Jump to content

marco2217

Players
 • Content Сount

  20
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1595

About marco2217

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

94 profile views
 1. marco2217

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Po prostu WG myślało, że wprowadzając ten rework, zwiększy zainteresowanie innych graczy plus zmniejszy wpływ dobrych graczy na bitwę. Teraz zauważyli, że gracze znowu odchodzą od lotnisk bo starają się na siłę balansować coś co nie działa jak trzeba już od samego początku. Teraz już mamy powtórkę z rozgrywki. Znowu naprawianie czegoś za pomocą maszyny losującej i liczyć na to, że będzie lepiej.
 2. marco2217

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Dzięki za rade, teraz pozbywając się połowy eskadry lub zostawiając ostatnie to nagle efekty są lepsze niż wcześniej. Po prostu mam gotowe kolejne samoloty do ataku.
 3. marco2217

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Na dychach może się to sprawdza, jednak przepaść AA jest teraz bardzo duża. 6 tier nie ma szans w starciu z 8 tierem. Śmiałem się, że tracę samoloty zanim one podlecą. Ja wiem, że ma być balans, ale niech dadzą jakąś szanse. Teraz to wygląda tak, że samoloty mają za mało HP w stosunku do obecnej sytuacji. Nie mogą nawet odlecieć po wykonanym ataku, gdyż od razu spadają.
 4. marco2217

  Tier 4 HMS Hermes

  Lotniskowiec brytyjski ma bardzo wolne torpedy, więc trzeba wziąć przyspieszacz. AA wroga masakruje jego samoloty, więc trzeba się sporo nakombinować. Bombowce są naprawdę spoko, ale rng robi swoje. Jak na 4 tier moim zdaniem taki średniak. Ciężko nim ugrać DMG. Może niech lepszy gracz się wypowie. Aktualizacja: Kiedy trochę potrenowałem, to nagle lotniskowiec potrafi sporo zdziałać. Jednak trzeba czasu na bardziej wiarygodne opinie.
 5. marco2217

  Kto chciałby powrotu starych CV

  Ja wolałbym, żeby powróciły. Obecne lotniska są za słabe, jeżeli chodzi o wpływ na przebieg bitwy. Ogarnięci gracze bez problemu ominą torpedy i bomby. Plus niestety śmiercionośne AA, które robią z lotnisk niższych poziomów miazgę. Co z tego, że niekiedy zrobimy dużo obrażeń jak często będą to puste, które nie wpłyną na przebieg bitwy. Rozumiem, że nie wszystkim podoba się koncepcja lotnisk jak tak samo jest z artami w wot. A wycofanie lotnisk nie nastąpi nigdy (Po prostu są częścią mechaniki gry i może doprowadzić do skrajności).
 6. marco2217

  Zmiany w CV i plany na przyszłość

  Drogie WG: Wasz rework doprowadził do sytuacji, gdzie nie potraficie ustabilizować danej klasy w grze. Jak nerfiliście starą wersję CV to tak robicie z nową. Zaraz się okażę, że ilość graczy na CV spadnie do mizernej liczby. Nerficie ich możliwości, gdyż bardzo dobrzy gracze robią kosmiczne wyniki. Tak samo było z poprzednią wersją. W grach sieciowych zawsze byli gracze słabi, przeciętni i dobrzy. Nie zmniejszycie tej granicy. To nie arta w WOT. Tutaj trzeba było przemyśleć pewne możliwości i zaistniałe sytuacje. Niestety, wygląda na to, że olano graczy, którzy testowali mechanikę i zauważyli, że jest ona niedopracowana lub wręcz odmóżdżająca. Nigdy nie zadowolicie wszystkich graczy. Teraz staracie się ratować sytuacje, ale wiadomo niestety jak to wygląda.
 7. Powiedzmy wprost. Ten rework to porażka. Co z tego, że będą nowe nacje, jak WG skutecznie do nich zniechęca. Rework miał umożliwić przyjemność z gry dla wszystkich graczy a wyszło jak zwykłe. Za gwałtowne zmiany w jedną czy drugą stronę.
 8. marco2217

