Jump to content

Little_Rowboat

Players
 • Content count

  1,116
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8286
 • Clan

  [LOBUZ]

About Little_Rowboat

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

480 profile views
 1. II Sezon Bitew Klanowych

  Spotkany dzisiaj taki zestaw u przeciwnika, trochę dziwnie gra się przeciwko czterem DD
 2. Eh i znów weekend...

  Takich blobów nie spotyka się na co dzień:
 3. Trzeba przyznać, że paskudne -_-
 4. Eh i znów weekend...

  Moje pierwsze dwa miliony, niestety do wyciągnięcia brakło jednej ogarniętej deski, a nasze nie były statsiarzami i padły w 5 minut.
 5. Cheaterstwo

  Czytałem w warunkach wstąpienia do klanu, że miał być brak stykania się kiełbaskami! Protestuję! Tam niczego nie było małym druczkiem, wzrok mam jeszcze dobry
 6. Cheaterstwo

  Omawiałeś i moduły i perki
 7. Cheaterstwo

  To, żeby utrzymać temat przy życiu, zanim Drwal przyjdzie. Najpierw mylisz Hultaja z Flamu, potem mnie z Hultajem - wyczuwam narastające zdenerwowanie Uwaga, ja wiem, że to szok dla niektórych, ale Flamu nie jest nieomylną wyrocznią. Ale pomijając to, ja cały czas piszę o tym, co Ty pokazałeś na filmie: W trzecim slocie dałeś moduł do celności dział i wybrałeś na kapitanie AFT, żeby mieć większy zasięg AA (6km) i głównej do plumkania w BB. Zamiast tego dużo lepszym rozwiązaniem jest moduł na zasięg AA i manual zwiększający siłę pelotki.
 8. Cheaterstwo

  Nikt nie pisał o maksowaniu AA, tylko uzyskaniu najlepszej efektywności dzięki odpowiedniemu rozdaniu punktów, a manual z rozbiciem doda nam jakieś 250 dps AA na najdalszej aurze. Serio, plumkanie na AFT w BB z dymu to tylko dla stapadderów E no, mylisz Hultaja z Flamu? -_-
 9. Cheaterstwo

  I to właśnie idealny przykład, jakie popełniasz błędy i nawet nie rozumiesz dlaczego. Żeby wzmocnić AA na USN DD znacznie lepiej jest wziąć moduł do zasięgu AA, niż AFT. A te zaoszczędzone 4 punkty władować w manualne sterowanie plotką, dzięki czemu uzyskamy lepszą efektywność niż z AFT. A strzelanie amerykańcem do wroga na ~14 km - niby można, ale to nie jest Kebab, który do tego służy.
 10. Cheaterstwo

  Chciałem pośmieszkować, ale odpiszę względnie poważnie: Rozsławianie niejedno ma imię, jeżeli podchodzisz do tego na zasadzie "nieważne co mówią, byle by mówili" i oglądali youtuba, a Ty zgarniesz kasę za wyświetlenia, to jeszcze rozumiem. Jest taka stara anegdota, że jak jedna osoba mówi, że jesteś pijany, to możesz to olać, ale jak powie to kilka osób to czas dopić wódkę i iść spać. Jeżeli dostrzegasz analogię, to sporo ludzi często pisze, że popełniasz błędy merytoryczne w swoich filmach, a które to filmy część graczy traktuje jako poradniki do gry (przykład? Prosz...polecanie AFT na Kidda z jego stratosferyczną trajektorią). Film o statsiarzach też roi się od drobnych błędów, przekłamań i niedopowiedzeń - i to właśnie część społeczności rozśmiesza
 11. Gdy jesteś statsiarzem i widzisz, że PR wzrasta:
 12. Cheaterstwo

  A może po prostu zróbcie klan Każdy może mieć fioletowe staty [STATS] Piękno tkwi w prostocie, a do tego będziecie mieć palindrom :)
 13. Cheaterstwo

  Z doświadczenia mogę powiedzieć, że dywizjon trzech ogarniętych graczy aka statsiarzy raczej skłania do ryzykownych zachowań, bo trzeba się spieszyć, żeby mieć jakiś normalny wkład w bitwę (nabić staty!). A to ktoś Ci fraga ukrad...pardon, uratuje życie (pozdrawiam @UrukSzymon), a to wrogie BB topnieją w oczach - i zazwyczaj w przypadku dominacji bitwa zbyt szybko się kończy, więc nie można przedłużać e-penisa zrobionym dmg Edit:// Z filmu i tak najlepszy jest tekst "Jak chcę, to mogę mieć fioletowe staty"
 14. Żarty żartami, ale to może być poważna kwestia ze strony biznesowej. Jak takie BB zostaną znacząco osłabione istnieje dosyć duża szansa, że część bazy graczy (i to w dużej mierze płacąca) może zrezygnować, bo ich potężne Yamato i Kiełbasy już nie sieją karą tak jak wcześniej. Przecież nie po to gridnowali (lub przetapiali expa) tygodniami, żeby teraz nerfić ich okręty A na serio to podpisuję się pod nerfem penetracji w DD zadnimi łapami!
 15. Kamera w porcie - Ankieta

  I stara i nowa jak dla mnie są ok, także nie mam zdania
×