Jump to content

baxowaty

Players
 • Content count

  2,040
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  18728
 • Clan

  [SOK]

About baxowaty

 • Rank
  Lieutenant
 • Insignia

3 Followers

Recent Profile Visitors

1,292 profile views
 1. [TF16] .Task Force 16.

  Obiecuję, że oddam
 2. Same radary

  Po tym nie zasługujesz na dyskusję chłopie. Idealny przykład jak można zmarginalizować własną opinię poprzez formę.
 3. [TF16] .Task Force 16.

  Nie kłam, masz -1.
 4. [TF16] .Task Force 16.

  Nie kłam
 5. Same radary

  Powodzenia w takim razie :) To Wasza oficjalna doktryna klanowa, czy spłodziłeś ją na potrzeby tego tematu?
 6. Same radary

  To gra się dla XP ? :) Dziwię się że nie chcą, kto ma spotować więc?:)
 7. Same radary

  Płaczu nie bierz personalnie, to nie był przytyk tylko synonim niepotrzebnej krytyki (w moim mniemaniu). Uważam, że te 2 okręty(mino, łuster) + dm(700m różnicy) który ma zbliżony radar do spota właśnie zachowują balans między CA a DD jeżeli nie ma w bitwie CV. Tego zdania nie zmienię.
 8. Same radary

  Nie inaczej, tylko się odnieś a nie wymyślasz coraz to nowe historie. Najpierw twierdzisz, że op dywizjon grozovoi i worcester jest OP, a DD biedny. Później w metaforze nazywasz OP okręty nożami, a tego biednego DDka karabinem i tworzysz do tego otoczkę. Parafrazując Ciebie, to jesteś właśnie zdziwiony, że turas z nożem nie może nic zrobić na dwóch rusków z AK47. Do tego jeszcze dołóż trzeciego z poprzednich postów. Też mogę tworzyć/opowiadać historie, nie ma to jednak wpływu na całokształt. Zakładasz, że moja deska dostaje wpierdziel, bo u Ciebie łuster u mnie DM, a ja się pytam dlaczego (pomijam już dłuższy radar)? I POWTARZAM, ja Ciebie rozumiem, tylko Ty masz problem.
 9. Same radary

  Nic nie zrozumiałeś, napisałem że dwóch rusków z karabinami, musi zabić jednego turka z karabinem, a jeżeli turek przyjdzie z nożem, to tymbardziej nie ma co się dziwić. Natomiast Ty wychodzisz tu zdziwiony, że trzech rusków z karabinami ma przewagę nad Twoim jednym Turkiem wchodzącym na neutralny rewir też z karabinem i nie ma szans, jeżeli jego kompani mu nie pomogą na takim poziomie jak ekipa rusków (teamplay).
 10. Same radary

  I na tym polega balans, że 3 lub 2 okręty mają przewagę nad jednym, albo dwa z lepszego dywizjonu nad gorszym. Szczególnie kooperujące, bo to gra drużynowa. Ja Ciebie rozumiem i nie musisz mi tłumaczyć i szacować szans, problem jest taki, że Ty nie chcesz zrozumieć tego o czym ja napisałem :) Jesteś świetnym graczem, ale może po prostu wymagasz zbyt wiele? Odepchnąc deskę + worcestera samemu, to jak podniesienie 200 na klatę ;) Dali świetny okręt, który ma sporo zastosowań, trochę OP i ludzie korzystają.
 11. Same radary

  Takie porównania można sobie wsadzić tam gdzie światło nie dochodzi. Naprawdę nie rozumiem, co byś chciał zrobić 1vs3 ogarniętych GDZIEKOLWIEK, na jakiejkolwiek płaszczyźnie życiowej czy też w grze. No bez jaj. To balans ma polegać na tym, że sam łoisz dywizjon trzech osób swoim ddkiem? Nie kumam, naprawdę nie kumam.
 12. Same radary

  Nie, patrzeć na mapę, liczyć cooldown i robić capy i spotować. Co do skill gapa to fakt, koksy dalej będą robić capy, a przeciwna drużyna będzie w pupie. CW a randomy to w zasadzie dwie różne gry z tymi samymi okrętami i grafiką. Chociaż między innymi dlatego nie dopuścili CV, bo dd by nie grały.
 13. wycofanie nie zbilansowanych okrętów z gry

  Tylko pelikan terion łyknął baita :D
 14. Same radary

  Oczywista oczywistość, tylko widzisz, odwróć sytuację. Gdyby tak nie było, to worcester nie miałby szans Ciebie skontrować patrząc z jego punktu widzenia. Tak jak zresztą w tej chwili nie może zrobić tego moskwa (co przyznajesz powyżej), bo DM jeszcze jakoś się broni. Jak wyżej, CA też musi mieć szansę ;) To nie byłoby ryzyko wyspotowania, tylko zgodnie z domeną spot>=zasięg radaru byłby zawsze wyspotowany. Wtedy analogicznie "Panowie wciskają guzik i w przypadku np. CW pozostałe 5-6 okrętów, które oczekiwało z działami w Twoim kierunku (RPF) wali salwy." Wtedy DD mógłby mieć praktycznie w nosie radary z powodów jak wyżej. Do niego wali max 1 CA, a do CA cały team :) Wydaje mi się, że próbujesz zbyt mocno wykoksić DD, moim zdaniem byłyby przy tych założeniach przegięte. Już lepiej chyba limit radarów w drużynie założyć albo faktycznie jakiś panic button gdzie przez 5 sekund zakłóca radar. PS zerknij tutaj
×