Jump to content

Wotan_73

Players
 • Content Сount

  22
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8660
 • Clan

  [O-S-W]

About Wotan_73

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

118 profile views
 1. Wotan_73

  Lexington

  Ahoj Bergham, no to by se mi taky líbilo, ale u Lexiho pořád vidím 1-1-2 (1xstíhači, 1xtorpédové, 2xstřemhlavé). Něco jsem přehlídl?
 2. Wotan_73

  Sváteční streamy

  Ahojte, mě se to líbilo, ale jak je možné, že vyhrál cenu Rock_n_Rolf a ne já!!!
 3. Wotan_73

  Otázky pro WG

  Dobrý nápad! Souhlas. Když prohraji bitvu a jsem na prvním místě, tak alespoň nějaká statistika se vylepší! Tenhle ukazatel by přesně říkal příspěvek hráče k úspěchu celého týmu.
 4. Wotan_73

  Aktualizace 0.6.9 - Hlášení chyb

  Ahoj, mám taky problém s ukazatelem smouku - velká ikona a když spustím smoke, tak žlutě problikává s nesmyslným časem. Aslain mod pack mám pro verzi 0.6.9. a na předchozí verzi to fungovalo normálně. problém je tedy v Aslainovi??? Dík za info.
 5. Wotan_73

  7. sezóna hodnocených bitev

  Ahoj, tady je popsaná podstata problému s T6. Kde, kdo si za pár hodin si vyjezdí T6 a jde do toho. Bohužel nevyhrává tým, kdo má lepší hráče, ale méně těch, kteří neumějí/nechtějí hrát týmově....Jinak byl jsem pro zachování hvězdy u prvního v týmu, který prohrál.....ale pro T6, T7 po minulých sezónách určitě ne.
 6. Naprostý souhlas.... Takhle by to melo byt. Vsechny mody by meli zakazat, bez rozdilu.
 7. Wotan_73

  7. sezóna hodnocených bitev

  Ahojte, do Dunkerque už fakt kopat nebudu (samozřejmě se dá zahrát s čímkoliv, ale pořád si myslím, že pro rankedy do není vhodná loď). Už jsem to tady psal, hodnocení bych změnil. Při vítězství bych 1. dal 100% hvězdy, 2. třeba 80% hvězdy......a poslednímu 30% hvězdy (už se vám stalo, že jste vyhráli a váš příspěvek k vítězství byl skoro nula?) a při porážce bych 1. odebral jen 30% hvězdy druhému 40%....a poslednímu 100%. (už se vám stalo, že jste skončili při porážce na 2. nebo 3. místě ?). Takhle by to podle mě bylo objektivnější.....
 8. Wotan_73

  7. sezóna hodnocených bitev

  Ahoj, jen souhlas, T6 je příšerná volba pro celý ranked. Stačí jeden z týmu, který neumí/nechce (nebo neumí číst) se řídit zvolenou taktikou a skoro jasná prohra. Když vidím v týmu hráče Gnevny nebo Dunkerque tak už nemám ani motivaci to hrát. Gnevny s 4 km torpédy chcípne dřív než něco začne a hráči s Dunkerque někde zaparkují a do poloviny hry je vytorpí nějaké DD. Jakékoliv taktizování jde do kopru....furt to samé cap, smoke, přestřelování z capu do capu a spamování torpy....a to jsem si myslel, že po T7 s OP Belfastem nemůže nic horšího přijít....
 9. Wotan_73

  7. sezóna hodnocených bitev

  Ahoj, naprosto souhlasím, že WR, expy, dmg a další statistiky jsou v rankedech úplně mimo. Začal jsem jezdit s gallantem a po capu jedu smokouvat pro bitevky a občas pošlu torpy směrem k enemy bitevkám. Odháním enemy DD. Za smoukování nic není, ale bitevky jsou vděčné za smouk a většinou končíme vítězstvím a pokud náhodou netrefím torpem bitevku nebo DD, tak se umístím většinou předposlední nebo třetí od konce (ještě, že to zachrání odměna za cap, jinak bych se smoukováním byl poslední)
 10. Wotan_73

  La Galissonnière

  Ahoj Bergham, díky moc za analýzu a názor k této lodi. Zkusím otestovat, ale zatím rezne v doku, protože mi to s ní šlo hrozně....! Ostatně z těch frantíků jsem celkem obecně zmatený. Prostě žádný hurá styl s tím nejde hrát a ten chybějící čmoud oproti britům se musí silně odrazit na změně gameplay. Ještě jednou díky!
 11. Wotan_73

