Jump to content

piterski74

Players
 • Content Сount

  468
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  17104
 • Clan

  [TF16]

About piterski74

 • Rank
  Warrant Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,655 profile views
 1. piterski74

  Rework, czyli jak zepsuć rozgrywkę.

  Taaa... doprecyzowując ok. 23 km, a nie 25 km (ale to pikuś). A teraz wyobraź sobie, że podobne armaty miały niemieckie niszczyciele i daj im zasięg strzału 23 km. Siedmiomilowy krok do tego, że 90% BBków nie wyściubi na mapie nosa z linii A/J
 2. piterski74

  Kontenery świąteczne 2020 - czy Wargaming uprawia SCAM ??

  to mi się w sumie "przyfarciło": 1. w pierwszy dzień jak pojawiły się kontenery, nabyłem (za dublony) 5 sztuk dużych - efekt 2k dublonów i 180 dni premki, 2. po wejściu śnieżynek i uzbieraniu kontenerów za zbicie X (~25 sztuk małych) + pozostałe giftowe/misje itp. rozdane przez WG (w tym 1 duży i 1 średni z Amazon prime) "wzbogaciłem się" o kolejne 1,9k dublonów i - uwaga (tamdaramdam) MAKAROWA , a jakże.... 3. wydałem 2k węgla na dokończenie ubiegłorocznej kolekcji "okrętownictwo" i tutaj efekt był zadawalający - wypadł Monaghan. Generalnie, za całe 5,0 k wydanych dublonów udało się ( sumie pierwszy raz w tym roku, bo ani na BlackFriday, ani na rocznicę WG nic nie dropnęło) wyjść na plus.
 3. piterski74

  Aktualizacja 0.9.12: Nowy Rok

  obawiam się, że "never"
 4. How much XP is needed to level up a commander from 19 to 21 skill points? It will require 1,200,000 XP. Yes, it is a new stage of growth for commanders in our game: they get more simultaneous active skills, but it requires effort to unlock them all. This is the basis of our game - progression. At the same time, it should be considered that commanders with 19 skill points are still strong in battle and do not lose their efficiency with the new system. An additional 5% of Elite XP which will be earned by all commanders with less than the maximum amount of skill points will help in the process of leveling up. https://blog.worldofwarships.com/blog/107 Kogoś ostro powaliło w dekiel od nadmiaru samogonu. Ostatnie 2 punkty kapitańskie kosztujące ponad 2/3 xp potrzebnego do uzbierania 19 punktów? Oczywiście rzucony "ochłap" w postaci 5% zbieranego xp elitarnego ma załatwić sprawę żeby nie było, że reset umiejętności będzie zupełnie darmowy (nie będzie przerzucania kapitanów miedzy okrętami): Will there be a free skills reset? It takes time to try out different builds... In order to let you comfortably try out different builds during Update 0.10.0: Skills reset will be free; Demounting upgrades will also be free; The cost of commander retraining will be lowered by 90% — from 500 to 50 doubloons. Besides, to let you further experiment with commander retraining: Players with 8 Access Level of Service Record and higher will get 500 doubloons on the first login to the game during 0.10.0: There will be 6 special combat missions in 0.10.0, one for each nation with more than one full tech tree branch. The reward for completing each mission is 100 doubloons. In total 1,100 doubloons may be obtained. This amount will be sufficient to retrain 22 commanders in 0.10.0.
 5. piterski74

  Mega pancerniki.

  Niniejszym @zdzislawdyrma otrzymuje +100 do respektu za strolowanie dzieciaka
 6. piterski74

  Mega pancerniki.

  tak, tak... następcy Bismarcka/Tirpitza byliby niezatapialni... Zobacz, co pod koniec wojny robiły samoloty amerykańskie z okrętami japońskimi i to pływającymi w zespołach... A pamiętaj, że Europa to nie nie ogromne połaci wody jak na Pacyfiku, gdzie "bez lotniskowca ani rusz"... Tutaj to samoloty nie pozwoliłyby tym kolosom wyjść z portu, co pokazał naocznie przykład Tirpitza (no ten to się napływał, że hej....)
 7. piterski74

  Czarny piątek: zniżki do 40%!

