Jump to content

marco2217

Players
 • Content Сount

  44
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3414

About marco2217

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

467 profile views
 1. marco2217

  [VIII] August von Parseval

  Niemieckie lotniskowce mają zbyt słabe możliwości zwalczania DD w porównaniu do innych klas. One w tej grze nie są do tego przygotowane, gdyż naszzym celem są opancerzone cele.
 2. marco2217

  Okręty podwodne - dyskusja, opinie, feedback.

  W moim odczuciu okręty podwodne to ciekawa klasa, jednak mogąca sporo namieszać. Ma torpedy, które mogą przebijać się przez cytadelę. Pancerniki mogą tylko patrzeć jak płyną cygara na nich. Nudna dla tych, którzy wolą szybką akcje. Niestety, ale testy są zakłócone przez sporą liczbę graczy, która chce grać tylko na nich i przez to losuje realnych botów na okrętach nawodnych. Co zrobić w przypadku zniszczenia okrętów zdolnych do walki z nimi? Kiedy CV można jeszcze złapać to tutaj już jest problem.
 3. marco2217

  [IX] Friedrich Der Große

  Okręt ma dwie poważne wady: Celność głównych dział jest tragiczna a niemiecki pancerz w jego przypadku jest jedynie problemem. Penetracja pocisków jest po prostu dziwna (kaliber 420mm a mają problem z bokami okrętów). Izumo znowu ma 410mm a celność i penetracja o wiele lepsza.
 4. marco2217

  [X] Yamato

  Kremlin ma na przodzie 32mm pancerza i 60 mm na styku wody. Kremlin z przodu ma tak jak by płaskie wykończenie a potem "tylko" 350mm cytadeli do przebicia. Yamato widzi tylko te 350mm.
 5. marco2217

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Pogrywam od czasu do czasu CV. Niestety, ale w obecnym trybie brakuje przyjemności. Po kilku partyjkach mam dość grania CV na dłuższy czas. W efekcie robienie jakiegokolwiek poziomu robi się frustrujące i tyle.
 6. marco2217

  [VIII] Bismarck

  W porównaniu do obecnej wersji gneisenau to niebo a ziemia. Działa w końcu przebijają i przede wszystkim trafiają. Pomocnicza robi postrach (Jak się pod nią zrobi okręt), to sama przyjemność z rozgrywki. Co do ciebie "Adept" to mam Yamato zrobione pod przetrwanie i dodatkową. Ludzie nie umieli mnie przebić od przodu bo cały czas ustawiałem dziób na nich (Starałem tak by nie odsłonić policzków) a dodatkowa cały czas strzelała. Moim zdaniem powinni dodać opcje zaznaczenia na dwie burty (Jak mamy ręczne sterowanie ogniem pomocniczej). Kontynuując Bismarck to potężny okręt, który lubi bliskie i średnie dystanse.
 7. marco2217

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Niestety jest jedna prawda na temat reworku CV. Może być i tutaj 500 stron tego tematu a i tak nic się więcej nie zmieni. WG zajęło się tu okrętami podwodnymi i tyle.
 8. marco2217

  [VI] Bayern

  Mogę się śmiać, ale obecnie dążę do 10 tieru i był do bardzo miły przystanek. Gram teraz gneisenau i niestety, ale celność dział to tragedia. Więc jak teraz Azgheros narzekasz to radze ci przygotować free exp na 8 tier.
 9. marco2217

  Okręty podwodne - dyskusja, opinie, feedback.

  Dobrze, że WG nie wprowadziło perków dla każdego członka załogi...
 10. marco2217

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Yamato od snajpienia? Jak ktoś zrobił pod przetrwanie i dodatkową to też ma stać w ostatniej linii?
 11. marco2217

  Blyskawica

  To było do przewidzenia, że tak zrobią. Za mało polskich okrętów na jakąkolwiek linię, więc zrobili tak.
 12. marco2217

  [VI] Guépard

  Powiem tyle, że gdyby nie CV to istny rzeźnik. Po długim czasie w końcu znalazłem jakąś zabawkę. 8KM torpedy i 68węzłów ! plus bardzo dobre działka wynagradzają brak dymu. Jeszcze uczę się nim grać, ale przyjemność z gry na prawdę dobra. Na tych tierach potrafi przyjąć torpedę i nie zatonąć co już jest wielkim plusem.
 13. marco2217

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  WG usunęło RTS z prostej przyczyny: Było z byt wymagające dla niedzielnego gracza. Każda zmiana, która wymusi użycia swoich umiejętności, spowoduje, że słabi gracze znowu będą deklasowani przez lepszych. WG chce zarabiać i tutaj zaczyna się problem. Dlatego mamy to cholerne i agresywne RNG. Dlatego wolałem tą unikalność CV: "Jesteś słaby to będziesz słaby. Jak jesteś dobry to zobaczysz potęgę lotnictwa".
 14. marco2217

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Oni na prawdę powinni się w końcu poddać z tym reworkiem, który jest jedną wielką porażką.
 15. marco2217

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Bo wpływ RNG jest teraz o wiele większy niż w przypadku wersji z RTS. Raz moje yamato obroniło się przed całą eskadrą CV 10 tieru a raz to nawet jeden samolot nie spadł.
×