  Vlhká zpovědnice

  Ahojte, když je to zpovědnice, tak toho využiji. Přestává mě WOWs bavit a to říkám jako velký fanda lodí (knížky od Hubáčka jsem četl asi 1000x , takový Pacifik v plamenech bych mohl recitovat...kecám, ale skoro). Když jsem začínal s US křižníky, tak jsem prděl na nějaké staty a cleveland byl nedostižný sen. Dneska jak debil každou chvilku sleduji WR a deptá mě každá porážka. Je to hra, ale když začnete sledovat statistiky, tak to jde do kopru. Už to není zábava, ale boj o pár procent nahoru nebo dolů.....
 12. Wotan_73

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  Je dobře, že si někdo vzpomněl! Díky.
 13. Wotan_73

  La Galissonnière

  Ahojte, s touto lodí mám hrozný WR (asi 30%). Může někdo poradit, jak s touto lodí hrát? Lovec DD v CAPu to vůbec není, protože svítí už z dálky. Mám pocit, že tuhle loď enemáci spotnou vždy jako první. Takže, když jsem zkoušel podporu DD, tak většinou mě ustříleli enemaci během chvilky. Podpora vlastních BB, tak furt svítíte a každý zásah z nepřátelské bitevky na 15 Km je za min. 5k HP. Je jedno jestli stojíte čelem, bokem nebo zádí. Každý zásah strašně zabolí. Rychlost a obratnost je hrozná, takže nepřátelskou palbu neukličkujete. Zkouším to hrát jako s Molotovem, zapalovač z dálky, ale to je hrozný opruz a přínos pro tým nic moc. Fakt nevím, co s tímto krámem! Zlaté britské křižníky....
 14. Wotan_73

  Vlhká zpovědnice

  Ahoj, mám jeden postřeh po odehrání cca 3500 bitev a předchozí dva příspěvky (ladsig a Toivia) mě k tomu zase vrátili. Po 3500 bitvách si myslím, že WG záměrně udržuje a tlačí hráče k tomu, aby WR měli kolem 50%, protože při průměrném WR 50% udrží co nejvíce hráčů u této hry (jelita mají šanci, že jim hru neotráví fialky a zlepšující se hráči a fialky a polofialky zase motivaci to zkoušet dál, protože pořád je nějaká výzva, když se střídají výhry a prohry) . Moje zkušenost: Mám několik výher na T7, tak šup do bitev k T9 nebo najednou tým, kde je "přebotováno" a už se pěkně hromadí prohry. Naopak, mám několik proher v řadě, tak jakoby přicházejí vítězství, kde se ani moc nenadřu a jen jsem se svezl. Vím, že je to trochu konspirační teorie, ale myslím si, že takto má WG zvolenou business strategii. Řešení: Myslím si, že by prospělo zavedení 2-3 ligy, kde např. 3. liga pro hráče s WR 0%-40%, 2. liga WR 40%-60% a 1. liga s WR 60%-100%. Nebo jen dvě ligy 2. liga WR 0%-55% a 1. liga WR 55%-100%.
 15. Wotan_73

  6. sezóna Hodnocených bitev

  Ahoj, tak včera jsem si řekl, že to dohraju k hodnosti 3 a když se bude dařit, tak třeba...houby na hodnost 5 jsem se dostal z 7 celkem rychle, ale pak začal úřadovat spravedlivý systém rozdělování lodí a po 12-ti výhrách jsem měl asi 15 proher a jsem zpátky na 7. Fakt super motivace do dalšího hraní. Jinak bych navrhl jiný způsob přerozdělení hvězd: Vítězný tým: 1. 6/6 hvězdy (zlomek šest šestin) 2. 5/6 hvězdy . 6. 1/6 hvězdy Tým, který prohrál: 1. ztráta 1/6 hvězdy (zlomek jedna šestina) 2. ztráta 2/6 hvězdy . 6. ztráta 6/6 hvězdy Snad by to donutilo ostatní hrát až do konce, protože pořád je o co hrát a nevzdávat to, když už je půlka týmu u dna. Jo, ale bez toho aby WG ovlivňoval složení týmu hodnocené bitvy fakt asi nemají cenu.
×