Oolt_ondai

Players
 • Content count

  212
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3565

About Oolt_ondai

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday
 • Portal profile Oolt_ondai

Profile Information

 1. Test 1 i test 2 oba beznadziejne przeciwko Shokaku.
 2. Super tylko kto jeszcze klika, dajesz ALTa i nie zostaje nic. Podobny problem ma us premium ale duże rezerwy pomagają w walce. Jak mają prędkość to niech dostaną jeszcze życie albo obrażenia jak chcą zostawić to jedziemy po bandzie i dajemy mechanikę od Saipana. Druga sprawa to głupie opóźnienie przy zrzucie AP, powinno być tak jak z torpedami wiesz gdzie płyną a tutaj gdzie bomby spadną. Powinni dać odpowiedni "wzór" i zawsze bomby tam spadną a nie jak ma reszta, elipsa jest dokładnie w obrysie okrętu a te niedorobione RNG wali bomby poza zakresem. Na "miękkich" celach możemy dodać zalania, jak zachowują się te AP na krążownikach ktoś wie?
 3. Amerykanie wypłakali moduł z 9, a Germańce to jednak większy płatnik dla WG coś ten graf dostanie ekstra.
 4. Wygląda jak nowy Saipan ale na 8, 3TB 15 torped uzbrajajacych się szybciej od konkurencji i zadajacych prawie 2 razy tyle obrażeń co ijn kosmos.
 5. W ostatnich przeciekach dostaje ulepszenie z tieru 9 i 10, bomby he lub ap do wyboru przed grą.
 6. Dwie sytuacje z wczoraj po 1 starciu gracze wychodzą z gry. Kaga sobie stoi do odstrzelenia.
 7. Wczoraj dostałem dywizjon Yamato który stał kilometr od pustego kapa 10 minut, właściwie to go opłyneli. Wydmuszki umysłowe dotarły do 10-tek.
 8. OP CV
 9. Jak to IX CV to gratki jak niższy to czym się chwalić?
 10. Zobaczcie jak obrywają niemieckie BB.
 11. Szerokość zrzutu torped dwukrotnie większa, bezsens totalny jeśli tego nie zmienią szkoda kasy. Kaga ma piekielnie szybkie torpedy można rozbić zrzuty z daleka, tutaj trzeba podlecieć bardzo blisko inaczej mamy wachlarz wielkości 2 BB.
 12. Powodzenia w "wiązaniu" myśliwca którego nie dogonisz.