Ivana_Drago

WG Staff
 • Content count

  756
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  245

About Ivana_Drago

 • Rank
  Community Manager (CZ)
 • Birthday
 • Portal profile Ivana_Drago

Profile Information

Recent Profile Visitors

1,313 profile views
 1. Ahoj kapitáni! Jak jste už asi zpozorovali, máme po dlouhé době konečně posilu v českém komunitním týmu! Chtěla bych vám v této souvislosti dát vědět, že od zítřka 12/7 budu mimo kancelář, a to až do 1/8. Vzhledem k tomu, že Aleš aka YabbaCoe je tady s námi teprve pár dní a zatím se rozkoukává a prochází školením, buďte prosím shovívaví. Vím, že je to už dlouhá doba, co náš komunitní tým fungoval v oslabení, ale budeme se snažit abychom, jakmile se Aleš zapracuje a já budu zpět, fungovali opět jako plnohodnotný tým, který bude aktivní i tady na fóru. Po dobu mé nepřítomnosti bude s fórem a sběrem zpětné vazby pomáhat Tuccy, takže se nemusíte bát, že by vaše připomínky nebyly viděny.
 2. Kapitáni, máme tu veřejný test verze 0.6.8! V tomto vlákně nám můžete zanechat svou všeobecnou zpětnou vazbu ohledně testované verze.
 3. Kapitáni, narazíte-li během testování verze 0.6.7 na nějakou chybu, nahlaste nám ji, prosím, do tohoto vlákna. Jak hlásit chyby? Pro snadnější navigaci a shromažďování vašich hlášení prosím dodržujte následující pravidla: Podívejte se, jestli již bug nenahlásil někdo jiný. Pokud ano, přidejte své hlášení k již existujícímu tématu. Založte vlákno s jasným názvem Vyhýbejte se příspěvkům mimo téma daného vlákna Pro bugy a chyby týkající se problémů s grafikou, pádů hry atd. prosím přiložte ve spoileru kopii souboru dxdiag. Pro chyby na mapách přidejte obrázky, případně záznam z bitvy, pokud jej máte k dispozici. Zkuste nám dodat co nejvíc informací o situaci, kdy se bug objevil. Doporučená struktura hlášení bugu: Loď Mapa Čas Popis bugu kopie záznamu dxdiag V příloze nebo nalinkovaný obrázek/záznam bitvy. Záznam z dxdiag schovejte do spoilerů, abyste usnadnili procházení tématu. Děkujeme
 4. Kapitáni, jak se vám líbí PvE mise pro Dunkerk?
 5. Námořníci, jak se vám líbí nová kolekce, tentokrát spojená s Dunkerkem?
 6. Kapitáni, co říkáte na přístav Dunkerk? Máte nějaké připomínky k tomuto přístavu?
 7. Námořníci, co říkáte na funkci rychlé příkazy? Líbí se vám? Máte pocit, že jsou užitečné? Využíváte je? Svou zpětnou vazbu nám můžete nechat v tomto vlákně.
 8. Kapitáni, máte nějaké připomínky k in-game novinkám? Pokud ano, napište nám je do tohoto vlákna.
 9. Námořníci, jak se vám líbí lanoví lodí VII. úrovně? Máte pocit, že teď vypadá lépe?
 10. Kapitáni, máte-li nějaké připomínky k modernizaci, nechte nám je, prosím, v tomto vlákně.
 11. Námořníci, co říkate na změny superkontejnerů a jejich obsahu? Na požádání hráčů jsme snížili šance na zisk speciálních vylepšení v superkontejnerech a zcela odstranili odměny 5 a 10 milionů kreditů, protože kredity nebyly hráči vnímány jako cenná odměna. Místo toho jsme do superkontejnerů přidali nové lodě, sety kamufláží a standardní a speciální signální vlajky.
 12. Námořníci, máte nějaké připomínky k permanentnímu skinu na loď Bismarck?
 13. Milí kapitáni, dnes vyšel na našem WoWs portále kalendář na nadcházející měsíc červenec. Tady na fóru bychom nicméně rádi otestovali novou funkci - fórum kalendář! Během nadcházejícího měsíce nás ve hře čeká hned několik zajímavých herních událostí a speciálů a vy se na ně můžete nově podívat také v našem kalendáři přímo zde na fóru. Co nás příští měsíc čeká v kalendáři pro českou a slovenskou komunitu? 7. sezóna Hodnocených bitev Letní slevy a sólo pro Smith Operace Dynamo Dunkerque se rýmuje s Dunkirk
 14. until
  Bitevní loď Dunkerque se sice sama přímo neúčastnila Operace Dynamo, přesto bychom jí ale rádi vzdali hold. Připojte se k nám!
 15. until
  Oslavte s námi a naší herní událostí úsilí o záchranu tisícovek životů vynaložené vojáky v Dunkirku!