Jump to content

Oolt_ondai

Players
 • Content Сount

  227
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5043

About Oolt_ondai

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. Oolt_ondai

  CV Rework Beta Test - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Podstawowa rzecz to zrobienie przełączania pomiędzy eskadrą a lotniskowcem, sterowanie w trybie mapy jest mało precyzyjne a odwołanie eskadry to marnowanie ataku, strata samolotów i czasu. Jaki problem zrobić by eskadra w czasie przełączenia na CV krążyła, lub leciała prosto a najlepiej by można jej szybko dać na trybie mapy wskazanie gdzie ma lecieć, ostatecznie to zrobić by rozkaz powrotu dało się odwołać jeśli eskadra ma jeszcze możliwość ataku. Tier 4 to męczarnia okropna, 6 już lepiej ale również gra zbyt nudna, powtarzalna, bez polotu. Nie mamy nieparzystych okrętów więc nie powinno być sytuacji gdzie gra 6 i 8 lub co gorsza 8 i 10. Myśliwce powinny walczyć również ze sobą, ktoś prosi o ochronę AA to klikasz na niego i podsyłasz mu myśliwce bez potrzeby lotu swoją eskadrą nad nim. Amerykanie mają lepsze zabawki bardziej uniwersalne na każdą klasę okrętu przeciwnika.
 2. Oolt_ondai

  Dyskusja o reworku CV

  Powstrzymajmy się z tymi pieśniami zachwytu, wszyscy znamy WG a tutaj od 3 lat zapowiadane zmiany wprowadzają w ciągu kilku miesięcy. Operacja na żywym organiźmie bez znieczulenia, krzyki operatorów CV nie będą jedynymi jakie usłyszymy. Sam model rozgrywki fajny, brakuje niezbędnej możliwości sterowania okrętem jak teraz i wyznaczania punktów na mapie dla eskadry tak by nie być zmuszony cały czas nimi sterować.
 3. Oolt_ondai

  SuperTest - plotki, ploteczki, newsy

  Nic rewolucyjnego nie wymyślą, w trybie mapy pewnie zostawią jak jest w trybie gry będziemy mieć widok jak z okrętu tylko tutaj na całą eskadre to już jest. Brakuje wskaźników przy ataku, zapewne rozwiążą to jak z torpedami na niszczycielach będzie ścieżka podejścia, inna dla torped inna dla bomb, inna dla ALTa jak go zachowają. Problem stanowi ilość eskadr muszą zmniejszyć bo inaczej nikt tego nie opanuje, zmniejszasz ich ilość zwiększasz obrażenia bo inaczej co 12 torpedowa eskadra czy 18 bombowa. Cytat z zeszłego tygodnia
 4. Oolt_ondai

  Akizuki

  Wystarczy podnieść parametry AA, na tą chwilę jest bardzo bardzo mało lotnisk więc da się grać. Jeśli WG dobrze zrobi rework i zaroi się od CV to ten niszczyciel przeciwlotniczy będzie pierwszym celem przez swoją ślamazarność.
 5. Oolt_ondai

  Akizuki

  Przestawianie steru mogli sobie darować, nadal 9 wydaje się najlepszą w tej linii. Doszło kilka okrętów z radarem a ciągle rzuca na 9 i 10 bez żalu pożegnam akizuki.
 6. Oolt_ondai

  Lotniskowiec Graf Zeppelin

  Żadnych lotniskowców premium w sklepie do czasu wypuszczenia nowego sterowania nimi. Oficjalnie ale jak już się przekonaliśmy WG mówi i robi rzeczy odwrotne więc nadzieja umiera ostatnia.
 7. Oolt_ondai

  "Rankingowy sprint"

  Czyżby WG dopuściło CV-ki do gry na X?
 8. Oolt_ondai

  Akizuki

  Jest szansa by były IX i X kiedyś w tym drzewku? Japończycy mieli jakieś projekty?
 9. Oolt_ondai

  USS Missouri

  Wczoraj dywizjon na Misiujuri 8km od mojego Mino i żaden nie odpalił radaru, nie wspominając o graczach zwiedzających granicę map. Czy tam na slocie radaru jest możliwość montażu czegoś innego czy mamy wysyp idiotów na tym okręcie?
 10. Podobnie powinni zrobić taki wybór u CV-łek z wyborem dla bomb lotniczych, marzy mi się jeszcze by perk na zmianę ap/he za 1 punkt również działał dla torped jak i lotnisk.
 11. Super tylko przetasowania US CA wprowadzają dużo bardzo wydajnego AA na tych tierach, zacznie brakować celów dla lotnisk.
 12. Oolt_ondai

  USS Indianapolis

  Może dadzą możliwość zwrotu lub poprawią go bardziej?
 13. Oolt_ondai

  Kontenery Halloween

  70 lotnisk w poczekalni, rozumiem że to świetni kierowcy bb-jaranków się przesiedli.
 14. Oolt_ondai

  HMS Minotaur Tier X

  Neptun to jest dopiero masakracja, mino gra się bardzo dobrze po tych zmianach.
 15. Oolt_ondai

  Shokaku

  Shokaku jest nadal królem 8 tieru, jest wszechstronny i bez problemu da się grać gdzie 80% wrzuca nas na 9 i 10. Reszta to już lotniska zależne od MM. Enterprise zbyt uzależniony od RNG i nastawiony na klepanie BB, to i duża liczba myśliwców jest dobra ale do długiej wyrównanej gry. Shokaku odławia DD samotne CA i dobija BB dając lepsze spotowanie i wygrywając walkę z ALTem.
×