Jump to content

Ivana_Drago

Players
 • Content Сount

  814
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  245

About Ivana_Drago

 • Rank
  Community Manager (CZ)
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Female

Recent Profile Visitors

3,943 profile views
 1. Dear manager

   
   
   
   
   
  25/5000
   
  Please hear my voice now
   
   
   
   
   
  2

  Ekran Alıntısı.PNG

  1.PNG

 2. hezky den jake lodě planujete dat do pronajmu v 2.sezoně klanovych bitev?

 3. nemůžu s přihlásit na můj klan na WoWS. Když si najedu na Wargaming.net na své účty tak u WoWS mi chybí můj klan ,který je zobrazen u WoT i WoWP.

 4. prosim nam dotaz na bitevni lodi hood jsou rakety proti letadlum proč se neupravi bomparderi z letadlovych lodi na raketove verze a druhy dotaz kdy bude zive vysilani v češtině divam se pravidelně pořat vydim nemecke a anglicke  posledni jak se generuji super kojtejnery zadny už my dloho nevyšel v klanu už nekteři mely štesti na lodě ja od registrace videl prvni po 36 měsičnim hrani a oni po čtrnacti dnech nerozumin tomu 

 5. Ahoj kapitáni, sice pozdě (jelikož jsem se letos po letech vypravila domů do Čech na vánoční prázdniny a byla mimo kancelář), ale přece - chtěla bych poděkovat všem účastníkům naší předvánoční soutěže a pogratulovat těm z vás, kdo jste si vybojovali umístění a některou z cen! Doufám, že v pořádku dorazily na vaše účty, případně do poštovní schránky a přeju všechno nejlepší do nadcházejícího roku!
 6. Ivana_Drago

  Rychlá Rota Kredit, Pravidla, Zadání

  Ahoj Punishere, hlásím, že odměna byla dnes odeslána na tvůj herní účet :) Gratuluji k výhře a ať dobře slouží!
 7. Ivana_Drago

  Modpack pro verzi 0.6.14.2

  Ahoj námořníci, hlásím, že je k dispozici modpack pro verzi 0.6.14.2 od našeho modera Timura: http://dl-wows-gc.wargaming.net/projects/mods/mods_pack/Release/WOWS_MultiPack_beta_0.6.14.2.exe
 8. Ivana_Drago

  Otázky pro WG

  Ahoj Rock_n_Rolfe, díky za upozornění na tuto anomálii. Opravdu se zdá, že spotting systém se v tomto případě chová podivně. Přeposlali jsme video a tvůj dotaz vývojářům. Pokud se nám podaří získat odpověď, buď já nebo Yabba napíšeme sem do vlákna. Pro zatím by tebe, i ostatní hráče, chtěla požádat, abyste nám podobné případy hlásili, pokud se s něčím takovým také setkáte. Zdravím CerVe, co se týče Zaa, tak se o této možnosti neuvažovalo. Ve své současné podobě je Zao vyhovující, torpéda jsou doplňková zbraň, mají velké poškození a větší šanci na zaplavení.
 9. Ivana_Drago

  Hotfix serveru 7/12/2017

  Ahoj Comediane, také doufáme, že se nám do budoucna bude dařit dostávat se včas k podobným informacím a sdílet je s Vámi. Pracujeme teď celkově na vylepšení systému komunikace s hráči, takže doufáme, že se to do budoucna projeví
 10. Kapitáni, dnes - 7/12/2017 - ve 14:00 SEČ proběhne implementace hotfixu, který řeší následující problém: nové letky nemohou vzlétnout z paluby CV poté, co byla jiná letka zničena během pokusu přistát; tento problém vedl k situaci, kdy nové letky zůstaly "zmrazeny" na palubě, zatímco čekaly na přistání těch, které byly během pokusu přistát zničeny. Implementace hotfixu nebude pravděpodobně vyžadovat odstávku serveru. Děkujeme za pochopení
 11. Ivana_Drago

  Soutěž: Den vzniku Československa

  Ahoj, moc gratuluju všem výhercům, úctyhodný výkon! Haatra si vymyslel pěkně záludný úkol Dnes posílám žádost o udělení odměn, měly by vám na účech přistát během následujících několika dní.
 12. Námořníci, ve verzi 0.6.14 představujeme uspořádání vylepšení v odpovídajících pozicích. Nyní bude v každé pozici pro vylepšení vloženo dražší vylepšení než to, které je umístěno na nejbližší předchozí pozici. Co si o této změně myslíte?
 13. Kapitáni, Po vydání aktualizace 0.6.14 bude do hry přidána nová operace s názvem „Poslední hranice“. Jak se vám líbí?
 14. Námořníci, kromě specifických amerických letadlových lodí, představujeme ve verzi 0.6.14 i změny obecnějšího charakteru. Jak se vám líbí?
 15. Kapitáni, v aktualizaci 0.6.14 jsme zavedli další změny pro americké letadlové lodě (více se dozvíte v našem článku). Co na tyto změny říkáte?
×