Jump to content

tentative_noob

Players
 • Content Сount

  1,614
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  23763
 • Clan

  [P-W-C]

About tentative_noob

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2,527 profile views
 1. tentative_noob

  [Pnavy] Potato Navy (Clan wars,King of the sea Tournament)

  Congratulations Gentlemen !! You have very cooperative clane mates @HMCite !! Receipt is quite simple: 2 CVs 2 clan mates 1,2,3 and on click we are in the one ranked battle Who is closer to rank 1 that one should win obviously... Mr Striker_Ali and Mr Hiro_016 know it the best!!! Mr Ali even did not start up any single plane during the whole game. He heriausly stood up and tanking damage from Mr Hiro; torps, bombs everything. He stood so brave !! - like true soldier on battlefield. Until the end..... succesfully shooting down 15 planes down by his georgious AA Impressive. Congratulations for really loyal fellows.
 2. tentative_noob

  [MS-B] Marynarka Szuwarowo-Bagienna rekrutuje! Nowe zasady rekrutacji!

  WIELKA SZKODA :( Dla mnie osobiście koniec działalności MSB to koniec pewnej epoki wowsa. Teraz już nic nie będzie takie same.... na poważnie - to bardzo dziękuję - ja osobiście - i pewnie najstarsi klanowicze TF-16 też za wiele rzeczy... pierwszy klan, który wprowadził zasady funkcjonowania życia i aktywności klanowej wychowaliście bardzo dużo bardzo dobrych graczy zawsze MSB kojarzyło się z porządną marką zarówno w bitwach randomowych jak i turniejach . . . . . i mnóstwo innych porządnych rzeczy powtórzę - szkoda :( powodzenia Panowie!!!
 3. gratulacje za oba wyniki !!
 4. tentative_noob

  Misja z Black Friday

  oczywiście! choćby dla samego "Man in the High Castle" Czy Jack'a Ryan'a na pewno nie dla wowsa :D
 5. tentative_noob

  Brak jakiejkolwiek rywalizacji

  Poczekajcie jeszcze chwilę drodzy gracze. Właśnie wprowadziliśmy pełnoprawnie kupowalny okręt X tieru - ARP YAMATO!!!! Wprawdzie obiecywaliśmy, że tak nigdy nie zrobimy ale nigdy się wytarło banknotem typu EUR i X tier jest w końcu do kupienia. Bez wysiłku. Bez konieczności spędzania tysięcy godzin na grindzie - po prostu jest dla Was i dla Waszego fanu z gry. A więc portfele w ruch i do boju !! nasze opatentowane technologie MM oraz RNG zadbają o Waszą rozrywkę. PRAWDZIWY FAN DOPIERO PRZED WAMI !!!
 6. tentative_noob

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  Chyba pasuje tu, czyli żarty MM 3 radary, jeden super dobry sonar na desce, dwa super celne pancerniki i jeden super OP podpalacz BB co z salwy wali 14k w każdego. Jak grać ???
 7. tentative_noob

  del

  Serio.
 8. tentative_noob

  del

  to weź cokolwiek i pokaż screena z 20 perkowym kapitanem. Jeśli masz 20 punktowego kapitana przelewam Ci 5k dublonów. Plus koszt resetu kapitana do dowolnego ustawienia.
 9. tentative_noob

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  będzie dobrze... uwierz mi :D
 10. tentative_noob

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  Mam bardzo podobnie jako „shiplover” i modelarz... ale jest nadzieja @ZygZag ! Zerknij tu: (zerkaj szybko bo pewnie zaraz się link samounicestwi) https://www.microprose.com/games/task-force-admiral/ jestem z grupie osób oceniających ten projekt pod katem zgodności historycznej. Mogę tylko napisać, ze goście przykładają maksymalnie dużo starań ( i zasobow oczywiście tez) i nie idą na skróty w produkcji tego tytułu. Wiec może jednak coś fajnego wkrótce się pojawi .... ;)
 11. tentative_noob

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  jakoś słabo oszczędza..... ten klanowy zwyrol
 12. tentative_noob

  Zgadywanka

  https://www.dropbox.com/s/u7zjimsim0shtoj/16-latek.mp4?dl=0
 13. tentative_noob

  Gra a rzeciwistość

  A na Jeziorach Mazurskich ? Chyba była podobna ilość.... ? Nigdy nie liczyłem. a może wyspy na Atlantyku pojawiły się po walkach? Sprawdzałeś ?
 14. tentative_noob

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  z dzisiejszego poranka: a Ty tu jakieś dyrdymały mechanice wypisujesz... kto by to rozumiał co piszesz? Kto by chciał rozumieć ? ludzkość w prostej "linji" zmierza z powrotem do jaskiń....
×