Jump to content

Oolt_ondai

Players
 • Content count

  221
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4559

About Oolt_ondai

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. W oczekiwaniu na 10 sezon rankingówek :)

  Czyżby WG dopuściło CV-ki do gry na X?
 2. Akizuki

  Jest szansa by były IX i X kiedyś w tym drzewku? Japończycy mieli jakieś projekty?
 3. USS Missouri

  Wczoraj dywizjon na Misiujuri 8km od mojego Mino i żaden nie odpalił radaru, nie wspominając o graczach zwiedzających granicę map. Czy tam na slocie radaru jest możliwość montażu czegoś innego czy mamy wysyp idiotów na tym okręcie?
 4. Podobnie powinni zrobić taki wybór u CV-łek z wyborem dla bomb lotniczych, marzy mi się jeszcze by perk na zmianę ap/he za 1 punkt również działał dla torped jak i lotnisk.
 5. Super tylko przetasowania US CA wprowadzają dużo bardzo wydajnego AA na tych tierach, zacznie brakować celów dla lotnisk.
 6. USS Indianapolis

  Może dadzą możliwość zwrotu lub poprawią go bardziej?
 7. Kontenery Halloween

  70 lotnisk w poczekalni, rozumiem że to świetni kierowcy bb-jaranków się przesiedli.
 8. HMS Minotaur Tier X

  Neptun to jest dopiero masakracja, mino gra się bardzo dobrze po tych zmianach.
 9. Shokaku

  Shokaku jest nadal królem 8 tieru, jest wszechstronny i bez problemu da się grać gdzie 80% wrzuca nas na 9 i 10. Reszta to już lotniska zależne od MM. Enterprise zbyt uzależniony od RNG i nastawiony na klepanie BB, to i duża liczba myśliwców jest dobra ale do długiej wyrównanej gry. Shokaku odławia DD samotne CA i dobija BB dając lepsze spotowanie i wygrywając walkę z ALTem.
 10. Co to za cv ?

  Test 1 i test 2 oba beznadziejne przeciwko Shokaku.
 11. Graf Zeppelin

  Super tylko kto jeszcze klika, dajesz ALTa i nie zostaje nic. Podobny problem ma us premium ale duże rezerwy pomagają w walce. Jak mają prędkość to niech dostaną jeszcze życie albo obrażenia jak chcą zostawić to jedziemy po bandzie i dajemy mechanikę od Saipana. Druga sprawa to głupie opóźnienie przy zrzucie AP, powinno być tak jak z torpedami wiesz gdzie płyną a tutaj gdzie bomby spadną. Powinni dać odpowiedni "wzór" i zawsze bomby tam spadną a nie jak ma reszta, elipsa jest dokładnie w obrysie okrętu a te niedorobione RNG wali bomby poza zakresem. Na "miękkich" celach możemy dodać zalania, jak zachowują się te AP na krążownikach ktoś wie?
 12. U.S.S Enterprise

  Amerykanie wypłakali moduł z 9, a Germańce to jednak większy płatnik dla WG coś ten graf dostanie ekstra.
 13. Wygląda jak nowy Saipan ale na 8, 3TB 15 torped uzbrajajacych się szybciej od konkurencji i zadajacych prawie 2 razy tyle obrażeń co ijn kosmos.
 14. U.S.S Enterprise

  W ostatnich przeciekach dostaje ulepszenie z tieru 9 i 10, bomby he lub ap do wyboru przed grą.
×