejlépe osvědčilo hrát stylem Dunkerque - čelem k nepříteli, opatrně si sjet na střední vzdálenost, ideálně se držet v blízkosti ostrova, který ti kryje bok a umožňuje se za něj schovat. Ve vhodnou chvíli se pak dá vyrazit vpřed a nebo se stáhnout. Čelem se dá úspěšně vyjet přímo nejen na osamocený CA ale i na BB, byť ideálně nižšího tieru. Používám ke spotřebáku motorboost i modul na prodloužení jeho trvání, rychlejší kormidlo, a dá se tak mnoha salvám uhnout manévrem.
 9. Já Prinze získal na vánoce za 130,-, takže ho beru spíše jako dárek, ale faktem je, že kdybych chtěl koupit prémiovou loď vyšších tierů, byl by mezi osmičkama a sedmičkama na posledních místech. Ani když ho mám v přístavu, ničím mne neláká s ním hrát. Vážně mu chybí faktor zábavnosti. Když nad tím přemýšlím, nejvíc by se k němu hodilo nějak posílit jeho odolnost, aby nechcípl na jednu lepší salvu z BB, když při manévru na chvilku ukáže bůček. Třeba poloviční citadelu oproti Hipperovi?
 10. Tak je nevyzvedavej. Usetris cas i nervy...
 11. První pořádný Fr. křižník s dělama co umí kousnout. Jen vás, jako v každém CA, občas sfoukne salva z BB...
 12. Tak při mém antiskillu je tohle možná nejlepší frantík. Když jedete čelem, čelní věže mají dostatečnou palebnou sílu. HE dobře zapalují, AP výborně pářou, torpy jsou použitelné. Hrajete často proti T9-10, které mají heal, ale dá se držet v kreditovém plusu, pokud člověk nespěchá, neustále manévruje a umí si najít příležitost.
 13. Je to přesně tak jak píšeš! Proto má WG tolik zaměstnanců, není to sranda, manipulovat každýmu každou bitvu...
 14. U Němců? Von der Tann Goeben + Moltke Seydlitz Derfflinger + Lützow + vylepšený Hindenburg rozestavěné Mackensen, Graf Spee, Prinz Eitel Friedrich, Fürst Bismarck plánované Ersatz Yorck, Ersatz Gneisenau, Ersatz Scharnhorst U Britů: Invincible + Inflexible + Indomitable Indefatigable + New Zealand + Australia Lion + Princess Royal + trochu odlišná Queen Mary Tiger Renown + Repulse Hood + rozestavěné Anson, Howe, Rodney Trošku matoucí mohou být některá jména, zde se jedná o lodě postavené/ rozestavěné/ plánované před a za Velké války. Video o úplném konci císařských bitevníků... https://www.youtube.com/watch?v=MzuxekGZWQM
 15. Já doufal, že alespoň u KM a RN udělají větev bitevních křižníků, i kdyby neúplnou. Nádherný lodě...