Jump to content

Lokko72

Players
 • Content Сount

  34
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1570

About Lokko72

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Lokko72

  Lepszego nowego 2016

  Puresense, dzięki - zadziałało na galowo
 2. Lokko72

  Lepszego nowego 2016

  Witam Życzę wszystkim lepszego roku niż ten mijający, chociaż w moim przypadku sprawy rodzinne i zawodowe przebiegły nadzwyczaj dobrze to zawsze jest tak, że może być lepiej - i tego z całego serca życzę wszytkim. Chciałbym zapytać o jedną rzecz przy okazji, ostatnio robiłem reinstalację gry i z jedą rzeczą nie daję rady , a mianowicie grając BB, DD i CA nie mogę zaznaczyć wrogich samolotów, natomiast grając lotniskowcem robię ctr+zaznaczenie jest ok, jeżeli ma ktoś pomysł co z tym zrobić to proszę o info. Jeszcze raz - wszystkiego dobrego w 2016
 3. Lokko72

  Minekaze

  Rozegrałem dziś nim kilkanaście gier na bitwach rankingowych i powiem szczerze, że dużo lepsza zabawa niż jakimkolwiek BB, mamy bezpośredni wpływ na rozwój gry od samego początku, na nudę narzekać nie możemy, no i sam niszczyciel chyba jeden z najlepszych w grze - w rozumieniu - okręt / tier, szkoda tylko że w bitwach rankingowych możemy nim grać w tej edycji do 10. Polecam - bo fun z gry niesamowity.
 4. Lokko72

  Liczenie wyników tydzień IV - torpedy!

  Iziasław x 15
 5. Lokko72

  Jak strzelać

  Nie musisz mieć problemu, pod warunkiem , że wrócisz do 1 postu, olej wsiowych głupków i postaraj się zrozumieć o co kaman.
 6. Lokko72

  Nagato

  Genialny okręt, do tej pory Fuso uważałem za najlepszy, ale NAGATO jest genialny -jeśli gram na stoku i trafień mam 30-kilka w grze i wychodzi ponad 80K dmg, Fuso aby zrobić taki dmg trzeba sporo namłucić ( co to młucenie - to się za chwię dowiecie bo wsiowe głupki się odezwą). Jeśli na stoku jest genialny - to wymaksowany ... cód, miód i orzeszki ... jak to mówią moje dzieci .
 7. Lokko72

  Szanty i nie tylko

  Kora jest/była fajna - ma kilka fajnych utworów, jestem z Lublina a tu królowała Budka i Bajm z Beatą kozidrak Tu trochę przegiołeś, master of puppets to dobra płyta,, and justice for all - jeszcze lepsza, tylko że hamerykańska grupa miała duży problem w postaci - IRON MAIDEN - europejski zespół z Angli rodem wyłozył, prawie wszystkie wytwórnie made in USA. Queen - był przez lata jedną z najbardziej nienawidzonych kapel w USA. W Radiu Europa która była nadawana w Paryżu i była sponsorowana przez hamerykę mozna było usłyszeć , że Metalicca jest lepszym zespołem od Airon Maiden (sic!) Obleśne...... !@#$$%%%YYEWWQQ Obejrzałem i całkiem fajne........ A tak po za tym utwór ze statkiem w tle Ciekawe ile dział trzeba by mu było dodać, żeby stal się okrętem, a ile trzeba by było , żeby takim statkiem z działami zatopić któryś z naszych okrętów w grze .... )
 8. Lokko72

  Opinie i uwagi - niemieckie krążowniki

  Nie wiem czemu , ale grając kolbergiem dźwięk zrywa niemiłosiernie, był jakiś czas temu problem z dźwiękiem ale szybko to WG załatało, natomiast każda bitwa kolbergiem to dźwięk - off bo grać się nie da, na innych okrętach wszystko śmiga normalnie, ciekawe czy tylko ja tak mam. Co do niemieckich krążków to jak czytam opinnie to odechciewa się robić tej linii, zwłaszcza że na kolbergu mam problem żeby cokolwiek sensownego ugrać - zwłaszcza przez mały zasięg dział, pewnie z kapitanem który ma zaawansowany trening art. było by dużo lepiej, ale to chyba masochizm ciągnąć kapitana do 4 perka na tym okręcie.
 9. Lokko72

  Perki dowódcy - last chance

  pelikan, nie , nie , nie i jeszcze raz nie - nie chcę brać perku za 5 pkt pod tytułem ostania szansa Chodzi mi o to : -czy WG zrobi porządek z perkami - czy wprowadzi system z wota - czyli - możesz- "ale nie musisz" Tak czy siak - system perków w "okrętach" jest zrąbany i musi ulec poprawie. ps. dla tych którzy nie wiedzą o co chodzi - zapraszam na filmy I Chase - na serwerze US https://www.youtube.com/user/ichasegaming to najlepszy streamer w tym roku - ponad 1 milon !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wejść I to tylko z naszych okrętów................. zarejestrowane na US, na RU jest gościo który .... - ehh sprawdźcie, bo topka eu, trochę słabo wypada .......
 10. Lokko72

  Perki dowódcy - last chance

  Nie wiem czy "nasz" - na pewno grających w world of wareships
 11. Lokko72

  Perki dowódcy - last chance

  Ehhh, to wiem, tylko czy WG też to wie, że w portfolio perków ma taki którego nikt nie używa ???
 12. Lokko72

  Perki dowódcy - last chance

  Witam, tudzież AHOJ - panie/panowie - kapitanowie okrętów Rozwijając swoje łajby w perkach dowódcy z czasem dobijamy do perów 5T i teraz pytanie : po jaki grzyb (czyt. cholerę) jeste perk za 5 pkt. ostatnia szansa - który daje - 9%do przeładowania uzbrojenia przy (tak to rozumiem) wytrzymałości okrętu ponizej 21%. Może ja coś źle rozumuję ale: 2 perków poziom 5 - nie da się wziąźć ogladałem kilka filmów naszych gwiazd forumowych odnośnie perków - i w żadnym z nich nie spotkałem się z sytuacją aby ktoś - poddał choćby w wybór ten perk - a kosztuje 5 pkt. W wota grałem prawie od początku i był taki patch -(który resetował umiejętności dowódcy) - nie mniej jednak z um. dow. mało było experymentów. Ale jednak z tego co pamiętam nie było takiej sytaucji - że dali perk z którego nikt nie korzystał - bo na chwilę obecną tak to wygląda.
 13. Lokko72

  Gdzie jest sfeter?

  ja mam sfetra w szafie, taki stary 10-letni( żona już parę razy chciała go wy---(walić) - żeby nie było), ale jest - mój sfeter co to w nim - oj lepei jak powiem co ja w nim nie robiłem ..... w sumie to (ciiii....) ale żeby off topu w off topie nie było to wołam : Sveter -- please go back, please!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( eh i tu skończyły mi się wykrzykniki, chyba żona po złości za(j).. -brała
 14. Lokko72

  test drive Koenigsberg i Gniewnyj

  Info ze strony WoWs Wszystkie PD zdobyte na okrętach testowych zostaną przeniesione wraz z ich kapitanami na okręt I poziomu z danego drzewa technologicznego. Czyli jak wprowadzą dwie nowe linie to do każdej dadzą okręt I tieru i miejsce w porcie. Ci którzy zdobędą okręt wcześniej będą mogli trochę podszkolić kapitana - ot cały plus z tego eventu.
 15. Lokko72

  Liczenie wyników - tydzień II ZADANE OBRAŻENIA

  Niszczyciel Minekaze HP 10 900 DMG 118 274 Współczynnik 10,85
×