Jump to content

viannDyke

Players
 • Content Сount

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  125

About viannDyke

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. viannDyke

  Obrona przeciw torpedowa

  Dość rzadko zdarza mi się dostać po ryju od niewidzialnego przeciwnika ale mimo to uwarzam,że to mój błąd. Większego idiotyzmu nie mogłem napisać a jednak napisałem. Ech szkoda gadać. Z idiotami nie wygrasz.
 2. viannDyke

  Obrona przeciw torpedowa

  Taaaa, masz rację trzeba z tym żyć.
 3. viannDyke

  Obrona przeciw torpedowa

  Hmm,tylko się mogłem domyślać bo tego gówna od początku do mojego końca nie zobaczyłem. Widać było tylko torpedy i to własciwie przed nimi robiłem uniki kilka razy się udało ale w końcu weszły i po zawodach.Znikanie i pojawianie się okrętu to jest pół biedy bo wtedy można jakoś przeciwdziałać ale jak widzisz niszczyciela który ewidentnie ma chrapkę na ciebie i znika na stałe dopóki cię nie wykończy no to coś z tym jest nie tak.
 4. viannDyke

  Obrona przeciw torpedowa

  To nie płacz tylko pełne wkurwienie napisz mi proszę czy ciebie to nie wzrusza gdy niewidzialny przeciwnik zjedzie do zera twoje HP i zatopi okręt a nawet wtedy ni ch...ja go nie widać. Jeśli czytając rożne tu odpowiedzi w tym temacie znikania gro osób uważa,ze to jest prawidłowe i tak powinno być to kuzwa ja jestem chyba z innej planety. Spieprzałem wczoraj krążownikiem przed takim niewidzialnym gównem na różne sposoby,i prawo i lewo,różne zwroty w różnych kierunkach i guzik,nic nie pomogło ani razu się nie pokazało to badziewie aż do końca i niech nikt nie powie mi,że to taka mechanika gry,camo-sramo bo to jest zjeba...ne w tej grze na maxa.
 5. viannDyke

  Obrona przeciw torpedowa

  Spoko,rozumiem jeśli za ostro to przepraszam Jakuba No i właśnie to co mówiłem i sam zauważyłeś też podając przykład Omahy,znikanie to zmora tej gry dla mnie i podejrzewam dla wielu innych graczy.
 6. viannDyke

  Obrona przeciw torpedowa

  A ty co ? Jego przydupas? Z balansem akurat się z nim zgadzam tylko nie z jego wypowiedzią nie na temat o którym wogóle nie pisałem. Powiem to wyraznie może dotrze w końcu do Was obu. Widzę i rozumiem różnicę między lotniskowcami,pancernikami,krążownikami i niszczycielami tzn.cały ten balans. Dotarło?
 7. viannDyke

  Obrona przeciw torpedowa

  OMG ja piszę zupełnie o czym innym i nie mam pretensji o to co wyliczyłeś bo akurat z tym się całkowicie z Tobą zgadzam. Ja piszę o niwidzialnych niszczycielach. Mam to podkerślić czy napisać dużą czcionką,żebyś umiał i potrafił to odczytać? Po jakiego grzyba mnie cytujesz jeśli odpowiadasz nie w temacie? lol co za palant.
 8. viannDyke

  Obrona przeciw torpedowa

  Odpowiem Ci tak.Twórcy tej gry tak samo jak i WOT-a naoglądali się za dużo filmów sc-fi bo znikające obiekty to były w przestrzeni międzyplanetarnej a nie na Ziemi no może jeśli uwierzymy w UFO ale to nie ta gra. Był też taki film o niewidzialnym człowieku ,który to bezkarnie lał po pysku innych a ci nie mogli mu oddać. To samo jest w tej grze bo uciekasz przed niszczycielem,który jest niwidzialny i nawet nie możesz mu przyj...bać. Posra...na ta gra jak i wszystkie te gry Wargamingu. Ile można pisać i mówić,że jak się okręt lub czołg już zobaczy to nie może taki objekt zniknąć bo to nie sc-fi.
 9. viannDyke

  Obrona przeciw torpedowa

  Odpuść sobie bo jest taki typ ludzi w grze,że zanim zacznie z Tobą rozmawiać to sprawdzi Twoje statystyki a potem usilnie stara się wykazywać swoją wyższość i żaden Twój argument czy spostrzeżenie z gry do niego nie dotrze. Jedyny sposób to olanie takich osób i nie wchodzenie z nimi w dyskusję. W życiu realnym są też tacy ludzie którzy nie słuchają co masz do powiedzenia tylko patrzą jak wyglądasz i jak jesteś ubrany i na tej podstawie zaczynają dopiero rozmowę. Gra to gra i zawsze będą ci co mają więcej wygranych i ci co mają ich mniej, ale jedna jest tylko prawda. Jedni bez drugich nie istnieją. Uczcie się kultury bo każdego bez wyjątku przeciwnika trzeba szanować. Jeśli go nie szanujesz to tak jakbyś sam siebie nie szanował.Upss.przepraszam,że tak wyszło jedno za drugim.
 10. viannDyke

  Obrona przeciw torpedowa

  Zgoda co do wykrywalności niszczycieli jak napisałeś z 10 kmm,ale co ze znikaniem na 5-6 km? Taki mały surw.i.el znika kilkakrotnie gdy tylko do niego się przyceluje to go nie ma bo chyba oślepłem. To jest jakaś kpina i ja tego za chiny nie mogę zrozumieć. Widzę go za wyspą celuje i czekam aż zza niej wypłynie a ony znika i o dziwo pojawia się za drugą wysepką. Nie mówię,że tak jest cały czas ale często mi się to przytrafia. @Sadus999 ma też trochę racji bo na pancerniku oberwałem torpedami kilkakrotnie w bitwach gdzie naprawdę nie miałem żadnego komunikatu o torpedach i na ustawienie się dziobem do nich było już za póżno. Szkolę teraz kapitana na % wcześniejsze wykrywanie tego dziadostwa. Staram się obserwować i reagować na niszczyciele i samoloty jak tylko się da ale jak się uwezmą razem to nie ma szans. Uczę się grać i chcę płynąć z innymi w eskorcie krążowników ale one są szybsze i zamiast ochraniać pancernika to gdzieś tam płyną w sobie tylko wiadomym celu i nie sposób ich dogonić. Kupiłem sobie pierwszego niszczyciela i na własnej skórze zobaczę jak to z nimi jest w praktyce.
 11. viannDyke

  Patch 0.4.1

  WG robi te same błędy co w tankach i nie uczą się na błędach tylko dalej brną w te same g...wno. Ze znikaniem niszczycieli jest dokładnie tak samo,strzelasz do niego widać go,trafiasz a on znika a po chwili pojawia się trochę dalej i następna sytuacja dokładnie taka sama,strzelasz on znika. No co jest kuzwa czapka niewidka? Nijak to się trzyma kupy do realnej bitwy bo jak już go zobaczę to on nie ma prawa mi zniknąć no chyba że mgłę postawi. A co to dopiero będzie w następnych patchach? Myślicie,ze coś lepiej będzie? Gó...o prawda zrobią jak w tankach z dobrej gry zrobili kaszanę.
 12. Mam jedno pytanie. Gdzie znajdę statystyki bitew poszczególnych moich okrętów bo w grze tylko widzę ogólne dla wszystkich? Już znalazłem na forum odpowiedż. Cofam w takim razie to pytanie.
×