Jump to content

blacman_pl

Players
 • Content count

  779
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12803
 • Clan

  [TF16]

About blacman_pl

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

878 profile views
 1. 2018 - Year of the CV

  a masz świadomość, że bez tych rozbrykanych społeczności żadna gra bazująca na ich brykaniu nie przetrwa ...?
 2. 2018 - Year of the CV

  Tu chyba jest największy problem.
 3. Skąd się wziął Twój ...

  Mój nick to historia z końcówki lat 90-tych. Bardzo lubiłem czarny kolor a że byłem brunetem znajomi mówili na mnie czarny. Zakładając konto na Allegro miał być blackman ale przez zwykłą pomyłkę połknięcia litery pojawił się blacman. I tak mi się spodobało, że już zostało na zawsze. Avatar to efekt mojej fascynacji okrętami floty Cesarstwa Japoni z transkrypcją (najbliższą możliwą) nicku do alfabetu hiragana.
 4. Szukam klanu dla przyjemnosci grania

  może zanim wyślesz zaproszenie warto sprawdzić czy gracz zapraszany nie jest już w jakimś klanie.... ? tak piszę coby Tobie pracy zaoszczędzić.
 5. Map Inspector w WoWS

  tak - to znamy, lubimy i używamy bardzo często... Ale to ciągle płaskie obrazy map, gdzie można poustawiać sobie okręty, pomierzyć i pokreślić wszystko co potrzebne. Miałem na myśli możliwość podglądu map w formie 3D - co pozwala na sprawdzenie przestrzałów, osłon terenowych i innych elementów niekoniecznie strategicznych - bo to daje http://pl.wowstactic.tk/ - ale technicznych i taktycznych.
 6. Oficjalny koniec BB/BC

  To chyba nie ten wątek powinien być ale..... Samar to końcówka wojny, problemy ogólne oraz słabo, barrrrrdzo słabo wyszkolona załoga Yamato - okrętu, który podobnie jak rzeczony wyżej Hood miał pięknie wypolerowane klamki od admiralskich rękawiczek i wypucowane pokłady. I zasadniczo to wszystko w temacie wyszkolenie ich załóg. Porównując statystyki klasycznych bitew na Morzu Salomona można wysnuć wnioski odnośnie skuteczności strzelania. To był najintensywniejszy okres morskiego strzelania w czasie całej 2WS na morzu. OK. Przepraszam. Kończę offtop.
 7. Map Inspector w WoWS

  Czy coś takiego powstanie kiedyś może dla Wowsa? http://forum.wotblitz.com/index.php?/topic/75408-map-inspector-a-short-guide-to-the-new-app/ Znakomite narzędzie do planowania taktyk w trybie rozgrywki zespołowej.
 8. Oficjalny koniec BB/BC

  Wszystko się zgadza. Japoński artylerzysta miał pokryć cel w możliwie najkrótszym czasie. I tak tez się szkolili. Taktyka Cesarstwa w zakresie klasycznych wojen morskich była najlepsza na świecie. Do momentu pojawienia się lotnictwa morskiego.... którego ogromny potencjał - ironia losu - odkryli i nie wykorzystali właśnie Japończycy.....
 9. Oficjalny koniec BB/BC

  Oj oj..... chyba czytamy różne źródła. Japońscy artylerzyści uchodzi za najlepiej wyszkolonych na świecie. Ilość szkoleń morskich oraz ich rozmach przed wybuchem konfliktu na Pacyfiku nie miała sobie równych w żadnej innej marynarce.
 10. Oficjalny koniec BB/BC

  Czyli uważasz, ze pancerniki są bezwartościowe ....?
 11. Oficjalny koniec BB/BC

  Mój klanowy Kolega potwierdza - dla Asashio średnia ilość pancerników na bitwę jest OK
 12. [TF16] .Task Force 16.

  pochwalimy się... czasem :) OK - dalej szukamy lotniarza....
 13. Oficjalny koniec BB/BC

  można. Ale pierwotny temat tego wątku o losowaniach zbyt małej ilości BBkowej karmy na Asashio zamienił się w dwa potoki: 1. Wymiany doświadczeń personalnych i wzajemnych pochwał osobistych adwersarzy wobec siebie 2. Próby zrozumienia dlaczego dyspersja pocisków BB nie działa na krążki a dziwnie dobrze działa na DD.. w sumie nic nowego na forum...
 14. Oficjalny koniec BB/BC

  Tym bardziej nie życz komuś czego byś nie chciał.
×