Jump to content

Oolt_ondai

Players
 • Content Сount

  270
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5389

About Oolt_ondai

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

395 profile views
 1. Oolt_ondai

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Taka meta teraz, chyba to chciało osiągnąć WG wygrywa ten który wyfarmi większe obrażenia na BB.
 2. Oolt_ondai

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Co zrobisz jak najpierw przedstawiali rakiety jako najlepsze na DD a następnie zrobili je niegrywalne. Kaga już dostała nerfa dla DB, myślę że Midway jest następny w kolejce.
 3. Oolt_ondai

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Dajmy od 6-7-8-9 km zasięgu na pomocniczą do obrony przeciw niszczycielom, a ganianie za CV niszczycielem nie było mądrą taktyką już przed zmianami.
 4. Oolt_ondai

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Kiedy zajmiecie się tym?
 5. Oolt_ondai

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Jestem rozczarowany, ale nie zdziwiony WG zrobiło cały rework "na kolanie" i teraz przez pół roku będzie go dopieszczało z nami jako testerami.
 6. Oolt_ondai

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Wszystkie te rzeczy to kompletne nieporozumienie i jeszcze większe spłycenie rozgrywki tak marnej dzisiaj jeśli chodzi o CV. WG nie wywali spotowania, nie zająknęli się nawet podczas gaszenia pożaru pierwszą łatką o tym. Spotowanie można by zostawić tylko dla posiadacza samolotu a dla reszty oznaczenia na mapie, ewentualnie jak będzie z radarem pierwsze 6 sekund znacznik na mapie a następnie po staremu (czas podświetlania samolotu celu można by regulować w zależności od tieru, nacji, czy typu okrętu). Ja chcę trochę taktyki, możliwość ręcznego wciskania naprawki, możliwość przemieszczania się pomiędzy CV a samolotami, możliwość rozmieszczania większej ilości myśliwców, przypisywania ich do statków bez potrzeby lecenia do nich (ilość, wielkość eskadr, czas krążenia, wielkość strefy patrolowej to powinno zależeć od nacji, tieru, itp.) Ogólnie tyle fajnych pomysłów mają ludzie a co robi WG wielkie nic, podnosi AA, obniża perki, nerfi unikalne zdolności które zapewne pojawiły się przypadkiem. Dostaniemy więcej przesuwania suwakami na podstawie tabelek z serwerów, to co mamy teraz zostanie ROZCZAROWANIE ROKU aka ROK CV.
 7. Oolt_ondai

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Syf był zawsze, z małymi przerwami jak coś im wyszło nawet przez przypadek. 3 tydzień a ja nie widzę tych pomysłów z ich strony jak poprowadzą CV. Szybka łatka bo płacz i zostawienie spotowania które przeszkadza DD i zupełnie jest bez znaczenia dla CV ale głównym beneficjentem są pancerniki.
 8. Oolt_ondai

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  BRAWO WG, pochwalcie się statystykami dzisiaj miałem w grze lotniskowców jak przed zmianami. Zastanawiam się komu znowu zrobiliście "lodzika" nie CV, nie DD, pewnie nie CA hmmm ? Najgorzej że PUDRUJECIE TRUPA, bo tak można opisać grę lotniskowcem teraz, pograć 10-tkami i podenerwować maluczkich w niższych tierach.
 9. Oolt_ondai

  Saipan

  Beznadzieja totalna, mało samolotów ale powinno rekompensować to wyższe HP niestety nie robi tego. Samoloty spadają przy ataku na wszytko, beznadziejne rakiety nic do atakowania DD. W takiej postaci to chyba tylko głupiec zatrzyma taką premkę.
 10. Oolt_ondai

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Jak zarżną CV to zabiorą się za kolejną klasę czyli DD. Wczoraj na kilka bitew tylko w 2 nisko-tierowe lotniska, to raczej nie tak miało wyglądać 2 tygodnie po reworku.
 11. Oolt_ondai

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  CV nadają się teraz do atakowania okrętów o tier niżej, a DD dostały jakiegoś bufa i strącają jakieś kosmiczne ilości samolotów. Oczywiście WG nie pochwaliło się co namieszało w ostatniej łatce.
 12. Oolt_ondai

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  75 zestrzeleń Akizuki, 8-mki CV nie są w stanie poradzić sobie z okrętami tego samego tieru, MM bezustannie ciska nas na 10, WG ma sporo do roboty wkońcu połowa lotniskowców jest na tierze 8. Sama rozgrywka beznadzieja, nic na + porównywalna ze starymi lotniskami na 4 i 5 tierze.
 13. Oolt_ondai

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Straszny problem, można wywalić F i samoloty mogą wracać tylko jak się wypstrykają, a dać przełączanie się pomiędzy lotniskiem a samolotami, można zrobić by po naciśnięciu F "pełne" samoloty wracały wolniej i dłużej się przezbrajały, można zrobić by F działało tylko w obrębie widzialności swojego lotniska, itp.
 14. Czy CC-eki dostały przykaz gry tylko 10-tkami by nie pokazywać jak zj...ny jest balans i MM na niższych tierach. Bezsensowna, nudna, powtarzalna, z zerową taktyką jeszcze większą ilością RNG (chmurki wybuchów, celowanie bombami) taka teraz jest gra lotniskami. Zero głębi taktycznej (śmieszne myśliwce z preku), zero wyborów (automatyczne naprawki), brak możliwość przełączenia się pomiędzy samolotami a lotniskowcem PRZEŁĄCZANIA SIĘ nie gry jednocześnie, danie wszystkim nacją tego samego. W zasadzie wszystko co najgorsze było w poprzednim systemie zaimplementowaliście do nowego, nie wspominając o nerfie umiejętności kapitańskich z ostatniego PTS. Widok z lotu samolotu mi się podoba, uproszczenia i powtarzalność rozgrywki mi się nie podoba.
 15. Oolt_ondai

  Januszowanie na nowym patchu

  Coś jest nie tak z kamuflażami premium dostałem tylko 5k golda a powinienem 8 za japoński CV 9 i 7 plus US 7 4+2+2 a dostałem 5 tylko co jest do h...ja? To wygląda że zwrócili tyle ile wydałem bo 2 były kupione w promocji, mieli zwracać inaczej. Nie mogę sprzedać kamuflaży z 8-semek bez bez sprzedaży ich samych a miało być inaczej?
×