Jump to content
Flandre Bug Read more... ×

KEBAP_POWER

Players
 • Content Сount

  192
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7433
 • Clan

  [D_S_W]

3 Followers

About KEBAP_POWER

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

881 profile views
 1. KEBAP_POWER

  Türk Oyuncu Topluluğumuz İçin Önemli Bir Duyuru

  Desteğe yazıyorum hemen. Kapansın forum. İnsanlar burada bilgi paylaşmak yerine birbiriyle kavga ediyor. :) Umarım doğrudur, burada bu işi gayet güzel yapan insanlarda var kendimi eleştirmeyi ihmal etmeden huzuru kaçıran benim gibi oyuncularda var. İnşallah kapatmazlar.
 2. KEBAP_POWER

  Türk Oyuncu Topluluğumuz İçin Önemli Bir Duyuru

  Sen bence ekrana değil aynaya bakıyorsun. orada gördüğün mide bulandırıcılıkları gelip burada sallıyorsun. sen ve senin gibi zavallılar yüzünden forum kapatıldı!
 3. KEBAP_POWER

  Türk Oyuncu Topluluğumuz İçin Önemli Bir Duyuru

  Ayda yılda bir kere gelen insanım ben. 2.5 senede 250 postum yok. Hiç üstüme alınmadım. :D
 4. KEBAP_POWER

  Türk Oyuncu Topluluğumuz İçin Önemli Bir Duyuru

  Şuan kendimi mutlu hissediyorum. Empati kurabildiğimizin farkına vardık. Yada tam anlamadım da bu empati sadece tek taraflı benim içinmi geçerli oldu_?
 5. KEBAP_POWER

  SERİ VE FARKLI MAĞLUBİYETLER

  Son zamanlarda montana ile eskisi gibi oynayamıyorum. Kurfurstingen şitrayze ve yamato ile aldıklarım arasında fark var. Dün gene kaybettiklerimde daha iyi kazandıklarımın bağzılarında iyiydim. Açık konuşmam gerekirse iddiam hiç olmadı. SAdece takımda pislik yapanlarlaydı derdim.
 6. KEBAP_POWER

  Premium veya Premium gemi yardım lazım beyler

  Klan komutanı olduğu için olabilirmi ? Olaya nereden yaklaşmak lazım? Profiline girmeden önce tüm prem gemileri satın almış olabilir düşüncesindeydim. Böyle birşey de yok. Forum yada oyunda yetkisi de bulunmamakta. Bu kara ambar kamyoncular derneğinin kuru fasulye ayrıcalığını nasıl edinmiş olabilir? Muhtara dilekçemi versek nasıl yapsak? Hakikaten nasıl oluyor yada oldu bu? Kurufasulyede ki hikmeti çözemedim.
 7. KEBAP_POWER

  Türk Oyuncu Topluluğumuz İçin Önemli Bir Duyuru

  Her küçük forum gibi burada da kemikleşmiş aralarına kimseyi almayan (çok ta problem değil - paramın gücüyle dilediğim gibi oynuyorum) herkese yüzüne karşı söylemeyeceği eleştirileri yapan canı yanmıştan anlamayan sürekli sözde düzeltmek adına keskin köşeli yazan milleti yazmaktan korkutan - çetemsi çizen birbirini destekleyen arkadaşların benim eski post geçmişimi sorgulamasında çok ta problem göremiyorum. Birisi bana mikrop - virüs bile demişti. Çok problem değil, sonuçta klavyeden yazıyoruz bazen ölçü kaçabiliyor. Belki beni şahsen tanısan yukarıda yazdığını yazmaz yada tam tersi yazmaya bile tenezzül etmezdin. Ancak klavye ele geçince başka birşeylere dönüşüyoruz. Her neyse burada ki kimseyi incittiğimi yada kırdığımı sanmıyorum. Sırf geliyorum yazıyorum ki belki forumu kapatmazlar. Dönüyoruz bakıyoruz forum gene kapatılıyor, düşünüyorum voltran oluşturulup forum kurtarılırmı? Aklıma geliyor burası ve diğer online oyunlar. Kurtarılmaz kurtarılamaz... Burası kapanır arkadaşlar... Batar bu gemi...
 8. KEBAP_POWER

