Jump to content

RoIfy

Players
 • Content Сount

  1,153
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11632
 • Clan

  [TTT]

About RoIfy

 • Rank
  Midshipman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Under Jolly Roger

Recent Profile Visitors

3,319 profile views
 1. RoIfy

  Otázky a odpovědi

  Pro většinu lidí právě ta zábava začíná od t7 nahoru, lodě jsou tam dostatečne dobré na exekuci taktik a teamové hraní. Kde jsi vzal to, že WG chce takovou a makovou metu to fakt nevím, asi slušnej dealer. To samé s tím, že od začátku je rozhodnuto. Můžeš mít tým na prd, ale stejnak můžeš vyhrát když budeš hrát o objective a hlavně když budeš hrát chytře. Když už jsem se dostal k tomu chytrému hraní... ono by stálo za to zamyslet se nad svojí vlastní hrou, než začneš ostatní nazývat sr*čema a kret*nama. Pochopím když tohle řekne někdo kdo se jako hráč zlepšuje a dokáže solidně zahrát, ale ty bys měl být ticho, myslím že by to tak bylo nejlepší. Přesunuto z "Diskuze o hře ---> Všeobecná diskuze o hře ---> Otázky pro WG"
 2. V této věci souhlasím s Comem, tohle mělo být součástí klienta od začátku. Když poprvé zapnu hru vyběhne na mě takovýto tutoriál a je mi vysvětleno co a jak, za 5 let nic takového nebylo, pokud se nepletu. Další věcí která je zarážející je, proč nejsou tyto věci (jako to alternativní rozhraní) aktivované automaticky. Nový hráč nikdy sám od sebe nepřijde na to co to je a jaké množství informací by mu bylo dáno, kdyby to aktivoval. To samé s minimapou, všechno bych defaultně zapnul a ať si člověk vypne to co mu překáží.
 3. Haha, tak koukám, že většina lidí sdílí stejný názor. Mohu jen souhlasit a říci, že dokud WG nezačne tu hru opravovat a strat se o ní nic se na tomto názoru nezmění. Pár týdnů zpátky jsem se bavil s kámošem kterej to dříve hrával a okamžitě jsem mu řekl ať zpátky nechodí pokud si chce zachovat duševní zdraví.
 4. RoIfy

  Salem economics

  You anschluss anyway, so what does it matter
 5. Ten článek v odkazu jen potvrzuje, že WG nemá potuchy o tom co dělá. Tohle musel psát někdo, kdo nikdy tu hru nehrál.
 6. RoIfy

  Otázky pro WG

  CV rework? Kdy?
 7. RoIfy

  Otázky pro WG

  Kdy bude rework CV?
 8. RoIfy

  Noob protekce ???

  Musíš si koupit víc prem účtu
 9. RoIfy

  Noob protekce ???

  Takže, já střílím full broadside CA (Wooster) na 12km, jdu pro citadely mezi předníma vežema a můstkem, padá to přesně tam kam chci a ejhle 3 overpeny a zbytek před loď a za loď. Já hraju CA (Hinden) jedu na cap, naše CV spotne DD, spustím palbu a jelikož nejbižší BB je na 20km ukážu bok, protože ten risk se vyplatí. Co se nestane, nějaká brambora, která kajtí, ano prosím pěkně kajtí se zku*veným Yamatem na 24km po mě vystřelí a dá mi dev strike na 24km... Ještě jednou mi tu někdo řekne, že tu není žádnej noobshield a protekce rajčat, paprikomogoloidů a okurek tak z něj udělám Lečo!
 10. RoIfy

  Noob protekce ???

  Tak trošku mne fascinuje jak někdo pořád dokáže bránit WG...
 11. RoIfy

  Rolfův Herní Koutek

  And again!
 12. RoIfy

  GrumpyChannel

  Still not anschlussed @The_Reichtangle
 13. RoIfy

  Rolfův Herní Koutek

  And again!
 14. Sbal si baseballku a předej jim názory komunity. Děkuji
 15. RoIfy

  Vlhká zpovědnice

  Rád bych všem zde přítomným oznámil, že nejsem žádná po*ebaná celebrita, takže mě nemusíte focusovat na 20km. Raději použijte své lodě na tankování a pomoc týmu, než na focusování Rolfa. Děkuji pěkně!
×