  [UPD 11/2] Aktualizacja 0.8.0.2

  Ten rework nigdy nie powinien nadejść w takiej formie.
 9. Po prostu gra ma być dla wszystkich plus możliwość gry na padzie. Dlatego lotniskowce są jakie są. Po prostu efekt jest taki, że zniszczyli nie tylko lotniska ale również niszczarki.
 10. marco2217

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Dla mnie dalej wychodzi ten sam problem co w zamkniętych betach. Taka gra jest dla mnie nudna. Gram sobie na testowym ponownie i dalej czuje, że raczej takie rozwiązania do mnie nie przemawiają. Teraz tak na prawdę gra została ograniczona do kilku przycisków i tyle. Może na początku będzie szał na lotniskowce, ale czuje, że skończy się to podobnie.
 11. marco2217

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Po prostu chcieli zrobić CV dla wszystkich, jednak wyszło jak wyszło. Na początku było ciekawie a teraz dominuje nuda. Jako okręt nie czułem zagrożenia z powietrza (Nie mamy żadnych bustów) a co będzie jak wejdzie na normalny serwer?. A są natomiast 3 CV w bitwie ! Jakoś obecnie czuje respekt do dobrych graczy na CV (Potrafią wyciągnąć bitwy) a tu? Dziwne decyzje w mechanice, sztuczne ograniczenia. Serio myślą, że minimalizacja opcji na CV zwiększy popularność klasy? Chyba gra CV miała być wyjątkowa i tak była reklamowana. Nawet nie można nacisnąć R podczas używania eskadry. Czułem się traktowany jak idiota. Nawet stara gra (Battlestation Midway i Pacific) miała o wiele lepiej rozwiązane (I prawdopodobnie na tej grze WG się wzorowało).
 12. marco2217

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Zmiany coraz bardziej na minus. Znudziła mi się gra lotniskowcem. Co z tego, że robię więcej DMG, jak nie ma z tego żadnej radości? Gdyby nie AA to rozgrywka ograniczona do minimum. Chyba nie o to chodzi? Usunięcie trybu strategicznego to chyba największa wada tych zmian.
 13. marco2217

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Na początku te zmiany wyglądają fajnie, ale osobiście wolę klasyczny tryb CV. Jak zostanie tak jak jest to czuję, że klasa CV przestanie istnieć. AA zostało tak dopakowane, że tracę wszystkie samoloty na japończyku, że nawet podlecieć nie daje rady. Niszczarka nawet staje się głównym zagrożeniem przeciwlotniczym. Gramy wysokotierowymi a nie niskimi. Na niższym może być jeszcze większy prób wejścia niż obecnie. Zmiany na minus. Po prostu CV siały pogrom w pierwszej turze a teraz znowu ostry nerf. Czyli po staremu. Kiepsko to dla mnie wygląda. II część Grając dłużej zauważyłem, że spadła na innych okrętach częstotliwość podpalania. Pociski przeciwpancerne są groźniejsze. Natomiast w ogóle nie zwracam uwagi na CV, nawet 3 graczy. Po prostu tak szybko padają im samoloty.
 14. marco2217

  Na randomach nie da się grać....

  Nie zrobią czegoś takiego z prostej przyczyny: Dla nich bitwy byłby mniej nieprzewidywalne (Według WG gra się tak szybko nie nudzi). Dla tego mamy również RNG w grze. Prosta kalkulacja. Im więcej nobów gra, tym bardziej myślą, że premka da im większą przewagę. Potem mamy takie kwiatki na 8-10 tierach, gdzie gracze walczą na bardzo długich dystansach (Nie przyjmując DMG) lub giną w pierwszych minutach bitwy. Jednak co zrobisz jak w randomach wszyscy mają cię gdzieś? Nawet dzisiaj miałem sytuacje, gdzie pomagałem krążownikom pancernikiem przyjmując DMG a oni zaczęli szybko uciekać by tylko nie stracić punktów HP. Zostałem sam bo jednak pancernik tak szybko nie skręci. Po prostu coraz bardziej czuje, że gram tutaj w drugiego WOTA.
 15. marco2217

  Na randomach nie da się grać....

  Ja uważam tak: Grać tak by nawet przegrywając być zadowolony z siebie. Wiadomo, że przegrana z ostatnim okrętem w bitwie boli, ale jak twoja drużyna dostaje ostry wpierdziel to chyba jedyny ratunek na normalną grę.
×