  Türk Oyuncu Topluluğumuz İçin Önemli Bir Duyuru

  Bu forum işte tam da bu yüzden kapandı...
 9. KEBAP_POWER

  Premium veya Premium gemi yardım lazım beyler

  Hiç uğraşmadan direk 6 için yazmıştım. Zaten 3 parçayı aldığında çabucak 8 e çıkar orada gerçek maçlar yapmaya başlayabilirsin. 1 - 7 arası pek hoş değil. Dangıl dungul gidiyor...
 10. KEBAP_POWER

  Forum Kapandıktan sonra?

  Şahsen destek verebilirim. Ekonomik olarakta bir müddet yardımda da bulunmaya çalışabilirim. Resmi ortaklık vs den ticari birşeylerin altını çizmiyorum bundan bahsetmiyorum!!!!!!!!!!!!!!!!!! Samimiyetle yazıyorum. Bu işin arama motorlarına optime edilmesi + buradaki konu başlıklarının en azından veritabanının istenip yeni açılacak yere aktarılması (en azından arşiv olarak kullanılabilmesi) ve en önemlisi resmi forum anasayfasında yönlendirme!!!! bu çok önemli buraya site üzerinden gelen vatandaşların türkçe topluluğa tıkladığı anda yeni açılan yada aynı sayfadan otomatik yönlenmesi gerekir. Bunlarla birlikte veritabanından anlayan sistemin ana yedeğini 12 saatlik en az alabilecek sistem adminlere ihtiyaç var. Portal tarafı oluşturulacaksa en az bir grafiker gerekir. Daha esnek daha rahat bir ortam oluşturulmalı. Tanktimo az önce kırmızı harf yasak dedi beyin kanaması geçirecektim... Sistemin ne kadarının ücretsiz yada ücretli olacağı tarafları da var. Eğitim videoları oluşturacak görsel eğitimler hazırlayabilecek video renderleyecek ekip. Çok eski bir portalcı ve forumcudan destek isterseniz fikir alışverişi vs özelden yazmanız yeterli. Son olarak burayı kapatmamak için süre uzatma ek süre yada yapılacak birşey kalmadımı? Hiç şans yokmu...
 11. KEBAP_POWER

  SERİ VE FARKLI MAĞLUBİYETLER

  Hinden ve moskva ile kaybettiklerimin çoğunda tepedeyim. Zırhlılara geçince işler biraz daha karmaşıklaşıyor. Zırhlılarda pek iyi değilim. Muhtemelen kötü kaybettiklerimin çoğunda zırhlı vardı. Bu arada kötülemek için yazmadınız da inanılmaz kötülemişşin :D fena bozuldum.
 12. Ciddi olamazsın? Böyle bir kural olduğunu bilmiyordum :S Çok saçma :S Bence yanlışın olmalı. Kırmızı renkte ne var renk ya bu :S Bu arada 10 gün sonra sistem tarafından kapatılacak ve asla ingilizce forumlara yazmayacağım için önemi yok. Ancak kırmızı renkte ne var. Düzenlemeyeceğim sanmıyorum. Sesli düşünüp yazıyorum.
 13. KEBAP_POWER

