Jump to content

Gibson_L_P

Players
 • Content Сount

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8589
 • Clan

  [TYTAN]

About Gibson_L_P

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

150 profile views
 1. WITAM! Nie da się zmienić żadnego ulepszenia!!! w kategorii Moduły na wszystkich okrętach, a amunicję i sprzęt da się . Problem zauważony od 24.11 .2019r. O co chodzi ???
 2. Gibson_L_P

  Przegląd linii radzieckich pancerników

  "Okręty z tej gałęzi ZSRR mają liczne zalety, którymi mogą zaskoczyć swoich rywali i dzięki którym znajdą wyjście z niemal każdej sytuacji." Oczywiście, Ruskie muszą być najlepsze pancerniki , krążowniki , niszczyciele -z Kosmosu .. ale to tylko w grze , bo podczas II wojny światowej mieli Wielkie NIC i teraz budują swoją' Dumę ' jaką to oni mieli armię na morzach .. Ale, to tylko w grze A WG jak to WG , jak Oni im zagrają Tak śpiewają.
 3. Witam Masz rację , ale tak na Poważnie , to WG mogłoby trochę ten regulamin zmienić przynajmniej w tych kwestiach. A też , jak się nie będzie o tym pisać, to mogą uznać, że to co robią z tą grą jest ok. I nie ma się co unosić na dane posty co kto pisze tylko wyciągać wnioski . A może przyniesie to jakiś pozytywny efekt... Pozdrawiam Wszystkich Graczy !
 4. CIEKAWE METODY STOSUJECIE, JAK WAM KTOŚ NIE PASUJE W GRZE, TO PROŚBA DO KOLEGÓW Z WG ZABRAĆ MU OKRĘT ZAKAZAĆ TIER X NO NO NO.. POZDROWIENIA I SZACUNEK TEMU KLANOWI GROM- CIEKAWE METODY STOSUJECIE, JAK WAM KTOŚ NIE PASUJE W GRZE, TO PROŚBA DO KOLEGÓW Z WG ZABRAĆ MU OKRĘT ZAKAZAĆ TIER X NO NO NO.. POZDROWIENIA I SZACUNEK TEMU KLANOWI GROM- Edytowano: Połączone posty - BunnyCommander
 5. TYLKO KUPOWALI NA OKRĘT Z RADAREM JAKI MA ZASIĘG W DNIU ZAKUPU ŻEBY MIEĆ TO CO SIĘ CHCE I PODOBA , CHYBA TO NIE TRUDNO ZROZUMIEĆ . Pozdrawiam
 6. WG_Lumberjack Tak , tak , najlepiej zakryć się "REGULAMINEM" i nic od Siebie nie dać jakieś rekompensaty dla graczy..! Także, po co dajecie to forum, jak na każde frapujące lub niewygodne dla was pytanie , będziecie się zasłaniać REGULAMINEM Zastanówcie się nad tym , że potencjalny gracz by osiągnąć tier 10 w danym drzewku czy typu okrętu , to musi poświęcić dużo wolnego czasu . Ale jak wy to macie w przysłowiowej D...e to reszta postów i komentarzy jest ZBĘDNA!!! I jeszcze jedno Panie WG_Lumberjack A CO Z GRACZAMI CO KUPILI NA TEN OKRĘT PERMANENTNE KAMO ZA 5000 I 7000 DUBLONÓW??? !!! Edytowano: Połączone posty - BunnyCommander
 7. Witam Do WG_Lumberjack . Podobno Worcester ma mieć mniejszy zasięg radaru ! Jeżeli tak macie zrobić to proszę dać wybór tym graczom czy nadal chcą mieć ten okręt w swoim porcie , tym co nie chcą z zmniejszonym zasięgiem radaru to dajcie zwrot całego expa, kasy to co się należy za zrobienie tego okrętu lub rekompensaty A na przyszłość się zastanówcie nad takimi zmianami , bo ta gra traci sens , jeżeli WG! takie metody będzie stosować !!! Pozdrawiam.
 8. Gibson_L_P

  Błędy

  DO JASNEJ CHOLERY ZRÓBCIE COŚ Z TYM ŚCINANIEM GRY !!!!!!!!!!!! . CIEKAWE ILE TRZEBA WAM JESZCZE OPINI NA TEN TEMAT BY TO NAPRAWIĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
×