Jump to content

Black_Jack_Geary

Players
 • Content Сount

  1,994
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [Z-F]

2 Followers

About Black_Jack_Geary

Recent Profile Visitors

691 profile views
 1. Black_Jack_Geary

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  Ale koniecznie z pyłu metalowego, żeby wyradarowac się go nie dało.
 2. Black_Jack_Geary

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  Nie wątp raczej, raczej sprawdź pierwej.
 3. Black_Jack_Geary

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  No wyobraź sobie że tak dokładnie było.
 4. Black_Jack_Geary

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  Pokazać nie pokażę, ale nie dalej jak wczoraj moja Atlanta zrobiona na AA została posłana na dno paroma nalotami rakietowców... Niestety, z roku na rok w grze pojawia się coraz więcej "raków" - samoloty szturmowe na które nie ma jako takiej kontry (poza nadzieją że RNG w pelotce zadziała), przesadna ilość pożarów, jakby pływało się drewnianymi i było obrzucanym napalmem, zdupixowe okręty (co ciekawe w większości sowieckie) typu Smoleńsk którego 130mm pukawki mają większy wygar i zasięg niż niejedne 200mm+, czy inne Kronsztady wsadzone na siłę w dział krążowników, mimo że parametrami tylko minimalnie odbiegają od pancerników a większość źródeł podaje że były to projekty krążowników liniowych... a chyba każdy dobrze wie że wszelkie krążki liniowe w grze wylądowały w dziale pancerników :) ( do obrońców tych wynalazków - polecam pojedynek 1vs1 jakiegokolwiek drzewkowego z tym czymś :) ) Ogólnie rzecz biorąc, jako taki balans jeszcze istnieje do tier 7, wyżej to jedne wielkie SF.
 5. Black_Jack_Geary

  Na randomach nie da się grać....

  Zresetowałem parę linii i przypomniało mi się dlaczego nie gram na t8+... do poziomu 8 gra się fajnie, potem to droga przez mękę. Czasami się zastanawiam jakim cudem gracze na tych tierach doszli do tych tierów, pada podejrzenie że tatuś wygrindował linię a dziatwa radośnie próbuje grać, nie liznąwszy gry na tierach niższych.
 6. Black_Jack_Geary

  [X] Smoleńsk

  Temu okrętowi brakuje bardzo radaru, takiego 15km/240 sekund, byłby w miare zbalansowany. Poza tym potrzebuje zwiększenia skuteczności pocisków, to skandal żeby 130 mm były lepsze tylko od 203 mm.
 7. Black_Jack_Geary

  USS Monaghan

  Moim bardzo subiektywnym zdaniem - - z kadłubem A mamy zwykłego farraguta z przeładowaniem torped - z kadłubem B mamy typowego torpedowca z przeładowaniem torped, ALE z torpedami tak powolnymi że jeśli chcemy coś trafić musimy czekać na wylosowanie do drużyny przeciwnej kierowce BBka który nie zna WASD. Dwoma działkami nie jesteśmy sie w stanie obronić przed żadnym innym DDkiem. Jak dla mnie okręt nie wart wydanych pieniędzy, chyba że ktoś jest po prostu kolekcjonerem historycznych okrętów.
 8. Black_Jack_Geary

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  Pytanie podstawowe dla kogo, dla reszty współgraczy na pewno kolosalną
 9. Black_Jack_Geary

  Na randomach nie da się grać....

  Jest na to świetna rada - jebnięcie focha i deinstalacja gry. A na poważnie... poważnie nie masz większych problemów niż jakiś durny napis? W dodatku nie mający sie nijak do rzeczywistego czasu oczekiwania?
 10. Black_Jack_Geary

  Czy chciwość WG kiedyś się skończy ?

  Pierwsza z brzegu dla przykładu - EVE online. Pod warunkiem że devsi zaakceptują prośbę. I nikt nie robi z tego dramy.
 11. Black_Jack_Geary

  Kontenery świąteczne

  Nic dziwnego że mi nie wypadł żaden okręcik, wszyscy wszystko już zabrali
 12. Black_Jack_Geary

  Czy chciwość WG kiedyś się skończy ?

  Czy chciwość graczy kiedyś sie skończy?... Gdzie się nie obejrzysz temat pod tytułem - hóie nie dajom... Normalnie bandyci, złodzieje/tu wpisz bluzgi które znasz... Mam prośbe do moderatorów, można stworzyć oddzielny dział forum "Hóie nie dajom"? Przykro się to czyta w co drugim poście
 13. Black_Jack_Geary

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  Pomijając wesołą tffórczość WG (ktoś kto układał dyrektywy musi być artystą ), na prawdę to taka tragedia brak kolejnego "statku" w porcie? Czy każdy aspekt życia, w tym gra, musi kończyć się na "muszem to mić bo tak"? Kurczę, nie mam 95% okrętów typu premium czy za surowce i bawię się w grze całkiem fajnie, bo przyjemność mi sprawia granie a nie posiadanie... No...ale ja to już człek starej daty, patrzę na życie troszkę inaczej...
 14. Black_Jack_Geary

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  Zawsze mnie wkurzały tematy typu "nie dajo" na święta, ale tym razem WG poszło po bandzie... Nie przeczę, gra o okręt t10 powinna byc trudna, ale możliwa do zrobienia dla 90% graczy bez konieczności brania urlopów tudzież wysyłania rodzin w Bieszczady. Osobiście mnie tam zajedno, już dawno minęły dla mnie czasy że "muszem to mić i wuj", ale sam fakt takiego "ewentu" który jest totalną fikcją wymuszającą wydawanie dość sporych pieniędzy jest zdeka bulwersujacy. Widać jak kochane WG traktuje swoich klientów - jak idiotów którzy nie zauważą drenażu ich portfeli.
 15. Black_Jack_Geary

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Jak Polska wygra Euro, to też ten sukces będzie wałkowany latami
×