Jump to content
PSA: Ranked battles HP restoration for aircrafts issue Read more... ×

Rock_n_Rolf

Players
 • Content Сount

  1,186
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11830
 • Clan

  [TTT]

About Rock_n_Rolf

 • Rank
  Midshipman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Under Jolly Roger

Recent Profile Visitors

3,577 profile views
 1. Rock_n_Rolf

  Hodnocené bitvy: Patnáctá sezóna

  Keep this coming
 2. Rock_n_Rolf

  Vlhká zpovědnice

  Dědek @Stratos_HF žije!
 3. Rock_n_Rolf

  Otázky a odpovědi

  Nope :D
 4. Rock_n_Rolf

  Ponorky

  Tak by to asi chtělo se k tomuto topicu určitým způsobem vyjádřit. Do poslední chvíle jsem doufal, že to bude jenom joke a nebo něco na ten způsob, ale evidentně to naše milé WG myslí smrtelně vážně. Doufal jsem že WG dá tu hru do kupy a já se jednoho krásného dne vrátím a zase si zahraju hru kterou je potěšení hrát. Dohužel toto se neděje a vypadáto, že WG se ubírá úplně opačným směrem. Ať už se jedná o brutálně rozbité OP lodě, nekonečný přísun prémiáků, do*ebaného CV reworku, přístupu ke komunitě, naslouchání feedbacku, opravování bugů ve hře, atd... tento přístup je naprosto frustrující a já osobně se už nebudu na WG rozčilovat a přidám se ke svým padlím kamarádům. A že jich je požehnaně. Během posledního roku je úpadek hráčů neuvěřitelný, důkazem toho je rozpadání se top klanů, spojování klanů na KOTS a celkový úpadek kvality gameplaye, který má za následek ještě větší úpadek hry jako takové. Toto domino už tu jede nějakou dobu a teď je jen otázkou, co bude poslední hřebíček do rakve WOW's? Pro ty kteří se na ponorky těší: Ano ponorky jsou historické a měly by být ve hrách, pokud jsou tomu hry uspůsobeny. WOW's bylo založené na bázy surface to surface ship combat. Tzn. že implementace tříd jako CV rozbíjí ten základ kterej WOW's má. Neberte to špatně jsem rád, že aspoň někdo má pořád z této hry radost. Jen zde opět dávám varování jako jsem dělal už několikrát a naposledy u CV reworku, ponorky přinesou více potíží něž užitku. Už nemám sílu pokračovat, takže jen poděkuji všem tady přítomným co se mnou hráli za ty báječné chvíle. Přeji sílu a trpělivost všem co ve hře pokračují. A nechť je RNG s váma! PS: Až dojdu dom z práce nastane definitivní uninstall a báj báj.
 5. Tady je najednou každej tak objektivní že už tu člověk nemůže ani trollit? Koneckonců od čeho fórum je, když WG jakýkoliv feedback tady nasbítaný stejnak spláchne do záchoda.
 6. Možná se pletu, ale nebyla ta změna jen tak náhodou přímou reakcí na Belfast, protože byl kurevsky OP a potřeboval nerf? To že se změnila mechanika hry hvůli tomu aby se nerfnula loď není nerfem oné lodi?
 7. Celkem slušný pokus o evade, avšak marný. Je velice smutné, že WG tohle udělalo, prostě ten kdo dělá všechno poctivě by měl dostat odměny které si zaslouží a né být ukřižován WG a velkými CC. Otázkou opět je toto: Je reakce WG dobrá? Nebylo by lěpší jen upravit systém rozdělování odměn místo toho aby se přecházelo na úplně nový, který jednoznačně nahrává do karet velkým CC kteří jsou evidentně líní cokoliv pro odměny udělat. Proč by nešlo udělat třeba toto: Všichni CC dostanou nějaké základní odměny v závislosti na velikosti jejich komunity. Což by bylo spravedlivé k diváků, kteří by měli stejnou šanci vyhrát u velkých a malých CC. Zároveň by však šlo ponechat to co bylo teď, a to že by každý CC dostal odměny nad rámec svého obecenstva pokud by dával feedback a měl tu aktivitu jako BL4CK a spol. Tak by měl každý CC odměny odpovídající své komunitě ale zároveň i možnost udělat pro svoji komunitu něco více, pokud by nebyl líné prase. Avšak mluvíme tady o WG, takže smůla.
 8. Myslím že už si to hodil...
 9. Rock_n_Rolf

  Otázky a odpovědi

  Na tohle se tak pěkně kouká.
 10. Rock_n_Rolf

  Otázky a odpovědi

  Osobně bych řekl, že u WG je lepší když mlčí. Protože když mluví tak to co vychází z jejich úst vypadá jako vodopád sraček. BTW: Neznám ani jednu jinou hru kde by komunita bušila do vývojáře jako je tomu u WG her. To o něčem vypovídá... prostě jak WG ke komunitě tak komunita k WG.
 11. Rock_n_Rolf

  Otázky a odpovědi

  Jako vážně to vypadá na to, že budeme muset vyrazit do Prahy a udělat nějakou menší defenestraci aby se WG konečně probralo. Jak máte lidičky čas za čtrnáct dní? Je to víkend 31.8/1.9. Myslím, že by to bylo pěkné zahájení nového školního roku což?
 12. Rock_n_Rolf

  Otázky a odpovědi

  Udržet to je nereálné, každý ma jiný vkus a lodě byly to co všechny drželo dohromady. To je pro mě ta nejsmutnější věc.
 13. Rock_n_Rolf

  Otázky pro WG

  @Wolffnstein Krásně sepsáno a všechno je to pravda. Je obrovská škoda co se s touto hrou stalo. Asi už vážně nezbývá nic jiného než si zabalit svůj raneček a posunout se o dům dál.
×