Jump to content

cloperflake

Players
 • Content Сount

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12734
 • Clan

  [ISEN]

About cloperflake

 • Rank
  Seaman
 • Insignia
 1. cloperflake

  Kontenery CZARNY PIATEK

  premium: Kamuflaże x20 Wolny exp (35000) Kamuflaże x20 Kamuflaże x 20 Kamuflaże x20 Kamuflaże x10 1250 dublonów Kamuflaże x20 Kamuflaże x10 -8/9 wielkie g darmowe: Kamuflaże x4 Kamuflaże x4 Kamuflaże x4 Wolny exp (5000) Kamuflaże x4 Wolny exp (5000) Kamuflaże x2 Wolny exp (5000)
 2. cloperflake

  Dostawy dzienne od nowa

  To jest problem gry i jej autorów, w wersji angielskiej forum jest oficjalny temat. Krótko mówiąc coś zepsuli, nie mogą już tego cofnąć ale pechowcom przedłużono czas na powtórne zbieranie prezentów. Będą mieli to samo tylko trochę później niż większość.
 3. cloperflake

  Dostawy dzienne od nowa

  To masz szczęście ja nawet nie odebrałem dublonów tylko od razu powrót na szczyt listy. edit: wychodzi na to że jest to błąd związany z dzisiejszą aktualizacja Wargaming.net Game Center, problem jest już znany i WG "pracuje nad tym".
 4. cloperflake

  Kontenery Royal Navy

  Naprawdę, to jeszcze poczekasz osoby z ekstraligi ciągle bez nagrody? Ktoś ręcznie rozdaje nagrody, ciekawe według jakiego klucza, na pewno nie alfabetycznie. Miejsce <1000 to też nie to.
 5. cloperflake

  Kontenery - Dyskusja

  Tylko te jedne, zawsze je biorę i chomikuje aż trafie SK, Dwa razy miałem je już pod rząd. a normalnie przedział 13-45. Żeby nie było w trakcie tego niefarta wprowadzono linie francuzów, tam tez wypadały jakieś superkontenery w jednym nawet okręt premium, z kampanii też coś dostałem. Czyżby skrypt "losujący" jakoś to uwzględniał?
 6. cloperflake

  Kontenery - Dyskusja

  186 :( mój rekord oczekiwania na SK
 7. cloperflake

  Losowania misji na francuskie pancerniki

  Kolekcja zebrana: 15 elementów plus 10 duplikatów Skrzynki: V, VI i VII. Czytajac wcześniejsze posty to ogólnie jedne z lepszych losowań. Pytanie te trzy pancerniki i 3 miejsca już zostaną (jako zwykłe okręty nie premki, 100% wybadane)?
 8. cloperflake

  Mikołaj Poszukiwany

  40x kamuflaż Typ 5 jeden z najmniej przydatnych (dla mnie), 22pln stracone
×