Little_Rowboat

Players
 • Content count

  942
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6318

About Little_Rowboat

Profile Information

Recent Profile Visitors

254 profile views
 1. Coś pomiędzy, wygląda jak prezent zawinięty w papier z kokardką, a widać że różnią się zawartością.
 2. Kontener, 10 ropy i flaga pamiątkowa. Dzięki :)
 3. Chodzą plotki, że ten budynek za 9999999 ropy to właśnie świątynia opatrzności (opaczności? ) RNG
 4. Imho najlepiej na początku zmniejszyć koszty obsługi (dużo bardziej opłacalne niż tańsze kupowanie, szczególnie że to działa tylko do t8), potem zwiększyć doświadczenie, a dopiero na końcu dodać tańsze kupowanie okrętów. Zwiększanie ilości ludzi - to już zależy od tego, w jakim kierunku idzie określony klan.
 5. Odkop tematu, bo nie sensu zakładać nowego: Od nowego patcha gra łapie konkretne ścięcia, co kilkadziesiąt sekund ping z 30-40 skacze do 200+ (ale czuć, jakby to było 2000+) i powoduje opóźnienia w strzelaniu - naciskam przycisk strzału, pestki wylatują 2-3 sekundy później i spadają za wrogim okrętem. Oto co już zrobiłem: - wykluczyłem obciążenie łącza (wyłączenie porn-downloadera, sprawdzenie osób podłączonych do routera, te rzeczy) - sprawdziłem pingi na innych usługach i są prawidłowe - sprawdziłem obciążenie sprzętu, czy czasem lagi nie są związane z niewydolnością mojego złomu, ale gra trzyma stabilny fps - traceroute i ping do login1.worldofwarships.eu są normalne Jeżeli ktoś jeszcze ma podobne problemy, to wniosek jest prosty: serwery lub łącze do nich nie wyrabiają (obciążenie związane z klanami?) i czasami przekazują dane ze sporym opóźnieniem.
 6. Bzdura, jak pokazuje długoletnia praktyka tutaj można swobodnie wykazać deficyt intelektualny interlokutora, oraz wyśmiać jego umiejętności, jak długo nie używa się słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Jak pokazuje historia, coś takiego jak równość nie istnieje (swoją drogą teksty o równości śmierdzą mi określoną afiliacją polityczną), zawsze będą równi i równiejsi. A do tego dochodzą moderatorzy i administratorzy :) Cały cyrk zaczął się od oburzenia o nazywanie grających zwierzętami - w sumie i racja, nazywając niektórych kapitanów zwierzętami często obraża się te drugie, które choćby na zasadzie odruchu pawłowa potrafią pojąć ciąg przyczyna -> skutek. Jeżeli gracz X przez tysiąc bitew jeszcze nie pojął, że pływanie boczkiem do pancernika szkodzi hp jego okrętu, to wykazuje się kompletnym brakiem inteligencji i myślenia logicznego, więc swobodnie mogę wydać na jego temat negatywną opinię. Czy nazwie się takiego kretynem, idiotą, pomidorem, małpą, amebą czy w inny sposób to sens wypowiedzi jest ten sam - ktoś mimo tysięcy bitew nie rozumie podstawowej mechaniki rozgrywki. Tak samo traktuje się graczy, którzy wchodzą na forum i kłócą się, że pływanie BB 20+km od przeciwnika jest efektywną taktyką, bo oni biją dmg i są poza zasięgiem strzału wroga (lub inne skrzywione teorie). Tacy osobnicy mimo argumentacji nie są wstanie przyjąć do wiadomości, że ich taktyka ma mało wspólnego z wygrywaniem bitew i są ciężarem dla teamu, ergo znowu mamy prawo wydać szczerą opinię o ich poziomie intelektualnym. A że prawda boli i potem jest płacz, że na forum wyzywają, to już inna kwestia.
 7. Nerf pożarów, bo te straszne CA palą biedne BB
 8. A tymczasem na randomie, po zwróceniu uwagi kilku okrętom tarłującym się za wyspą Po czym chłopak strzelił focha i rzeczywiście wyszedł w środku bitwy, mając fullhp i do tego będąc top tierem -_- Imho powinni za takie coś rozdawać bany na miesiąc
 9. 600!
 10. 1. 50 Flag 2. 50 Kamuflaży 3. 1000 dublonów 4. Moduł na radar
 11. Ja podziwiam polskiego tłumacza nazw tych przypinek, teksty typu "Dojechany przez bagiety", czy też "jestem hardcorem" wywołują uśmiech na twarzy.
 12. Farmimy free exp:
 13. Drogie WG, jeżeli bonusy na rocznicę się potwierdzą, to mogę wrzucić tylko to: A jeżeli chodzi o narzekających:
 14. CA stronk, nerf! Już nie mogę się doczekać Hindenburga. Jeszcze nic straconego