  Premium veya Premium gemi yardım lazım beyler

  Bu konuya sonra geleceğim! Cidden olarak çemkireceğim! Hatta Türkçe desteğe konu ile ilgili saldıracağımın garantisini veriyorum! Bu güne kadar bir anadol kamyonet parası bayılmış birisi olarak bu tip indirimler için ne yapmak gerekiyor??? Yada neye göre kullanıcılara veriliyor! Neye göre kime göre 5000 doblona ben x2 kat ödüyorum? Nereye dilekçe vereceğiz? Neyse. 365 gün prem hesap almaktansa. 1 aylık prem hesap 1 paket tam yol ileri bayrak takımı 1 paket 50 lik viva le fr kamo takımı ilk etapta ağaçları kasmanda daha faydalı olacaktır. Bir anda 400 tl gibi bir fiyatı ödeyerek herşeyden kurtulamayacak alttaki paketleri de birkaç gün içerisinde almak isteyeceksin ve son durumda alışıp alışamayacağın sevip yada sevmeyeceğini bilmediğin bir oyuna 500 tl vermiş olacaksın. 120 tl lik bir yatırımla 1 hafta içerisinde herhangi bir ağaçta 8 seviyeye yaklaşabileceğini hatta açabileceğini düşünüyorum. Zaten zamanla ilgili bir takım sorunların olduğunu özelden de yazmıştın. Bu kadar yatırım şuanda ölü olacaktır. Yada tüm bunların yerine 6 seviye prem gemi seni bir müddet idare edecektir.
 14. Arkadaşlar bilmem farkındamısınız? Türkiye forumu mart ayının sonunu göremeyecek ve kapatılacak! Başlığı böyle yaptım çünkü burayı foruma giren herkes galeyana gelip okuyacak. Bu forumu her ne kadar sevmesem de kapanacağına bir yerde sevinsem de bu kapısına kilit vurma olayını açıkçası ülkemize yapılan bir hakaret olarak görüyorum. Siz Türkler zaten para harcamıyorsunuz birde üstüne forum açıyoruz burayıda kullanmıyorsunuz! Forum sizin neyinize? (sakın burayı kast edip avel avel cevaplar yazmayın mesele sadece bu kadar değil - arıza çıkarmayın) Kapatılmayı meşrulaştıran sözüm ona bahaneler beni tatmin etmiyor! Umuyorum bu başlığı okuyacak kontribatör attirabatör başlığı kapatmayacaktır. Hamasetle işim yok ancak oyunu oynayacak yeni başlayacaklar yada gelip oyun içi sıkıntıları yazmak isteyenler nisan ayında suyamı yazacak? Ben gelip kime çemkireceğim? Gelip kimi protesto edeceğim? Karşımda muhattap bulamayacağım? Kimden hangi gemi hangi gemiyi daha iyi deler geçer hangi ağaçla başlamalıyım para yatırsam mı diye soracağım? Yada tiviçte yutubda video basan arkadaşlar arkanızda Türkiye cominitisi olmadan nasıl mutlu olacaksınız? Kim kime ne atmış kim neyi ne zaman yapmış diye nerede hava atacaksınız? Bir yere cevap yazacağınız zaman limandaki x seviye gemilerinizi işaretleyip ss leyip kime göstereceksiniz? Sevgili gençler dünyanın her yerinde olduğu gibi mutlu azınlıklar hayatı daha kolay yaşarlar... Bende ki 9 seviye gemiler de bile prem kamufulaj takımları bulunmakta. Ancak öğrenciler yada oyuna para veremeyen kitlenin daha fazla yardıma ve bilgiye ihtiyacı olacaktır! Gelin forumunuza sahip çıkın! Takımınızda sorduğunuz soruları gelin burada sorun. Takım chat panellerinde yalan yanlış edindiğiniz bilgileri gelin burada işin uzmanlarından öğrenin. (bu ben değilim) Sanıyorum ki hala 15 günümüz var ve foruma olan alakayı artırabiliriz. Gidin contirabatör attirabatör arkadaşın açtığı konuyu buradan takip edin. not: desteğe geçenlerde tekrar yazdım! forum hesabımı kapatabilirsiniz. not2: eminim olayı benden daha iyi özetleyecek atom mühendisi ilim irfan sahibi arkadaşlar çıkacaktır. not3: attirabatör arkadaş konuya destek vermeni bari bu zaman da vermeni bekliyorum.
 15. KEBAP_POWER

