Jump to content

__blacman__

Players
 • Content Сount

  1,534
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  19676
 • Clan

  [TF16]

About __blacman__

 • Rank
  Sub Lieutenant
 • Insignia
  [TF16]

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2,019 profile views
 1. __blacman__

  Kreml TX BB

  Z jakimi modami ?
 2. __blacman__

  Szukam klanu, który da mi szansę w grach klanowych

  zapraszamy do TF16 nasz discord: https://discord.gg/6EhkSHW
 3. __blacman__

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  żyliśmy od lipca 1945 do maja 2004. I obecnie wracamy tam od października 2015
 4. __blacman__

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  jak sam widzisz - nie warto :)
 5. __blacman__

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  Ale przyznaj również, że były takie czasy, kiedy na tym forum padało bardzo dużo informacji zwrotnych dotyczących bugów, problemów, błędów, i propozycji rozwiązań w celu poprawy balansu. Oczywiście były posty techniczne, były teź posty techniczne zawierające nieco przekąsu. Teraz takich postów nie ma. Jakby zadać pytanie dlaczego ich nie ma i co jest prawdziwą (lub bliską prawdy) odpowiedzią ? Ja podam jeden powód, który zaobserwowałem. Arogancja wydawcy oraz jego reprezentantów. Pamiętaj - to jest moje subiektywne spostrzeżenie. Które spowodowało, ze od roku nie wydaje ani złotówki na ten produkt. A wydawałem sporo. Jedyne wyjątki to nagrody klanowe. .
 6. __blacman__

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  Ależ ja nikogo nie wyzywam! Ja tylko stwierdzam fakt obecności takowego. Odniosłem się tez merytorycznie do autora tego wątku i do jego posta #61 i marnej próby strolowania tego posta. Twój wpis potwierdza tylko to, co zawarłem w moim. Każdy temat zmierza w tym samym kierunku w takim samym scenariuszu: kilka sensownych postów na temat pojawia się troll i wciska piszącym głupotę/nieprawdę/kłamstwo/naiwność (wybierz dowolne) pojawiają się posty nie na temat pojawiają się posty personalnie okraszone życzeniami różnej natury pojawia się mod - wpada kilka banów i temat jest blokowany średni czas życia dyskusji to ok 3-6 godzin w zależności od pory dnia. średni czas pojawiania się kolejnego "odkrywczego" tematu to od 3 dni do tygodnia. Osób, które coś chcą wnieść lub chciały wnieść do rozwoju tej gry już prawie nie ma. Powodów takiego stanu rzeczy nie dociekam. Ty wiesz lepiej dlaczego.
 7. __blacman__

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  tu masz dowód na etatowego trolla @RazWKozeToNieHaram
 8. __blacman__

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  ... a tak odnośnie kondycji Forum to pozwoliłem sobie na skróconą analizę. Jak pewnie za chwilę wyczytam : "kompletnie błędną" ale jednak : Poklikałem kilkanaście razy w różnych porach dnia przez kilka ostatnich dni w zakładkę FORUM, później UŻYWTKOWNICY ONLINE i u mnie wyświetla się matryca 3x10 dająca 30 użytkowników na stronie. Stron jest 16 - czyli 480 użytkowników online (teraz, gdy piszę). Średnio z kilku dni wyszło mi 14 matryc po 30 użytkowników. Czyli 420 czytelników tego szacownego Forum. Podobno - tak twierdzi wydawca - w grę gra ok 20 tys graczy. Czyli procentowo forum reprezentuje od 0,020% do 0,024% ogółu graczy. Czyli tyle, ile mam średnio we krwi po fajnym letnim grillu z dobrymi znajomymi..... Warto zaznaczyć - dane dotyczą całego forum - nie polskiej sekcji. wnioski....? z mojej strony brak. Czekam z utęsknieniem na kolejny idiotoodporny okręt typu Smolensk lub podwodne stwory. To na pewno zmieni oblicze tej gry. Tu mało kto będzie pisał merytorycznie @RazWKozeToNieHaram. Masz kilku moderów na etacie, jednego trolla na etacie, kilkanaście osób, które rzeczywiście chcą coś wnieść do tej promilowej społeczności, kilkanaście osób czytających ze zrozumieniem, kilkanaście którym się wydaje że czytają ze zrozumieniem i reszta biernym przyglądaczy. Ot taka "maleńkaja kamanda foruma"
 9. __blacman__

  Aktualna sytuacja w stateczkach

 10. __blacman__

  Nowa Jakość by WG (R)

  Od trzech dni z regularnością zegarka … pstryk! i rozłączenie z serwerem. Chwila odpoczynku. Tłumaczę to sobie troską Firmy o zdrowie psychiczne społeczności graczy i udana próba uspokojenia nerwowej atmosfery. Przerwy trwają tak ok 2 do 10 min. Dostatecznie dużo czasu na osiągnięcie stabilności po emocjach rozgrywki. Fajne to - takie nie za częste…. i zawsze w sam raz. Mi się podoba ! Jako usprawnienie ja bym zrobił taki kalendarz z planowanymi rozłączeniami z serwerem. Co bardziej ogarnięci gracze mogliby dostosować taktyki do takich rozłączeń - np. dobra pozycja BB z full secondaries build. A ci słabsi pewnie będą pisać bzdury oczerniające wydawcę gry. No bo pewnie i tak nigdy nie pojmą powodów takiego stanu rzeczy...
 11. __blacman__

  PUERTO RICO .X.

  Na otwarcie jest liderem jeśli chodzi o ilość fragów. Pod względem DMG za chwilę będzie liderem. PR i WR mocno odstaje od czołówki ale to kwestia czasu - myślę, że ok 3 miesięcy. Po tym czasie PR osiągnie miejsce mu należne.... ;)
 12. __blacman__

  Kleber nerf

  Cosik mi się wydaję, że akurat to była domena FR DD.
 13. __blacman__

  Puerto Rico - wart czy nie - wydanych dublonów?

  Słaby okręt. Słaby spot. Słaba penetracja. Ciężko wejść w strefę działania radarem. Chyba, ze kampa zza wyspy. Do puszowania się nadaje słabo. Do grania na skrzydle znacznie lepsze są japońskie Yoshino i Azuma. Zagrałem jedną bitwę - uważam, że była do doopy mocno - z wynikiem 100k i jednym fragiem - a mam fioletowe staty. a więc w takim kontekście bardzo fajny okręt - wystarczy nie zginąć - coś tam pyknąć a pozostali właściciele PR robią Ci dobry PR :D
 14. __blacman__

  Aslain's WoWS ModPack Installer #05 (17-02-2020)

  chciałem włączyć mini mapę od @Odo_Toothless ale nie działa....
 15. __blacman__

  Szukam Klanu VeryBigBoom

  Jeśli zamierzasz grać regularnie - zapraszamy do TF16 !
×