Jump to content

GrumpyRolf

Players
 • Content Сount

  1,015
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10690
 • Clan

  [10GO]

7 Followers

About GrumpyRolf

 • Rank
  Midshipman
 • Insignia
  [10GO]

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Under Jolly Roger

Recent Profile Visitors

2,137 profile views
 1. GrumpyRolf

  Vlhká zpovědnice

  O Rolfovi a dvanáctihlavém draku. Tak milé děti zase je tu potratdělí a v randomu stále doznívá víkend. A v tom nepěkném potratdělí se jeden Rolf rozhodl, že si zahraje random. Nuže Rolf zapl hru a lognul se na evropský server. Málo však věděl o tom jaké horrory ho čekají. Jakmile pustil bitvu bylo mu jasné, že udělal chybu. Už sestava týmu nahrávala do karet nepřátelskému týmu, který měl ve svých řadách Z-52 a Shimakaze. Kdežto Rolf měl u sebe 2 Shimakaze, které měly shodou okolností stejný winrate. Ohromen onýmy 40% se Rolf rozhodl asistovat jeho Shimakazím a už od první minuty je dirigoval kam mají jet a co dělat. Avšak Shimakaze si řekly, že nebudou poslouchat nějakého sebeprohášeného admirála a budou dělat co se jim jen zachce. A tak se rozjely na B cap. Netrvalo dlouho a do diskuze se vložila jedna uplakaná princezna Alabama, která nemohla uvěřit tomu, že se dostala do t10 bitvy a musela se svěřit i nepřátelskému týmu. Nepřátelský tým přopomínal dvanáctihlavého draka, který měl ovšem jen jeden mozek, možná ani to ne.Ten hrozivý dvanáctihlavý drak hned na začátku bitvy stáhl ocas a zalezl hluboko do svého spawnu. Avšak Rolfůf tým byl na to připraven a zaujal vlastní kempící pozici ve vlastním spawnu. Bitva takto pokračovala asi 5 minut než se Rolf naštval! A když se Rolf naštve to je panečku podívaná. Sebral svoje saky paky v podobě HIV a vrhl se do chřtánu dvanáctihlavého draka. Rolf se byl s drakem hlava nehlava a uťal mu jednu hlavu! Naštvaný teď už jen jedenáctihlavý drak se vrhl po Rolfovi, který zatopil pod kotlem a utíkal co mu speed boost stačil. Avšak drak se nemohl soustředit jen na Rolfa a tak za ním poslal jen pět hlav a zbylých šest poslal na druhé křídlo aby zastavily útok Rolfova týmu, který byl nabuzen Rolfovou kuráží. Mezitím se Rolf udatně bil s pěti hlavamy a jednu po druhé je stínal. Avšak Shimakaze které měl Rolf v týmu se rozholy, že ne, ne, takhle by to nešlo a spáchaly rituální sebevraždu harakiri na počest Císařepána France Josefa! A mezitím se na druhém křídle Rolfův chrabrý tým nedokázal prolomit drakovu obranu a drak je jednoho po druhém sežral. A navzdory všem snahám se Rolfovi samotnému nepodařilo překonat dvanáctihlavého draka. Samozřejmě že Rolfův tým ocenil jeho úsilí a sklonili mu poklonu a vůbec na něj nic neházeli, když Rolf sám zabavil šest dračích hlav. No a drak ten nebyl o moc štastnější a taktéž si na Rolfovi vylil zlost. Ale Rolfovi to nevadilo a vyřešil celou tuhle patálii tím, že udělal alt + F4. A to je pro dnešek milé děti vše mějte krásné sny.
 2. GrumpyRolf

  Vlhká zpovědnice

  Ta číča je golden!
 3. GrumpyRolf

  Otázky pro WG

  Právě že papírově... Repu je jedna z nejvíce konzistentních lodí ve hře. Kdežto Kron je rád když něco trefí na 5km.
 4. GrumpyRolf

  Otázky pro WG

  To jsi asi nikdy nehrál Repu
 5. GrumpyRolf

  Otázky pro WG

  Vážně??? To vykládej mému Kronshitu, [edited] jedno nepřesné je to a pořád ho to cpe do desítek!
 6. Still it would be a bit too much i think. True dat, of course 3-4 battles says nothing about stats. The thing is that everyone who got it agrees that its kinda broken atm... I mean 5.5 conceal 8 guns the torps, hydro, fast reloading smokes. Just when you look at it it seems too much. But of course we will se how it ends and its too sson to say if its really that broken or not. This is just my opinion and feeling about the ship.
 7. Yes give it Cossack's 10km torps on t7 so we can seaclubb t5's with single launch and devastate newbie BB's. Haida is completely fine as it is, problem is that Cossack was considered by average and not comfortable to play by most of the community so WG decided to buff it. Honestly that wont help less skilled players coz they just keep on suiciding and just gives advantage to veterans... i have played about 3 or 4 games on Cossack and its fcking broken in its current state. You can take on t10 DD's.
 8. GrumpyRolf

  Buff british cruisers allready!

  This is a really good one... Let me go over this and explain a bit. 1 - So you have superheal in comparecent to other cruisers so you can easily tank HE and fire dmg and survive unless you completely f up and give flat broadside to someone. 2 - Maybe use smokescreens in positions which wont get over run in couple of seconds? Simple as that. Pay attention to minimap and movement of the enemy and try to predict pushes. 3 - If you have problem with spotterplanes and smoke shooting try to angle in the smoke and move at the same time instead of sitting there like a duck. Another thing is do not smoke right next to the islands because they can be used to perfectly locate you in smoke. Just like here: 4 - When did UK CL's got nerfed? They even got bigger smoke deployment time. You have to work on your playstyle with them, because they dont play as other CA's/CL's thats all.
 9. GrumpyRolf

  Modifikace

 10. GrumpyRolf

  Rolfův Herní Koutek

  Řekli jste si o to chuligáni!
×