Oolt_ondai

Players
 • Content count

  217
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3823

About Oolt_ondai

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday
 • Portal profile Oolt_ondai

Profile Information

 1. Super tylko przetasowania US CA wprowadzają dużo bardzo wydajnego AA na tych tierach, zacznie brakować celów dla lotnisk.
 2. Może dadzą możliwość zwrotu lub poprawią go bardziej?
 3. 70 lotnisk w poczekalni, rozumiem że to świetni kierowcy bb-jaranków się przesiedli.
 4. Neptun to jest dopiero masakracja, mino gra się bardzo dobrze po tych zmianach.
 5. Shokaku jest nadal królem 8 tieru, jest wszechstronny i bez problemu da się grać gdzie 80% wrzuca nas na 9 i 10. Reszta to już lotniska zależne od MM. Enterprise zbyt uzależniony od RNG i nastawiony na klepanie BB, to i duża liczba myśliwców jest dobra ale do długiej wyrównanej gry. Shokaku odławia DD samotne CA i dobija BB dając lepsze spotowanie i wygrywając walkę z ALTem.
 6. Test 1 i test 2 oba beznadziejne przeciwko Shokaku.
 7. Super tylko kto jeszcze klika, dajesz ALTa i nie zostaje nic. Podobny problem ma us premium ale duże rezerwy pomagają w walce. Jak mają prędkość to niech dostaną jeszcze życie albo obrażenia jak chcą zostawić to jedziemy po bandzie i dajemy mechanikę od Saipana. Druga sprawa to głupie opóźnienie przy zrzucie AP, powinno być tak jak z torpedami wiesz gdzie płyną a tutaj gdzie bomby spadną. Powinni dać odpowiedni "wzór" i zawsze bomby tam spadną a nie jak ma reszta, elipsa jest dokładnie w obrysie okrętu a te niedorobione RNG wali bomby poza zakresem. Na "miękkich" celach możemy dodać zalania, jak zachowują się te AP na krążownikach ktoś wie?
 8. Amerykanie wypłakali moduł z 9, a Germańce to jednak większy płatnik dla WG coś ten graf dostanie ekstra.
 9. Wygląda jak nowy Saipan ale na 8, 3TB 15 torped uzbrajajacych się szybciej od konkurencji i zadajacych prawie 2 razy tyle obrażeń co ijn kosmos.
 10. W ostatnich przeciekach dostaje ulepszenie z tieru 9 i 10, bomby he lub ap do wyboru przed grą.
 11. Dwie sytuacje z wczoraj po 1 starciu gracze wychodzą z gry. Kaga sobie stoi do odstrzelenia.
 12. Wczoraj dostałem dywizjon Yamato który stał kilometr od pustego kapa 10 minut, właściwie to go opłyneli. Wydmuszki umysłowe dotarły do 10-tek.
 13. OP CV
 14. Jak to IX CV to gratki jak niższy to czym się chwalić?