Jump to content

Black_Jack_Geary

Players
 • Content Сount

  1,952
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [Z-F]

2 Followers

About Black_Jack_Geary

Recent Profile Visitors

500 profile views
 1. Black_Jack_Geary

  Na randomach nie da się grać....

  Po prostu, RNG powiedziało NIE i koniec, nie ważne że dobrze przycelowałeś i z tej odległości nie mogłeś spudłować, RNG mówi NIE i nie ma na to rady. Mało to razy widziałem jak moje pociski tuż przed uderzeniem skręcają o 45 stopni albo wrogi pocisk nagle staje się samonaprowadzający i mnie trafia gdy reszta spada 200 m za mną? Ta gra nie ma już nic wspólnego z umiejętnościami, jedyne na co masz jako taki wpływ to kierunek poruszania. Jako taki, bo miałem i przypadki kiedy okręt sam skręcał albo nie chciał skręcić po czym dostawałem ciężką bułę.
 2. Black_Jack_Geary

  Wesołych Świat Wielkiej Nocy!

  Nawzajem
 3. Black_Jack_Geary

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Taranować
 4. Black_Jack_Geary

  WG mnie wkurza

  W Bieszczadach jest wiecznie pod górkę. Poleć coś co nie wymaga krztyny wysiłku.
 5. Black_Jack_Geary

  WG mnie wkurza

  To była taka wersja windowsa, jakiś czas temu skończono go rozwijać.
 6. Black_Jack_Geary

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Po prostu piękne. Koleś widzi że go torpedują, alarm o torpedach jak wół i zamiast skupić się na ominięciu ich, przykleja sie do lornią i szczela. I zdziwiony że łyknął kilka torped. No po prostu pokazówka bycia BBrajankiem Dobrze że to obejrzałem, cały czas żyłem w mylnym przekonaniu że Amagi to pancernik nie niszczyciel.
 7. Black_Jack_Geary

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Cytując: "Brytyjski lotniskowiec VI poziomu Furious blabla bla Zastąpiono torpedy możliwych do zbadania bombowców torpedami standardowych bombowców: Zmniejszono zadawane uszkodzenia z 5930 do 5200; Zmniejszono szansę na spowodowanie zalania z 51% do 45%." To nie lepiej zastąpić te torpedy drewnianymi kołkami? Wyglądaja podobnie, demedż tez podobny... jedyna broń która się do czegoś nadawała na tym lotnisku została znerf…. yyy..przepraszam, buffnięta (skoro radar był nerfiony, to to musi być buff) Co dalej? zamiast rakiet fajerwerki a bomb prezerwatywa z wodą?
 8. Black_Jack_Geary

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Jedno i drugie na raz.
 9. Black_Jack_Geary

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Znaczy co... CV op bo uszkodził polującego nań niszczyciela? W dodatku durnia non stop używającego pelotki i szarżującego z uporem godnym maniaka bo odkrył lotniskowca? Już ktoś płakał ze OP lotniskowce śmią torpedować jego pięknego krążownika, zacznie się płacz że samoloty latają?
 10. Black_Jack_Geary

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Mają, i to wielki. Wygrałem raz bitwę (sam osobiście) bo zostałem tylko ja i wrogi DD na ogryzku. Przeciwnicy wygrywali na punkty, wszystkie capy czerwone, do końca 2 minuty... ale geniusz uparł się mnie zatopić. Bitwa wygrana dwoma trafieniami rakietą Więc proszę nie mówić że lotnia nie ma wpływu, raz na milion ma.
 11. Black_Jack_Geary

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Wsadza Ci 6 w jednym, a nie 18 w trzech nalotach właśnie dlatego że masz dobrą pelotkę, dokładnie tak samo jak nie wsadzisz krążkiem (pomijam radosne wynalazki typu Stalingrad czy Kronsztadt) dewasta dla Kurfursta strzelając w pas burtowy, właśnie dlatego że ma odpowiednio mocny tenże pas. I warto to sobie przyswoić, żaden okręt nie posiada całkowitej ochrony przed uszkodzeniami, każda ochrona ma te uszkodzenia zmniejszyć. Apropos bzdur, obawiam się że to nie ja je tu wypisuję
 12. Black_Jack_Geary

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  W większości przypadków po prostu kwestia szczęścia na jakich przeciwników trafisz. Trafisz na team w którym każdy sobie rzepkę skrobie i zrobisz porządny wynik. Trafisz na ogarniętych którzy pływają w grupkach i przez ścianę AA się nie przebijesz.
 13. Black_Jack_Geary

  BB

  Z tego co pamiętam dziobem do tyłu.
 14. Black_Jack_Geary

  BB

  Pod kombinacją alt+F4 są kotwice na elastycznym łańcuchu, nie dość że natychmiast zatrzymują to wyszczeliwują okręt rufą do tyłu... a może przodu jak od rufy?... ok, cofa okrętem do tyłu.
 15. Black_Jack_Geary

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Znaczy się, okręt który posiada opancerzenie ma być całkowicie odporny na ostrzał? Normalnie genialne P.S. kurde, jeśli łykasz krążkiem cały ładunek torped, wiedząc że gość podchodzi do torpedowania... przestań grać Bo to nie wina mechaniki tylko ewidentna kierowcy.
×