Jump to content

SoonPol

Players
 • Content Сount

  22
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  186

About SoonPol

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. SoonPol

  17 września premiera WoWs

  Co prawda to prawda, ale macie teraz przykład bardzo prosty naszej wolności słowa. CENZURA.
 2. SoonPol

  17 września premiera WoWs

  Tak jest Admirale
 3. SoonPol

  Cleveland

  Na Omaha mam B zamontowane. I ten okręt zostawiam więc chyba warto zamienić kapitany. To jeden pkt będzie uratowany.Hmm ,tak myśle.
 4. SoonPol

  Cleveland

  Ech,tak to jest jak się nie zapyta wcześniej Sądziłem,ze to po kolei w dół trzeba i zmarnowałem 1 pkt. Dzięki Wam za pomoc.To może zamienie kapitany z Omaha tam mam torpedy.
 5. SoonPol

  Cleveland

  Mam pytanie odnośnie szkolenia kapitana. W dodatkowym uzbrojeniu mam 2 pierwsze pozycje wzięte już i odhaczone chcę wziąć te niżej za 4 pkt i nie mogę bo jest napis,że muszę wziąć coś powyżej ale powyżej mam puste pole. O co tu kaman?
 6. SoonPol

  Obrona przeciw torpedowa

  Ale torpedy widziałeś? No to był Twój ewdentny błąd. Sam też nie trafiasz salwami za każdym razem więc jego torpedy też nie zawsze trafiają. To,że niszczyciela niekiedy nie widać to taka sama sytuacja jest jak z pociskami, lecą na ciebie z okrętu zza horyzontu i którego też nie widać.
 7. SoonPol

  WR ?

  Dobra myśl i następnym razem zastosuję. Raz się nie uda a drugi raz tak i to warto zrobić. Dzięki.
 8. SoonPol

  WR ?

  Gram krótko ale mogę się podzielić taką obserwacją,że są bitwy gdzie od samego początku gracze od razu się rozchodzą i płyną bo wiedzą co robić i taka bitwa zazwyczaj jest wygrana. Natomiast gdy bitwa rozpoczęta i nikt praktycznie się nie rusza i czekają nie wiem na co to już wiem,że będzie przegrana. I to się sprawdza w dużym procencie. Ciekawy jestem jak to będzie na wyższych tierach bo narazie mam od dziś 6 tier.
 9. SoonPol

  Cleveland

  OK dziękuję. Tak dopytuje bo jestem w tym zielony a nie mam dublonów,żeby to zdemontować.
 10. SoonPol

  Cleveland

  czyli modyfikacja 1 głównej baterii tak?
 11. SoonPol

  Cleveland

  Czy w ulepszeniach pkt 1.- chodzi o Modyfikacja 1 uzbrojenia plot.?Czy w ulepszeniach pkt 2. - chodzi o Modyfikacja 1 układu kontroli ognia ? Nie wiem czemu mi wydrukowało 2 razy pod rząd to samo.
 12. SoonPol

  Cleveland

  Czy w ulepszeniach pkt 1.- chodzi o Modyfikacja 1 uzbrojenia plot.?Czy w ulepszeniach pkt 2. - chodzi o Modyfikacja 1 układu kontroli ognia ?
 13. SoonPol

  Cleveland

  Już mam nazbierane pkt doświadczenia na Cleveland i chcę go dziś wykupić. Mam tylko prośbę do doświadczonych graczy,żeby doradzili mi jak przydzielić ( czyli w co ) pkt dla kapitana i jakie najlepiej wykupić ulepszenia. Z góry dziękować.
 14. SoonPol

  Omaha

  Zrobiłem teraz w bitwie 80 tysiecy obrażeń jak dla mnie to szok,że tyle można na Omaha zrobić. Kadłub C kupiłem ale po 2 bitwach wróciłem do B jakoś wolę mieć więcej dział na okręcie niż obrony przeciwlotniczej. Phoenix świetny ale widzę,ze Omaha chyba jeszcze lepsza albo ja nabieram wprawy. Jednak najlepiej grać jednym typem okrętu to wtedy szybciej się ogarnia.
 15. SoonPol

  MatchMaker

  Phoenix jest świetnym okrętem jak mu wykupisz wszystkie moduły to po prostu wymiata.
×