Jump to content

tentative_noob

Players
 • Content Сount

  1,616
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  29884
 • Clan

  [P-W-C]

About tentative_noob

 • Rank
  Sub Lieutenant
 • Birthday October 3
 • Insignia
  [P-W-C]

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

3,261 profile views
 1. tentative_noob

  szukam klanu

  hmmmm.... Szukam klan. Z dojrzałą społecznością grająca często i intensywnie CW na poziomie Tajfuna. Staty odkryte, przeszłość bogata i bujna :)
 2. Congratulations Gentlemen !! You have very cooperative clane mates @HMCite !! Receipt is quite simple: 2 CVs 2 clan mates 1,2,3 and on click we are in the one ranked battle Who is closer to rank 1 that one should win obviously... Mr Striker_Ali and Mr Hiro_016 know it the best!!! Mr Ali even did not start up any single plane during the whole game. He heriausly stood up and tanking damage from Mr Hiro; torps, bombs everything. He stood so brave !! - like true soldier on battlefield. Until the end..... succesfully shooting down 15 planes down by his georgious AA Impressive. Congratulations for really loyal fellows.
 3. tentative_noob

  [MS-B] Marynarka Szuwarowa-Bagienna

  WIELKA SZKODA :( Dla mnie osobiście koniec działalności MSB to koniec pewnej epoki wowsa. Teraz już nic nie będzie takie same.... na poważnie - to bardzo dziękuję - ja osobiście - i pewnie najstarsi klanowicze TF-16 też za wiele rzeczy... pierwszy klan, który wprowadził zasady funkcjonowania życia i aktywności klanowej wychowaliście bardzo dużo bardzo dobrych graczy zawsze MSB kojarzyło się z porządną marką zarówno w bitwach randomowych jak i turniejach . . . . . i mnóstwo innych porządnych rzeczy powtórzę - szkoda :( powodzenia Panowie!!!
 4. tentative_noob

  Misja z Black Friday

  oczywiście! choćby dla samego "Man in the High Castle" Czy Jack'a Ryan'a na pewno nie dla wowsa :D
 5. tentative_noob

  Brak jakiejkolwiek rywalizacji

  Poczekajcie jeszcze chwilę drodzy gracze. Właśnie wprowadziliśmy pełnoprawnie kupowalny okręt X tieru - ARP YAMATO!!!! Wprawdzie obiecywaliśmy, że tak nigdy nie zrobimy ale nigdy się wytarło banknotem typu EUR i X tier jest w końcu do kupienia. Bez wysiłku. Bez konieczności spędzania tysięcy godzin na grindzie - po prostu jest dla Was i dla Waszego fanu z gry. A więc portfele w ruch i do boju !! nasze opatentowane technologie MM oraz RNG zadbają o Waszą rozrywkę. PRAWDZIWY FAN DOPIERO PRZED WAMI !!!
 6. tentative_noob

  WoWs poszukuje nowych moderatorów!

  Będzie ciężko..... niewielu już zostało aktywnych zawodowo.... ale może ktoś z emeryturze chce się pobawić jak za młodych lat... musisz szukać tu:
 7. tentative_noob

  Nowy Community Manager melduje się na pokładzie!

  jest w tym sporo prawdy co piszesz... odnośnie obowiązków. ale był już jeden taki bohater co do klanu się zapisał. Podobno nawet CM-em był - jakoś nie zauważyłem aby tę funkcję sprawował - ale szybko się wycofał z powodów dla mnie niejasnych. Tzn z niejasnych powodów tam wstąpił - w moim rozumowaniu ktoś, kto zarządza społecznością (literalna definicja CM) nie powinien być w żadnym klanie. A tymczasem poprzednik robił dokładnie wszystko czego dojrzały osobnik homo sapiens nie powinien był robić; Wlazł do klanu pomimo, że mu pisano coby tego nie robił. Wikłał się co rusz w osobiste awantury z forumowiczami - co jest największym grzechem jakiegokolwiek CM, na jakimkolwiek forum. Nadużywał swojej forumowej funkcji CM i możliwości (blokady, bany, inne) w sprawach osobistych - kolejny grzech ciężki Pomijam (albo i nie pomijam, skoro o tym piszę) fakt nienachalnej korupcji w postaci dostępu do okrętów testowych dla nowo powołanych moderatorów tego forum. Recz.... co najmniej dziwna. Ale OK - jaki włodarz - takie kupowanie... jak dla mnie najsłabsza etycznie akcja jaką poprzednik zrobił. Brak wsparcia lokalnych inicjatyw (poza wypisywaniem na discordach - jesteście super) to rzecz wielokrotnie poruszana. ... nie idź tą droga @bloodminister... obierz inną. Własną i wyrazistą. Ale nie kopiuj poprzednika. pomimo nienajlepszego otwarcia - życzę Ci szczerze powodzenia :)
 8. tentative_noob

  Nowy Community Manager melduje się na pokładzie!

  Ależ oczywiście, ze można się wykazać ! Wystarczy przeczytać historie wpisów na forum z ostatnich dwóch lat (to ten czas, w którym jeszcze graczom chciało się pisać swój feedback) zebrać w analityczną całość, przedstawić propozycje, przedyskutować z graczami, przedyskutować z przełożonymi, przedstawić wyniki rozmów i ewentualne plany. jakos jestem dziwnie spokojny, ze nauka i owe „ wykazanie się” nie pójdzie w tym kierunku. oby poszło w lepszym....
 9. tentative_noob

  [VIII] Amalfi

  Ale Ty jesteś staromodny! Teraz się mówi „ nienachalnie inteligenty” 😜 a 5 samolotów jest bardzo dobrze zaplanowanych! A co jak będzie dogrywka?? I rzuty karne?
 10. tentative_noob

  Nowy Community Manager melduje się na pokładzie!

  Uważaj, żeby się nie przegrzać z tą nauką - skutki bywają opłakalne.....
 11. tentative_noob

  [MS-B] Marynarka Szuwarowa-Bagienna

  graty !!
 12. tentative_noob

  Clan Battles 0.9.6 - Clan Tag Bug

  Several mates experienced it. Playing one or two coops did not solve the issue. Even those guys who had visible clan tag were loosing it in between clan blattles which coused inability to get into match. After 30 mins they got back to be in clan but anothers lost it...
 13. tentative_noob

  PROBLEM Z PIENIĘDZMI NA KONCIE

  Zgłoś do prokuratury podejrzenie popełnienia przestępstwa kradzieży ze szczególnym okrucieństwem. I taka przyjacielska rada - jak będziesz pisał zgłoszenie to użyj słownika ortograficznego bo mogą tam nie zrozumieć tego co piszesz....
×