Jump to content

baxowaty

Players
 • Content count

  1,912
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  17932
 • Clan

  [SOK]

About baxowaty

3 Followers

Recent Profile Visitors

1,129 profile views
 1. to kolega mi przesłał :)

  image.thumb.png.9d4f4d5480617a916231ea3f2298f217.png

 2. Szczerze mówiąc o nic, byłem widzem tylko na czacie a Pan Torba mnie wywołał akurat w tym momencie do tablicy. Nie wrzuciłbym tu nic, gdyby nie tekst o pruciu się. Niepotrzebnie to tu kontynuujemy, zresztą nic o klanie nie wspomniałem :)
 3. 9 sezon rankingówek :)

  Za tą grę, dostałem bana na czata, a mój mnie storpedował: https://imgur.com/a/jFnR3Y7 replay: https://replayswows.com/replay/23053#stats Powtórka warta obejrzenia, zostało mi 1000hp jak posłałem ostatni okręt na dno. Do suportu nie wysyłam, bo szkoda mi czasu na małpy w grze.
 4. Tak żyję. Nówka, z ostatniej chwili.
 5. 9 sezon rankingówek :)

  Ja się nie śmieje, to z dobego serca :)) Marzy mi się taki sweterek "gruchy" :)) Kończę offtopować :) Nie chciałbym Terionizować, ale wczorajszy wieczór był obfity w ultra zagrania na rankedach, a nicki i klany osób w rankedach coraz mniej rozpoznawalne. Piękny przykład - kebab rozstrzelał full DM z 4km (bez torped), a trzy pozostałe niszczarki popłynęły razem i zostały wybite przez jedno Z52 :D Stąd pytanie, czy to już trzecia fala, czy jeszcze druga:D
 6. 9 sezon rankingówek :)

  Tydzień bana sponsorowany przez @WG_Lumberjack (swoją drogą dzięki za blokowanie suportu) i widzę znaczną różnicę w jakości graczy. Która to fala, druga czy trzecia? Przy okazji donoszę, że zapomnieliście użyć swoich zasad i NIE JESTEM RÓŻOWY za te 12k teamdmg na afku. Proszę o karę. NATYCHMIAST.
 7. [TYTAN] TYTAN

  !!UWAGA!! ZMIANA IP TEAMSPEAK!! 79.137.81.222:9989 Proszę o przekazanie chłopakom.
 8. Rekrutacja Sons of Kraken

  !!UWAGA!! ZMIANA IP TEAMSPEAK!! 79.137.81.222:9989 Proszę o przekazanie chłopakom.
 9. [ALKO] wersja 2.0 "2 Drunk 2 Play"

  Gość nie rozumie co to teamplay ;) Ja zrozumiałem to tak - macie taktyki, ale on ma większego skilla więc go oferta nie interesuje. Nikt nie będzie mówił mu jak ma żyć! Gdybyście się jednak postarali zdobyć jego względy i skusili na jego skilla, co to mu się tylko w życiu liczy: https://wows-numbers.com/pl/player/501263221,mcmalin/
 10. Subiektywnie uważam, że Yama ostatnio odstaje ze względu na pancerz. To jedyny pancek, który naprawdę musi uważać na boczki, ogromnie łapie. Salwy po 50-60k w nią są w tej chwili codziennością. Nie bez powodu kilku graczy przesiadło się z Yamy na inne pancki, mimo że był to Ich ulubiony okręt.
 11. [TF16] .Task Force 16.

  Zastanawiam się, do której częsci wliczać wargówienko :D
 12. Pewien nie jestem, bo mogę się tylko domyślać przez którą bitwę otrzymałem bananika. Ktoś podejrzewał po prostu, że gramy pod siebie, a kto z nami grał wie jak to wygląda naprawdę (focus na swoim) :) Nawet nazywamy to np. skórką z bizona, albo baxa. Tak wracając do sedna, to ktoś wie czy faktycznie zakazali latania na "klik"? Jest szansa, że to jeszcze za pacnięcie swojego afkera, jedyne co mi się przypomina innego. Tyle tylko, że powinienenm wtedy dostać różowy kamo i tyle. Powód tego banana jest jasny.
 13. Tym pięknym posunięciem, wyeliminowali prawdopodobnie nasz klan z League of the Sea, bo mecz mamy w niedzielę :) Co do grania na klika, był jakiś płacztemat, ale żeby wprowadzali jakieś nowe zasady to nie słyszałem.
 14. Hej, otrzymałem właśnie bana na tydzień za... to że spotkałem w rankedzie gracza z mojego klanu. Zanim gra się zaczęła, gość z mojej drużyny (wygraliśmy) zaczął płakać że załatwi nam bany bo jesteśmy w jednej bitwie. Akurat w naszym przypadku spotkanie klanowicza naprzeciwko skutkuje staranniejszą grą i chęcią zabicia go za wszelką cenę. To, że jakiś idiota myśli, że ktoś zamiast się bawić będzie "oszukiwał" widocznie dla WG jest ważniejsze i bez sprawdzenia replay'a (o ile w ogóle był) przywalił tygodniowym banem w majówkę. Support natomiast nie obsługuje zgłoszeń dotyczących "fair play".
×