  Türk Oyuncu Topluluğumuz İçin Önemli Bir Duyuru

  Kesinlikle doğru. Ancak anlamadığım maliyetleri nedir? Sunucu giderleri desek forum zaten kullanılmadığına göre, zaten bw de olmayacak. Forum çalışanları da normal oyuncu??? Ha yok değilse yaparsın en eskilerden 2 tanesini mod olur biter. (işte aslında bitmeyen forumu bitirenler genelde b.k yedi başlılar olur. yazmayı sevmeyen milletin başına çoban dikersen hiç gelmez) Bumudur maliyet hesabı? Forumu günde birkaç kere kontrol eden midir maliyeti artıran? Forumda attirabitörler ücretle çalışıyorsa kabul, yok zaten çalışıyorlar foruma da ara bakıyorlar bunu angarya gördüklerinden ücret istiyorlarsa buda başka. Maliyet... 2018 yılında ödediklerimle bu forumun 2 senelik sunucu masrafı rahat rahat çıkacaktır. Bildiğim birçok oyuncuda zaten parasının gücü ile oynuyor. Millet cayır cayır mizuriyi yamatonun halasının oğlunu alıyor. Çoğunluk almıyorsa bile mutlu azınlığın masrafları çıkardığını düşünüyorum. Peki o zaman konu başına 15 cevap oranımız olsaydı sistem forumu kapatmak için ne tür bahane üretecekti? Kontribatörler attirabitörler ne diyecekti? Yada ne söyleteceklerdi? Paranın gücü konusunu ise bende defalarca çemkirdim. Yüronun bu kadar güçlü olması benimle aynı işi yapan almanın benden 4 kat daha fazla kazanması, Türkiyede benim yarım kadar alan adamın almanyada benim iki katımı alması kimin umrunda... (matematik hesabının dibine vurmuşum) YADA OLAYIN ÖZÜNE DÖNEYİM. KAPATSINLAR FORUMU! BEN Kİ MİMLENMİŞ OYUNCUYUM!!! FORUMA TÜRK TAKIMLARINA TÖVBE ETMİŞ BİRİSİ OLARAK GELİYORUM BAKIYORUM KÜFÜR EDİYORUM YAZIYORUM. ÇOĞU ZAMAN HEDEFE GİRİYORUM. BELKİ FORUMU KULLANICILAR YÖNETSE ÇOKTAN BANLANACAK OYUNCUYUM! ULAN ARKADAŞ SİSTEM FORUMU KAPATIYOR GELİN BİR DESTEK VERİN YAZIN ÇİZİN YOK... DESTEK VERENDE AYNIIIII KAVGA ÇIKARANDA AYNIIII. Şu forumda ki 10 kişiyi çıkart yazan çizen kimse kalmaz. Gerçi bana göre birkaç kişi yüzünden Türkiyede ki forumculuğun temel sorunudur... Hep korkar adamlar binlerce post kasacağım sonra bir gün bir hata yapacağım profil gidecek.... Diğer problemde bana ne yazmaktan çizmekten 3 tane avanak buluruz onlar yazar biz okuruz... Öğreniriz... Türkçe forum desteğinin kapanması yeni başlayan yerli oyuncuyu baltalayacak. Cidden sinir oldum! Bana göre forum zaten kapatılmalı ancak saçma sapan bahanelerle yapılan bu olayı Türklere yapılmış hakaret olarak kabul ediyorum. Forum kapatılır, buradan 3-5 kişi toplanıp küçük bir Türkçe forum kuracak 3 ay içinde onlarda sıkılacak 1 sene sonra peşin verilen sunucu domain gidecek... İngilizcem kaynakları tıkır tıkır tarayıp izleyip yazacak kadar olsa gelir buraya söver sayar gider portal tarzı birşey kurar Cuma namazı çıkışı da wg nin bayrağını yakardım. :)
×