  No cóż, taka konstrukcja opisu śmierdzi wałem, ale nic z tym nie zrobisz... Nie jedno WG robi oferty w takim tonie/przekazie.... Co najwyżej jak się poczujesz pokrzywdzony/oszukany możesz próbować szukać sprawiedliwości w sądzie (i to raczej cypryjskim, nie polskim)... obawiam się, że raczej z marnymi szansami na powodzenie.. Tym bardziej, że kilka/kilkanaście linijek wyżej masz jasno napisane, że Atlanta B to nie to samo co Atlanta.... Atlanta B to samodzielny okręt premium. Jedyna różnica w porównaniu ze standardowym odpowiednikiem – okrętem Atlanta – to kolor stałego kamuflażu. więc - kolokwialnie mówiąc raczej "można WG cmoknąć". Z punktu widzenia klienta takie formułowanie oferty może być kłamliwe/moralnie wątpliwe/oszukańcze* - zwał jak zwał, (*niepotrzebne skreślić) ale obawiam się że prawnie dopuszczalne... Co najwyżej, jeden z drugim się "natną" i w ramach poczucia krzywdy popłaczą na forum, albo nawet ticket wyślą do supportu... WG się tym kompletnie nie przejmie - jeden mniej czy więcej klient ich ani grzeje ani ziębi (było już zdecydowanie więcej żali graczy na złe WG niż jeden oszukany, bo nie zrozumiał co przeczytał).
 8. piterski74

  Nowe Lotniskowce do World of Warships

  To wytłumacz mi po polsku o co Ci chodziło... skoro ja nie umiem "w polski język" Bo ja jednak nie rozumiem, jaki jest sens wypowiedzi.
 9. piterski74

  Nowe Lotniskowce do World of Warships

  Hmm... przełóż to z polskiego na nasze, bo jakoś mi to masłem maślanym zalatuje....
 10. piterski74

  ORP Dzik okręt podwodny

  ORP Dzik TO JEST typ "U", tylko że kolejna (trzecia) seria produkcyjna.... a nie żaden nowy typ .. poczytaj sobie: https://uboat.net/allies/warships/class/50.html Więc ORP Sokół i ORP Dzik były bliźniakami (tak dla ciekawostki.... dlaczego nazwano je "terrible twins"?) Tak samo niszczyciele klasy L/M to były w praktyce bliźniacze jednostki a nie - jak napisałeś - jeden z nich był rozwinięciem drugiego.... Jeśli już to niszczyciele klasy L/M były rozwinięciem niszczycieli klasy J/K/N (do których należał nasz ORP Piorun i obecne w WOWs HMS Jervis oraz Gadjah Mada). Praktycznie do końca II wojny Brytyjczycy trzymali się zasady, że ich każda nowobudowana klasa (podklasa) niszczycieli - obrazowana literą alfabetu, od której zaczynały się nazwy okrętów - obejmowała 8 jednostek... (wyjątkiem były przedwojenne Tribale oraz okręty z klasy H/I, bo tutaj przejęli okręty budowane dla obcych państw i pod koniec wojny klasa "battle")... Tak dla ciekawostki.... niszczyciele klasy O/P też obejmowały po 8 jednostek, ale zanim weszły do służby to niektórych okrętom zmieniano nazwy i finalnie są ujmowane w innej klasie (podgrupie) niż pierwotnie
 11. piterski74

  ORP Dzik okręt podwodny

  Wiesz chłopie, zanim zaczniesz głosić takie herezje, to doucz się trochę... (i nie na wikipedii, bo to marne źródło informacji)
 12. Przeca one zawsze były dla wszystkich.... Tylko fakt, w jednym (czy 2) wypadku były schowane w zbrojowni i trzeba było o nich pamietać...
 13. Możesz ten bełkot przetłumaczyć na j. polski?
 14. piterski74

  Dno syf

  życie.... Pewnie dlatego nie chce się chwalić swoimi ostatnimi "osiagnięciami"... lepiej znowu pobiadolić na forum na złą grę
×